PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبلیغات در صدا و سیمای ایران

Film_iran
December 18th, 2013, 18:37
با سلام دوستان آیا شما هم محصولی دارید برای فروش و میخواین تبلیغ اونو به صدا و سیما بدین؟

آیا شما هم از قیمت های گزاف صدا و سیما میترسید ؟

میخوام یه پیشنهاد باورنکردنی بهتون بدم

بنده و اسپانسر های من میتونن برای هر تبلیغی و تعرفه ای که شما از صدا و سیمای ایران میخواین دریافت کنید 40 ٪ تخفیف بگیریم

ما کارمون صد در صد قانونی و عقد قرار داد داخل خود صدا و سیما انجام میشه 40 درصد قیمت باورنکردنی رو این پیشنهاد فکر کنید و بعد پیام بدین تا شرایطشو بهتون بگم

با تشکر

تعرفه صدا و سیمای ایران به شرح زیر

http://taraznews.com/sites/default/files/content/images/story/92-03/13/00.png

glxx
December 18th, 2013, 18:44
قیمتش چنده؟
قبلا ها این زیرنویس ها که میزد قیمت خیلی بالایی بود بهش میگفتیم متری 100 هزار تومان قضیه خیلی وقت پیش است

Film_iran
December 18th, 2013, 18:51
من تو پست اولی گفتم هر قیمتی باشه در تمامی شبکه ها 1.2.3.4.5.6 مستند . آی فیلم . ورزش. پویا و ... ه قیمتی باشه 40 ٪ روش تخفیف میگیریم که هیچ جایی همچین چیزی پیدا نمیکنید شما هنگام عقد قرار داد ما میایم یه امضا میزنیم 10 میلیون مثلا هستش میشه 6 میلیون!!!

به نظر شما عالی نیست؟

Quality
December 18th, 2013, 18:57
قیمت چند؟

i.sharifi
December 18th, 2013, 19:03
قیمتش چنده؟
قبلا ها این زیرنویس ها که میزد قیمت خیلی بالایی بود بهش میگفتیم متری 100 هزار تومان قضیه خیلی وقت پیش است

متری 100 ؟! مشاور املاک شومایی ؟

آگهی ها به چند دسته تقسیم شدند :
میان برنامه
بعد از برنامه
ریپورتاژ
درج آرم
زیرنویس
و ...

تعرفه تبلیغات در کانال های استانی و ملی و ماحواره ای با یکدیگه کاملا متفاوته . همچنین هر دسته از تبلیغات تعرفه مخصوص به خودشون رو دارن . مثلا تعرفه یک آگهی 20 ثانیه ای میان برنامه گزارش ورزشی با تعرفه همون آگهی مابین فیلم و سریال تفاوت داره . در واقع هر آگهی در یک "طبقه" قرار میگیره و تبلیغاتی که در طبقات بالاتر قرار میگیرن تعاریف بالاتری هم دارن .
یکی از گران ترین تعرفه ها رو برنامه نود داره (بالای 8 میلیون تومان بابت هر ثانیه میان برنامه) .
تعرفه پخش آگهی در شبکه یک به نسبت دیگر شبکه های تلویزیون بالاتره و بعد از اون شبکه سه قرار داره . البته همونطور که گفتم برای تعاریف حداقل و حداکثر در نظر گرفتن (همون طبقه بندی) .

---
توزیع ثروت در ایران به ترتیب اولویت :

1.دانشگاه آزاد
2.صدا و سیما
3.شرکت نفت !
...

Film_iran
December 18th, 2013, 19:04
دوستان عزیز تعرفه های سال 92 صدا سیما به صورت عکسی که تو پست اول گزاشتم میتونید ببینید

Film_iran
December 18th, 2013, 19:06
متری 100 ؟! مشاور املاک شومایی ؟

آگهی ها به چند دسته تقسیم شدند :
میان برنامه
بعد از برنامه
ریپورتاژ
درج آرم
زیرنویس
و ...

تعرفه تبلیغات در کانال های استانی و ملی و ماحواره ای با یکدیگه کاملا متفاوته . همچنین هر دسته از تبلیغات تعرفه مخصوص به خودشون رو دارن . مثلا تعرفه یک آگهی 20 ثانیه ای میان برنامه گزارش ورزشی با تعرفه همون آگهی مابین فیلم و سریال تفاوت داره . در واقع هر آگهی در یک "طبقه" قرار میگیره و تبلیغاتی که در طبقات بالاتر قرار میگیرن تعاریف بالاتری هم دارن .
یکی از گران ترین تعرفه ها رو برنامه نود داره (بالای 8 میلیون تومان بابت هر ثانیه میان برنامه) .
تعرفه پخش آگهی در شبکه یک به نسبت دیگر شبکه های تلویزیون بالاتره و بعد از اون شبکه سه قرار داره . البته همونطور که گفتم برای تعاریف حداقل و حداکثر در نظر گرفتن (همون طبقه بندی) .

حرف ایشون متینه با تشکر

i.sharifi
December 18th, 2013, 19:06
یک مجموعه حقوقی هستید یا شخص حقیقی و واسطه ؟ اگه امکان داره و در صورتی که دفتر یا شرکت ثبت شده دارید ، آدرس به همراه شماره تماس رو برای بنده ارسال کنید . ممنون

Film_iran
December 18th, 2013, 19:08
یک مجموعه حقوقی هستید یا شخص حقیقی و واسطه ؟ اگه امکان داره و در صورتی که دفتر یا شرکت ثبت شده دارید ، آدرس به همراه شماره تماس رو برای بنده ارسال کنید . ممنون

بله پ خ میکنم براتون

Film_iran
December 18th, 2013, 20:48
آپ

amirfateh
December 18th, 2013, 21:44
با سلام دوستان آیا شما هم محصولی دارید برای فروش و میخواین تبلیغ اونو به صدا و سیما بدین؟

آیا شما هم از قیمت های گزاف صدا و سیما میترسید ؟

میخوام یه پیشنهاد باورنکردنی بهتون بدم

بنده و اسپانسر های من میتونن برای هر تبلیغی و تعرفه ای که شما از صدا و سیمای ایران میخواین دریافت کنید 40 ٪ تخفیف بگیریم

ما کارمون صد در صد قانونی و عقد قرار داد داخل خود صدا و سیما انجام میشه 40 درصد قیمت باورنکردنی رو این پیشنهاد فکر کنید و بعد پیام بدین تا شرایطشو بهتون بگم

با تشکر

تعرفه صدا و سیمای ایران به شرح زیر

http://taraznews.com/sites/default/files/content/images/story/92-03/13/00.png
قربان فکر نمی کنم هاستینگ کاری باشه که تبیلغ رادیو تلوزیونی براش مفید باشد
در صدا وسیما کالا و محصولات تلبغ موثر خواهد داشت که عمومی هست
مثل مایع ظرفشویی پفک لاستیک چیزی که همه می دونند چیه باهاش شروکار دارند نه یک زمینه فنی وتخصصی

noucamp
December 18th, 2013, 22:56
کی صدا و سیما میبینه!
منوتو یا جم یا فارسی 1 با تخفیف سراغ نداری؟

توزیع ثروت در ایران به ترتیب اولویت :

1.دانشگاه آزاد
2.صدا و سیما
3.شرکت نفت !
...

دانشگاه آزاد که دولتی نیست! سپاه شماره یکه

m.ahmadi
December 18th, 2013, 23:05
نجومی هست.

i.sharifi
December 18th, 2013, 23:13

اون دو تای دیگه دولتی َن ؟ نه ، من از شما میپرسم .

pasargad-it
December 18th, 2013, 23:16
جساراتا شما 2 روز پیش برای ما فکس فرستادید؟
روز 2 شنبه خانمی با دفتر ما تماس گرفتند و گفتند آقای...؟ گفتم بله گفت دکمه ی فکستون رو استارت کنید.استارت کردیم لیستی با قیمت های تقریبا مشابه همین و با 40 درصد تخفیف داخلش بود.
از طرف شما بودن؟

hostfire
December 18th, 2013, 23:18
کی صدا و سیما میبینه!
منوتو یا جم یا فارسی 1 با تخفیف سراغ نداری؟

آقا جانه من نزن این حرفارو اینجا جاش نیست...
واس خودت میگم

Film_iran
December 19th, 2013, 00:22
وا تاپیک سیاسی کردن :| دست بردارید دوستان همه چی طبق روال قانونی طی میشه ما همراه شما برای مذاکره در مورد تبلیغ مایم داخل سازمان هنگام عقد قرار داد بستگی به نوع تعرفه از 40 درصد تخفیف میتونید بهره مند شوید ما یه نامه میدیم بهتون باهاش 40 درصد تفیف میگیرید در ضمن بسته به نوع تبلیغ تا 50 درصد هم میتونیم تخفیف ایجاد کنیم ;)

pasargad-it
December 19th, 2013, 08:45
آقا جواب مارو بده!

Film_iran
December 19th, 2013, 13:25
آقا جواب مارو بده!

نه دوست عزیز از طرف ما نبوده :)

Film_iran
December 19th, 2013, 15:05
دوستان تا 40 درصد الی 50 درصد خبر رسیده که میتونیم تخفیف بدیم