PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره صد در صد رایگان آنلاین سرور به تمامی کاربران>>خدمتی دیگر از آنلاین سرور

majidisaloo1
December 17th, 2013, 20:28
با عرض سلام و احترام

با توجه به تغییر سیاست های کاری مرکز داده میزبان داده پاسارگاد جهت تکریم بیش از پیش کاربران ، آنلاین سرور قصد دارد به کاربران مشاوره رایگان در امور : سرور مجازی ، سرور اختصاصی ، راه اندازی وب سایت ، راه اندازی هاستینگ ، کولوکیشن و... ارائه نماید.
با پر کردن اين فرم و کليک روي گزینه ارسال، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و به صورت تلفنی درخواست شما را پيگيري خواهند کرد.

فرم تقاضای تماس (http://onlineservers.ir/send.php)

شماره تماس :
اداری : 96861098-021
غیر اداری : 36668962-026

آدرس دفتر جهت مراجعه حضوری :
تهران - شهریار - خیابان معلم - نبش کوچه تلاش - شرکت میزبان داده پاسارگاد

majidisaloo1
December 18th, 2013, 16:49
به دوستان تماما تماس گرفته شد و مشاوره داده شد

با سپاس

majidisaloo1
December 18th, 2013, 23:08
سلام
سایتتون چند ساعت هست بالا نمیاد

سایت الآن دقیقا 4 ساعت است مشکل دارد که اونم به خاطر دیتاسنتر است!تصویر تتیکت مربوط به دیتاسنتر که برای ما باز شده و تیکتی که ما برای پشتیبانی بدشون که پاسخی نداده اند باز کرده ایم :
17358

هیچوقت آپتایم صد در صد نیست و ما تضمینی بر صد در صد بودن نداده ایم و نخواهیم داد!
امید وارم از شرم ساری دیگر با این اکانت کانکت نشوید

در ضمن شماره ما در همین تاپیک هست کسی بوده زنگ بزنه و ما جواب ندهیم؟؟؟
ما الآن همه چیز را باز گذاشتیم شماره ها در دسترس حتی آی دی یا هو همه را روشن کردیم که توی ساپورت مشکلی پیش نیاید
واقعا برای شما متاسفم لطفا نام کاربری خود را ارسال نمایید تا موارد مربوطه در ارتباط با شما انجام بگیرد ما کاربرانی با نوع فرهنگ شما را نمیخواهیم

مشاوره رایگان بخوره تو سرتون
بیاین این سرور هاست رو درست کنید بیش ۱۲ ساعت هست که داون شده
خدمتی دیگر!
یک کار مثل آدم انجام نمیدید

شما طبق مستندی که اراده شد فقط دروغ گو هستید واقعا متاسفم

وقتی داون میشه سایتش میره یه جا قایم میشه بعد که اکی شد میاد میگه اصلا مگه سرور قطع بوده
داون تایم نداشتیم و شما دروغ میگی :-|

جوابتون را دادم ما قایم نشدیم اینجا جای ساپورت کاربرانمان نیست که بخواهیم بیاییم داد و بیداد های بی ارزش شما را پاسخ بدهیم
شماره تماس ها ذکر شده فردا در دفتر کار هم جضور داریم در صورت نیاز میتونیم در اختیارتان باشیم

با سپاس
عیسی لو

majidisaloo1
December 18th, 2013, 23:10
دوستان شاهد باشید که داون هست سرورشون
بیاد ۴ تافحش هم میده میگه داو تایم نداشتیم
۴۵ دقیقه پیش اومده انجمن
یعنی پست ۲ ساعت پیش منو ندیده؟؟؟؟
خیلی مارمولک تشریف دارن

لطفا اطلاعات پنلتان را بدهید تا موارد مربوطه در ارتباط با شما انچام گیرد

کاری نبوده که ما بتونیم و انجام نداده باشیم!!!!

متن تیکت ها را هم اگر نیاز باشد پیوست میکنیم

برای خودم به عنوان یک مدیر هاستینگ متاسفم که کاربری همچون شما را دارم میزبانی میکنم فقط میتونم در ارتباط با شما همین را بگم

majidisaloo1
December 18th, 2013, 23:17
جالبه
اینجا جای پشتیبانی نیست؟
سایتتون آپ هست که پشتیبانی بشیم؟!
وظیفتون بود موقع داون شدن به کاربران ایمیل بدید
دادید؟ اطلاع رسانی کردید؟؟
این مورد جزو وظایف شما بود

شما سواد دارید؟ میدونید هاستینگ یعنی چی؟
4 ساعت پیش سرور را دستاسنتر یکی از آی پی ها که آی پی اصلی است مسدود کرده طبیعتا ما هم مثل شما دسترسی به سایت نداریم که بخواهیم ایمیل بدهیم دیتاسنتر هم به ما زمانی تیکت داده که ای پی را بسته ما کف دستمون را بو میکردیم؟
جالبه شما به 2 تا شماره ای که گذاشته شده که یکی برای تایم غیر اداری است توانایی تماس گرفتن ندارید اما میتونید بیایید اینجا پست بدهید

واقعا متاسفم شمایی که نمیدونی این موارد در هاستینگ هست و اجتناب ناپذیره مییایید سرویس تهیه میکنید و سرویس دهنده را با اطلاعات کمتون زیر سوال میبرید

majidisaloo1
December 18th, 2013, 23:19
ما جتی دی ان اس سایت خودمون را به یک آی پی دیگر که آزاد است تغییر دادیم تا سایت بیاد در دسترس و کاربری مثل شما زبانی نداشته باشد اما ما به جای اینترنت جهانی از شما عذر خواهی میکنیم که تغییر دی ان اس هم زمان بر است نکنه این هم ما میتونیم تسریع بکنیم درش؟ بریم بگیم دی ان اس های جهان را آپدیت بکنید این کاربر ما اطلاعات در مورد هاستینگ نداره

b2net
December 18th, 2013, 23:20
پست ها فقط به خاطر اینکه در تایپیک مناسب زده نشده پاک میشن
ولی کوتاهی شما و ضرر ما قابل جبران نیست!

majidisaloo1
December 18th, 2013, 23:21
این هم مستند در ارتباط با تغییر دی ان اس :
http://www.intodns.com/onlineservers.in
http://www.intodns.com/onlineservers.ir

nginxweb
December 18th, 2013, 23:21
درود

البته حق با آفای عیسی لو هستش متاسفانه دیتاشیک برخورد مناسبی نسبت به abuse ها نداره و بدون اخطار ساسپند میکنند

اما خوب به به عنوان یک دوست و همکار پیشنهاد میکنیم که سایت اصلی را به سرور ایران منتقل کنید و از سرور هاستنگ مجزا کنید که اینجور مواقع همچین کاربرانی اینطور شاکی نگردند

:53:

majidisaloo1
December 18th, 2013, 23:26
درود

البته حق با آفای عیسی لو هستش متاسفانه دیتاشیک برخورد مناسبی نسبت به abuse ها نداره و بدون اخطار ساسپند میکنند

اما خوب به به عنوان یک دوست و همکار پیشنهاد میکنیم که سایت اصلی را به سرور ایران منتقل کنید و از سرور هاستنگ مجزا کنید که اینجور مواقع همچین کاربرانی اینطور شاکی نگردند

:53:

با سلام و احترام
مهندس ما سرور ایران کولو داریم مشکلی از این نظر نداریم اما متاسفانه یا خوشبختانه با توجه به این که ما ماژول مدیریت سرور مجازی داریم و روی ایران کار نمیکنه مجبوریم روی خارج از ایران باشیم
بعدش ما سی پنل و... را وصل کرده ایم به whmcs که خارج از ایران خطر ناک است وگرنه طبیعتا ما خوشجال میشیم چنین کاری بکنیم

در مورد دیتاشک باید بگم مشکل عدم پاسخ است وگرنه اگر پاسخ بدهند که فورا باز میشه

با سپاس

majidisaloo1
December 18th, 2013, 23:27
پست ها فقط به خاطر اینکه در تایپیک مناسب زده نشده پاک میشن
ولی کوتاهی شما و ضرر ما قابل جبران نیست!

کدام کوتاهی ؟ میشه کوتاهی ما را اثبات بکنید؟ اگر بکنید بنده 10 برابر هزینه پرداختی شما را با توجه به مستندات این تاپیک به شما پرداخت میکنم

majidisaloo1
December 18th, 2013, 23:32
سایت ها با اولین پاسخ باز شدند

majidisaloo1
December 18th, 2013, 23:40
عدم مدیریت صحیح و کانفیگ مناسب و دریافت ابیوز
استفاده از دیتاسنتر دیتاشک برای هاستینگ که جزو بی کیفیت ترین و سخت گیر ترین دیتاسنتر ها است
عدم اطلاع رسانی به کاربران در مورد مشکل و شفاف سازی
بالا آوردن سایت شرکت در این سرور

دیده بودیم سرور هاستینگ طرف داون میشه چند ساعت ولی سایت شرکت همیشه برای پاسخگویی در دسترس است!

دونه دونه جواب میدهم :

کانفیگ سرور توسط تیم configserver.com انجام شده است
داخل ایران یا خارج از ایران افرادی بهتر از این تیم شما سراغ دارید؟

استفاده از دیتاسنتر دیتاشک برای هاستینگ که جزو بی کیفیت ترین و سخت گیر ترین دیتاسنتر ها است

وقتی آپتایم 100 درصد در 15 ماه گذشته را وقتی داشتیم چطور بیکیفیت حساب میکنید؟ نکنه 2 تا جوجه چیز پی ان فروش کیفیت سرور را مشخص میکنند؟ ما نماینده این دیتاسنتریم بزرگترین فروشنده هم هستیم پس شما در مقام تعیین این با اطلاعات کمتان نیستید

وقتی سایت ما بستست چطور؟ وقتی شما بدون دانش حرف میزنید چه انتظاری در شفاف سازی دارید؟

جوابش را توی پست مربوط به ماژول ها دادم

majidisaloo1
December 18th, 2013, 23:48
:^o
این مورد رو با مدرک اثبات کنید
کم داون تایم نداشتید

شما دارید تهمت میزنید
در مقامی نیستید از ما اثبات بخواهید
متاسفانه ما چنین روزی را پیش بینی نکرده بودیم مگر شما به جز در 4 ساعت گذشته مدرکی دارید در مورد جرف ها و اراجیفی که در مورد ما گفتید؟ و توهینی که به ما کردید؟الآن سایت در دسترس است شما نام کاربری تون را بدهید اصلا ببینیم کی هستید که دارید اینجا به خودتان حق دادن نظر به دروغ و همچنین بدون اطلاعات فنی را میدهید
شک نکنید بی نتیجه نخواهد ماند
اگر دلیل دارید بدهید اگر ندارید هیچ وقت دیگر توی هیچ تاپیکی نظر ندهید چون موجبات تمسخر شما را فراهم میکند

majidisaloo1
December 18th, 2013, 23:50
شمایی که توهین میکنی به کدام یک از این 2 تا پیام دادی چواب ندادیم ؟
آی دی یاهو: majidisaloo شماره ثابت بخش فروش شرکت : 62 89 66 36 - 026

به کدام تیکتت چواب ندادیم توی کل زمان سرویس گیریت ؟ الآن سایت باز است نمیخواهیم تشکر بکنی اما حد اقل ارزش خودت را ای کاش میدونستی و حفظ میکردی

viasky
December 18th, 2013, 23:53
متاسفانه بنده یک تیکت مهم ارسال کرده بودم
که متاسفانه با بروز این مشکل تیکت و درخواست بنده هم دیده نشده

b2net
December 18th, 2013, 23:54
شمایی که توهین میکنی به کدام یک از این 2 تا پیام دادی چواب ندادیم ؟
آی دی یاهو: majidisaloo شماره ثابت بخش فروش شرکت : 62 89 66 36 - 026

به کدام تیکتت چواب ندادیم توی کل زمان سرویس گیریت ؟ الآن سایت باز است نمیخواهیم تشکر بکنی اما حد اقل ارزش خودت را ای کاش میدونستی و حفظ میکردی
اینقدر مرد بودم که پست های قبلی رو پاک کردم
حرف بدون مدرک زدی
توهین هم کردی
انتظار تشکر داری؟

viasky
December 18th, 2013, 23:56

دیده بودیم سرور هاستینگ طرف داون میشه چند ساعت ولی سایت شرکت همیشه برای پاسخگویی در دسترس است!
البته عزیزم اینکه شرکت سایت خودش و کجا میزبانی کنه به مدیریت شرکت بستگی داره
به سیاست کاریشون و به ما هم مربوط نمیشه چه دیتاشک باشه چه یک سرور از لوکیشن غنا....
ولی در مجموع داون تایم تاثیر منفی میزاره و بنده هم موافق هستم

majidisaloo1
December 19th, 2013, 00:00
شما هم در مقامی نیستی که در مورد اپتایم سرورت بیای اراجیف بگی!
۱۰۰٪
شاهد داون تایم های متوالی و زیاد سرور شما بودم
حرف زدی
گفتی ۱۰۰٪ اپتایم
مردی ثابت کن
من دروغ گفتم؟ثابت کن
ثابت نکردی هم توهین نکن
فکر میکنی با بچه طرفی

آپتایم تو میگی ندارم من میگم اثبات کن وقتی تو نمیتونی اثبات بکنی یعنی فقط جرف مفت است و ارزشی ندارد

دروغ شما :
بیاین این سرور هاست رو درست کنید بیش ۱۲ ساعت هست که داون شده

توهین شما که نشان شعور شماست :
خیلی مارمولک تشریف دارن

بچه بودن شما که شکی درش با دادن پست در این تیکت اثبات شده است و نیازی به گفتن ندارد

متاسفانه بنده یک تیکت مهم ارسال کرده بودم
که متاسفانه با بروز این مشکل تیکت و درخواست بنده هم دیده نشده

همکاران به زودی پاسخ میدهند بنده که وقت پر ارزشم را به هدر دادن با این آقا دارم به سر میبرم

اینقدر مرد بودم که پست های قبلی رو پاک کردم
حرف بدون مدرک زدی
توهین هم کردی
انتظار تشکر داری؟

اگر پاک نمیکردید موجب تمسخر بودید اطلاع رسانی میکردید واقعا خیلی خوشم میاد به اندازه مرد نیستی اطلاعات کمت را قبول بکنی و عذر خواهی بکنی

هیچی مهم نیست آقا وقت ما را نگیر ایمیل کاربریت را برایم بفرست ببینم اصلا تو کاربر ما هستی یا نه که داری انقدر وقت ما را هدر میدهی

majidisaloo1
December 19th, 2013, 00:03
حرف بنده اینه
ایشون وظیفه داشته اطلاع رسانی کنه
چه جوری و کجا برای من مهم نیست
من وظیفه ندارم موقع داون شدم زنگ بزنم شرکت ایشون
ایشون وظیفه داره به صورت عمومی اعلام کنه مشکل رو

شما در سطح درکی نیستید و ما نمیتونیم به شما درک بدهیم

شما باید درک بکنی حد اقل بفهمی که دی ان اس را واسه چی تغییر دادم که سایتم بیاد در دسترس
بفهمی آی دی یاهوم را چرا روشن گذاشتم
بفهمی که شماره های سایت چرا داره پاسخ داده میشه جتی این وقت شب
بفهمی که سایت وقتی دی ان اس هاش تغییر بخواهید بکنه چند ساعتی زمان میبره اما خوب وقتی نمیفهمی تقصیر خودته باید بری بفهمی حد اقل فکر بکنی بهش
ضرر نداره فکر کن عقل خدا داده به آدم که ازش استفاده بکند

viasky
December 19th, 2013, 00:11
بنده نه وظیفه دارم نه بیکارم ایدی یاهو بسازم بیام مسنجر
نه اینکه تماس بگیرم
پول گرفتی باید اطلاع رسانی میکردی
سایتت دان بود تماس میگرفتی با کاربرا
ساعت ۵ قبل از اینکه من برم سر کار سایت داون بود بعد میگه ۴ ساعت

مطمئن هستید؟
بنده همین امشب براشون تیکت ارسال کردم!

pasargad-it
December 19th, 2013, 00:11
نه اینکه تماس بگیرم

اگه از عقلم استفاده نمیکنم از مردونگی استفاده میکنم و راست میگم
حداقل از شما که مردیت رو با ۴ دروغ نشون میدی خیلی بهتره
بحث با شما فایده ای نداره
بعد از انتقال کامل سایت یوزر رو اعلام میکنم
میدونم مردونگی نداری و ساس میکنی

آقا میشه شما ایمیلتو پابلیک کنی ببینیم اصلا مشتری اشون هستی یا نه؟

b2net
December 19th, 2013, 00:14
بعد از انتقال سایت پابلیک میکنم

مطمئن هستید؟
اسکرین شات بدید از صفحه ارسال تیکت

viasky
December 19th, 2013, 00:18
بعد از انتقال سایت پابلیک میکنم

اسکرین شات بدید از صفحه ارسال تیکت
متاسفانه الان ممکن نیست
چند ساعت پیش باز می شد

majidisaloo1
December 19th, 2013, 00:19
دلیل دارم که میگم فکر نمیکنی 4 ساعت بوده برایتان طبق عکس اثبات شد دیگر بیش از این نمیدونم چی بهت بگمقدیمی ترین تیکتی که داخل سایت بود هم 4 ساعت و 27 دقیقه بود که همه پاسخ داده شد

نه اینکه تماس بگیرم

پس وظیفه پست زدن و گفتن اراجیف را دارید؟ چطور بیکاری بیایید اراجیف بگید و این وقت شب دنبالش بکنید اما وقت نداشتید ای دی بسازید؟؟؟ واقعا به حرف های خودتان خندتون نمیگیره؟؟؟؟

خدمتتان گفتم ی ان اس ها را ست کردم که سایت بیاد در دسترس تا ایمیل ها در دسترس قرار بگیرد و بشه ایمیل داد

چشم فقط یک سوال دارم وقتی سایتی بسته است و منتظر تغییر دی ان اس است شماره کار برا را از کجا داره ؟ نکنه انتظار داری شماره چند هزار کاربر را توی دفتر خاطرات ذحیره بکنیم؟؟ و مورد بعدی اینکه بر فرض محال شماره ها را داریم به چند هزار تا کاربر باید زنگ بزنیم ؟؟؟

مشکل اینترنت شما را هم ما باید حل بکنیم؟ ساعت 7 ما از شرکت خارج شدیم و در دسترس بود

اگه از عقلم استفاده نمیکنم از مردونگی استفاده میکنم و راست میگم

راست گفتن شما از 12 ساعت و عدم درکتان معلوم است ما قبول میکنیم شما انسان راست گویی هستید

حداقل از شما که مردیت رو با ۴ دروغ نشون میدی خیلی بهتره
4 ساعت را اثبات کردم اینم روش :
17362

بحث با شما فایده ای نداره
بعد از انتقال کامل سایت یوزر رو اعلام میکنم
میدونم مردونگی نداری و ساس میکنی

ما کاربری مثل شما به این شدت دروغ گو را نمیپذیریم طبق قوانین سایت با شما عمل میشود با توجه به اتهاماتی که به ما زدید و دلیلی برایش نداشتید و درکی باهاش نداشتید
خوش حال میشیم اگر انتقال بدهید

viasky
December 19th, 2013, 00:21
عزیزم حالا چی داشتی که انقدر ناراحتی؟
سایت؟

b2net
December 19th, 2013, 00:24
بله حتما انتقال خواهم داد و تجربیات تلخ رو در اختیار دیگران قرار میدم

majidisaloo1
December 19th, 2013, 00:25

این آقا میدونه چه گندی زده تا نره از روی سرور ایمیلی نمیدهد اما خوب با رفتنش هم ما هستیم وکیل شرکت ما هست ایشون و آی پی ها و... که باهاش لاگین شد هست ما اصلا مشکلی با ابلیک کردن نداریم خوش حال این موضوع هم میشیم

مطمئن هستید؟

بفرمایید اینم یک تیکت دیگر از یک کاربر ساعت 7 و 45 دقیقه امشب :

17363

majidisaloo1
December 19th, 2013, 00:27

ما در خدمت شما هستیم و مشتاقتان هستیم

شما حرفی برای گفتن هم دارید واقعا؟ بگین سایت 4 ساعت بستته بود به من زنگ نزد اطلاع بده :دی

واقعا من از خوانندگان این تاپیک به جای این آقا عذر خواهی میکنم

Yas-Host
December 19th, 2013, 06:58

دوست عزیز طبق توضیحاتی که جناب عیسی لو دادن مشکل از سمت دیتاسنتر بوده و زمان نیز 4 ساعت می باشد(در عکس تیکت دیتاسنتر + ایمیل نیز موجود می باشد)
لطفا اگر حرفی میزنید با دلیل مدرک بزنید....سند جناب عیسی لو که مشخص شد ولی هنوز شما حرفتون رو با مدرک نزدید....
در مورد کانفیگ سرور ایشون که باید بگم تیم configserver.com انجام دادند که ماژول های مثل CSF و CXS رو ساختند و در زمینه کانفیگ حرفه هستند....
در مورد اطلاع رسانی توسط ایمیل باید بگم که وقتی ایشون به WHMCS دسترسی نداشتن چطوری اطلاع بدند؟!
بعد نکته قابل توجه اینجاست که شما که مشتری ایشون هستید با ایشون تماس گرفتید؟! مشکل رو پرسیدید؟! در ضمن اگر سایتوون واقعا مهم بود پیگیری میکردید و اینجا پست نمیزدید...
مورد بعدی اینکه سایت ایشون میشه به ایران بیاد ولی طبق توضیحات خودشون در مورد ماژول کنسول سرور مجازی + اتصال اون به WHM این مورد رو نمیشه آورد روی سرور ایران...
مورد اخر اینکه در همکاری های که دوستان و همکاران ما با جناب عیسی لو داشتند ایشون از نظر دانش فنی هم بصورت کامل تایید میشوند.

متاسف هستم که شما مشتری ایشون هستید.
بهتره کمی بیاندیشید و مغزتون رو به کار بیاندازید...

حتما انتقال بدید 1 نفر مشتری درست و با اخلاق و درک به 30 مشتری بدون اخلاق می ارزد....

موفق باشید.

majidisaloo1
December 19th, 2013, 09:51
دوست عزیز طبق توضیحاتی که جناب عیسی لو دادن مشکل از سمت دیتاسنتر بوده و زمان نیز 4 ساعت می باشد(در عکس تیکت دیتاسنتر + ایمیل نیز موجود می باشد)
لطفا اگر حرفی میزنید با دلیل مدرک بزنید....سند جناب عیسی لو که مشخص شد ولی هنوز شما حرفتون رو با مدرک نزدید....
در مورد کانفیگ سرور ایشون که باید بگم تیم configserver.com انجام دادند که ماژول های مثل CSF و CXS رو ساختند و در زمینه کانفیگ حرفه هستند....
در مورد اطلاع رسانی توسط ایمیل باید بگم که وقتی ایشون به WHMCS دسترسی نداشتن چطوری اطلاع بدند؟!
بعد نکته قابل توجه اینجاست که شما که مشتری ایشون هستید با ایشون تماس گرفتید؟! مشکل رو پرسیدید؟! در ضمن اگر سایتوون واقعا مهم بود پیگیری میکردید و اینجا پست نمیزدید...
مورد بعدی اینکه سایت ایشون میشه به ایران بیاد ولی طبق توضیحات خودشون در مورد ماژول کنسول سرور مجازی + اتصال اون به WHM این مورد رو نمیشه آورد روی سرور ایران...
مورد اخر اینکه در همکاری های که دوستان و همکاران ما با جناب عیسی لو داشتند ایشون از نظر دانش فنی هم بصورت کامل تایید میشوند.

متاسف هستم که شما مشتری ایشون هستید.
بهتره کمی بیاندیشید و مغزتون رو به کار بیاندازید...

حتما انتقال بدید 1 نفر مشتری درست و با اخلاق و درک به 30 مشتری بدون اخلاق می ارزد....

موفق باشید.

با تشکر از شما جناب سنجری
بنده هم دقیقا همین ها را میگم اما خوب میگند ما وظیفه اطلاع رسانی داریم:دی

ما وقتی این مشکل پیش اومد آی دی ها را هم 4 چراغ روشن کردیم تماسارم به په تمامش پاسخ دادیم اما خوب چی بگم
ایشون فرصت نمیدهند اصلا دی ان اس تغییر بکنه و سایت در دسترس قرار بگیره ما به دیتابیس کاربرا دسترسی داشته باشیم که اطلاع رسانی بکنیم فقط یک چیز براشون مهمه شما باید اطلاع رسانی میکردید

به خدا روی تاین سرور حدود 700 سایت است که حد اقل 100 سایت شرکتی و حد اقل 100 سایت زیر 5000 ایران درش هست به ما حتی تیکت هم نزدند که بخواهند دلیل را بپرسند چون اعتماد دارند اما خوب کاربری مثل ایشون بدون تماس گرفتن میان و میگن آی فلان شد ای بهمان شد آخر هم به شخصیتشان توهین میشه و میرند واقعا انسان هر کاری میکنه فقط خودش به خودش میکنه

vahab00
December 19th, 2013, 10:09
سلام
مجید جان واقعا این خودتی ؟
بابا بیخیال اینا . چرا محل میزاری ؟
دیشب زمانی که دان شد همین بهزار عزیز pasargad-it ک همینجا هم پست دارن تو تاپیک عیدی من پست داده :
http://www.webhostingtalk.ir/f118/100084/index8.html#post951283
دقیقا تاریخ و زمان ارسال رو میشه فهمید
چند دقیقه قبلش ما دان داشتیم و من هم اصلا از اون دسته نیستم ک دان بشه سریع برم سراغ طرف بگم چرا اله و بله
البته مجید از دوستان خیلی صمیمی من هست و اگه مشکلی هم باشه خیلی رک به هم حرفامونو میزنیم
خب با توجه به زمان این پست اگه تا الان ک ساعت 10 صبح هست هم حساب کنیم تازه میشه 12 ساعت اینا چطور میگن 12 ساعت دان بوده ؟
من کلا شب خوابیدم صبح دیدم اس ام اس اومده به تیکت پاسخ داده شد
اما فکر نکنم بیشتر از 4ساعت شده باشه

خلاصه اینکه مجید باید یه تجدید نظری رو بعضی یوزرهات بکنی
البته مجید جان ی پیشنهاد هم بعدا بهت میدم خیلی خوبه

و اینکه در توانایی و حرفه مجید عزیز هیچ شکی وجود نداشته و نخواهد داشت
از اولین روزی ک کارو شروع کرد تا به حال همیشه سعی کرده اصل صداقت رو داشته باشه با کاربراش
حتی ی جایی دیدم با کسی ک قبلا خیلی هم باهاش درگیر شده بوده کمک کرده و این واقعا برام خیلی عجیب بود
من هم شخصا ک خیلی مدیونشم

راستی این فرمه هم کار منه ها خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخخخ

یادم رفت براش تیتل بزارم
مجید جان اینو به اول کد های اضافه کن
<title>پشتیبانی رایگان آنلاین سرور</title>
و اینکه ورژن php هم ی چک کن درست بشه عزیزم

یا حق

majidisaloo1
December 19th, 2013, 10:20
سلام
مجید جان واقعا این خودتی ؟
بابا بیخیال اینا . چرا محل میزاری ؟
دیشب زمانی که دان شد همین بهزار عزیز pasargad-it ک همینجا هم پست دارن تو تاپیک عیدی من پست داده :
http://www.webhostingtalk.ir/f118/100084/index8.html#post951283
دقیقا تاریخ و زمان ارسال رو میشه فهمید
چند دقیقه قبلش ما دان داشتیم و من هم اصلا از اون دسته نیستم ک دان بشه سریع برم سراغ طرف بگم چرا اله و بله
البته مجید از دوستان خیلی صمیمی من هست و اگه مشکلی هم باشه خیلی رک به هم حرفامونو میزنیم
خب با توجه به زمان این پست اگه تا الان ک ساعت 10 صبح هست هم حساب کنیم تازه میشه 12 ساعت اینا چطور میگن 12 ساعت دان بوده ؟
من کلا شب خوابیدم صبح دیدم اس ام اس اومده به تیکت پاسخ داده شد
اما فکر نکنم بیشتر از 4ساعت شده باشه

خلاصه اینکه مجید باید یه تجدید نظری رو بعضی یوزرهات بکنی
البته مجید جان ی پیشنهاد هم بعدا بهت میدم خیلی خوبه

و اینکه در توانایی و حرفه مجید عزیز هیچ شکی وجود نداشته و نخواهد داشت
از اولین روزی ک کارو شروع کرد تا به حال همیشه سعی کرده اصل صداقت رو داشته باشه با کاربراش
حتی ی جایی دیدم با کسی ک قبلا خیلی هم باهاش درگیر شده بوده کمک کرده و این واقعا برام خیلی عجیب بود
من هم شخصا ک خیلی مدیونشم

راستی این فرمه هم کار منه ها خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخخخ

یادم رفت براش تیتل بزارم
مجید جان اینو به اول کد های اضافه کن
<title>پشتیبانی رایگان آنلاین سرور</title>
و اینکه ورژن php هم ی چک کن درست بشه عزیزم

یا حق

سلام
وهاب اعصابت را خورد نکن ولش کن بنده خدا هم شاید یک مشکل دیگری داره و کسی را پیدا نکرده خالی بکنه بهترین فرد دید ماییم اما ما تا زمانی طاقت میاریم که ایشون بی احترامی نمیکرد اما خوب ....
وهاب اضافه کردم ممنون آره الآن بهتر شد

میام در مورد قالب ها هم صجبت میکنیم

.K.H.A.
December 19th, 2013, 10:34
هميشه تا يه تاپیک عليه آنلاين سرور ميزنن شريكاش ميريزن ميگه همه چی خوبه ... در صورتی كه خود من 9 تا سرور مجازی داشتم بخاطر همين بسته شدن و قطعی ناگهانی همشون رو انتقال دادم جای ديگه (هر دو هفته چند ساعت چند تا از سرورا اينطور ميشد)
ip سرور رو هم فكر نكنم هيچ جا يهو ببندن مگه اينكه ابيوز اومده باشه و درست جواب نداده باشين ...

عكسی چيزی هم به عنوان مدركـــ خواستين بگين ضميمه كنم چون ساعت و موضوع همه تيكت ها مشخصه.

MehrganWeb
December 19th, 2013, 10:59
سلام
مشکل ما ها اینکه صبور نیستیم نه تنها شما کاربر شاکی انلاین سرور بلکه اکثرا اینطورین
اما اینو باید به خودمون بقبولونیم که هیچ موقع با عصبانیت کاری جلو نمیره ...
انلاین سرور هم حرفه ای تر از این حرفاست
من مشتری یا شریک جناب عیسی لو نیستم نه از کسی دفاع میکنم
فقط بحث بر اظهار نظر باشه اولا این تاپیک که اصلا جای این بحثا نیست
و واقعا این خوبه که مجید عزیز اومده مشاوره رایگان در مورد انواع سرور میده اونم به صورت تلفنی که واقعا کمتر کسی اینکارو میکنه
شخص شاکی واقعا کار زشتی دارید میکنید به این دلیل که شما هنوز درکی از مشکلات پیش روی یک شرکت ارائه دهند خدمات وب ندارید . دون تایم تنها یک مشکله ...
یادمه چند ماهه پیش تاپیکی علیه یک شرکت همکار باز شده بود که سرور هاشون به دلیل اینکه زیر دی داس و اتــک قرار داشتند مجبور بود وب سرور هارو غیر فعال کنه اما این بهترین کاری بود که میتونست تا زمانی که حمله پایان نگرفته انجام بده
درک و سن و عقل و شعور ادمی باهم در ارتباط هستند کسی رو میبینید که سنش پایینه اما از یک 60 ساله بهتر درک و فهم داره
بهتره توی رفتار هامون تجدید نظر کنیم نتنها شما بلکه هممون
شما هم اگه واقعا سایتتون براتون اهمیت داشت قطعا یک تماس تلفنی با ایشون برقرار میکردید که سوء تفاهم پیش نیاد
و یا شاید هم مشتری ایشون نباشید که فقط قصد تخریب دارید و بس ...
امیدوارم روزی برسه که به مقامی برسیم که مشکلات این چنینی رو زیاد کشش ندیم انشاء الله
روز بخیر

پ.ن: وهاب هنوز دست از اون شوخی های زمان مجردید برنداشتی؟8-}

majidisaloo1
December 19th, 2013, 11:17
هميشه تا يه تاپیک عليه آنلاين سرور ميزنن شريكاش ميريزن ميگه همه چی خوبه ... در صورتی كه خود من 9 تا سرور مجازی داشتم بخاطر همين بسته شدن و قطعی ناگهانی همشون رو انتقال دادم جای ديگه (هر دو هفته چند ساعت چند تا از سرورا اينطور ميشد)
ip سرور رو هم فكر نكنم هيچ جا يهو ببندن مگه اينكه ابيوز اومده باشه و درست جواب نداده باشين ...

عكسی چيزی هم به عنوان مدركـــ خواستين بگين ضميمه كنم چون ساعت و موضوع همه تيكت ها مشخصه.

هیچ قطعی بی علت نیست اگر شما در مورد قطعی ها تیکت داده اید و پاسخی داده نشده است یا اینکه اگر مشکلات دیتاسنتری بوده باشد قانع کرده باشند با من از طریق پیام خصوصی در ارتباط باشیم
هیچ یک از سرور های ما یک دفعه قطع نمیشوند البته اپتایم صد در صد نیست هیچ گاه هم نخواهد بود ما هم نمیگیم علی هستیم و... ما میگیم قطعی نداریم اگر باشه از جانب دیتاسنتر است و از جانب ما یا تیم فنی ما نیست و برای این موارد معمولا ما تصاویری مستند به کاربر ارائه میکنید که کاربر قانع بشود فکر نمیکنم کمتر شرکت هاستینگی باشد که اصل کاریش را بر روی مستندات نگه دارد و بهش پایبند باشد ما انتقاد در صورت وجود مشکل از جانب ما را میپذیریم اما خوب زمانی که برای مثال دیتاسنتر اینترنتش به مشکل میخوره برای مدت کوتاهی ما طبیعتا چاره ای نداریم/ البته یک مورد قطعی میتتونه تقصیر ما باشه اونم روی سرور های المان و آمریکا که البتته الان 6 ماهه این ها هم قطع نشده اند و اون به این دلیل است که میکروتیک ها با توجه به عدم داشتن اطلاعات فنی میان توی شبکه تداخل ایجاد میکنند که اون را مجبور میشیم یک بار سرور را ریستارت بکنیم و اون کاربر خاصی هم مسدود بشود
برای اخطار ها هم ما همیشه مستندات را به کاربر ارسال کردیم اما متاسفانه کاربران هیچ وقت این مستندات را نیز مطالعه نمیکنند

به هر حال ممنون از نظرتون

سلام
مشکل ما ها اینکه صبور نیستیم نه تنها شما کاربر شاکی انلاین سرور بلکه اکثرا اینطورین
اما اینو باید به خودمون بقبولونیم که هیچ موقع با عصبانیت کاری جلو نمیره ...
انلاین سرور هم حرفه ای تر از این حرفاست
من مشتری یا شریک جناب عیسی لو نیستم نه از کسی دفاع میکنم
فقط بحث بر اظهار نظر باشه اولا این تاپیک که اصلا جای این بحثا نیست
و واقعا این خوبه که مجید عزیز اومده مشاوره رایگان در مورد انواع سرور میده اونم به صورت تلفنی که واقعا کمتر کسی اینکارو میکنه
شخص شاکی واقعا کار زشتی دارید میکنید به این دلیل که شما هنوز درکی از مشکلات پیش روی یک شرکت ارائه دهند خدمات وب ندارید . دون تایم تنها یک مشکله ...
یادمه چند ماهه پیش تاپیکی علیه یک شرکت همکار باز شده بود که سرور هاشون به دلیل اینکه زیر دی داس و اتــک قرار داشتند مجبور بود وب سرور هارو غیر فعال کنه اما این بهترین کاری بود که میتونست تا زمانی که حمله پایان نگرفته انجام بده
درک و سن و عقل و شعور ادمی باهم در ارتباط هستند کسی رو میبینید که سنش پایینه اما از یک 60 ساله بهتر درک و فهم داره
بهتره توی رفتار هامون تجدید نظر کنیم نتنها شما بلکه هممون
شما هم اگه واقعا سایتتون براتون اهمیت داشت قطعا یک تماس تلفنی با ایشون برقرار میکردید که سوء تفاهم پیش نیاد
و یا شاید هم مشتری ایشون نباشید که فقط قصد تخریب دارید و بس ...
امیدوارم روزی برسه که به مقامی برسیم که مشکلات این چنینی رو زیاد کشش ندیم انشاء الله
روز بخیر

ممنون از جناب عالی به خاطر توضیحات کاملتان

.K.H.A.
December 19th, 2013, 11:21
اينم بگم هميشه بعد چند ساعت درست شده و جواب تيكت داده شده اما خوب همين 2-3 ساعت هم گاهی مشكله ديگه ...
منم يه دليل انتقالم اين بود كه با توجه به سابقه شما فكر ميكردم بعد يه مدت حل ميشه اما متاسفانه برای ما ادامه داشت...

vp_server
December 19th, 2013, 11:34
درست است که آپتایم مسئله ی مهمی برای کاربران است
ولی انتظار اپتایم 100% کاملا بی مورد است!
متاسفانه بعضی از دوستان فکر میکنند که سرویس دهنده نقش 100% در میزان آپتایم دارد
در تایپیکی عرض کردم
"دست از حق به جانب بودن خود بردارید و همیشه طرف مقابل را درک کنید" و "به میزانی که به نظرات دیگران احترام می گذارید رشد می کنید"
و جناب عیسی لو
سعی نکنید کم بودن دانش مشتری را به سرش بزنید
با اطلاعات و دانش بالای خود مشتری را قانع کنید تا فرهنگ سازی شود و این مسائل کمتر اتفاق بیفتد

vahab00
December 19th, 2013, 12:13

ای نامرد
تو اصلا کجا بودی این مدت ؟
میری و میای ؟ کوشی ؟
من همینم دیگه 8-}

majidisaloo1
December 19th, 2013, 12:35
درست است که آپتایم مسئله ی مهمی برای کاربران است
ولی انتظار اپتایم 100% کاملا بی مورد است!
متاسفانه بعضی از دوستان فکر میکنند که سرویس دهنده نقش 100% در میزان آپتایم دارد
در تایپیکی عرض کردم
"دست از حق به جانب بودن خود بردارید و همیشه طرف مقابل را درک کنید" و "به میزانی که به نظرات دیگران احترام می گذارید رشد می کنید"
و جناب عیسی لو
سعی نکنید کم بودن دانش مشتری را به سرش بزنید
با اطلاعات و دانش بالای خود مشتری را قانع کنید تا فرهنگ سازی شود و این مسائل کمتر اتفاق بیفتد

بنده عقیده ام این است که کاربر تند رویی همچون ایشون هیچ وقت قانع نمیشوند و فقط میخواهند متقاعد بکنند مهم نیست چی بگه فقط میخواهد پیروز بشه از نظر خودش!! هیچ وقت ما نباید اعتقاد خودمان را به دیگران تحمیل بکنیم من میگم دلیلش را فهمید که فهمید نفهمید هم باز مشکل ار جانب خودشه من تمام موارد را ریز به ریز توضیح دادم به طوری که حتی کسی اطلاعات فنی در سطح روشن کردن رایانه را داشته باشه بتونه درک بکند
اونی که خوابه را میشه بیدار کرد اما اونی که خودش را به خوابی زده نمیشه بیدارش کرد . . .

اينم بگم هميشه بعد چند ساعت درست شده و جواب تيكت داده شده اما خوب همين 2-3 ساعت هم گاهی مشكله ديگه ...
منم يه دليل انتقالم اين بود كه با توجه به سابقه شما فكر ميكردم بعد يه مدت حل ميشه اما متاسفانه برای ما ادامه داشت...

لطفا ایمیل خودتان را برای من به صورت خصوصی ارسال بکنید تیکت های ما 2-3 ساعت زمان نمیبره معمولا زیر 1 ساعت رفع و بسته میشه و نباید بدین شکل باشد ممنون میشم از طریق پیام خصوصی این اطلاعات را برای بنده ارسال بکنید تیکت هایتان را بررسی بکنم