PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال راجب سایتهای پاپ اپ

delta
December 21st, 2013, 00:43
سلام.یک سوال از اساتید اهل فن دارم.با اینکه تحقیق کردم اما همچنان مبهم هست..راستش یک هقته قبل یکی از مدیران سایتمون گفت سایت که پربازدید هست. بیا یکی از این سایتهایی که کد پاپ اپ میزاری تو سایتت به هر کاربر 4 تومان میده بزار یک درامدی اضافی در میاری..اولش مخالف بودم اما دیدم سایتهای بزرگی هم دارند میزارند.از آنجایی که هر کاربر رو 24 ساعت یکبار باز میشه براش مشکلی تو آزار و.. براش پیش نمیاد.یک هفته آزمایشی گزاشتم اینکه سیستم آن سایت پاپ اپ نصف بیشتر آمار رو قبول نکرد بماند که دلیلش رو واقعا نمیدونم!! یک هفته ای 40 تومانی کاسب شدیم..البته اگر کامل قبول میکرد یک 150 تومانی میزدیم به جیب.. تا اینکه بعد یک هفته آزمایشی دیدم رتبه الکسا و.. به فنا رفت و کم کم 400 تا رتبه تو ایران ما رو پرت کرد پایین!! جهانی هم چند هزارتایی انداخت پایین و افت کرد! برای همین تا کل اعتبار سایت به فنا نرفته کد رو برش داشتم..

حالا سوال اینجاست واقعا این تبلیغات پاپ اپ اینطوری پدر رنک و رتبه رو در میاره؟ اگر واقعا اینطوره سایتهای مشابه بزرگ با چه جراتی دارند میزارندش؟ میخوام بدونم دقیقا کد تبلیغی پاپ اپ اینقدر فاجعه بار هست و رنک و.. تاثیر بدجوری داره یا نه ممکنه مشکل من از جایی دیگر باشه؟

delta
December 21st, 2013, 11:00
(:| #-o

http://foxup.org/images/01686582999598425310.jpg

ho3yn_sha2
December 21st, 2013, 12:35
سلتم

فک کنم اینجور سایتها برای بیشتر کردن آمار غیر واقیعیشون یه جورایی آی فریم میزارن توی کد های پاپ آپ. چون کدهاشون هم مثل کد پاپ آپ معمولی نیس

. آی فریم هم که سایت رو به فنا میده :39:

delta
December 21st, 2013, 13:03
به نکته خوبی اشاره کردید.اگر دقت کنید وقتی پاپ اپ اینجور سایتها باز میشه مستقیم یک جا روباز نمیکنه.من نگاه کردم دیدم اولش چندین سایت رو سریع لود میکنه و بعد میره رو آخری روباز میکنه.. یعنی تو همان یکبار باز شدن 5 تا سایت رو باز میکنه....

Saati
December 21st, 2013, 18:31
. آی فریم هم که سایت رو به فنا میده :39:
اسپم نباشه، ولی چرا؟

ho3yn_sha2
December 21st, 2013, 19:42
اسپم نباشه، ولی چرا؟

سایتهای مثل گوگل و الکسا آی فریم رو به عنوان لینک مخرب میشناسن . چون تازگیها از آی فریم خیلی سو استفاده کردن .برای افزایش به اصطلاح آمار ( غیر واقعی ).

این کار فقط آمار شمارنده ی سایت رو افزایش میده و تاثیر خوبی روی سایت نداره هیچ ، بلکه باعث افت رنکینگ سایت تو الکسا و گوگل و حتی بن شدن سایت در گوگل میشه . بطوری که تا 7 8 ماه لینک سایت تو گوگل ناپدید میشه :-|

downloaddl
December 21st, 2013, 20:10
پاپ آپ کاربر رو کلافه می کنه
و کاهش میده

delta
December 21st, 2013, 20:26
پاپ آپ کاربر رو کلافه می کنه
و کاهش میده

اگر دقت کنید نوشتم هر 24 ساعت یکبارباز میشه پاپ اپ و اصلا هم مزاحمتی نداره..اما بدجوری رنک و آمار رو تاثیر میزاره..

delta
December 24th, 2013, 02:49
خوب خواستم نتیجه رو اعلام کنم بگم چی شد بقیه هم بدونند..2 روزه تبلیغ پاپ اپ رو برداشتم خوشبختانه 1000 تا رنک آمد پایین الکسا و داره کم میشه دوباره!! :64: یعنی این پاپ اپ داشت بابای سایت رو در میاورد شانس آوردم برش داشتم..به دوستان اکیدا توصیه میکنم به بقیه هم بگند به خاطر چندرغاز پول سایتشون رو نابود نکنند.. تمام سودها تو جیب صاحبان این سایتهاست و مطمعن باشید به زودی گوگل هم برخورد بدی با این سایتها و پذیرندگان تبلیغ میکنه و ضرری بهتون میزنه بدجور.. بهتره بیخیال بشید..

Tumrusx
December 24th, 2013, 12:41
من که از افزدونی برا مروگرام استفاده میکنم . نمیذار پاپ اپ باز شه

سوال رنک سایت رو اگه بخواد بیاره پایین تا الان سافت 98 رو باید صفر میکرد

اگه امکانش هست تخصصی بحث بشه اسپم نکنند دوستان