PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تمام خرج های یک سرور مجازی چیست؟

ple
December 21st, 2013, 12:56
من چند هفته پیش از یکی از فروشندگان معتبر این انجمن درخواست سرور مجازی کردم
که ماهانه چیزی کمتر از 30 هزار تومان صحبت شد
اما بعد مسائلی که مطرح کرداند مثل خرید لایسنس و فایروال و .. رسیدیم به ماهی 105 هزار تومان

حالا یک شیر پاک خورده من مبتدی و امثال من رو روشن کند و اینجا اطلاع رسانی کند که برای خرید سرور چه هزینه هایی باید داد تا بعدا حس بدی نداشته باشیم و مناسب ترین خدمات رو دریافت کنیم؟

لطفا طوری توضیح بدهید که جای شک و شبهه برای متقاضیان آماتوری چون من پیش نیاید

و همینطور اگر سرور رو اختصاصی بخواهیم بخریم هزینه ها تفاوت میکند بجز سرور خام چه مبالغی باید خرج کرد؟

و چطور صحت ادعای فروشنده مبنی بر بینظیر بودن خدمات رو یا آپتایم سرور رو مشاهده کنیم
دانستن چه نکاتی قبل از خرید میتواند کمک کند به خریداران ؟

بینهایت تشکر از عزیزانی که روشنگری میکنند و اطلاع رسانی صادقانه ارائه میدهند به کاربران غیر حرفه ای.. ; -)

RoobinaServer
December 21st, 2013, 13:17
من چند هفته پیش از یکی از فروشندگان معتبر این انجمن درخواست سرور مجازی کردم که ماهانه چیزی کمتر از 30 هزار تومان صحبت شد اما بعد مسائلی که مطرح کرداند مثل خرید لایسنس و فایروال و .. رسیدیم به ماهی 105 هزار تومان حالا یک شیر پاک خورده من مبتدی و امثال من رو روشن کند و اینجا اطلاع رسانی کند که برای خرید سرور چه هزینه هایی باید داد تا بعدا حس بدی نداشته باشیم و مناسب ترین خدمات رو دریافت کنیم؟ لطفا طوری توضیح بدهید که جای شک و شبهه برای متقاضیان آماتوری چون من پیش نیاید و همینطور اگر سرور رو اختصاصی بخواهیم بخریم هزینه ها تفاوت میکند بجز سرور خام چه مبالغی باید خرج کرد؟و چطور صحت ادعای فروشنده مبنی بر بینظیر بودن خدمات رو یا آپتایم سرور رو مشاهده کنیمدانستن چه نکاتی قبل از خرید میتواند کمک کند به خریداران ؟بینهایت تشکر از عزیزانی که روشنگری میکنند و اطلاع رسانی صادقانه ارائه میدهند به کاربران غیر حرفه ای.. ; -)

با سلام

این مورد بستگی به شما داره که چه کاری بخواهید با سرور انجام دهید - سرور که شما خرید میکنید فقط سخت افزار هست که به آن شبکه وصل هست با یک آیپی حالا میزبان موقع تحویل یک سیستم عامل هم روی ان براتون معمولا رایگان نصب میکند دیگر بقیه موارد همه با مشتری هست و هر چیزی که بخواهید نصب کنید مثلا پنل دایرکت ادمین خب صاحبی دارد این پنل که آن را میفروشد و هزینه لایسنس ازتون دریافت میکند و ... به هر حال میتوانید

دقیقا مواردی که ذکر کردید جزو مورد هایی هست که مشتری خرید نمیکند و برای همین میزبان ها موقع فروش نمیگویند این موارد را چون شاید اصلا مشتری چنین مصرفی نداشته باشه و به دلیل خرج احتمالی میترسه وخرید نمیکنه ولی خب ما میگیم معمولا.

در مورد مشاوره با ما در تماس باشید : 02166378056 - مشاوره رایگان هست مواردی که مورد نظرتون هست را دقیق بفرمائید گفته میشه خدمتتون تلفنی:)

یا حق

rezahesami
December 21st, 2013, 13:25
سرور مجازی به صورت عادی فقط سرور هست حالا شمایید که تصمیم می گیرید چه پنلی مثلا سی پنل یا دایرکت ادمین یا هر چیز دیگه روش نصب کنید که هر کدوم لایسنس خودش رو داره و قیمت هاش به نوع سرویس دهی و خدمات سرویس دهنده بستگی داره. هستند سرویس دهنده های خارجی که این رو هم رایگان میدن روی سرور یا با تخفیف و کمتر از فروشنده اصلی میدن که طبیعتا این هزینه مقداریش روی هزینه سرور تقسیم میشه ولی ایرانیش رو ندیدم همچین مرامی داشته باشه و حتی لایسنس ۱۵ دلاری رو که ۴۵ کمتر میخرن با سود ۵۰۰ درصدی ۷۵ تومن میفروشند، غیر از اون اگر سرور شما مدیریت شده و یا نشده باشه باز هزینه هاش تغییر می کنه. به طور عادی فروشنده موظف هست به شما فقط سرور رو تحویل بده و سخت افزارش رو ساپورت کنه مشکلات نرم افزاری رو می تونه رایگان یا با دریافت هزینه انجام بده اگر سرویس مدیریت نشده باشه.

برای سرور اختصاصی هم تقریبا همین شرایط هست فقط هزینه ها بالاتر هست نسبتا.
اطلاعات و تجربه شخصی من اینقدر قد میداد امیدوارم مفید بوده باشه.