PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیشنهاد ویژه | سئو وب سایت وردپرس به صورت رایگان

Golden-star
December 16th, 2013, 22:56
سلام دوستان امروز میخوام ک پیشنهادویژه و رایگان بهتون بدم

فعلابه 2 نفر از دوستانی که سریع تر درخواست کنن سرویس سئو سایت و تاییدیه از سایت چک می دات کام میدم به صورت 100% seo

= کامـلا رایـگان =

:: لطفا اول آدرس بدید تا آنالیز شه ::
:: فعلا فقط روی سیستم های وردپرس کار میکنم ::
:: ( بنده با ایجاد این تایپیک نمیخوام کار و کاسبی دیگر همکاران رو کساد کنم ) ::

expres
December 16th, 2013, 22:59
ایشون از نظر کار در زمینه سئو تایید میشن ;)

arshan
December 20th, 2013, 19:33
نمونه کار هم دارید؟؟؟؟

Golden-star
December 20th, 2013, 21:31
نمونه کار هم دارید؟؟؟؟

به طور مثال سایت خودم ...
www.golden-star.ir (http://golden-star.ir)
از آدرس زیر میتونید بررسی کنید
www.chkme.com (http://chkme.com)

Sir.DarKNesS
December 20th, 2013, 22:02
به طور مثال سایت خودم ...
www.golden-star.ir (http://golden-star.ir)
از آدرس زیر میتونید بررسی کنید
www.chkme.com (http://chkme.com)

1 میلیون سایت لطف کنید بدید من سئوشو براتون رایگان انجام بدم!!!!! سئو 100% کاری نداره که !!

Golden-star
December 20th, 2013, 22:14
1 میلیون سایت لطف کنید بدید من سئوشو براتون رایگان انجام بدم!!!!! سئو 100% کاری نداره که !!
مگه بنده حرفی زدم ؟ خوب شما هم انجام بده...
اگر خیلی مشتاقی میتونی یک تایپیک جدا بزی برای خودت...
اینجا هم اسپم نکن.. ( ما فهمیدیم شما هم بلدی )

Sir.DarKNesS
December 20th, 2013, 22:54
مگه بنده حرفی زدم ؟ خوب شما هم انجام بده...
اگر خیلی مشتاقی میتونی یک تایپیک جدا بزی برای خودت...
اینجا هم اسپم نکن.. ( ما فهمیدیم شما هم بلدی )
باز رفتید 3 4 تا مقاله خوندید جوگیر شدید ؟ دادن h1 h2 h3 توضیحات و کلمات کلیدی همچین کار شاخی نیست براش تاپیک بزنم!! همچین میگه نمیخوام کار و کاسبی دیگر همکاران رو کساد کنم !!! هر کی فکر نکنه 10 سال سابقه داره :)) شما بهتره برید تورتونو جایه دیگه ای پهن کنید :)) بعد از اندی سال فهمیدیم که این پولی که سئو کار های حرفه ای می گیرند مفته :)) مثل ادم پست بدیم کپی نکنیم و 2 3 تا بک لینک شاخ خودش کلی ورودی گوگل میاره :)) شما مثل قبلی ها که با 20 40 تومن سئو می کنند هستید !
خوش باشید :)

vahab00
December 20th, 2013, 23:16
سلام استاد
من هزاران بار گفتم و باز هم میگم ک سایت های انالیز به هیچ وجه مورد تایید نیستن چون موتورهای جستوجو روز به روز هوشمندتر میشند
سایت چک می که معیارهاش خیلی قدیمی هست اما مطمئنا بی تاثیر نیست و معیارهاش خیلی مهم هست
اما همش نیست
خیلی کارهای دیگه هم باید انجام بشه
درسته حق با Sir.DarKNesS عزیزم هست
اما داداش ایشون هم مثل اون زمان های اول ما هست بهتره بهشون توهین نکنیم

براشون بهترین ها رو آرزو دارم
یا حق

Golden-star
December 20th, 2013, 23:25
سلام استاد
من هزاران بار گفتم و باز هم میگم ک سایت های انالیز به هیچ وجه مورد تایید نیستن چون موتورهای جستوجو روز به روز هوشمندتر میشند
سایت چک می که معیارهاش خیلی قدیمی هست اما مطمئنا بی تاثیر نیست و معیارهاش خیلی مهم هست
اما همش نیست
خیلی کارهای دیگه هم باید انجام بشه
درسته حق با Sir.DarKNesS عزیزم هست
اما داداش ایشون هم مثل اون زمان های اول ما هست بهتره بهشون توهین نکنیم

براشون بهترین ها رو آرزو دارم
یا حق
هر بار که اومدم مثلا یک خدمتی به این دوستان انجمن بکنم یک سری افراد اومدن پست هایی مثل ایشون دادن
چندی پیش که تایپیک زدم " ایجاد حساب کاربری رایگان در یاهو " یکی اومد پست داد حتما سودی برات داره وگرنه هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمیگیره ..." هیچی تایپیکو تعطیل کردم
اومدم تایپیک سئو رایگان زدم و به علت فشار درسی و امتحانات زدم فقط 2 نفر از دوستان...
ایشون اومدن فکر کردن چه کار شاخی دارم میکنم که زدم 2 نفر ...

امید وارم طرز فکر ها عوض بشه....
کلا مردم کلمه رایگان که میشنوند فکر میکنن چه خبر هایی هست...

Sir.DarKNesS
December 20th, 2013, 23:33
دوست عزیز نیازی نیست پستاتونو پاک کنید چون ایمیل میشه ! http://www.webhostingtalk.ir/images/IPBPRO/smilies_IPBPRO/48.gif

بنده برای شما و این طرز فکرتون واقعا متاسفم...
خیلی ها هستند که راجب همین h1 h2 h3 هم هیچ اطلاعاتی ندارند
این تایپیک برای اون افراده نه شما که مثـــــــــــــلا سئو کاری...

بیا و خوبی کن ....
به امید افزایش فرهنگ و شعـــــور افراد خاص جامعه...

در جواب شما باید بگم که می تونید آموزش رو بزارید بقیه استفاده کنند ! گرچه توی گوگل کافیه یکم سرچ کنی ! و کسیم که دنبال سئو سایتش هستش قطعا با این موارد برخورد میکنه ! و کسایی مثل شما ( البنه نه خود شما http://www.webhostingtalk.ir/images/IPBPRO/smilies_IPBPRO/3.gif ) بودند که دنبال بک لینک مفت بودن و با یکم کار سایتشونو به سایت طرف لینک می کردند ! حالا بماند که چه قالب هایی این وسط ***یده شده و چه چیز هایی روی هاست آپلود شده ! و فردا هم برای سایت طرف مشکل پیش میاد و میگه مقصر شما بودید! و کسایی رو دیدم که پول میلیونی می گیرند ! هیچ کاریم نمی کنند! بعد میگند تا 3ماه دیگه خودشو نشون میده :)) بدون سئو هم اگه درست پست بدید با ایده ! پست های یونیک خاص و یا ترجمه شده ! البته که سایت پا میگیره !

باز اگه بی احترامی شده این وسط بنده معذرت می خوام.

Golden-star
December 20th, 2013, 23:41
دوست عزیز نیازی نیست پستاتونو پاک کنید چون ایمیل میشه ! <):)

در جواب شما باید بگم که می تونید آموزش رو بزارید بقیه استفاده کنند ! گرچه توی گوگل کافیه یکم سرچ کنی ! و کسیم که دنبال سئو سایتش هستش قطعا با این موارد برخورد میکنه ! و کسایی مثل شما ( البنه نه خود شما ;) ) بودند که دنبال بک لینک مفت بودن و با یکم کار سایتشونو به سایت طرف لینک می کردند ! حالا بماند که چه قالب هایی این وسط ***یده شده و چه چیز هایی روی هاست آپلود شده ! و فردا هم برای سایت طرف مشکل پیش میاد و میگه مقصر شما بودید! و کسایی رو دیدم که پول میلیونی می گیرند ! هیچ کاریم نمی کنند! بعد میگند تا 3ماه دیگه خودشو نشون میده :)) بدون سئو هم اگه درست پست بدید با ایده ! پست های یونیک خاص و یا ترجمه شده ! البته که سایت پا میگیره !

باز اگه بی احترامی شده این وسط بنده معذرت می خوام.
داداش بنده هم قصد بی احترامی به شما رو ندارم اما
بنده نه دز*د هستم نه خدارو شکر نیازی به اینجور کارا دارم
حق با شماست اگر اندکی در گوگل سرچ بکنند شاید خیلی خیلی بهتر از این کار های مبتدی که بنده انجام بدند رو یاد بگیرند
همونطور که گفتم چون فشار درسی زیاده وقت نمیکنم آموزشی تهیه کنم و تصمیم میگیرم انجام بدم
من دیگه هیچ چیزی به ذهنم راه نمیده ... کلا در بیشتر تایپیک هام هدفم اینبود که خدمت یا خدماتی ارائه بدم به صورت رایگان
ولالله اگر نیت دیگری داشته باشم!....

Golden-star
December 21st, 2013, 00:33
یکی دیگر از دوستان عزیز سئو رو به من سپردند.
و سایتشون رو نیز در Google Webmaster ثبت کردم.
SEO 100% Chkme.com
www.takandroids.ir

saeedonline
March 6th, 2014, 14:21
وقتی ایشون زحمت کشیدند رایگان این کار رو انجام بدن دیگه این صحبت ها برای چیه ؟
طرف نمیتونه فایل تو هاستش آپلود کنه حالا بیاد قوانین سئو رو یاد بگیره و تو کدهای سایتشم دس ببره ؟
شما میگی آموزش بزار که با یه جستجو به قول شما قابل انجامه . ایشون هم نگفتن برای افرادی مثل شما که در موردش اطلاعاتی دارید و خودتون هم به نحوه کار آشنایید انجام میدن
واسه کسایی که توان انجامش رو ندارند رایگان انجام میدند. و این کارشون به نظر بنده جای تشکر داره . الان خود بنده واسه کوچکترین کارها از مشتری هزینه دریافت میکنم
اگه تمایل داشتید بنده رو تو یاهو اد کنید

behnamy01
March 7th, 2014, 18:29
سلام دو تا قالب دارم، خودم طراحیش نکردم، از اینترنت دانلود کردم :d
بفرستمشون واستون تا از لحاظ سئو و ظاهر و امکانات هردو رو بررسی کنید و همچنین بهینه کنید اون بهتره رو تا در نهایت از اون روی سایتم استفاده کنم؟