PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید سرور از ovh

hadi
April 16th, 2010, 16:53
من می خوام یه سرور از OVH بخرم چون از آمریکا خسته شدم، همشون بعد از یک مدت بهت گیر میدن، ( حتی اگه دوستای واسطه هم بگن که هیچ وقت گیر نمی دن )
اما قبلش چند تا سوال دارم
OVH تا چه حد وارزه؟
SPAM؟
ویندوز crack روی vmware؟
هاست کردن فایل های کرک؟
دانلود کردن از تورنت؟

پیشاپیش خواهش می کنم فقط به همین سوالات پاسخ بدید و موضوع دیگری را مطرح نکنید

goldstar
April 16th, 2010, 16:55
روی اسپم فوق العاده حساس هستند

hadi
April 16th, 2010, 17:07
اگه یکی از vps ها spam بفرسته چه مشکلی پیش میاد؟ و چطور میشه مشکل را حل کرد؟ همین که بگیم یه vps بود و بهش اخطار دادیم کافی نیست؟

HugeServer
April 16th, 2010, 17:07
روی اسپم فوق العاده حساس هستند!
تقریبا!
روی کرک و فایل های دارای copyright کاری ندارند!
درکل به حملات حساسند (port scanning,dos,floodm,spam,etc)

LoveLife
April 16th, 2010, 17:10
http://www.webhostingtalk.ir/f11/%D8%A2%D9%81%D8%B1-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%81%D9%88%D9%82-%D8%A7%D9%84%D8%B9%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%AF%D8%B1-ovh-10031/

hadi
April 16th, 2010, 17:14
روی اسپم فوق العاده حساس هستند!
تقریبا!
درکل به حملات حساسند (port scanning,dos,floodm,spam,etc)
به ویندوز کرک روی vps چی؟

RezaFH
April 16th, 2010, 17:30
به ویندوز کرک روی vps چی؟

جوابش ذکر شده که !

HugeServer
April 16th, 2010, 17:33
اگر ازش اسپم اینا ارسال نشه نه.

hadi
April 16th, 2010, 17:47
تا حالا برای کسی پیش اومده که ازش password یه vps رو بپرسن که برن توشو نگاه کنن؟

RezaFH
April 16th, 2010, 17:50
هاست کردن فایل های کرک؟
دانلود کردن از تورنت؟

فکر کنم این دو مورد موند فقط
برای این کارها هم مشکلی ندارند
من خودم روی وی سرور مجازی تورنت دانلود میکنم ، نرم افزار کرک شده نصب میکنم و روی سرور هاستینگ هم چند تا سایت دانلود نرم افزار هست

در کل خیلی وارز ـه :d

hadi
April 16th, 2010, 18:11
تا حالا که خوب به نظر می رسه، اما من یادمه قبلا یه چند نفر می اومدن اینجا از مشکلات وارز OVH می گفتن
تراخدا اگه کسی history بد از اینا داره بگه چون من دیگه حوصله جابجا کردن سرور را ندارم
راستی سرور رو چند روزه تحویل می دن؟

goldstar
April 16th, 2010, 18:17
سلام
من فقط سه مورد میدونم از ovh به شما میگم که بدونین.
1- روی اسپم و کارهای غیر قانونی حساس هستند .(وقتی بفهمن)
2- پهنای باند و کیفیتش رو فقط در اروپا تضمین میکنند. یعنی سرعتی که به آسیا و آمریکا و بقیه جهان میدن تضمینی نیست
3- ساپورت خیلی سریع ندارند. و یک مورد اینکه فقط به افراد داخل اروپا سرور میفروشند.(به دلیل همون پهنای باند که گفتم)

LoveLife
April 16th, 2010, 18:20
به هیچ عنوان از واسطه ها خرید نکنید

hadi
April 16th, 2010, 18:48
به هیچ عنوان از واسطه ها خرید نکنید

واسطه ایرانی یا خارجی؟ چون واسطه فروش خارجی زیاد داره

LoveLife
April 16th, 2010, 19:11

واسطه هایی ایرانی منظورم هست ، واسطه های خارجی رو دارم اطلاعات جمع می کنم ،
نمونه واسطه ایرانی تو امضام هست

LoveLife
April 16th, 2010, 19:18

واسطه هایی ایرانی منظورم هست ، واسطه های خارجی رو دارم اطلاعات جمع می کنم ،
نمونه واسطه ایرانی تو امضام هست

IFACO.Net
April 16th, 2010, 19:27
ظاهرا سرورها رو 3 ماه فقط میفروشند !

LoveLife
April 16th, 2010, 19:29
موردی که هست دوستان توجه کنند ، خرید هایی که شما می کنید دستکتاپ پی سی هست ، همانند گیگا ! کیفیت پایین سخت افزار و sla پایین ! ساپورت ضعیف و ....

pardishosting
April 16th, 2010, 19:33
کلا از نظر کیفیت تکنولوژی و ساپورت .. دیتاسنتر های امریکا و کانادا و انگلستان حرف اول تا سوم رو می زنند ! انگلستان هم البته معمولیه !

Arte
April 16th, 2010, 19:39
OVH و NetDirect سلطانه اروپا ( از نظر بنده ) :d
البته نکته ای هست اینه که OVH خالی با OVH SAS فرق میکنه دوستان نماینده ها از نوع OVH SAS ارائه میدن .

آپتایم این ماه :
Hosting Providers gaining most sites over the last 30 days (http://uptime.netcraft.com/netmove/thismonth)

HugeServer
April 16th, 2010, 19:53
من می خوام یه سرور از OVH بخرم چون از آمریکا خسته شدم، همشون بعد از یک مدت بهت گیر میدن، ( حتی اگه دوستای واسطه هم بگن که هیچ وقت گیر نمی دن )
اما قبلش چند تا سوال دارم
OVH تا چه حد وارزه؟
SPAM؟
ویندوز crack روی vmware؟
هاست کردن فایل های کرک؟
دانلود کردن از تورنت؟

پیشاپیش خواهش می کنم فقط به همین سوالات پاسخ بدید و موضوع دیگری را مطرح نکنید

با سلام خدمت شما،
دونه دونه جواب سوالات شما را عرض کنم.
دیتا سنتر فرانسوی OVH زیاد به فایل‌های ورز گیر نمیدهد، به تنها چیزی که مشکل دارند، چند قضیه اتک و اسپم هست که دوستان دیگه عرض کردند، به موضوع فیشینگ هم حساس می‌باشد. با توجه به قوانین گذشته OVH در صورت رخ دادن هر گونه اتککی از سرور شما، سرور شما خاموش میشد تا به موضوع رسیدگی کنید و پس از حل مشکل سرور شما دوباره روشن میگردید، ولی‌ طیّ ۱ تا ۲ ماه اخیر قوانین OVh کمی‌ در مورد این قضیه فرق کرده است. در حال حاضر در صورت رخ دادن هرگونه اتک از سرور شما، به شما ۱۲ تا ۲۴ ساعت فرصت داده میشود که به موضوع رسیدگی کنید، در غیر این صورت تنها آی‌پی مورد نظر بلکک خواهد شد، و در بعضی‌ از موقع که خیلی‌ مورد مهمی‌ باشد، آی‌پی بلاک میشود و سپس می‌گن که مشکل رو حل کنید، در صورت حل مشکل آی‌پی به شما باز میگردد.
در مورد ویندوز کرککی و غیر هم عرض شد که هیچ گونه مشکلی‌ ندارند. با تورنت هم مشکل خاصی‌ ندارند، ولی‌ نباید سرور رو برای سعد باکس استفاده کنید.
در صورت هرگونه سوال دیگر بفرمایید.

hadi
April 27th, 2010, 19:49
خوب اینجوری زیادم بد نیست

godfather28
April 28th, 2010, 02:26
موردی که هست دوستان توجه کنند ، خرید هایی که شما می کنید دستکتاپ پی سی هست ، همانند گیگا ! کیفیت پایین سخت افزار و sla پایین ! ساپورت ضعیف و ....

مطمینید دسکتاپ هستند؟
کمی بیشتر توضیح میدید؟

AfraWeb.net
April 28th, 2010, 02:40
مطمینید دسکتاپ هستند؟
کمی بیشتر توضیح میدید؟

بله اون سرور های ارزون و گاهی فریبنده همین نوع سرور هستند با SLA پایین . و همچنین قوانین سخت گیرانه و عدم مالکیت سرور برای شما . حساس به وارز و اسپم در کل سرور های خود OVH خوب هستند ولی قیمت بالا ولی سرور های kimsufi قیمت پایین و موارد گفته شده .

godfather28
April 28th, 2010, 06:01
بله اون سرور های ارزون و گاهی فریبنده همین نوع سرور هستند با SLA پایین . و همچنین قوانین سخت گیرانه و عدم مالکیت سرور برای شما . حساس به وارز و اسپم در کل سرور های خود OVH خوب هستند ولی قیمت بالا ولی سرور های kimsufi قیمت پایین و موارد گفته شده .

با تشکر از شما
هاستینگ خود ovh به چه صورت هست؟ کیفیت اون هم پایین هست؟ SHARED HOSTING ?
هاستیگ OVH هم وارز اخر قبول میکنه یا نه؟
با سپاس

godfather28
May 3rd, 2010, 04:51
Up againe

aghaee
May 3rd, 2010, 10:24
من توی یکی از تاپیک ها دیدم که گفتن دومین دیتاسنتر بزرگ دنیاست؟

AfraWeb.net
May 3rd, 2010, 13:55
Can I order a dedicated server from OVH? A quick guide to see if are eligible to order from OVH.

In order to avoid confusion as to who and who cannot buy a server from OVH, I have put this small guide together to help out and save time to those who can't.
If you are in doubt, call OVH or send an e-mail to customersupport@ovh.co.uk

Seedboxes/Torrenting breach of copyright material- Forget it...
اونهایی که فکر میکنن وارز هست و ویندوز کرک شده و اسکر یپ های نال شده میتونن رو سرور قرار بدند قشنگ اینجا رو بخونن که بدون هیچ اطلاعی سرور رو خاموش میکنند
If you are here to buy a server to use as a 'seedbox' to torrent breach of copyright material, forget it. OVH is not the place for you and your server will be shut down within minutes of torrenting breach of copyright material. See HERE for more information.

OVH do NOT sell to the following countries (yet):

Afghanistan, Africa, Australia
Canada (except Quebec), China, Columbia, Cuba
Egypt
Greece
Hungary
Iceland, India
Japan
New Zealand, Norway
Pakistan
Russia
Sweden
USA

And other countries not listed above/below...

OVH do accept orders from people in the following countries:

From OVH - Hosting and Internet Solutions - OVH (http://www.ovh.co.uk)
United Kingdom

From H (http://www.ovh.com:)
France
Belgium
Guadeloupe
French Guyana
Monaco
Martinique
New Caledonia
French Polynesia
St Pierre et Miquelon
Réunion
French South Territories
Wallis and Futuna
Republic of Ireland
Luxembourg
Andorra

From OVH - Hosting und Internetl (http://www.ovh.de:)
German
Austria
Switzerland

From OVH - Alojamiento y Soluciones Internet - OVH (http://www.ovh.es)
Spanish
Andorra

From OVH - Lepiej ni (http://www.ovh.pl)
Polish

Why can't I buy from OVH if I am not one of those countries?

Simple answer is that OVH can only supply premium bandwidth to the countries listed here. If your country is not listed then they cannot supply the SLA guarantee on bandwidth that they offer so they have decided it is not wise to deploy for those countries.

OVH can supply premium bandwidth to most of Europe so if you're in Europe you have a high chance of being accepted.

But what if I don't care about lousy bandwidth? Can I order anyway?

No! Please read the above information. If your country is not accepted, you cannot order. If your country is accepted, you won't have to worry about lousy bandwidth because OVH can provide premium bandwidth to you in that country.

What happens if I try to order anyway?

Your order will be checked by the system to ensure you're in the country you say you are. If you lie, the system will catch you.

To order you must have, from your qualifying country, the following:
- Real Address
- Real Telephone Number
- A payment method from that country
- In the UK, a mobile phone for SMS confirmation

There are also several other safeguards to avoid people fraudulently ordering or ordering from a disallowed country.

If your order does go through, once the system see's you are from a disallowed country, the payment will be refunded within 30 days.

iranwebwork
May 3rd, 2010, 14:36
دیگه فکر کنم جناب افرا وب همه چیز رو روشن و شفاف اینجا گذاشتن. امید وارم استفاده بشه.