PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل ثبت .us در ریسلو

mehrshad.ho
December 18th, 2013, 10:35
مشکل ثبت .us در ریسلو داریم ارور فربیدن میده
پنل کلاینت هم آمریکایی هست

همکاران راه چاره دارند ؟

ertebat7
December 18th, 2013, 10:38
سلام
تا اونجا که اطلاع دارم دو پسوند us . am را فعلا نمیشه در ریسلو ثبت کرد

mehrshad.ho
December 18th, 2013, 10:46
سلام
تا اونجا که اطلاع دارم دو پسوند us . am را فعلا نمیشه در ریسلو ثبت کرد

ما ru هم مدتی قبل تست کردیم ثبت نمی کرد.

MOHAMMAD MOHSEN
December 18th, 2013, 12:17
تنها راه چارش اینه در جای دیگری ثبت کنید. الان ما بیش از 30 دامین us ثبت کردیم در این دو هفته اخیر البته نه در ریسلو!

TARIMEHR
September 11th, 2014, 22:54
با توجه به اینکه امروز این مشکل رو داشتم و جوابی در جایی براش پیدا نکردم راه حل رو اینجا هم میگم تا بعدا اگر کسی مشکل داشت به جواب برسه

resello The properties ‘AppPurpose’ and ‘NexusCategory’ are mandatory
ابتدا یک کاستمر (کاربری) با کشور United States بسازید . سپس در پنل ادمین رسیلو بر روی نام کاستمر کلیک کنید . از قسمت contacts بر روی details کلیک کرده و روی دکمه ی Action که در گوشه ی بالای سمت راست صفحه ی details قرار دارد کلیک کرده و از آنجا آیتم (NeuStarUs (.us را انتخاب کنید . حال در صفحه ی جدید از منوی Application Purpose و Nexus Category مقادیر دلخواه را انتخاب کنید و دکمه ی save را بزنید. بعد از انجام این مراحل می توانید دامنه ی us. را بدون مشکل ثبت نمایید.

irsrev
September 11th, 2014, 23:00
درود

ثبت برای دامنه های .us و .asia و... فقط با رعایت قوانین و تکمیل اطلاعات کاستومر سفارش دهنده مطابق راهنمای رجیستار قابل انجام است و این محدودیت ها هیچ موردی ندارد.

موفق باشید

TARIMEHR
September 11th, 2014, 23:03
اقایون محترم
دقت کنید پست قدیمی هست
بنده فقط راه حل رو گفتم تا اگر کسی مشکلی داشت و به این پست رسید مشکلش رو با این اطلاعاتی که در اختیار قرار دادم حل کنند
والسلام