PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش ویژه یکی از بهترین بازی های فوتبال به قیمت خیلی مناسب..پروژه سرمایه گذاری عالی

mohsenevil
December 16th, 2013, 14:52
سلام بخاطر نیاز مالی دارم این بازی رو مبلغ 10 میلیون تا 30 میل میفروشم و یه قیمت خیلی فوق العادست

امکانات ویژه

لیگ بانوان وکادر فنی زن
دیدن بازی وبازی کردن انلاین بصورت فلش{اگ طرف خواست نخواست ک بصورت عدد مثل بقیه بازیها}

اینم یه دمو کوتاه از بازی کسی اطلاعات چیزی در باره بازی انلاین ودرامد هاش تو ایران و بازارکارش وخرجش و... خواست بهم اس بده یا خصوصی یا همینجا

My Movie (http://s4.picofile.com/file/8100909034/My_Movie.flv.html)
09381007991

کسایی هم ک دوست دارن بازی آنلای داشته باشن ولی نمیدونن دربارش چیزی یه ایمیل خصوصی بدن یا به گوشیم اس کنن تا درمورد بازی انلاین ودرامدهاش و... براشون ایمیل کنم من وقت زیادی ندارن بخاطر همین باید هر چ زودتر بفروشم بازی فضایی هم بجز این بازی فوتبال دارم

90 درصد پروژه انجام شدست وفقط یه کارهای جزئی وترجمه مونده نسخه جدید این بازی هم

هستش ک خب یه 1 ورژنی از بازی ک دستمه بالاتره
Power Soccer - Multiplayer action soccer in your browser (http://www.powersoccer.com/)

09381007991

بایدم بگم قیمت این بازی تو این حد راحت بالای 60 میلیون هست حداقل

واینکه بیشترین درامد تو بازی انلاینا مخصوص گرز با ماهی 180 میلیون درامد هست و عصر و جنگ خانها و مای اف سی پشت سرش

اگ کسی تا 17ت بخواد خرج کنه بجز فوتبال یه فضایی ه ماوکی میکنم ک راحت چند ماه اول پولشو در بیاره + هر موقع خواست بفروشه قیمت بالا بره بازی تا دوبرابر خرج کردش کم کم

فقط بخطار نیاز مالی ک دارم برای البومی ک دارم میدم دارم میدمش بره

Quality
December 16th, 2013, 15:03
فکر نکنم تو این انجمن کسی خریدار باشه

mohsenevil
December 16th, 2013, 15:07
در کل گذاشتم دیگ فقط برا نیاز مالی دارم میدمش بره ارزشش خداییش خیلی زیاده

glxx
December 16th, 2013, 15:11
سایت pt بهتر پیدا میکنی تا این انجمن
پرشین تولز | طراحی سایت ، میزبانی وب ، ثبت دامنه (http://www.persiantools.com)

mohsenevil
December 16th, 2013, 15:13
سایت pt بهتر پیدا میکنی تا این انجمن
پرشین تولز | طراحی سایت ، میزبانی وب ، ثبت دامنه (http://www.persiantools.com)

ممنونم خداییش باز اینجا یه ج میدن پرشین تولزو بیخیال 3سال اونجام یه مشت الاف جمع شدن اونجا و فقط دست میندازن

mohsenevil
December 16th, 2013, 15:31
قیمت هم با طرف راه میام اگ بخواد اگ هم شد خواست شریک میشم باهاش البته باز یه چیزهایی هست ک باید اوکی بشه چون 30 درصد بازی رو فقط میتونم بر دارم

ULTRAWEB
December 16th, 2013, 15:48
شراکت چه جوری هست؟!

downloaddl
December 16th, 2013, 15:57
خوب راه های درامد این بازی از کجا هست ؟!

mohsenevil
December 16th, 2013, 17:14
شراکت چه جوری هست؟!

بستگی داره چقد بزاریم وسز مثلا 15ت بخوایم خرج کنی 30 درصد با من بقیه 70 درصد با خود شریکمه یعنی حدود 10ت براش میوفته اینطوری مثلا و 70 درصد درامد و 70 درصد خود بازی برا شریکمه

mohsenevil
December 16th, 2013, 17:17
خوب راه های درامد این بازی از کجا هست ؟!

راه های درامد بازی از بازیکنای بازی هست ک تو بازی برا قوی شدن خرج میکنن مثلا چیزی ک خودم خرج کردم مثلا مای اف سی ک حدود 100 هزار تومن سکه خریدم تو یک ماه یا نعره جنگ ک تو سرور 6 بازی و5 بازی کلی خرج کردم 6 بازی حدود 1.5 تا 2میلیون خرج کردم البته با هزینه ی جانبی اینقدر افتاد برا قوی شدن وخرید تجهیزات وارتش و.... بدون خرج کردن ت وبازی اصلا نمیشه بازی کرد یه امرطبیعی سهت حساب کن گرز با 200 هزار بازیکن ک میانگین نفری 1000 خرج میکنن توش

وخرج های بازی خیلی سنگینه و واقع اهم توش پول زیادی ردو بدل میشه وهمه بازی های ایران سطح حرفه ای ن تراوین و.... درامد خیلی عایل دارن

ULTRAWEB
December 16th, 2013, 18:01
بستگی داره چقد بزاریم وسز مثلا 15ت بخوایم خرج کنی 30 درصد با من بقیه 70 درصد با خود شریکمه یعنی حدود 10ت براش میوفته اینطوری مثلا و 70 درصد درامد و 70 درصد خود بازی برا شریکمه

شریک نیازی نیست که همیشه پول بزاره
میتونه سرور بزاره وسط اگر اینجور شریکی میخوای
من هستم ولی پول نقد یا همون کش رو نیستم

mohsenevil
December 16th, 2013, 18:04
شریک نیازی نیست که همیشه پول بزاره
میتونه سرور بزاره وسط اگر اینجور شریکی میخوای
من هستم ولی پول نقد یا همون کش رو نیستم

ممنونم ولی نه اخه به پول نقد نیاز دارم بخاطر همین دارم میدمش وگرنه نمیدادم به هیچ عنوان.....................................د کل عزیز ممنون :x

mohsenevil
December 16th, 2013, 21:24
بچه ها کسی بود بهم بگه یا کسی رو میشناسه بهش بگه مرسی بچه ها فداتون

mohsenevil
December 17th, 2013, 01:49
upppppppppppppppppppppppppppp

mohsenevil
December 17th, 2013, 15:02
آپـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــ

ULTRAWEB
December 18th, 2013, 12:41
آپ کردن تاپیک ها بیخودی خلاف قوانین انجمن هست رعایت فرمایید

mohsenevil
December 18th, 2013, 15:44
خب نمیدونستم شرمنده......................................