PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل بزرگ با *** های پست سایت

nasrsd98
December 17th, 2013, 21:03
سلام یه سایت دارم هم بازدیدشخ وبه هم بازدید کننده هاش ثابته روزی 5 تا 10 تا پست دست اول توش اپ میکنم مدتیه متوجه شدم یه سایت همه مطالب سایت منو با تصاویرش رو کپی میکنه و دقیقا با همون عنوان ها و با همون تصاویر که تگ سایت ما روش خوردهرو منتشر میکنه هر کاری بگید کردم از معرفی به گوگل و اطلاع به هاستش اطلاع به خودش که این کار نکنه ولی مسخره میکنه فقط مونده از فتا شکایت کنم میخام از دوستان راهنمایی بگیرم ایا این کار شدنیه من چطور شکایت رو مطرح کنم و ........

glxx
December 17th, 2013, 21:07
یک کد هست در htaccess میزاری باعث جلوگیری از اینکار میشود
میتوانی با دستکاری در کد ها از های لایت و کلیک راست کردن برای کپی مطلب جلوگیری کنید

nasrsd98
December 17th, 2013, 21:20
ممنون دوست عزیزم من نمیخام این کارو بکنم چون اکثرا مطالب سایت رو با ذکر منبع منتشر میکنن تو فروم ها و...

glxx
December 17th, 2013, 21:23
قانون جرائم رایانه ای
کارگروه تعيين مصاديق محتواي مجرمانه - Internet.ir (http://internet.ir/law.html)
هیچ موردی در ای باره گفته نشده بخونین

nasrsd98
December 17th, 2013, 21:27
یعنی نمیشه کاری کرد ؟ خوب این قوانین بیشتر در مورد جرایمه که به ضرر خودشونه نه حق ملت

glxx
December 17th, 2013, 21:30
شکایت راهی ندارد اونم میگه میخواستی ببندی من برندارم یکی دیگر بر میدارد

updates
December 17th, 2013, 22:14
دوست عزیز این موضوع که با تگ شما قرار داده میشه اتفاقا خیلی خوبه اجازه بده قرار بدن مشکلی نیست

majidisaloo1
December 18th, 2013, 01:09
معمولا این کار ها را با rss انجام میدهند و خودکار انجام میشه نیازی هم به اینکه بخواهد وقت واسه کپی بکنه نیست

nasrsd98
December 18th, 2013, 02:57
دوست عزیز این موضوع که با تگ شما قرار داده میشه اتفاقا خیلی خوبه اجازه بده قرار بدن مشکلی نیست
درسته ولی متاسفانه تو گوگل ایندکس میشه و من باید هر روز لینک رو به عنوان کپی گزارش کنم !!!!

معمولا این کار ها را با rss انجام میدهند و خودکار انجام میشه نیازی هم به اینکه بخواهد وقت واسه کپی بکنه نیست
درسته اینقد بچه پرو هم هست اخه من هات لینک هاست رو فعال کردم نمیتونست با ار ار اس منتقل کنه چند بار ایمیل زده بود و گفته بود من از خوانندگان طرفدار سایتتون هستم فیدتون رو باز بزارید و.... با ای پی فهمیدیم بله اقا سختش شده تک تک کپی کنه میخاد با ار اس اس کپی کنه !!!