PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درگاه واسطه به صورت مستقیم

kjwr38iu39t
December 21st, 2013, 14:05
با سلام و وقت بخیر خدمت تمامی عزیزان

بنده درگاه واسطه ای میخوام که اسمی رو که من میخوام در درگاه بانکی بزنه برای مثال وقتی وارد درگاه بانک ملت که میشیم میزنه نام پذیرنده: ایرانسل بنده به جای ایرانسل چیز دیگه ای میخوام نوشته بشه کدوم یکی از دوستان همچین درگاهی ارائه میدن که به صورت مستقیم وارد درگاه بانک بشه و به بعد از پرداخت به سایت ما منتقل بشه

دوستانی هم که از درگاه های واسطه استفاده می کنن و راضی هستن توضیحاتی ارائه بدن خوشحال میشم

glxx
December 21st, 2013, 14:12
هر اسمی نمیشه
زرین پال این امکان دارد ولی شرایط خاص دارد پنل طلایی باید باشی ....

TARIMEHR
December 21st, 2013, 14:13
در حال حاضر تنها زرین پال بر اساس قراردادی که با بانک سامان دارد ارائه میدهد

kjwr38iu39t
December 21st, 2013, 14:15
هر اسمی نمیشه
زرین پال این امکان دارد ولی شرایط خاص دارد پنل طلایی باید باشی ....

در حال حاضر تنها زرین پال بر اساس قراردادی که با بانک سامان دارد ارائه میدهد

زرین پال خوبه ولی دردسر برای طلایی شدنش زیاده

m-mehdipoor
December 21st, 2013, 14:15
زرین پال هم هنگام اتصال به بانک چند ثانیه لوگوش مشخص میشه

tatnet
December 21st, 2013, 14:19
چرا درگاه امن پاسارگاد نمیگیری؟؟؟؟؟

glxx
December 21st, 2013, 14:22
پارسیان میتونی بگیری دردسرش کمتر است

m-mehdipoor
December 21st, 2013, 14:23

5-6 ماهی هست مدیر بخشش عوض شده ، دردسرش از اکثر بانکها بیشتر شده

kjwr38iu39t
December 21st, 2013, 14:25
چرا درگاه امن پاسارگاد نمیگیری؟؟؟؟؟

الآن اکثر درگاه ها رو که دیدم کپی سند محل فعالیت و از این جور دردسرا دارن
امن پاسارگاد هم از این جور مدارک میخواد اولش رفتم از ملت بگیرم گفت سند باید به نام پدرت باشه و نمی دونم چند میلیون پول توی حسابت باشه و غیره

tatnet
December 21st, 2013, 14:25
همون بهتر درگاه امن پاسارگاد + بانک ملت هست

kjwr38iu39t
December 21st, 2013, 14:27

پارسیان که اصلاً به شخص حقیقی نمیده

tatnet
December 21st, 2013, 14:27
نه بابا این مشکلات نیست

از سایت به پرداخت میتونی مستقیم درخواست بدی

خوب هرکجا بری مدارکی میخواهند ازست ولی بگیری دیگه دائمی داری راحت و هرکجا هم میتونی استفاده کنی

ToooPDL
December 21st, 2013, 14:28
پارس پال فکر میکنم این قابلیت رو داشته باشه . البته 50 تومن برای ارتقا به سطح حرفه ای باید بپردازید .

https://www.parspal.com/Images/Text/t_Pro.gif

نمایش نام و لوگو پذیرنده در درگاه بانک
درگاه پرداخت مستقیم ( بانک سامان ، اقتصاد نوین )
نمايش لوگو در پذيرندگان ويژه
زمان انتظار واريز 1 روز
برداشت فوري تا سقف 100،000 تومان
امکان استفاده از شماره اختصاصی پيام کوتاه
وب سرويس حرفه ای
ارسال گزارش روزانه
سامانه فروشگاهی مديريتي
کد هاي دستوري ( همراه پال )
ايميل اختصاصي فروشگاه
نمایش لوگو در صفحه پرداخت
عدم نمایش نام صاحب امتیاز
تسویه حساب خودکار

kjwr38iu39t
December 21st, 2013, 14:28
الآن میخوام برای کار راه اندازی یه درگاه واسطه بگیرم تا بعداً برم مستقیماً از بانک بگیرم

tatnet
December 21st, 2013, 14:31
الآن میخوام برای کار راه اندازی یه درگاه واسطه بگیرم تا بعداً برم مستقیماً از بانک بگیرم

بهترینش پارس پال باید باشه که کارمزد کم داره و تسویه انی هم داره خیلی خوبه یادش بخیر یک زمانی قبل اینکه با بانک قرار دارد ببندیم و مستقیم از بانک بگیریم داشتیم

kjwr38iu39t
December 21st, 2013, 14:32
بهترینش پارس پال باید باشه که کارمزد کم داره و تسویه انی هم داره خیلی خوبه یادش بخیر یک زمانی قبل اینکه با بانک قرار دارد ببندیم و مستقیم از بانک بگیریم داشتیم

درگاه مستقیم داره؟ مطمئن هست؟

kjwr38iu39t
December 21st, 2013, 14:43
راستی کسی توی انجمن نیست که خودش مدیریت یکی از این سایت رو داشته باشه؟ یه پیشنهاد ویژه هم به ما بده

flexhost.ir
December 21st, 2013, 14:56
درگاه مستقیم داره؟ مطمئن هست؟

[ دریافت قرارداد استفاده از درگاه مستقیم پارس پال (https://www.parspal.com/xExtera/GatewayService.pdf) ]

kjwr38iu39t
December 21st, 2013, 15:11
کسی از دوستان در این انجمن مدیریت یکی از سایت های درگاه های واسطه رو به عهده نداره؟

kjwr38iu39t
December 21st, 2013, 15:16
کسی با payline کار نکرده؟

Yas-Host
December 21st, 2013, 15:52
کسی با payline کار نکرده؟

payline خوبه... ولی این مورد رو نداره!

mizbanpars.com
December 21st, 2013, 18:53
از یکی از کارمندان جهان پی شنیده بودم که شاید این امکان اضافه بشه
البته فقط در حد حرف بوده و حرف تا عمل کلی فاصله داره

samansystems
December 21st, 2013, 19:32
نمونه درگاهی که شما ميخواين رو فقط زرين پال ارائه ميده و نمونه اون در سايت زير قابل مشاهده هست:

http://ubanner.ir/%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA/

kjwr38iu39t
December 21st, 2013, 21:36
جناب Jahan Pay Co (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=78263) شما قصد نظر دادن ندارین؟ استفاده می کنیم

Jahan Pay Co
December 21st, 2013, 23:07
جناب Jahan Pay Co (http://www.webhostingtalk.ir/member/78263/) شما قصد نظر دادن ندارین؟ استفاده می کنیم

سلام
دوستان عزیز پیشنهادات خوبی ارائه دادند
اگر سوالی باشه در خدمتم
سپاس

kjwr38iu39t
December 21st, 2013, 23:11
سلام
دوستان عزیز پیشنهادات خوبی ارائه دادند
اگر سوالی باشه در خدمتم
سپاس

میخواستم بدونم شما درگاه مستقیمتون به این صورت هست که بنده هر اسمی که بخوام شما در اونجا درج کنید برای مثال بخوام که از سایت بنده مستقیم به درگاه بانک ملت برن و در اونجا نام پذیرنده رو بزنه برای مثال "خرید دامین"

Jahan Pay Co
December 21st, 2013, 23:15
میخواستم بدونم شما درگاه مستقیمتون به این صورت هست که بنده هر اسمی که بخوام شما در اونجا درج کنید برای مثال بخوام که از سایت بنده مستقیم به درگاه بانک ملت برن و در اونجا نام پذیرنده رو بزنه برای مثال "خرید دامین"
خیر
نام پذیرنده در تمامی درگاه های جهان پی :پرداخت الکترونیک جهان پی می باشد .

kjwr38iu39t
December 21st, 2013, 23:19
خیر
نام پذیرنده در تمامی درگاه های جهان پی :پرداخت الکترونیک جهان پی می باشد .

ببینید بنده اگه بخوام شما یک درگاه اختصاصی برای من بگیرید که اسمی که من میخوام رو بزنه امکانش هست؟ شرایط رو پ.خ کنید
ببینید میدونم این کار رو به صورت عمومی انجام نمیدین؟ ولی اگه بخوام به صورت اختصاصی برای من انجام بدین چی؟

Jahan Pay Co
December 22nd, 2013, 00:16
ببینید بنده اگه بخوام شما یک درگاه اختصاصی برای من بگیرید که اسمی که من میخوام رو بزنه امکانش هست؟ شرایط رو پ.خ کنید
ببینید میدونم این کار رو به صورت عمومی انجام نمیدین؟ ولی اگه بخوام به صورت اختصاصی برای من انجام بدین چی؟

متاسفانه ما انجام نمیدیم

downloaddl
December 22nd, 2013, 00:21
فقط زرین پاله
که پدر آدم رو در میاره تا طلایی بده

samansystems
December 22nd, 2013, 00:25
فقط زرین پاله
که پدر آدم رو در میاره تا طلایی بده

برای طلائی شدن در زرين پال اگر تهران باشيد، کافی هست به صورت حضوری به شرکت مراجعه کنيد. (اينکار با توجه به ترافيک و مسافت های تهران حدود 1 ساعت 30 دقيقه زمان ميبره.)

اگر در شهرستان هم هستيد کافی هست قوانين سايت رو در دفتر اسناد رسمی امضا و تاييد امضا کرده و به آدرس پستی شرکت ارسال کنيد. (با توجه به تعدد دفاتر اسناد رسمی اينکار حدود 20 دقيقه زمان ميبره.)

kjwr38iu39t
December 22nd, 2013, 00:28
برای طلائی شدن در زرين پال اگر تهران باشيد، کافی هست به صورت حضوری به شرکت مراجعه کنيد. (اينکار با توجه به ترافيک و مسافت های تهران حدود 1 ساعت 30 دقيقه زمان ميبره.)

اگر در شهرستان هم هستيد کافی هست قوانين سايت رو در دفتر اسناد رسمی امضا و تاييد امضا کرده و به آدرس پستی شرکت ارسال کنيد. (با توجه به تعدد دفاتر اسناد رسمی اينکار حدود 20 دقيقه زمان ميبره.)

با سلام
ببینم زرین پال این کاری که من گفتم میکنه یعنی میاد نام پذیرنده رو عوض کنه به اسم دلخواه من اگه طلایی بشم

samansystems
December 22nd, 2013, 00:40
با سلام
ببینم زرین پال این کاری که من گفتم میکنه یعنی میاد نام پذیرنده رو عوض کنه به اسم دلخواه من اگه طلایی بشم

زرين پال تنها سايتی هست که اين سرويس رو ارائه ميده و نمونه اون رو ميتونيد در سايت زير مشاهده کنيد:

http://ubanner.ir/%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA/

kjwr38iu39t
December 22nd, 2013, 00:43
برای سطح نقره ای چی؟ چون فعلاً فرصتی برای اومدن نیست

kjwr38iu39t
December 22nd, 2013, 00:46
حتی درگاه مستقیم برای سطح نقره ای نداره؟

samansystems
December 22nd, 2013, 00:48
حتی درگاه مستقیم برای سطح نقره ای نداره؟

يکی از شروط استفاده ازين سرويس دارا بودن سطح تاييد طلائی هست. برای طلائی شدن هم اگر خارج از تهران هستيد نهايتا 20 تا 25 دقيقه وقت شما گرفته ميشه که با توجه به مزايای کاربران سطح تاييد طلائی اينکار به صرفه و توجيه پذير هست.

kjwr38iu39t
December 22nd, 2013, 00:51
نمیشه بنده ثبت نقره ای رو بگذرونم و فقط درگاه مستقیم رو بدین؟ اسم پذیرنده رو نمیخوام عوض کنم در صورتی که این کار انجام بشه در آینده ای نزدیک برای طلایی شدن هم اقدام میشه

kjwr38iu39t
December 22nd, 2013, 00:53
اگه این کار انجام بشه دیگه از جای دیگه نمیگیرم

samansystems
December 22nd, 2013, 00:55
تا جائی که من ميدونم اين امکان وجود نداره. باز همکاران و اپراتور های وبسايت زرين پال بهتر ميتونن شما رو راهنمائی کنن.

kjwr38iu39t
December 22nd, 2013, 00:59
تا جائی که من ميدونم اين امکان وجود نداره. باز همکاران و اپراتور های وبسايت زرين پال بهتر ميتونن شما رو راهنمائی کنن.

ببینید بنده اگه تیکت بزنم جواب نه میدن برای اینکه معلومه به صورت عمومی نیست
میخواستم ببینم اگه شما میتونین کاری برای بنده بکنید من یوزر رو خدمتتون ارائه بدم شما این امکان رو برای بنده فراهم کنید بازم ممنون

samansystems
December 22nd, 2013, 01:05
ببینید بنده اگه تیکت بزنم جواب نه میدن برای اینکه معلومه به صورت عمومی نیست
میخواستم ببینم اگه شما میتونین کاری برای بنده بکنید من یوزر رو خدمتتون ارائه بدم شما این امکان رو برای بنده فراهم کنید بازم ممنون

متاسفانه طبق روال داخلی شرکت امکان اعمال نظرات سليقه ای وجود نداره.
من به عنوان رابط شرکت سامان سيستم با کاربران انجمن از شما دعوت ميکنم توی سايت تيکت بزنيد و حتما همکاران شما رو تا حصول نتيجه راهنمائی ميکنن.

kjwr38iu39t
December 22nd, 2013, 01:08
باشه بازم ممنون

ولی ببینید زرین پال به خاطر اینکه این دردسر ها رو داره بیشتر مردم سمت سیستم های دیگه میرن اگه زرین پال امکان درگاه مستقیم رو به سطح نقره ای اضافه می کرد خیلی بهتر بود

samansystems
December 22nd, 2013, 01:10
باشه بازم ممنون

ولی ببینید زرین پال به خاطر اینکه این دردسر ها رو داره بیشتر مردم سمت سیستم های دیگه میرن اگه زرین پال امکان درگاه مستقیم رو به سطح نقره ای اضافه می کرد خیلی بهتر بود

اهداف کلی زرين پال با اکثر سايت های موجود متفاوت هست.
هدف زرين پال ارائه سرويس پايدار و ماندگار هست انشالله و به خاطر همين هست که با وجود شرايط سخت تر کابران بيشتری به اين سيستم رو اوردن.

kjwr38iu39t
December 22nd, 2013, 01:17
من تیکت نمی زنم اگه لطف کنید شما پیگیری کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن خبرشو از طریق پ.خ به من بدین ممنون میشم

samansystems
December 22nd, 2013, 01:42
من تیکت نمی زنم اگه لطف کنید شما پیگیری کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن خبرشو از طریق پ.خ به من بدین ممنون میشم

متاسفانه عملکرد زرين پال به اين صورت نيست و من هم مسئوليتی در بخش مذکور ندارم. پيشنهاد من پيگيری از روش متعارف هست.
باز هر طور صلاح ميدونيد.
من در 4 چوب حيطه وظايف خودم (اطلاع رسانی سرويس های سامان سيستم) در خدمتتون هستم و اميدوارم بتونم کمکی در اين زمينه بکنم.
قطعا همکاران هم به پارامتر های اطلاعاتی بيشتری نياز دارن که در تيکت از شما پيگيری خواهند کرد.

پی نوشت: واقعيت اين هست که اگر من بخوام به صورت خارج از روال کاری خودش پيگيری کنم هم شائبه مسائل ديگه ای بوجود مياد. در حالی که شما با پيگيری ساده ميتونيد به نتيجه دقيق تر و سريعتر برسيد.