PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش درباره ی Hyper-v و نصب فایل ISO

Meistero
December 16th, 2013, 13:15
درود!

جدا از Hyper-v که بصورت Role در ویندوز وجود داره,بطور جداگانه هم هست و میشه دانلودش کرد. البته فایل بسیار بزرگیه (یک گیگ و خورده ای)
و اگر اشتباه نکنم در فرمت ISO هستش.

پرسش من اینه که:
1.Hyper-v رو فقط میتونیم روی سرور خام نصب کنیم؟نمیشه اونو مثل بقیه نرم افزارها روی یه سیستم عامل دیگه مثلا ویندوز سرور نصب کرد؟

2.اگر جواب اینه که میتونیم اونو توی ویندوز سرور نصب کنیم,باید فایلو بصورت exe. پیدا کنم دیگه؟یا نه همون ISO رو هم میشه یه کاریش کرد؟

سپاسگزارم

Meistero
December 17th, 2013, 14:26
بابا اینم یه جوابی بدین ! ;)

iwpanel
May 31st, 2014, 08:40
درود!

جدا از Hyper-v که بصورت Role در ویندوز وجود داره,بطور جداگانه هم هست و میشه دانلودش کرد. البته فایل بسیار بزرگیه (یک گیگ و خورده ای)
و اگر اشتباه نکنم در فرمت ISO هستش.

پرسش من اینه که:
1.Hyper-v رو فقط میتونیم روی سرور خام نصب کنیم؟نمیشه اونو مثل بقیه نرم افزارها روی یه سیستم عامل دیگه مثلا ویندوز سرور نصب کرد؟

2.اگر جواب اینه که میتونیم اونو توی ویندوز سرور نصب کنیم,باید فایلو بصورت exe. پیدا کنم دیگه؟یا نه همون ISO رو هم میشه یه کاریش کرد؟

سپاسگزارم

سلام تا جایی که من میدونم و شنیدم میگن رو win 8 هم میشه نصبش کرد

RootNet
October 3rd, 2014, 10:42
سلام دوستان
من هایپر وی رو به صورت وسیع استفاده کردم و البته اول همه ی جوانبش رو سنجیدم بعد سیستم رو بردم زیر بار
هایپر وی توی فیچرهای ویندوز 8.1 وجود داره و شما میتونید به راحتی اونو فعال و استفاده کنید
ولی این سیستم مجازی ساز به درد استفاده روی سیستم شخصی (مثل Workstation شرکت vmware) نمیخوره!!!
برای استفاده روی سرور و برای سناریو های ختص میخوره و باید اول جوانب کار سنجیده بشه بعدا استفاده بشه
RootNet (http://Www.RootNet.ir)