PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نرم افزار رایگان قرآن برای ویندوز همراه قرائت

MizbanIrani
December 17th, 2013, 18:12
سلام دوستان
وقتی دیدم که آقا وهاب تاپیک برای عیدی شب یلدا زده و وقتی پیش خودم فکر کردم دیدم هیچی برای عیدی ندارم که بدم همینجوری داشتم کل کامپیوترم را میگشتم تا رسیدم به نرم افزار قرآنی مریم که رایگان دانلود کرده بودم.
شاید شما هم از این نرم افزار استفاده کرده باشید اما خودم به شخصه قبل از چند ماه پیش که دانلودش کرده بودم تا به حال ندیده بودمش و تنها نرم افزار های قرآنی که می شناختم اون نرم افزار هایی بود که تلویزیون در برنامه های سیمای خانواده و اینجور برنامه ها تبلیغ میکرد و کلی هم قیمتش بود.
اما این نرم افزار کاملاً رایگان است و حتی برای کسانی که سرعت دانلود خوبی برای دانلود ندارن ارسال پستی رایگان هم میکنه امکانات خیلی خوبی هم داره مثل قرائت آیه ها با 5 قاری مختلف ، مرور راحت قرآن اونم با شکلی مشابه کتاب مقدس قرآن ، نمایش معنی هر آیه تازه مشابه معانی بعضی از کتاب های قرآن ، قابلیت تکرار قرائت آیه که برای کسانی که می خوان قرائت یاد بگیرن می تونه مفید باشه و در آخر قرائت خیلی زیبا ، دلنشین و آروم که باعث میشه آدم متوجه بشه همین سوره های کوچک مثل حمد و توهید را چقدر میشد آروم و شمرده خوند که تقریباً بیشتر ایرانی ها هنگام خوندن به معنی آیه ها توجهی ندارن و از روی ضمیر ناخودآگاه خود می خونن.
این نرم افزار خیلی برای من مفید بوده که باعث شده هر روز اولین نرم افزاری که باز میکنم این باشه که کارم را با یه سوره کوچک شروع کنم که هم بتونم به امید خدا در کارم موفقیت بیشتری داشته باشم و هم خدایی نکرده از راه عادی و مستقیم زندگی منحرف نشم.

دانلود - رايگان! نسخه 3.2 (http://nazel.ir/download.html)

این نرم افزار ساخته من نیست و برای معرفی در اینجا هم به جرات میگم هیچ سودی برای من نداره هیچ نیازی به تشکر یا افزایش تعداد پست هام هم ندارم.فقط دوستانی که استفاده کردن برای سلامتی سازنده نرم افزار ، مریض های اسلام و ظهور امام زمان (عج) فقط یک صلوات به صورت شمرده و از ته قلب بفرستند.الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

isatis7t
December 17th, 2013, 18:33
الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

ho3yn_sha2
December 20th, 2013, 22:39

مرسی :)

heshi
December 20th, 2013, 23:45
سلام بنازم به غیرتت