PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نویسنده اختصاصی میخوام ؟؟؟

Mohammadrex
December 17th, 2013, 17:42
سلام یک نویسنده اختصاصی میخوام برای یک سایت دانلود + سرور هم داریم + میخوایم تمام پستها به صورت اختصاصی باشه ترجمه شده باشه یا خودتون بنویسیید ::: با این مشخصات اگر کسی هستش تو این پست بگه تا باهم حرف بزنیم . درضمن بگید برای هر پست چقدر میگیرید تا مطلع شیم . یا علی مدد

موضوع سایت : دانلود نرم افزار موبایل و ویندوز

Mohammadrex
December 18th, 2013, 12:49
اپ

MR_MEHDI
December 18th, 2013, 12:52
در یاهو در تماس باشید : Mehdi_tadayon

HSG
December 18th, 2013, 13:24
سلام
بنده حاضر به کار در سایت شما هستم.
اگر خواستید می تونید تاپیک بنده را مطالعه کنید.

http://www.webhostingtalk.ir/f218/100209/

Mohammadrex
December 18th, 2013, 13:36
سلام
بنده حاضر به کار در سایت شما هستم.
اگر خواستید می تونید تاپیک بنده را مطالعه کنید.

http://www.webhostingtalk.ir/f218/100209/

سلام دوست عزيز تاپيكتونو مطالعه كردم قيمتاتون براي پست هاي اختصاصي گرونه ياعلي

HSG
December 18th, 2013, 13:43
سلام دوست عزيز تاپيكتونو مطالعه كردم قيمتاتون براي پست هاي اختصاصي گرونه ياعلي

خب برای پست اختصاصی که بنده برای هر کدومش بیشتر از 3 ساعت وقت میذارم و تازه سایت شما هم که دانلود است یعنی باید فایل هم آپلود کنم پس قیمت کاملاً منطقی است.
مطالب اختصاصی بنده حتی شده بیشتر از 6 ساعت هم کار داشته یا حتی شده یه مطلب پیش نویس شده و فردا با چند ساعت دیگه کار روش بعد منتشر شده.
یعنی یه جوری کار میکنم که پولم حلال باشه و کارفرما کاملاً راضی باشه طوری که انگار سایت خودمه و خودم دارم پول سرورش را میدم.

Mohammadrex
December 18th, 2013, 14:10
من براي هر پست بهت ٢ ميدم با اين شرايط كه يك سايت خارجي بهت ميدم و تك تكه مطالب بايد دوبله شده باشه و دانلود و اپلود باخودته چه ١گيگ چه ١٠٠ مگ اگر با اين شراط سازگاري بگو

HSG
December 18th, 2013, 14:16
من براي هر پست بهت ٢ ميدم با اين شرايط كه يك سايت خارجي بهت ميدم و تك تكه مطالب بايد دوبله شده باشه و دانلود و اپلود باخودته چه ١گيگ چه ١٠٠ مگ اگر با اين شراط سازگاري بگو

بفرمایید حداکثر حجم فایل آپلودی شما چقدره؟ و مطالب اون سایت خارجی مورد نظر شما از لحاظ محتوای قابل ترجمه چقدر است که اگه صرف میکنه با همین 2000 تومان بیام.

Mohammadrex
December 18th, 2013, 14:20
ببين من يك سايت بهت ميدم مثل كاري كه ميهن دانلود ميكنه شما ترجمه ميكنيد و به زبان رونه فارسي درش مياري و بعد فايله سايت رو دانلود ميكني و رو سرور اپلود ميكني شايد برنامه اي كه اون سايت داره معرفي ميكنه يك مگ باشه شايدم صد مگ اونشو ديگه نميدونم

HSG
December 18th, 2013, 14:32
خب این چه کاریه مگه نمیگید سرور دارید خب از سرور مستقیم دانلود میکنید دیگه که نیازی به آپلود هم نباشه.
اگر خواستید می تونید یه یوزر در سرور هم بسازید تا خودم از سرور براتون مستقیم دانلودش کنم.
به سرور لینوکسی CentOS و ویندوز سرور 2003 و 2008 هم مسلط هستم.

Mohammadrex
December 18th, 2013, 14:36
اوكي با اين حال فكراتو بكن اگه ميخواي شروع كني بهم بگو من براي هر رو يك پست نياز دارم اما براي هر ماه ميخوامت نه اينكه يك ماه كار كني بعد بگي خسته شدم ايديتو بده تا اونجا حرف بزنيم

HSG
December 18th, 2013, 15:31
باشه آیدی یاهو که ندارم شما آدرس سایتت را بده.

Mohammadrex
December 18th, 2013, 15:54
داداش شرمنده پشیمون شدیم اگر کسی هست با قیمت پستی 1000 بهم بگه ممنون

LightOnline
December 18th, 2013, 16:09
آیدی Lightkeeper233 تماس بگیرید .

Mohammadrex
December 18th, 2013, 16:24
اپ