PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : از کجا ریسلری بگیریم برای مشتری هامون که این مشکلات رو نداشته باشه

seotools
December 19th, 2013, 13:39
شرکت ما چند تا مشتری با سیستم اختصاصی که نوشتیم رو در اختیار دارن که یوزرهای زیاد با مصرف زیادی دارن
به نظر شما از کجا براشون vps تهیه کنیم ؟ از چه سایت خارجی پیشنهاد می کنین امنیت / کیفیت / پشتیبانی مناسب ارائه کنه که تهیه کنیم
حالا یا ریسلری یا اینکه ازشون برای هر سایت یه vps بگیریم

Saati
December 19th, 2013, 13:50
اگه با قیمت مشکلی ندارید HostDL.com :دی

seotools
December 19th, 2013, 13:54
اگه با قیمت مشکلی ندارید HostDL.com :دی

برادر من میگم ایرانی نباشه و دیتاسنتر باشه یا حداقل یه شرکت معتبر خارجی شما هاست دی ال که ایرانی و خودش ریسلر هست رو معرفی میکنی؟!

Saati
December 19th, 2013, 14:00
برادر من میگم ایرانی نباشه و دیتاسنتر باشه یا حداقل یه شرکت معتبر خارجی شما هاست دی ال که ایرانی و خودش ریسلر هست رو معرفی میکنی؟!
شرمنده ندیدم "خارجی" رو. :دی

warpro
December 19th, 2013, 18:30

هاست دی ال . کام رسلــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــر هســـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــت؟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)) . . .

seotools
December 20th, 2013, 02:40
هاست دی ال ریسلره؟ هاست دی ال رابط رسمی فروش سرور برای شرکت آسیاتک است.
تا جایی که یادم هست چند سال قبل ریسلری کار میکردن ، یعنی دقیقا زمانی که شوی تبلیغاتی راه انداختن که جمع میکنیم و این حرفا بعد دوباره راه انداختن دوباره چند سال بعد همین کار رو کردن ، همین سایت باعث بدبختی یه سری از یوزرامون شد از الانش اطلاعی ندارم که با کجا کار میکنه
من درخواستم اصلا ربطی به ایران نداشت که یکی میاد اینو معرفی میکنه یکی میاد از سر کیف و بیکاری تو پ.خ میگه منظور از خارج افغانستان هست ؟ :دی
ماشالله بعضی ها هم که واقعا فکر میکنن دانشمند هستن و یه چیزهایی تو پی ام میگن ادم شاخ در میاره

در ضمن خریدمون انجام شده لذا لطفا آفر نفرستین! فقط سئوال بود!!