PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مکان هدر

shamsolemareh
April 16th, 2010, 19:55
سلام
می خوام از مکان قرمز بیارمش به جایی که فلش ابی هست
چطوری باید این کارو بکنم
اگه فارسی ساز نصب بکنم میاد راست

LoveLife
April 16th, 2010, 21:03
دوستی هستند به نام بهرام ، کارشون هم خوب هست بگید راهنماییتون کنند
sparksun

shamsolemareh
April 16th, 2010, 21:11
نخیر قربان ایشون کارشون خوبه ولی کلان راهنمایی کردن بلد نیستن

M-Soltani.ir
April 16th, 2010, 22:01
ایمیل بزنید جواب میدند!

shamsolemareh
April 16th, 2010, 22:21
من توی وی بی اسکین ازش پرسیدم که مدیرشه
منو پیچوند
ایشون اول باید یاد بگیرند پشتیبانی یعنی چی بعد بیان پاسخ سوالاتو بدن
من فکر میکنم ایشون یه خرده مغرور شدن چون من هر تاپیکی توی سایتشون رو میدیدم دقیقا داشتن کاربراشونو میپیچوندن
شاید واسه خیلی ها کاری کرده باشن ولی برای من نکردن
البته من هم ازشون طلب ندارم ایشالله موفق باشن

mr.bahram
April 16th, 2010, 23:41
آنهایی که باید من رو بشناسن خوب میشناسن و میدونن چطور آدمی هستم و هر نوع اموزش و یا راهنمایی باشه انجام میدم و همیشه هم خودم رو کوچیک تراز اونی که دیگران گفتن شمردم
ولی مورد اینجا هست که بنده مکتب باز نکردم و با شخصی که توانایی کوچیک ترین کارهایی طراحی رو نداره نمی تونم کلنجار برم تا درس طراحی و شناخت ابزار الات رو بدم ، چیزی که اصلا در خصوص ویبولتین نیست
ما در خصوص ویبولتین فعالیت می کنیم و تا نشده بیایم بگیم پشتیبان ویبولتین هستیم و تنها اسم سایت رو گذاشتیم انجمنهای تخصصی و اموزشی ویبولتین و آموزش و راهنمایی و معرفی می کنیم
توضیحاتی که در سایت دادم در سطحی نبوده که ایشون متوجه بشن و انتظار دارند بنده برای ایشون

یعنی من میخوام جای هدر رو یکم ببرم اونطرف تر باید طراح سایت باشم
طراحی سایت بلد نیستم ولی اگه جای دقیقشو بهم بگین یعنی توی اون قسمت هدر در تنظیمات قالب کد مربوط به مکان هدر رو بدونم کدومه درستش میکنم حتما( کار کردن با برنامه های ادیتور رو بلدم ولی در حد ساده مثل تغییر رنگ و تغییر مکان ... نه طراحی یه چیزی )
( فکر کنید توی یه سایت هدر چسبیده به گوشه تصویر یا اصلا از تصویر زده بیرو حالا اگه مدیر سایت بخواد بیارتش وسط بالای قالب چه کار باید بکنه ؟ )
ممنون میشم بیشتر توضیح بدین گفتم که تازه کارم
این تاپیک ایشون هست
http://www.vbskin.ir/forums/thread4522.html

حالا خواهشی که دارم از دوستان این هست یکی از شما دوستان که مغرور نیست بیاد و جواب ایشون رو بده تا کارش راه بیفته

DaRiOuShJh
April 29th, 2010, 19:28
خوب این کار که کاره ساده ای هست
فقط باید کد هدر رو ویرایش کنید یه center بزارید از div قبلیش خارج کنید