PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین سرویس دهنده سرور مجازی و اختصاصی خارج از کشور..

reza021
December 20th, 2013, 15:42
باسلام و احترام

دوستان بهترین سرویس دهنده سرور مجازی و اختصاصی از کدوم دیتاسنتر هست می تونید راهنمایی کنید . استفاده برای سایت های سنگین می باشد

باتشکر

30SecondToMars
December 20th, 2013, 19:58
من شخصا از کمپانی زیر خرید میکنم

Web Hosting, Semi-Dedicated Hosting, VPS and Dedicated Servers | HostPlay.Com (http://clients.hostplay.com/aff.php?aff=156)

با ایرانی ها مشکل نداره . برای سایت های سنگین و... کانفیگ های مختلف داره. حساس به ک-پ-ی را-یت مطلقا نیست و تمام شکایات رو نادیده میگیره.
ایشان از ندرلند و لوکزامبورگ سرور دارند

پرداخت های پرفکت مانی و ... هم ساپورت میکنند...

majidisaloo1
December 20th, 2013, 21:32
هیچ بهتر و بدتری وجود ندارد
الآن هر کس با کسی که کار کرده را پیشنهاد میکند

xxman
December 20th, 2013, 21:36
moln.is

novinvps.com
December 21st, 2013, 02:18
باسلام و احترام

دوستان بهترین سرویس دهنده سرور مجازی و اختصاصی از کدوم دیتاسنتر هست می تونید راهنمایی کنید . استفاده برای سایت های سنگین می باشد

باتشکر

سلام
تقریبا 8 سال پیش باهاشون اشنا شدم پشتیبانی کامل FULL MANAGED و بسیار پرقدرتی دارن .

HostForWeb.com

rezahesami
December 21st, 2013, 02:19
تعریف سایت سنگین رو بکنید بهتر میشه راهنمایی کرد!بودجه شما چقدر هست؟ سرور مجازی یا اختصاصی خارجی از ماهی ۲ یورو هست تا ۲یا ۳ هزار دلار و بالاتر!

aligoli
March 29th, 2014, 23:33
باسلام و احترام

باتشکر

دقیقا روزانه چند بازدید بر حسب آی.پی دارید ؟