صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 32

موضوع: دقیقاً سرور مجازی چیست و برای راه‌اندازی چه چیزهایی لازم دارد؟

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    38
    تشکر تشکر شده 
    8
    تشکر شده در
    8 پست

پیش فرض پاسخ : دقیقاً سرور مجازی چیست و برای راه‌اندازی چه چیزهایی لازم دارد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط traxex12345 نمایش پست ها
    یعنی میخواید هاست سایت قرار بدین و با همون وی پی اس دانلود و آپلود کنید ؟
    والا منظورتون رو از اینی که گفتین متوجه نشدم

من مثلا می‌خوام سایتم چند بخش داشته باشه :
    ۱ - دانلود فیلم و موزیک و ...
    ۲ - مطالب علمی و آموزشی
    ۳ - خدمات طراحی سایت و ...
    خوب همش نمیشه فقط هاست دانلود شاید بخشی از اون رو بهش بگیم هاست پربازدید
    ولی تمرکز اولیه ام چون روی دانلود بود اون رو مطرح کردم
    و برای اینکه از با این وضعیت اینترنت تو ایران همه چی رو اول روی سیستم خودم دانلود نکنم بعد روی هاست یا هرچی اسمشو بذاریم آپلود کنم پرسیدم که می‌شه که مستقیم روی هاست دانلود کرد.

2. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    125
    تشکر تشکر شده 
    1,043
    تشکر شده در
    777 پست

بهتره که از سایت هایی که هاست ارایه میدن سی پنل برای سایتتون تهیه کنید - و وی پی اس برای آپلود - دانلود استفاده شه

4. تعداد تشکر ها از traxex12345 به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    39
    تشکر تشکر شده 
    433
    تشکر شده در
    296 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_naghdi نمایش پست ها
    خیلی ممنون دوست عزیز ، من از دوستان دیگه هم یک سوالی کردم ولی این یک تیکه رو نگرفتم ، که آیا برای دیتا بیس باید خودم اقدام کنم دیگه؟ مثل کامپیوتر خودم که mysql رو خودم نصب می‌کنم اینجا هم باید خودم نصب کنم دیگه؟ برداشت خودم که اینطوری بود ، اگه توضیحی بفرمائید ممنونم ، راهمایی جامعی داشتین
    اگر شما لینوکس نصب کنید میتوانید در زمان نصب تعین کنید چه بسته هایی از جمله mysql نصب شوند

در صورتی که کنترل پنل نصب کنید بصورت خودکار این موارد برای شما نصب و راه اندازی میشود

اما در ویندوز شما باید بصورت مجزا تمام موارد نصب کنید هر چند برنامه هایی وجود دارد که نصب همه موارد برای شما در یک زمان انجام میدهد

توصیه میکنیم برای سایت از یک سرویس هاست اشتراکی استفاده کنید و فایل های خود بر روی سرور مجازی قرار دهید تا هم از نظر اقتصادی صرفه جویی کنید و هم از نظر فنی کمتر دچار مشکل شوید

6. تعداد تشکر ها از ADMlN به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    38
    تشکر تشکر شده 
    8
    تشکر شده در
    8 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط traxex12345 نمایش پست ها
    بهتره که از سایت هایی که هاست ارایه میدن سی پنل برای سایتتون تهیه کنید - و وی پی اس برای آپلود - دانلود استفاده شه
    اونوقت چطوری می‌شه اینا رو بهم ربط داد ، فرضاً بنده دو تا لینک گذاشتم روی سایتم ، یکیش مربوط به مطالب اصلی سایت هستش که شما می‌گین روی هاست باید باشه و یکی دیگه هم مربوط به دانلود که شما می‌گین باید روی vps باشه
    ولی من اصلا متوجه نمی‌شم چطور می‌شه لینک بشه ، یعنی مگه مرورگر از روی dns پاسخ نمی‌گیره ، والا توضیحش هم برام سخته چه برسه بخوام انجامش بدم.

می‌شه کمی توضیح بدین از لحاظ کانفیگ و ... چطوری اینی که گفتین عملی می‌شه؟

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    38
    تشکر تشکر شده 
    8
    تشکر شده در
    8 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ADMlN نمایش پست ها
    اگر شما لینوکس نصب کنید میتوانید در زمان نصب تعین کنید چه بسته هایی از جمله mysql نصب شوند

در صورتی که کنترل پنل نصب کنید بصورت خودکار این موارد برای شما نصب و راه اندازی میشود

اما در ویندوز شما باید بصورت مجزا تمام موارد نصب کنید هر چند برنامه هایی وجود دارد که نصب همه موارد برای شما در یک زمان انجام میدهد

توصیه میکنیم برای سایت از یک سرویس هاست اشتراکی استفاده کنید و فایل های خود بر روی سرور مجازی قرار دهید تا هم از نظر اقتصادی صرفه جویی کنید و هم از نظر فنی کمتر دچار مشکل شوید
    والا دوستمون traxex12345 هم همین موضوع رو می‌گن ولی من از لحاظ فنی سر در نمیارم که چطور می‌شه ، مثلاً یکی روی یک لینک کلیک می‌کنه چطور بخشی از اون از یک هاست و لینک دیگه از یک هاست دیگه لود می‌شه؟ کلاً این تیکه رو می‌شه شما هم توضیح بدین؟

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    39
    تشکر تشکر شده 
    433
    تشکر شده در
    296 پست

والا دوستمون traxex12345 هم همین موضوع رو می‌گن ولی من از لحاظ فنی سر در نمیارم که چطور می‌شه ، مثلاً یکی روی یک لینک کلیک می‌کنه چطور بخشی از اون از یک هاست و لینک دیگه از یک هاست دیگه لود می‌شه؟ کلاً این تیکه رو می‌شه شما هم توضیح بدین؟
    شما یک ساب دامنه ایجاد میکنید و آی پی سرور بر روی آن ست میکنید

سپس ساب دامنه به سرور اضافه کرده و لینک فایلی که بر روی سرور قرار دارد در سایت خود قرار میدهید

با کلیک روی لینک خیلی راحت به سرور متصل میشود و فایل از سرور دانلود میگردد

10. تعداد تشکر ها از ADMlN به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    38
    تشکر تشکر شده 
    8
    تشکر شده در
    8 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ADMlN نمایش پست ها
    شما یک ساب دامنه ایجاد میکنید و آی پی سرور بر روی آن ست میکنید

سپس ساب دامنه به سرور اضافه کرده و لینک فایلی که بر روی سرور قرار دارد در سایت خود قرار میدهید

با کلیک روی لینک خیلی راحت به سرور متصل میشود و فایل از سرور دانلود میگردد
    واقعا لطف می‌کنین جواب می‌دین ولی اگه کمی هم توضیح بدین ممنون می‌شم
    مثلاً من الآن توی سی‌پنل یه ساب دامنه درست کردم و اون رو به یک فولدر redirect کردم ولی چطوری آی‌پی سرور رو روش ست کنم چون جای تو سی‌پنل ندیدم که بشه این کار رو کرد
    بعدش چطوری ساب دامنه توی سرور ایجاد کنیم؟ (هرچند هنوز سرور مجازی یا اختصاصی نگرفتم)

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    39
    تشکر تشکر شده 
    433
    تشکر شده در
    296 پست

واقعا لطف می‌کنین جواب می‌دین ولی اگه کمی هم توضیح بدین ممنون می‌شم
    مثلاً من الآن توی سی‌پنل یه ساب دامنه درست کردم و اون رو به یک فولدر redirect کردم ولی چطوری آی‌پی سرور رو روش ست کنم چون جای تو سی‌پنل ندیدم که بشه این کار رو کرد
    بعدش چطوری ساب دامنه توی سرور ایجاد کنیم؟ (هرچند هنوز سرور مجازی یا اختصاصی نگرفتم)
    از قسمت Advanced DNS Zone Editor یک A Record بسازید

در قسمت آدرس باید آی پی سرور دانلود وارد کنید

بعد در سرور دانلود نیز میتوانید ساب دامنه اضافه کنید (برحسب نوع سیستم عامل آموزش در اینترنت جست و جو کنید)

13. تعداد تشکر ها از ADMlN به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    267
    تشکر تشکر شده 
    375
    تشکر شده در
    252 پست

والا منظورتون رو از اینی که گفتین متوجه نشدم

من مثلا می‌خوام سایتم چند بخش داشته باشه :
    ۱ - دانلود فیلم و موزیک و ...
    ۲ - مطالب علمی و آموزشی
    ۳ - خدمات طراحی سایت و ...
    خوب همش نمیشه فقط هاست دانلود شاید بخشی از اون رو بهش بگیم هاست پربازدید
    ولی تمرکز اولیه ام چون روی دانلود بود اون رو مطرح کردم
    و برای اینکه از با این وضعیت اینترنت تو ایران همه چی رو اول روی سیستم خودم دانلود نکنم بعد روی هاست یا هرچی اسمشو بذاریم آپلود کنم پرسیدم که می‌شه که مستقیم روی هاست دانلود کرد.
    بابت تاخیر عذر میخوام
    شما میتونید برای وب سایت از شرکتهای ایرانی هاست خریداری کنید حالا در ایران یا خارج از ایران که هزینه پهنای باند در ایران گرونه برای شما و به صرفه نیست
    پیشنهاد من :
    هاست خارج ترجیحا از آلمان
    وی پی اس از آلمان با پورت 1
    شما با این وی پی اس میتونید آپلود کنید و لینک فوق را در وب سایت خود قرار دهید
    حتی میتونید فایلهایی که در سیستم خودتون هستن به وی پی اس انتقال بدین
    همانطور که قبلا خدمتتو.ن عرض کردم سیستم عامل باید windows server 2008 باشه جدیدا در windows server 2003 باگ پیدا کردن
    windows server 2008 باید رم 2 گیگ اجاره کنید تا به کارایی خوبی براتون داشته باشه

پیشنهاد دیگرم در مورد دانلود موزیک و فیلم
    بهتون پیشنهاد میکنم مجاز کار کنید تا به مشکلی برخورد نکنید
    و اما در مورد خدمات طراحی
    بهتره سایت دیگری راه اندازی کنید تمام این موارد نمیشه در یک سایت گنجانده بشه

بازم اگه سوالی بود بفرمایید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    38
    تشکر تشکر شده 
    8
    تشکر شده در
    8 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط _AF_ نمایش پست ها
    بابت تاخیر عذر میخوام
    شما میتونید برای وب سایت از شرکتهای ایرانی هاست خریداری کنید حالا در ایران یا خارج از ایران که هزینه پهنای باند در ایران گرونه برای شما و به صرفه نیست
    پیشنهاد من :
    هاست خارج ترجیحا از آلمان
    وی پی اس از آلمان با پورت 1
    شما با این وی پی اس میتونید آپلود کنید و لینک فوق را در وب سایت خود قرار دهید
    حتی میتونید فایلهایی که در سیستم خودتون هستن به وی پی اس انتقال بدین
    همانطور که قبلا خدمتتو.ن عرض کردم سیستم عامل باید windows server 2008 باشه جدیدا در windows server 2003 باگ پیدا کردن
    windows server 2008 باید رم 2 گیگ اجاره کنید تا به کارایی خوبی براتون داشته باشه

پیشنهاد دیگرم در مورد دانلود موزیک و فیلم
    بهتون پیشنهاد میکنم مجاز کار کنید تا به مشکلی برخورد نکنید
    و اما در مورد خدمات طراحی
    بهتره سایت دیگری راه اندازی کنید تمام این موارد نمیشه در یک سایت گنجانده بشه

بازم اگه سوالی بود بفرمایید
    خواهش می‌کنم شما لطف دارین
    خیلی از راهنمایی های خوبتون ممنون ولی این تیکه‌ی آخر رو که می‌گین فایلها توی vps باشه بقیه چیزا روی هاست ، اکثراً می‌گن و یکی از دوستان هم توضیح مختصری دادن ولی اصل موضوع واسه من همین تیکشه
    آره مجاز کار می‌کنم اصلاً خودم اهل غیر مجاز نیستم چه برسه بخوام راه هم بندازم
    راستش چون جذب مشتری فقط برای طراحی سخته تصمیم دارم این دو رو در کنار هم داشته باشم ، اینطوری فکر کنم با دیدن سایتی که با بازدید و دانلود بالا داره خوب کار می‌کنه بخوان طراحی رو هم بهم بسپارن
    بازم از بابت راهنمایی ممنون و اگه بشه اون تیکه‌ی اتصال رو هم توضیح بدین که خدا خیرتون بده

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)