PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طریقه دریافت نمایندگی رسمی از comodo و verisign

Amir.Mansoury
April 15th, 2010, 22:19
سلام دوستان.با اینکه من نماینده DirectI هستم و ارائه دهنده thawte ولی نمیدونم چرا مشتریانم این شرکتها را بیشتر میپسندند.مخصوصا درحال حاضر که یکی از بانکها درخواست SSL کرده و من فکر کنم verisign گزینه خوبی برای این سازمانها باشد.

از دوستانی که با این 3شرکت کارکردن و تجربه دارن میشه راهنمایی کنند و بگن فرق این 3 تاشرکت در چیست؟

Amir.Mansoury
April 17th, 2010, 00:55
اگر از دوستان کسی لطف کنه و جواب بده ممنون میشم.

HugeServer
April 17th, 2010, 01:07
godaddy;)

kitiran
April 17th, 2010, 01:29
verisign خیلی در این زمینه معروف هست.

Amir.Mansoury
April 17th, 2010, 19:58
کسی از دوستان تا حالا باهاشون کارکرده؟
طریقه نمایندگی چطوره؟
البته رسمی و با دادن گواهینامه.

Amir.Mansoury
April 21st, 2010, 12:47
هنوز هم نیازمند یاری Green شما هستیم!

IFACO.Net
April 21st, 2010, 14:05
هیچ کدوم به بانکهای ایرانی سرویس نمیدند و اگر هم بدند ، بعد از یه مدتی لغوش می کنند.

RoyanNic
April 21st, 2010, 18:33
فقط وریساین @!

کمپانی مایکروسافت ، IBM ، FBI و کمپانی Quest رو بیمه و سکیور کرده @

Amir.Mansoury
April 21st, 2010, 23:55
هیچ کدوم به بانکهای ایرانی سرویس نمیدند و اگر هم بدند ، بعد از یه مدتی لغوش می کنند.

غیر ممکنه.الان چندتا از بانکهای ایرانی از comodo دارن سرویس میگرن.

چند ساله.اینا زیر نظر سازمان جهانی webtrust هستند و تحریم توی این مورد معنا نداره

IFACO.Net
April 22nd, 2010, 11:41
غیر ممکنه.الان چندتا از بانکهای ایرانی از comodo دارن سرویس میگرن.

چند ساله.اینا زیر نظر سازمان جهانی webtrust هستند و تحریم توی این مورد معنا نداره

اگه با مرورگر فایرفکس وارد اینترنت بانک ملی و صادرات و همینطور قسمت کاربری سایت nic.ir و ... وارد بشید ، خواهید دید که چه بلایی سر SSL شون اومده !

Amir.Mansoury
April 23rd, 2010, 10:55
ips Certification Authority

Nikan
April 23rd, 2010, 11:08
والا من هم شنیدم هیچکدام به ایران سرویس نمی دهند ولی به نظر من Comodo خیلی حرفه ای است

Amir.Mansoury
April 23rd, 2010, 13:55
تا جایی که من میدونم thawte تحریم نمیکنه.ولی من مشتریان دولتی دارم. اونارو باید چیکار کنم؟
آخه من جای حرفه ای و مطمئن دیگه ای نمیشناسم.
آیا از طریق ثبت شرکت در انگلستان مشکل حل میشه؟