نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: لطفا راهنمایی بفرمایید : هاست پر بازدید یا وی پی اس برای سایت پر بازدید؟

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    9
    تشکر شده در
    5 پست

پیش فرض لطفا راهنمایی بفرمایید : هاست پر بازدید یا وی پی اس برای سایت پر بازدید؟

سلام خدمت خضار و دوستان اهل فن

قضیه بسیار حیاتی و سرعتی می باشد... لطفا لطف بفرمایید از اطلاعات ارزشمندتان ما را هدایت بفرمایید

ما وب سایت وردپرسی داریم که کمتر از یک ماهی است راه اندازی کردیم به میزبانی میهن وب هاست با 5 گیگ فضا

بازدیدمون به روزی +12000 آیپی رسیده و چند بار مجبور به آپگرید میزبانیمون شدیم تا اینکه نهایتا جند روز پیش دوستان میهن میگن که دیگه از عهده سایت ما بر نمیان و به پردازنده های سرورشون فشار وارد میکنیم
    و سایت مارو داون کردن که با هماهنگی باهاشون وصل شد دوباره بمدت موقت

خلاصه ی مطلب الان با توجه اینکه حدودا روزی 1000 آیپی جدید اضافه میشه به بازدیدمون ( بازدید کننده رو عرض میکنم نه بازدید ) و برای روزهای آتی ترافیک بسیار بیشتری رو پیش بینی میکنیم که ادامه کار با این میزبان رو غیر محتمل میدونم
    نت افراز هم بررسی کرد و گفت نمیتونه سایت مارو ساپورت کنه
    اساتید اهل فن خواستم راهنمایی بفرمایید از هاست پر ترافیک سرور های دیگه استفاده کنیم ؟ که اگر اینطور طلاح میدانید لطف کنید معتر ترینشون رو برای من معرفی کنید

و اگر استفاده از vps رو جایز میدونید نیز به همین منوال که خودم در این مورد هاست دی ال رو مناسب دیدم . موافقید ؟

البته لازم به ذکر هست از vps چیز خاصی سر در نمیاریم من و همکارانمان
    آیا در این راه به مشکل بر نمیخوریم ؟ هزینه vps

البته بازم خودم بشخصه بدلیل عدم اطلاع دقیق از vps ازش فراری هستم...

لطفا دوستان عزیز آفر ندهید... یا اگر میدهید خصوصی لطف بفرمایید و در تاپیک ندهید تا اسپم نشود و به جمع بندی برسیم

ممنون

پ.ن : اگر جایگاه این تاپیک اشتباه بود مدیریت عزیز پوزش می طلبم و استدعا دارم خودشون تاپیک را به جایگاه متعلقه انتقال دهند

2. # ADS

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    672
    تشکر تشکر شده 
    3,375
    تشکر شده در
    2,200 پست

پیش فرض پاسخ : لطفا راهنمایی بفرمایید : هاست پر بازدید یا وی پی اس برای سایت پر بازدید؟

بخش اموزشی!!!!!!!!!!!!! تاپیک زدین کاش دقت میکردین و در درخواست سرویس درخواست می زدین

عضو دائم RoobinaServer آواتار ها
    Tehran | تلگرام : @rbserver | کانال تلگرام : @roobinaserver
    تشکر تشکر کرده 
    438
    تشکر تشکر شده 
    7,424
    تشکر شده در
    5,193 پست

پیش فرض پاسخ : لطفا راهنمایی بفرمایید : هاست پر بازدید یا وی پی اس برای سایت پر بازدید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanmhm نمایش پست ها
    سلام خدمت خضار و دوستان اهل فن

قضیه بسیار حیاتی و سرعتی می باشد... لطفا لطف بفرمایید از اطلاعات ارزشمندتان ما را هدایت بفرمایید

ما وب سایت وردپرسی داریم که کمتر از یک ماهی است راه اندازی کردیم به میزبانی میهن وب هاست با 5 گیگ فضا

بازدیدمون به روزی +12000 آیپی رسیده و چند بار مجبور به آپگرید میزبانیمون شدیم تا اینکه نهایتا جند روز پیش دوستان میهن میگن که دیگه از عهده سایت ما بر نمیان و به پردازنده های سرورشون فشار وارد میکنیم
    و سایت مارو داون کردن که با هماهنگی باهاشون وصل شد دوباره بمدت موقت

خلاصه ی مطلب الان با توجه اینکه حدودا روزی 1000 آیپی جدید اضافه میشه به بازدیدمون ( بازدید کننده رو عرض میکنم نه بازدید ) و برای روزهای آتی ترافیک بسیار بیشتری رو پیش بینی میکنیم که ادامه کار با این میزبان رو غیر محتمل میدونم
    نت افراز هم بررسی کرد و گفت نمیتونه سایت مارو ساپورت کنه
    اساتید اهل فن خواستم راهنمایی بفرمایید از هاست پر ترافیک سرور های دیگه استفاده کنیم ؟ که اگر اینطور طلاح میدانید لطف کنید معتر ترینشون رو برای من معرفی کنید

و اگر استفاده از vps رو جایز میدونید نیز به همین منوال که خودم در این مورد هاست دی ال رو مناسب دیدم . موافقید ؟

البته لازم به ذکر هست از vps چیز خاصی سر در نمیاریم من و همکارانمان
    آیا در این راه به مشکل بر نمیخوریم ؟ هزینه vps

البته بازم خودم بشخصه بدلیل عدم اطلاع دقیق از vps ازش فراری هستم...

لطفا دوستان عزیز آفر ندهید... یا اگر میدهید خصوصی لطف بفرمایید و در تاپیک ندهید تا اسپم نشود و به جمع بندی برسیم

ممنون

پ.ن : اگر جایگاه این تاپیک اشتباه بود مدیریت عزیز پوزش می طلبم و استدعا دارم خودشون تاپیک را به جایگاه متعلقه انتقال دهند
    با سلام

شما سرور مجازی تهیه کنید با هارد ssd البته بهتر بود آدرس سایتتون هم میگذاشتید.

هاست دی ال هم خوبه اما از نوع هارد و پردازنده خبر ندارم (هارد sata هست فکر کنم).

در بخش فروش هم تاپیک بزنید آفر میدهند دوستان.

یا حق
    میزبان داده پرداز - روبینا سرور - (تلفن و راه های ارتباطی - Roobinaserver.ir)
    پرووایدر خدمات دیتاسنتری در تهران
    از سال 1385 تا کنون

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    9
    تشکر شده در
    5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ULTRAWEB نمایش پست ها
    بخش اموزشی!!!!!!!!!!!!! تاپیک زدین کاش دقت میکردین و در درخواست سرویس درخواست می زدین
    بله دوست عزیز متاسفانه بعدا متوجه شدم
    از مدیران خواهشمندم این تاپیک را منتقل کنند
    البته تاپیک بنده جنبه سوالی هم داشت و دنبال آفر نبودم
    ممنون از دوستان

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    672
    تشکر تشکر شده 
    3,375
    تشکر شده در
    2,200 پست

هاست خوب دردسرش خیلی کمتر از سرور مجازی هست و لااقل بک اپ گیری داره(اگر سوالی بود پس اینم جوابش)

7. تعداد تشکر ها از ULTRAWEB به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)