PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : megaholdings.org

3nobar
April 16th, 2010, 12:42
کسی در مورد کیفیت خدمات این سایت چیزی می دونه ؟
فضا , ساب دامین , ترافیک ماهیانه , میل , نامحدود سالی 200 دلار
تازه مثل شرکت های هرمی به ازای بازار یابی بهت پول میده
9 سال سابقه فعالیت بدون مشکل داره

borzeh
April 16th, 2010, 18:41
سلام

جالب شد
خوب یکم در مورد این شبکه توضیح بدم
یکی از صمیمی ترین رفقا چند وقته سه پیچ کرده بیا تو این شرکت و این حرفا
حقیقتش اینه که 200 تومن چیزی نیست اما دقیق یه نگاه بندازید:

میگن سرورهای ما تو نمی دونم چیچیه مالزی هست
Unlimite همه چی!
جالب بود - من با یکی شون کلکلم گرفت گفتم - من از شما سرویس می گیرم 360 گیگ بریزم - بعد چی میشه ؟ - می گه بازم بهت جا می دیم - اصلا محدودیت نداره

ما اکباتان (تهران) می شینیم
یکی از جلساتشون هم رفتم یه آقای سیبیلو اومد و کلی مخ ترکوند

می گن ما هرمی نیستیم
network marketing هستیم

ولی خداییش چیزی که شبکه ای بره زیر اونیکی هرم نباشه حتما سیم رابطیه؟!!!

من که نرفتم
حسمم چیزی جالبی نمی گفت
همه چیزش هرمیه

تازشم داداش گلم
اگه هاست unlimite می خوای الان directi داره از نوع cpanel ش رو می ده - مال اونها پنلش معلوم نیست چیه - دست سازه!
درسته هندین
ولی سگ هند به مالزی شرف داره
تازشم ماهی 3 هزار - سالیانه می شه 36 هزار تومن
یا رو می گفت هرکی هاست آنلیمیت برا من بیاره زیر 200 ده تا ازش می خرم
براش بردم - نخرید!!!

با خودت
یا علی

راستی یه چیزی
بیا مگاهلدینگز هندی را بندازیم

کلی سود داره ها
برا ما میوفته 36 تومن
می دیم 200 تومن
هر 2000 هزار تا تعادل - 200 تا
همش سوده به خدا
فلان فلان شده ها نشستن پشت میزشون دارن شیره ملتی مثل مارو می ممکن

mehrdad82961
May 22nd, 2010, 23:10
در مورد اینکه شرکت هرمی ایت یا خیر اجازه بدید با اطلاعات لازم وارد بحث بشیم.اما در مورد اینکه سگ هند به مالزی می ارزه فکر میکنم شما تو تخصص خودتونم باید یکم شک کنید.تکنولوژی پارک مالزی کجا .....هند کجا....

asrehosting
May 22nd, 2010, 23:29
سلام من بهتون همین سرویس رو می دم با همین قیمت !

borzeh
May 25th, 2010, 16:39
تکنولوژی پارک مالزی کجا .....هند کجا...
به نظر میاد شما خودتون از اعضا ( فروشندگان) همین سرویس هستید

حقیقت اینجاست که از هر کسی غیر از من ( که به نظر شما تخصص ندارم ) هم تو این فروم بپرسید دوتا نکته بهتون می گن
1- چیزی به نام نامحدود وجود نداره
2- سرویس هاس جنوب شرق آسیا نیازی به توضیج ندارن

این که اسم یه جایی تکنولوژی پارک باشه که مهم نیست
حالا شما هند رو قبول ندارید - شرکت هایی مثل گوددی سرویس نا محدود را کمتر از یک سوم قیمت این شرکت _ مگا هلدینگز ارائه می دن
سرور آمریکا - و فقط اون هم نیست - بیشتر از 10 تا شونو تا حالا دیدم

تا زمانی که رسما شرکت های به قول فروشنده هاش nm قانونی معرفی نشن - مطمئنا هرمی حساب می شن ( طبق قوانین جاری کشور)

mohsen1
May 25th, 2010, 18:26
اگه از اين شركت ها سرويس خريديد حتما يه سرويس بك آپ داشته باشيد چون هر آن امكان بستن سرويس شما وجود داره!!!
به جاي 200 تومان سالانه يه وي پي اس با 40 گيگ فضا ماهي 15 يا 20 تومان مديريت شده بگيريد و ازش با خيال آسوده استفاده كنيد.
چرا واسه خودتون دردسر درست مي كنيد؟

borzeh
May 26th, 2010, 12:38
به جاي 200 تومان سالانه يه وي پي اس با 40 گيگ فضا ماهي 15 يا 20 تومان مديريت شده بگيريد و ازش با خيال آسوده استفاده كنيد.
چرا واسه خودتون دردسر درست مي كنيد؟

دقیقا با شما موافقم
ولی می دونید مسئله اینه که هر کی از اونها خرید می کنه اصلا هاست نمیخواد
یه سیستم پول در آوردن مسخرست که می خواد جنس آشغال رو به قیمت چند برابر بفروشه
الان دوستی دارم تو این کاره - خوب داره در میاره - جنس درجه 3 به قیمت ...

من اگه جواب اون دوست جدید که فقط واسه جواب دادن به من عضو شده بود رو دادم
می خواستم بگم اگه می خواید نتورک یا هرمی هرچی اسمشه برید تو اون کار
ولی اگه هاست می خواید ... که شما نکته خوبی رو اشاره کردید

kernel-f
June 4th, 2010, 13:31
سلام رفقا،من از این شرکت هاست گرفتم.یه چند تا نکته هست که باید بگم تا بقیه اشتباهات من و تکرار نکنن.
سرویس این شرکت کنترل پنل نداره و وقتی با پشتیبانی این شرکت تماس گرفتم گفتن به دلیل امنیت کنترل پنل و حذف کردن....
ایجاد ساب دومین یه جورایی حالت کدنویسی داره... به دلیل نداشتن کنترل پنل.
پشتیبانی جواب میل های منو که از پنل خودشون ارسال میکردم دقیقا بعد از 4 روز میداد...
حدود 400 mg داشتم آپ میکردم روی هاستم که روی 200mg از سرور dc میشدم.
توجه داشته باشین که شما فقط اجازه ایجاد 1 دیتا بیس رو دارید.هاستینگ های free هم حداقل اجازه ساخت 2 تا دیتا بیس رو میدن..
در نهایت سرویس این شرکت 40 تا 60 دلار بیشتر نمی ارزه.و از اونجایی که جنس رو به قیمت واقعی نمیدن دارن هرمی کار میکنن.متاسفانه لیدرهای ایران هم کاملا بی سواد هستن و تعجبی نداره جواب سوالاتتون رو اینجوری دادن..

hamidma68
September 30th, 2010, 14:01
=D>
سلام
در مورد نتورک این شرکت نمیخوام صحبت کنم چون میدونم که اطلاعات دقیقی ندارید که با هم بحث کنیم و اینکه اینجا جای این کار نیست.

در مورد محصولی هم که داره میده میتونم وبسایت خودم رو معرفی کنم تا هر چی مطلب در موردش تونستم گذاشتم
میتونید به اونجا سر بزنید

Welcome (http://WWW.mlm-iran.com)

خوشحال میشم نظرتون رو بدید
حمید

kernel-f
September 30th, 2010, 14:59
بنده هم خوشحال خواهم شد اگه در مورد سرویس میزبانی ضعیف این شرکت توضیح بفرمائید.
در مورد نداشتن کنترل پنل،4 روز بعد جواب دادن پشتیبانی،ایجاد ساب دومین و تعداد 1 بانک اطلاعاتی.
در حالی که سایت های معتبر سرویس میزبانی نامحدود رو با cpanel،تعداد نامحدود بانک اطلاعاتی،دیتا سنتر معتبر و ... و از همه مهم تر پشتیبانی 24 ساعته واقعی با قیمت حدود 50 تا 90 دلار ارائه میکنند.
اسم نتورک مارکتینگ رو زمانی بیارید که محصولی که ارائه میدید با قیمت واقعی باشه نه چند برابر.
با تشکر.

hamidma68
October 2nd, 2010, 01:44
کرنل جان
اگر میخواستم از نتورکش برای توجیه محصول استفاده کنم که راحت میگفتم که MLMIA داره یا اینکه تو این کشورهایی که شرکت کار میکنه ( مثل ترکیه و . . . ) هیچ کس نفهمیده ولی ماها که اینجاییم و تو ایرانیم فهمیدیم :d

در مورد کنترل پنل باید اول این سوال رو بپرسم : اگر کنترل پنل داشت مشکل شما حل مشد و یک وبسایت خریداری میکردید؟ ( قراره تا 1 یا 2 ماهه آینده کنترل پنل هم به وبسایت اضافه بشه )
در مورد پشتیبانی هم باید بگم که من هر موقع کاری داشتم کمتر از 24 ساعت بهم جواب دادن. اگر شما وبسایت خریداری کردید نمیدونم به کجا ایمیل زدید که 4 روز !!!! بعد جواب داده!
ساب دامین ها هم برای شما که مثل اینکه طراح حرفه ای هستید راحته! یعنی شما بلدین که چطور از ساب دامین استفاده کنید. نکته ای که هست اینه که برای وبسایت هایی که از CMS استفاده میکنن باید یه کدنویسی ای انجام بشه ولی اگر از CMS شرکت استفاده نکنن و خودشون مثل شما طراح باشن دیگه بلدن که چطور سابدامین رو درست کنن. ( من که بلد نیستم چون طراح حرفه ای نیستم اگر کسی بلده بگه که خیلی دوست دارم یاد بگیریم )
در مورد بانک اطلاعاتی هم یه سوال دارم
میشه لطفا بانک اطلاعاتی رو برای من تعریف کنید؟ چه مزایایی داره و اصلا کلا چیه؟ و کاربردش چیه؟

ممنون
حمید

kernel-f
October 5th, 2010, 01:54
دوست عزیز سایت این شرکت (ف ی ل ط ر ) شده.... :68:
" اگر کنترل پنل داشت مشکل شما حل مشد و یک وبسایت خریداری میکردید؟" من خودم متاسفانه اشتباه کردم و این هاست بدرد نخور رو گرفتم.. این جمله ای که نوشتید(که داخل آموزش های این شرکت هرمی داده میشه) رو باید به کسی بگید که 200 یا 600 تومنشو توی چاه ننداخته باشه...

من بیش تر از 8 ماهه که این هاست رو دارم و از اون موقع میگفتن کنترل پنل 1 ماه دیگه اضافه میشه... که هنوزم نشده...:d

در مورد پشتیبانی هم بنده به جایی میل نمیزدم از پنل سایت خودشون تیکت ارسال میکردم و بعد از 4 روز پاسخ میگرفتم(حالا چه پاسخی بماند).

ساب دومین هم از طریق کنترل پنل ساخته میشه.شما از هر جایی که هاست تهیه کنی کاری ندارن شما حرفه ای هستی یا هر چیز دیگه،لطفا دلیل منطقی بیار.نداشتن کنترل پنل کاربر رو از حیاتی ترین اعمال روی هاستش محروم میکنه.(مثل مدیریت بانک اطلاعاتی،quata،مدیریت dns و ..............)

در مورد بانک اطلاعاتی هم بد نبود سرچ میکردید،دلیل مطرح کردن این سوال رو نمیدونم..
شما اگه بخوای یه سیستم داینامیک داشته باشی روی سایتت که با کاربرات تعمل داشته باشه نیاز به بانک اطلاعاتی پیدا میکنی.همون CMS که ازش صحبت کردی نیاز به بانک اطلاعاتی داره.پس بدون بانک اطلاعاتی عملا یه سایت استاتیک دارید.و این شرکت هرمی یک بانک اطلاعاتی رو در اختیار مشتری میذاره.. حالا اگه یه کاربر بخواد یه فروم و یه cms روی هاستش داشته باشه نمی تونه..
لطفا از بی اطلاعی مردم عادی سوء استفاده نکنید.

citykala
October 5th, 2010, 02:05
به نظر من که قیمتش بالاست

سایتهای بهتری با قیمتهای پایینتر هم خدمات بهتر از این رو ارائه می کنن

rasez
December 25th, 2010, 17:21
این شرکت هدفی جز بالا کشیدن پول افراد نداره چند وقت پیش یکی از دوستان به من پیشنهاد داد که تو که خودت تو کار طراحی وب و این چیزا هستی بیا از طریق شرکت ما هاست نامحدود هم بفروش ما هم که کنجکاو شدیم ببینیم چی هست گفتم که سیستم کاره شرکت تون چه جوری هست اصلان سایت شرکتتون چی هست بعد اون هم این آدرسو به من داد Mega Holdings Limited (http://megaholdings.ecd.cc/) بعد هم گفت باید 2 جلسه آموزش ببینی بعد شروع کنی من وقتی رفتم توی سایتشون چیزی که دیدم فقط یه سایت بود با یک پلان unlimit یکم تعجب کردم یه شرکت بزرگ هاستینگ باید حد اقل هاستین اشتراکی سرور های اختصاصی یا vps رو ارائه کنه حتی پشتیبانی آن الاین هم نداشتند گفتم برم توی جلسه آموزشی ببینم چی میگن جلسه آموزشی اول گفت که شرکت ما نمیدونم توی msc شهر فناوری مالزی هست بعد شروع کرد به کشیدن زیر مجموعه که شما باید خودت اول 200 دلار بیاری هاست خودتو ثبت کنی بعد هر چه قدر که زیر مجموعه جمه کنی و اون ها هم برن مشتریایه دیگه بیارن درآمد تو بالا میره به من هم میگفتن کار ما نتورک مارکتینگ هست و من هم باید میرفتم و هر کسی رو که می شناختم حتی اگر اصلان نمیدونست سایت چیه یا هاستینگ چیه میاوردم عضو زیر مجموعه خودم و عضو شرکت میکردم و نه بحثی از سایت بود نه بحثی از هاست چون اون دوست من هم اصلان از هاست و طراحی سایت سر در نمی آورد جلسه دوم هم یه فیلم ماله یه نفر در مورد نتورک مارکتینگ و استفاده از اهرم و زیر مجموعه سازی بود .من با خودم که فکر کردم دیدم که این ها فقط میخوان پول افراد رو بالا بکشن
این رو هم به خاطر این نوشتم که اگر کسی میخواست بره تو این کار اول اینو بخونه بعد اگر خواست بره تو این کار
شعارشون هم این بود به آرزوهات فکر کن

hamidma68
December 29th, 2010, 13:08
جالبه که افرادی که اینطوری فکر میکنن هیچ وقت به جایی نمیرسن!
Les Brown میگه از 10 نفر انسان 9 نفرشون حاضرن بمیرن ولی تغییر نکنن!!! =))
جالبه نه؟!

دوست من
به نظر من شما اشتباه کردی که خوب گوش ندادی که ببینی چی میخواد بگه! به ضرر خودت شد چون برای اون و همه ما که فرقی نمیکنه! تو نشدی یکی دیگه!
کار ما هم نتورک مارکتینگ هست نه هاستینگ! که شما به این گیر دادی!
و کار نتورک مارکتینگ قوانین خاص خودش رو داره که به هاستینگ ربطی نداره! :D
این کار تو دنیا داره انجام میشه و انجام خواهد شد که 100% تجارت قرن 21ام خواهد بود ( جدیدترین کتاب آقای رابرت کیوساکی )
تحقیق کردن در مورد این موضوع خیلی راحتر از شلوغ بازی در آوردنه!

راستی شعار بانک ملت اینه !! شنیدی؟ " به رویاهات فکر کن "
واقعا تبلیغاش عالیه

راستی کنترل پنل به همراه 50 تا CMS هم اومد روی وبسایتامون
برید حالش رو ببرید :)

masoud11
February 23rd, 2011, 19:02
سلام.آقا چرا بیخود بحث میکنین.یه تماس بگیرین با پلیس آگاهی قسمت شرکتهای هرمی بهتون میگه که مگاهلدینگ یا مگاهلدینگر آقا جان هرمیه.والسلام

hamidma68
February 23rd, 2011, 21:03
salam

ghabl az inke nazari bedam ye chizi begam
tabadole nazar dar morede NM ya bazaryabi shabakeyi dar in website mesle in mimoone ke too TAXI neshastid va darid dar morede siyasato dino az in chiza ba ranande bahs mikonid!!!!! :D
manzooram nazare gheyre takhasosi hast

shoma mitoonid too kole jahan in sanaat ro baresi konid va bebinid tabadole malish cheghadre!
va sazmanayi ke ba in sanaat mortabet hastan ro check konid ta betoonid NM ro az Pyramid schemes tashkhis bedid

doost nadaram inja nazare takhasosi bedam
vali ino begam ke to be agahi esme har sherkati ke bedi hamino mige hata sherkati ke khodeshoon sabt kardan !!! :D

va inke be nazaret agahi marjae shenasayiye NM az Pyramid Schemes hast?!!!

baraye etelaate bishtar mitoonid be in website sar bezanid
mlm-iran.com

khudeman
February 24th, 2011, 03:38
چند ساعتی است دارم سر و کله میزنم با این هر سه تا سایتی که در این تاپیک صحبتشون شد (Mega Holdings Limited (http://megaholdings.ecd.cc) - Welcome (http://www.mlm-iran.com) - megaholdings.org). فعلا که هیچکدوم باز نمیشه. از قرار اطلاع و آگاهی که دوستان دادن معلومه که داستان از چه قراره . ولی خوبه که تاپیک راه افتاد تا کسی به دام اینها نیفته

s.w.a.t
February 24th, 2011, 04:00
با توجه به اطلاعات شخصی که دارم همه اینها کلاه-برداری بیش نیست. رد خورن نداره. چون شرکت هرمی تو ایران فعالیتش ممنوع با اسم بازاریابی مردم بیچاره رو سرکیسه میکنن. اکثر این شرکتها هم مال آسیای شرقی هستن.
در آخر سایتی برای مدیریت کاربرش روی هاستش کنترپنل نداره حتی اگه iWeb هم باشه بدرد نمیخوره! چون اگه بخوایی حساب کنی یه جور احترام به کاربر هست.
فقط خدا نکنه گذرم به یکی از این شرکتها و جلسه ها بیافته. کاری میکنم مرغهای آسمون به حالشون حتی گریه هم نتونن بکنن ... . :)

AmirHosein
February 24th, 2011, 04:13
با توجه به اطلاعات شخصی که دارم همه اینها کلاه-برداری بیش نیست. رد خورن نداره. چون شرکت هرمی تو ایران فعالیتش ممنوع با اسم بازاریابی مردم بیچاره رو سرکیسه میکنن. اکثر این شرکتها هم مال آسیای شرقی هستن.
در آخر سایتی برای مدیریت کاربرش روی هاستش کنترپنل نداره حتی اگه iWeb هم باشه بدرد نمیخوره! چون اگه بخوایی حساب کنی یه جور احترام به کاربر هست.
فقط خدا نکنه گذرم به یکی از این شرکتها و جلسه ها بیافته. کاری میکنم مرغهای آسمون به حالشون حتی گریه هم نتونن بکنن ... . :)
میبینی خدا مارو سرکیسه میکنن میبین واسمون چی نقشه چیدن!حرفی داری تو واسه گفتن باس یه کمی بزنی بلند تر آخه اینجا همهس :d

hostgozar
February 24th, 2011, 05:47
نتورک مارکتینگ یه صنعت کازب و مخربه پس اصلا بحث دربارشم بی ارزش و وقت هدر دادنه ;)

hamidma68
February 25th, 2011, 01:32
نتورک مارکتینگ یه صنعت کازب و مخربه پس اصلا بحث دربارشم بی ارزش و وقت هدر دادنه ;)

ببخشید این الان نظر خودتون هست یا بررسی کردید و میگید؟! :d

hostgozar
February 25th, 2011, 01:58
ببخشید این الان نظر خودتون هست یا بررسی کردید و میگید؟! :d

من خودم کار کردم جیگر طلا

hamidma68
February 25th, 2011, 16:37
من خودم کار کردم جیگر طلا

bah bah
koja kar kardid?
manzooram ine ke NM kar kardid ya Pyramid?
chon fekr nakonam farghe in dota ro bedoonin

jalebish ine ke dalile aghab moondegiye maha ine ke hamishe fekr mikonim hamechiyo midoonim!!!
bahse ranande taxiyi ro doost nadaram
aval berid etelaatetoon ro jam konim bad nazar bedid

mamnoon

s.w.a.t
February 25th, 2011, 17:00
bah bah
koja kar kardid?
manzooram ine ke NM kar kardid ya Pyramid?
chon fekr nakonam farghe in dota ro bedoonin

jalebish ine ke dalile aghab moondegiye maha ine ke hamishe fekr mikonim hamechiyo midoonim!!!
bahse ranande taxiyi ro doost nadaram
aval berid etelaatetoon ro jam konim bad nazar bedid

mamnoon

دوست عزیز قوانین این انجمن رو رعایت کنید! ( زبان اینجا فارسی هست پس فارسی بنویسید!)

دوما که بنده طبق اطلاعات آماری که دارم کل اینا نمیدونم network marketingاینا همش اسمی هست برای برداشتن کلاه آدمهای کم اطلاع و بی اطلاع. و به قول معروف جلوی قاضی و ملق بازی عزیزم؟؟!!
و طبق اطلاعی هم که اینجا دادم خدا نکنه گذر پوست به دبا خونه بیوفته ... ;)