PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هماهنگ سازی درگاه سایت شما با سیستم شاپرک

parsa53
December 19th, 2013, 12:19
با سلام
دوستان عزیزی که از ماژول های پرداخت استفاده میکنن، از روز یکشنبه به درگاه فعلیشون متوقف شده و به درگاه شاپرک منتقل میشن.
دوستانی که میخوان ماژول های پرداختشون رو با سیستم جدید هماهنگ کنن ما میتونیم با هزینه کمی این کار رو براشون انجام بدیم.

majidisaloo1
December 19th, 2013, 12:49
با سلام
دوستان عزیزی که از ماژول های پرداخت استفاده میکنن، از روز یکشنبه به درگاه فعلیشون متوقف شده و به درگاه شاپرک منتقل میشن.
دوستانی که میخوان ماژول های پرداختشون رو با سیستم جدید هماهنگ کنن ما میتونیم با هزینه کمی این کار رو براشون انجام بدیم.

لایسنس های خریداری شده از فراسو فکر میکنم اینا را پشتیبانی میکنند
درسته؟

parsa53
December 19th, 2013, 13:30
درسته؟
اینطور که امروز به من اطلاع دادن درگاه بانک ها کلا برداشته شده و به شرکت های دیگه منتقل شده، مثلا درگاه بانک شهر به شرکت مبنا کارت آریا منتقل شده و هر سایت هم حداکثر میتونه 2 تا درگاه داشته باشه .
در جریان ماژول های فراسو نیستم ، به احتمال زیاد باید پشتیبانی کنه

DeLtAvPs
December 19th, 2013, 15:55
با سلام

منظورتون کدوم ها هستش؟
حتی اونایی که کد شده باشند؟!

Web Host Persia
December 19th, 2013, 16:05
درسته؟
تنها چیزی که تغییر میکنه آدرس اتصال به درگاه خواهد بود که کلیه ماژول های فراسو قابلیت تغییر توسط خود شما رو دارند.
آدرس اتصال به درگاه ها یک ساب دومین از سایت شاپرک خواهد بود که اعلام می کنن حتما ..

parsa53
December 19th, 2013, 16:57
منظورتون کدوم ها هستش؟
حتی اونایی که کد شده باشند؟!
خیر دوست عزیز ، ماژول ها از نو نوشته میشن

تنها چیزی که تغییر میکنه آدرس اتصال به درگاه خواهد بود که کلیه ماژول های فراسو قابلیت تغییر توسط خود شما رو دارند.
آدرس اتصال به درگاه ها یک ساب دومین از سایت شاپرک خواهد بود که اعلام می کنن حتما ..
امروز من نمونه کدهای جدید دو بانک رو گرفتم و کلا سیستمشون تغییر کرده بود و باید ماژولشون رو مجدد نوشت ... آدرس عملیاتی هم بله یکی از ساب دامین های شاپرک هست

Web Host Persia
December 19th, 2013, 16:59
امروز من نمونه کدهای جدید دو بانک رو گرفتم و کلا سیستمشون تغییر کرده بود و باید ماژولشون رو مجدد نوشت ... آدرس عملیاتی هم بله یکی از ساب دامین های شاپرک هست

کدوم بانک ها دوست من ؟

parsa53
December 19th, 2013, 17:03
یکی از شرکت مبنا کارت آربا (بانک شهر) و یکی هم برای بانک ملت.
البته کد های بانک ملت رو از یک شخص غیر رسمی گرفتم و ممکنه اصلی نباشن اما کدهای مخصوص بانک شهر رو از خودشون گرفتم

Web Host Persia
December 19th, 2013, 17:08
طی تماسی که با تجارت الکترونیک پاسارگاد داشتم گفتند تغییری اعمال نمی شه جز url ..
امروز هم متوجه شدم که ظاهر درگاه بانک پاسارگاد هم تغییراتی داشته
به پرداخت هم لوگوی شاپرک رو اظافه کرده

به هرحال وظیفه دارن اطلاع رسانی کنن که متاسفانه کوتاهی می کنن .

parsa53
December 19th, 2013, 17:17
طی تماسی که با تجارت الکترونیک پاسارگاد داشتم گفتند تغییری اعمال نمی شه جز url ..
امروز هم متوجه شدم که ظاهر درگاه بانک پاسارگاد هم تغییراتی داشته
به پرداخت هم لوگوی شاپرک رو اظافه کرده

به هرحال وظیفه دارن اطلاع رسانی کنن که متاسفانه کوتاهی می کنن .
بله از بین تمامی بانکها فقط از بانک شهر با ما تماس گرفتن و کدهارو دادن ... گفتن از روز یکشنبه هم تمامی درگاههای فعلی از کار میفته

j4b3r
December 19th, 2013, 20:00
سلام
قبلا قرار بود از ابتدای اذر ماه انجام بشه که بانک پاسارگاد فکر کنم
اواسط بهمن اطلاع رسانی کرد.
اون تایم به فراسو اطلاع دادیم و موضوع رو تحت بررسی قرار دادن برای بازنویسی ماژول ها

ali2k
December 19th, 2013, 21:41
بانک پاسارگاد عوض شد ادرس هاش و رفت روی ساب دامین شاپرک از دیروز داریم روی ساب دامین شاپرک استفاده میکنیم
درگاه سرمایه هم رفته روی پرشین سوئیچ که با سیستم قبلی تفاوت هایی داره و باید نوشته بشه کدهاش ...

DeLtAvPs
December 19th, 2013, 21:43
بانک پاسارگاد عوض شد ادرس هاش و رفت روی ساب دامین شاپرک از دیروز داریم روی ساب دامین شاپرک استفاده میکنیم
درگاه سرمایه هم رفته روی پرشین سوئیچ که با سیستم قبلی تفاوت هایی داره و باید نوشته بشه کدهاش ...

جناب من از همکاری در فروش شما استفاده میکنم
بانک سامان کارهاش انجام شده؟

GateFa
December 19th, 2013, 21:51
فراسو اعلام کرد که خودشون ماژول ها رو آپدیت میکنند و اطلاع رسانی میکنند.

Web Host Persia
December 19th, 2013, 23:20
آدرس ساب دامین رو لطف می کنید ..

bigharar
December 19th, 2013, 23:37
آدرس ساب دامین رو لطف می کنید ..
http://www.webhostingtalk.ir/f147/100365/