PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایجاد حساب کاربری در یاهو به صورت رایگان برای تمامی کاربران این انجمن

Golden-star
December 16th, 2013, 21:03
اخیرا اگر دقت کرده باشید در هنگام ثبت نام در سایت یاهو از شما, شماره موبایل درخواست میکند و کد ایران در داخل کادر قرار ندارد ( به علت تحریم) و بعد از تکمیل اطلاعات کد فعال سازی به شماره مبایل وارد شده ارسال میشود. و شما قادر به ادامه ثبت نام نیستید
بنده برای کسانی که نمیتوانند در سایت یاهو حساب کاربری ایجاد کنند به صورت رایگان براشون ایجاد میکنم ( زمان تحویل : هرموقع آنلاین باشم درصورت دریافت ایمیل براتون ایجاد میکنم " کمتر از چند دقیقه" )
خیلی ها هم از این روش دارن کسب درآمد میکنن :|
جهت درخواست کلیک کنید (http://golden-star.ir/yahoo-free-account/)

9کر همتون هم هستم :):x:53:

Quality
December 16th, 2013, 21:06
خیلی ممنون از لطفتون آدمای کمی مثل شما پیدا میشن با تشکر

Golden-star
December 16th, 2013, 21:06
خیلی ممنون از لطفتون آدمای کمی مثل شما پیدا میشن با تشکر
خواهش میکنم , کار خاصی نمیکنم که!

Quality
December 16th, 2013, 21:10
خواهش میکنم , کار خاصی نمیکنم که!

شما لطف داری

flexhost.ir
December 16th, 2013, 21:12
اخیرا اگر دقت کرده باشید در هنگام ثبت نام در سایت یاهو از شما, شماره موبایل درخواست میکند و کد ایران در داخل کادر قرار ندارد ( به علت تحریم) و بعد از تکمیل اطلاعات کد فعال سازی به شماره مبایل وارد شده ارسال میشود. و شما قادر به ادامه ثبت نام نیستید
بنده برای کسانی که نمیتوانند در سایت یاهو حساب کاربری ایجاد کنند به صورت رایگان براشون ایجاد میکنم ( زمان تحویل : هرموقع آنلاین باشم درصورت دریافت ایمیل براتون ایجاد میکنم " کمتر از چند دقیقه" )
خیلی ها هم از این روش دارن کسب درآمد میکنن :|
جهت درخواست کلیک کنید (http://golden-star.ir/yahoo-free-account/)

9کر همتون هم هستم :):x:53:

با شماره موبایل ایران میتونید ثبت نام کنید؟:)

Golden-star
December 16th, 2013, 21:14
بله - از شماره موبایل ایران استفاده میکنم
( نگران شماره هم نباشید - اصلا اس ام اسی ارسال نمیشه یک راست فعال میشه )
اگر دوست دارید و میخواهید خیالتون جمع باشه در قسمت توضیحات شماره موبایلتون رو درج کنید تا از اون استفاده کنم

flexhost.ir
December 16th, 2013, 21:15
بله - از شماره موبایل ایران استفاده میکنم
( نگران شماره هم نباشید - اصلا اس ام اسی ارسال نمیشه یک راست فعال میشه )

روش زیادی برای ساخت ایمیل وجود داره.که اکثرا این روش ها رو بلدن

Golden-star
December 16th, 2013, 21:17
خیلی راه برای ساخت ایمیل وجود داره.که الان کمتر آدمی پیدا میشه که نتونه ایمیل بسازه

بعضی ها شاید بلد نیستند - بعضی ها شاید سختیشون میاد
بنده خواستم خدمتی کرده باشم!
:53:

flexhost.ir
December 16th, 2013, 21:19
بعضی ها شاید بلد نیستند - بعضی ها شاید سختیشون میاد
بنده خواستم خدمتی کرده باشم!
:53:

به هر حال موفق باشید:53:

Golden-star
December 16th, 2013, 21:33
نیم ساعته دارم ایمیلمو رفرش میکنم شاید یکی درخواست داده باشه.....
پوووففففففففففف...... :( یک درخواست همینجوری بدید حداقل دلمون خنک شه :(8-|

n4ser
December 16th, 2013, 21:57
نیم ساعته دارم ایمیلمو رفرش میکنم شاید یکی درخواست داده باشه.....
پوووففففففففففف...... :( یک درخواست همینجوری بدید حداقل دلمون خنک شه :(8-|

خیلی معذرت میخوام ولی هیچ کس بخاطر رضای خدا گوسفند نمیکشه این حتما یک سودی داره براتون!!!!8-|

Yas-Host
December 16th, 2013, 22:21
به جای شماره ایران میتونید از سایت receivesmsonline.net استفاده کنید...
به جای ساخت توسط خودتون میتونید آموزشش رو بزارید(هم دوستان یاد میگیرند هم شما اذیت نمیشید!!)

موفق باشید.

Golden-star
December 16th, 2013, 22:38
به جای شماره ایران میتونید از سایت receivesmsonline.net استفاده کنید...
به جای ساخت توسط خودتون میتونید آموزشش رو بزارید(هم دوستان یاد میگیرند هم شما اذیت نمیشید!!)

موفق باشید.
ممنون از راهنماییتون - باشه آموزش تصویری رو آماده میکنم و میزارم ...

قزوین هاست
December 18th, 2013, 01:51
الان دیگه این شماره های مجازی برای یاهو کار نمیکنن؛همش ارور میده؛فکر کنم بستنش؛قبلا کار میکرد؛الان هر شماره میدم ارور میده؛روش افزونه هم بود ک بستنش؛روش تغییر سورس بود اونم بستن؛الان ی راه بیشتر من بلد نیستم؛اینم عمومی شه دیگه کلا روشی نیست فعلا فکر کنم؛

Golden-star
December 18th, 2013, 05:22
خیلی معذرت میخوام ولی هیچ کس بخاطر رضای خدا گوسفند نمیکشه این حتما یک سودی داره براتون!!!!8-|
آولا بنده برای شما متاسفم که همچین تفکراتی تو ذهنتونه و درخواست میکنم همیشه از دید مثبت به همچی نگاه کنید
این کار هم برای بنده هیچ سودی نداره

Golden-star
December 18th, 2013, 05:25
الان دیگه این شماره های مجازی برای یاهو کار نمیکنن؛همش ارور میده؛فکر کنم بستنش؛قبلا کار میکرد؛الان هر شماره میدم ارور میده؛روش افزونه هم بود ک بستنش؛روش تغییر سورس بود اونم بستن؛الان ی راه بیشتر من بلد نیستم؛اینم عمومی شه دیگه کلا روشی نیست فعلا فکر کنم؛

بله - بنده خودم هم یک زمانی از پلاگین برای ساخت استفاده میکردم اما الان به یک صورت دیگه
بنده اگه خدا بخواد امروز شروع میکنم به ساخت فیلم آموزشی و براتون و در همینجا آپلود میکنم
قول میدم حجمش دورو بر 5 - 6 مگابایت بیشتر نشه :)
(من سابقه دارم 115 مگابایت رو کردم 7 مگابایت و برا دانلود گزاشتم)

hamed20100
December 18th, 2013, 09:24
بهترین ومطمئن ترین روش برای ساخت آیدی یاهو از طریق ایمیل جمیل است.
در صفحه http://mail.yahoo.com/ بر روی دکمه Gmail کلیک کند و از انجا اقدام به ساخت آیدی یاهو کنید

Quality
December 18th, 2013, 13:03

واقعا متاسفم برای شما

princeserver
December 18th, 2013, 13:29
سلام دوست خوب از این که لطف کردید و کمک میکنید به همه ممنونم ولی متاسفانه کسی ریسک نمیکنه به دلیل این که مشتری جمع کنه بعدش خدایی نکرده خط شما از بین بره یا مشکلی پیش بیاد همه چیز میره رو هواا .....