PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : احمقانه ترین سوالها از شما

abasaqa
December 16th, 2013, 22:23
این ایده از پست یکی از دوستان به مغزم رسید.

احمقانه ترین سوالهائی که از شما در زمینه ی کامپیوتر و اینترنت و .... شده رو اینجا بنویسید.

قانون:

1. از کاربر یا شخص یا شرکت اسم نبرید.

2. تجربیات خودتون خارج از پست های کاربران وب هاستینگ تاک رو بنویسید. زیرا اینجا درست شده تا به سوال های کاربران پاسخ بده و هر سوالی در هر سطح دانشی ارزشمند و قابل تحسینه. زیرا پرسیدن عیب نیست....

پست پائین رو هم میزارم برای ذخیره ی 50 مطلب جالب شما.

با تشکر

پ.ن: یکم وب هاستینگ تاک رو صمیمی کنیم...

abasaqa
December 16th, 2013, 22:24
ذخیره برای بهترین مطالب کاربران ...

abasaqa
December 16th, 2013, 22:33
چند روز قبل یکی از دوستام که تازه اینترنت کشیده بود خونشون بهم زنگ زد:

- الو سلام
+ سلام
- میتونی برام سایت درست کنی؟
+ سایت می خوای چیکار؟ یکم با اینترنت کار کن, راه بیوفتی بعدا سایت هم میزنیم. چشم
- مگه برای وصل شدن به اینترنت نباید سایت داشته باشم؟
+ نه نمی خواد.
- پس چرا اینترنتم وصل نمیشه؟
+ مشکلت چیه؟:61:
- زنگ زدم مخابرات گفتن پس فردا اینترنتت وصل میشه، مشکل خطوط داریم.
+ خب پس دو روز صبر کن.:">

داستان واقعی
(برای مزاح هم ننوشتم. بیشتر این مطالب برای اینه که از این مشکلات عمده ی کاربران درس بگیریم. از این تاپیک ها میشه فهمید مشکلات عمده ی کاربرا چیست و میشه این مطالب رو در دسترس تر قرار داد.)

با تشکر

geniune
December 16th, 2013, 23:51
:d تاپیک باحالیه منم تو فکر بودم یه جا فقط سوتی بنویسیم . همین قضیه چند روز پیش برام پیش اومد میگم

یکی بهم ایمیل زده میگه (مطلب واقعیشه ) :
سلام ببخشید من یه اکانت vip خریدم ولی با همون سرعت اینترنت خودم دانلود می کنه. لطفا راهنمایی کنید.

مگه داریم ...

:d

خلاصه بگم چون اونجا یه جورایی داستانی گفتم : گفتم شرکت سرویس دهنده تون هرچقدر سرعت برای شما تعیین کنند با همون سرعت میتونید دانلود کنید ما کاربر داریم اینترنتش 2 مگ هست سرعت دانلودش 128 و کاربری هم داریم اینترنتش 128 هست ولی سرعت دانلود 360

ho3yn_sha2
December 18th, 2013, 23:17
تو هاست و دامنه رایگان | زدگیگ (http://www.zgig.ir) فت و فراوون از این سوالا میکنن :-|

همین دیروز یکی سوال کرد : چطور میتونم پوشه هایی که آپلود کردم رو به دیتابیس وصل کنم :-|

mahmoodabo
December 18th, 2013, 23:23
دختره زنگ زده شرکت میگه اقا نمیدونم چطوری به اینترنت وصل بشم 2 ساعت باهاش حرف زدم و این ها اخرش در اومد که ایشون میخواسته با دیال اپ وصل بشه نه ای دی اس ال خلاصه خودش خجالت کشید گوشی رو قطع کرد

abasaqa
December 18th, 2013, 23:29
چند روز پیش این مکالمه رو بین دو نفر شنیدم:

+ کامپیوترت چیه؟
- هممم. سامسونگ
+ سرعتش خوبه؟
- آره. بدک نیست
+ قویه؟ میگن سامسونگ خیلی خوبه
- ال جی بخر بهتره

:105:

downloaddl
December 18th, 2013, 23:36
:| :| :| :|
یکی امد 4 تا هاست با آدرس های مختلف تهیه کرد و پرداخت کرد
بعد از دو ساعت بهم تیکت داد
از کجای هاست می تونم پست بزارم تو سایت های که خریدم
بعد بهش گفتم شما تاحالا هاست نداشتی گفت چرا داشتم اسم شرکت هم برد پر....... داشتم و پست میزاشتم :-o من گفتم پا خدا این پی میگه
بعد از کلی بحث که بهش فهموندم هاست چیه
فوش مادر تو تیکت میداد و کلا بر دار کلا بر دار می کرد
آخر هم شکایت کرد ازم

alaviyoon
December 19th, 2013, 00:18
من خودم اول فکر کردم اذیتم میکنه ولی بعد مطمئن شدم واقعی بوده داستان
یکی از دوستام که خیلی هم ادعاش میشد خواسته بود خرید اینترنتی بکنه زنگ زده بود میپرسید کارت عابر بانک رو کجای کامپیوتر باید وصل کنم ؟ دستگاه خاصی میخواد ؟

m3hdi
December 19th, 2013, 00:24
تاپیک جالبی هست ، فقط دوستان زیاده گویی نکنن و اتفاقات واقعی رو بیان کنن

سوال : او طرف میتونه از email به gmail من چیزی بفرسته ؟

viasky
December 19th, 2013, 00:25
یک کاربری درخواست برگشت وجه دادن
وقتی بررسی کردم از بنده پرسیدن: مگه شما نگفتید پورت یک گیگابیت هست پس چرا در ثانیه یک گیگ دانلود نمیکنه؟
همش داره 40 مگابایت دانلود میکنه و شما سر من کلا گذاشتید...:-|

sarwhost
December 19th, 2013, 00:33
1:سلام
2:سلام
1:داداش رو وی پی اس من مشکل داره میتونی یه نگا کنی
2:سیستم عامل چی هست
1: ویندوز 2003
2:دسترسی بدید
بعد چند دقیقه مشکل حل شد
2:اقای ... مشکلت حل شد
1: ممنون لطف کردی داداش
2: خواهش میکنم راستی یه سوال
1: بله
2: این وی پی اس رو از کجا کریدی به نظر میاد کیفیتش خوب باشه
1: :d داداش هه چی فکر کردی من خودم دیتاسنتر دارم

geniune
December 19th, 2013, 02:13
:))

داشتم این سوتی که قبلا گفتم رو به یکی از دوستانم در سایت ایران فیلم میگفتم بهم گفت یک سوتی هم برای اونها پیش اومده
گفتم شاید اون فرد اینجا نباشه من بهتون بگم چی گفت :
گفت که چند روز پیش یکی بهمون پیام داد گفت من اینترنتم 1 گیگه چرا سرعت دانلود 128 هست ...
باورتون میشه فکر کرده با سرعت 1 گیگ باید دانلود کنه :d

سوال من اینجاست که افرادی هستند که کاربر VIP می شن وارد درگاه میشن پرداخت میکنن پنل رو دریافت میکنند نام کاربری و رمز رو میزنن دانلود میکنند (فکرشو بکن این مراحل رو میرنااا ) بعد که دانلود میکنن
انتظار دارن سرعت 1 گیگ باشه

مگه داریم ...

downloaddl
December 19th, 2013, 02:14
تاپیک جالبی هست ، فقط دوستان زیاده گویی نکنن و اتفاقات واقعی رو بیان کنن

سوال : او طرف میتونه از email به gmail من چیزی بفرسته ؟

زیاده گویی اگه دیدن بقیه رو هم در جریان بزارین

downloaddl
December 19th, 2013, 02:17
:))

داشتم این سوتی که قبلا گفتم رو به یکی از دوستانم در سایت ایران فیلم میگفتم بهم گفت یک سوتی هم برای اونها پیش اومده
گفتم شاید اون فرد اینجا نباشه من بهتون بگم چی گفت :
گفت که چند روز پیش یکی بهمون پیام داد گفت من اینترنتم 1 گیگه چرا سرعت دانلود 128 هست ...
باورتون میشه فکر کرده با سرعت 1 گیگ باید دانلود کنه :d

سوال من اینجاست که افرادی هستند که کاربر VIP می شن وارد درگاه میشن پرداخت میکنن پنل رو دریافت میکنند نام کاربری و رمز رو میزنن دانلود میکنند (فکرشو بکن این مراحل رو میرنااا ) بعد که دانلود میکنن
انتظار دارن سرعت 1 گیگ باشه

مگه داریم ...

:d از اونجایی که من علاقه به الور کویین :دی ( آواتارت ) ددارم خیلی دلم می خواد آدرس سایتتون رو برای من بفرستید

ToooPDL
December 19th, 2013, 03:50
یه بنده خدایی 2سال پیش سوالی تاریخی پرسید ( البته سنّش کم بود. ولی خب جالبه )
گفت که اینترنت 2تا سایت داشت. یکی Gogl ( منظورش گوگل بود ). یکی دیگه چی بود ؟؟
منظورش از یکی دیگه هم یاهو بوده
:d

یه مورد هم همین امروز پیش اومد. میخواستم سرمو بکوبم به در و دیوار که عجله داشتم و وقت نشد
به رفیقم گفتم یه ایمیل برام اس ام اس کن فایلی که میخوای رو بفرستم برات. گفت جیمیل میفرستم برات
بابا بخدا اینا جفتشون ایمیل هستن این گوگل لامصب اسمش جیمیله دیگه!!! مثلا داره کاردانی کامپیوتر میگیره مردک

alaviyoon
December 19th, 2013, 03:54
یه مورد هم همین امروز پیش اومد. میخواستم سرمو بکوبم به در و دیوار که عجله داشتم و وقت نشد
به رفیقم گفتم یه ایمیل برام اس ام اس کن فایلی که میخوای رو بفرستم برات. گفت جیمیل میفرستم برات
بابا بخدا اینا جفتشون ایمیل هستن این گوگل لامصب اسمش جیمیله دیگه!!! مثلا داره کاردانی کامپیوتر میگیره مردک

آره این مورد زیاد پیش میاد
هر چی هم دلیل میاریم طرف توجیه نمیشه که هردو تا ایمیل اند . میگه فقط یاهو ایمیله !

besthosti.com
December 19th, 2013, 04:08
یه بار یادش بخیر برای یکی از دوستان اکانت فیس بوک درست کردم و اصلا هم از کامپیوتر سر در نمی آورد
بهش یاد داده بودم که با موس روی کروم کلیک کنه و بعدش ادرس فیس بوک و...
یه روز می اومدم از صفحه دسکتاپ چند تا فایل پاک کردم و جای ایکون گوگل کروم را در صفحه دسکتاپ به دلیل نظم دادن تغییر دادم و بعد که رفته بودم بیرون برگشتم دیدم نتونسته وارد فیس بوک بشه چون جای کروم تغییر داده بودم نتونسته بود بفهمه چی کار کنه
سوال و جواب نبود ولی جالب بود

folletto
December 19th, 2013, 04:18
این به نقل از یکی از سایت های خارجی معتبر هست.

یه خانومی زنگ میزنه به پشتیبانی شرکت، میگه که جا لیوانی کامپیوترش شکسته. وقتی که میخواسته لیوانش رو در جالیوانی تعبیه شده در کیسش قرار بده، گویا وزن رو تحمل نکرده و شکسته.

خلاصه درخواست یه جالیوانی جدید داشته این بنده خدا... :|

da6276
December 19th, 2013, 04:31
چند وقت پیش یکی از کاربرای سرور مجازی تیکت داده میگه :
سلام
اقا چرا نمیشه از سروربرای چیز میز ان استفاده کرد
میگم پورتاش بسته هست و دیتا نداره و دست من نیست
میگه من این حرفا حالیم نیست اگه درستش کردی که ماه اینده سرور رو تمدید میکنم در غیر اینصورت کور خوندی !:))

یه مشتری هم داریم اون اولا هر روز تیکت میداد حال مارو میپرسید جواب هم که نمیدادیم زنگ میزد:65:

InterServer.ir
December 19th, 2013, 04:58
تو یکی از سایت هام آیدی یاهو برای پشتیبانی آنلاین قرار دادم بعضی از کاربرا بعد از کلیک رو عکس و باز شدن پی ام من می پرسند شما کی هستی؟ چرا به ما پی دادین و چیکار دارین و آیدی ما رو از کجا اوردین و... :))

viasky
December 19th, 2013, 05:11
تو یکی از سایت هام آیدی یاهو برای پشتیبانی آنلاین قرار دادم بعضی از کاربرا بعد از کلیک رو عکس و باز شدن پی ام من می پرسند شما کی هستی؟ چرا به ما پی دادین و چیکار دارین و آیدی ما رو از کجا اوردین و... :))
این جالب بود=))

shinsilvers
December 19th, 2013, 10:20
چند وقت پیش یکی از کاربرای سرور مجازی تیکت داده میگه :
سلام
اقا چرا نمیشه از سروربرای چیز میز ان استفاده کرد
میگم پورتاش بسته هست و دیتا نداره و دست من نیست
میگه من این حرفا حالیم نیست اگه درستش کردی که ماه اینده سرور رو تمدید میکنم در غیر اینصورت کور خوندی !:))

یه مشتری هم داریم اون اولا هر روز تیکت میداد حال مارو میپرسید جواب هم که نمیدادیم زنگ میزد:65:
=)) مردم از خنده

leonr2
December 19th, 2013, 21:33
دختره اومده بود مغازه
پرسید لپ تاپ دارین؟
من :ویترین 40 تا لپتاپ هست :|
بدختره :بهترین لپ تاپ چیه؟
من : اپل هست , موجود ندارم
دختره: نههههههههههههه اپل که قدیمیه , دل خوبه جدیده دوستم داره :|
من : اپل 17 میلیونه خانم
دختره : :-o باشه ممنون خداحافظ