صفحه 55 از 56 نخستنخست ... 545515253545556 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 551

موضوع: تحریم ریسلر کلاب

عضو دائم shivahost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,371
    تشکر تشکر شده 
    4,137
    تشکر شده در
    2,773 پست

پیش فرض پاسخ : تحریم ریسلر کلاب

لطفا با بحث های حاشیه ای باعث بسته شدن این تاپیک نشوید و مشکلات با جوان سرور یا مسعودی یا هر مشکل دیگری را در تاپیک دیگری مطرح کنید.

2. تعداد تشکر ها ازshivahost به دلیل پست مفید

3. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    201
    تشکر تشکر شده 
    407
    تشکر شده در
    269 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط itjavani نمایش پست ها
    اگه مدیران بی مسئولیت این انجمن به جای اینکه بنده رو بخاطر تبلیغات در پ.خ بن میکردند ، میزاشتن باز باشه به تک تک تاپیک ها با سند و مدرک پاسخگویی میشد
    شما که سرورتون تمدید شد تا زمانی که خودتون در پرداختتون مشکل برخوردید که سرورتون توسط دیتاسنتر تمدید نشد وگرنه کلیه سرورها تمدید شد.(پس به جای اینکه دنبال من باشی ، برو سورس پرداخت مطمئن پیدا کن که دیتاسنتر به پرداختت گیر نده آفرین پسر خوب )
    همین که یوزر شما در انجمن هنوز فعال است باید شکر کنید و باید از مدیران تشکر کنید، البته دوستی شما با مدیران بر کسی پوشیده نیست، نفرمودید غیبت دوم شما در چه تاریخی است؟ این بار می خواهید با فرا پیمنت به کلاه برداری تون ادامه بدید؟

5. تعداد تشکر ها ازtehvps به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    873
    تشکر تشکر شده 
    2,780
    تشکر شده در
    1,710 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط tehvps نمایش پست ها
    همین که یوزر شما در انجمن هنوز فعال است باید شکر کنید و باید از مدیران تشکر کنید، البته دوستی شما با مدیران بر کسی پوشیده نیست، نفرمودید غیبت دوم شما در چه تاریخی است؟ این بار می خواهید با فرا پیمنت به کلاه برداری تون ادامه بدید؟
    خوشگل پسر! من اگه با مدیران رفیق بودم منو الکی بن نمیکردن! وگرنه اینقدر مدرک ازتون داشتم حرف اضافی نزنی اینجا ! شما برو پرداخت های مطمئنتو انجام بده که یک دفعه سرورتو OVH نبنده!
    فراپیمنت برای بنده نیست خیلی خوشحال نباش! صرفا آی دی فراپیمنت دست بندست
    جوان سرور هم بیش از 5 ماهه داخل همین انجمن برای فروش گذاشته شد و واگذار شد... پس بازم تیرت به سنگ خورد!
    شما اگه خیلی ادعا میکنی کارت درسته و حق با شماست بفرما شکایت کن! ببینم جنابعالی با حرکاتت سربلند از پرونده بیرون میای یا من!
    به جای این حرف ها و فروختن مشتری های چیز فروشت به سازمان های مربوطه! یکم سر و سامون به خودت بده!
    جوان سرور مثل یه مرد اطلاعات هیچ یک از مشتریاشو در اختیار هیچ سازمان و ارگانی قرار نداد و ترجیح داد جریمه بشه و سرورهاش بسته بشه!
    وگرنه خیلی ها امثال شما در این انجمن دیگه فعالیت نمیکردید و سوء سابقه دار بودید پس برو خدا رو شکر کن که گیر آدم با خردی مثل من افتادی... سرورتم تا چندماه بعد از قطعی سرورهای مجازی ما باز بود و علاوه بر اینکه توسط ما پشتیبانی شد . توسط خود شما هم تمدید و پشتیبانی میشد پس شما بهتره سرجات بشینی و زیاد حرف نزنی و خدا رو هم شکر کنی.

همه ی مشتری هایی که کار قانونی انجام میدادند تا مدتی توسط ما میزبانی شدند و یک بیت هم از اطلاعاتشون از دست نرفت.
    اونایی هم که مشکل قانونی داشتن یا باید معرفی میشدند یا سرورشون بسته میموند که سرور بسته موند و به افراد هم تا جایی که میتونستیم کمک کردیم. تا همین چند هفته پیش کلیه دیتاها در اختیار ما بود و هر کس تشریف آورد دفتر ما کلیه بچه ها با جان و دل کمکش کردن! این چند نفری که دارید مغلطه میکنید مواظب باشید... روزی میشه جامون عوض میشه و اونوقت میشینم به ریش نداشتتون میخندم
    شاید چند میلیون ضرر کردم ولی هیچوقت مثل خیلی از هاستینگ های این انجمن با تعهد به هیچ جایی کار نکردم.
    اگه مدیران این انجمن میزاشتن این اکانت باز بمونه و اطلاع رسانی بشه و جواب میل های بنده رو میدادن ، همه به اطلاعاتشون میرسیدند در نهایت عدم درایت کافی مدیر AmirHossein مشکلات کاربر ها رو به اینجا رسوند.
    الان هم دو وب سایت نام برده که همچنان دامنه اش به نام منه صرفا بدلیل جریانات ریسلو هست وگرنه دیگه اسمی از من هم زیرش نبوده و نیست.این دو وب سایت به شرکت های مختلفی در مشهد واگذار شد که در حال راه اندازی مجدد سرویس با کلیه ضوابط و روابط گذشته هستند و هر فردی مشکلاتی با شخص مسعودی داره میتونه با من بصورت حضوری ملاقات داشته باشه در حال حاضر اون چند نفری که فقط قصد مغلطه دارن اگه خیلی فکر میکنن حق باهاشون هست تشریف بیارن و شکایت کنن. اگه مشکل از من باشه دو برابر خسارت میدم ولی اگه مشکل از خودشون باشه تا ته خط دریافت خسارت ازشون جلو میرم!یک قرون هم کوتاه نمیام ولی اگه حق باشما باشه مطمئن باش تا یک قرون آخرش پرداخت میشه

7. تعداد تشکر ها از itjavani به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    201
    تشکر تشکر شده 
    407
    تشکر شده در
    269 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط itjavani نمایش پست ها
    خوشگل پسر! من اگه با مدیران رفیق بودم منو الکی بن نمیکردن! وگرنه اینقدر مدرک ازتون داشتم حرف اضافی نزنی اینجا ! شما برو پرداخت های مطمئنتو انجام بده که یک دفعه سرورتو OVH نبنده!
    فراپیمنت برای بنده نیست خیلی خوشحال نباش! صرفا آی دی فراپیمنت دست بندست
    جوان سرور هم بیش از 5 ماهه داخل همین انجمن برای فروش گذاشته شد و واگذار شد... پس بازم تیرت به سنگ خورد!
    شما اگه خیلی ادعا میکنی کارت درسته و حق با شماست بفرما شکایت کن! ببینم جنابعالی با حرکاتت سربلند از پرونده بیرون میای یا من!
    به جای این حرف ها و فروختن مشتری های چیز فروشت به سازمان های مربوطه! یکم سر و سامون به خودت بده!
    جوان سرور مثل یه مرد اطلاعات هیچ یک از مشتریاشو در اختیار هیچ سازمان و ارگانی قرار نداد و ترجیح داد جریمه بشه و سرورهاش بسته بشه!
    وگرنه خیلی ها امثال شما در این انجمن دیگه فعالیت نمیکردید و سوء سابقه دار بودید پس برو خدا رو شکر کن که گیر آدم با خردی مثل من افتادی... سرورتم تا چندماه بعد از قطعی سرورهای مجازی ما باز بود و علاوه بر اینکه توسط ما پشتیبانی شد . توسط خود شما هم تمدید و پشتیبانی میشد پس شما بهتره سرجات بشینی و زیاد حرف نزنی و خدا رو هم شکر کنی.

همه ی مشتری هایی که کار قانونی انجام میدادند تا مدتی توسط ما میزبانی شدند و یک بیت هم از اطلاعاتشون از دست نرفت.
    اونایی هم که مشکل قانونی داشتن یا باید معرفی میشدند یا سرورشون بسته میموند که سرور بسته موند و به افراد هم تا جایی که میتونستیم کمک کردیم. تا همین چند هفته پیش کلیه دیتاها در اختیار ما بود و هر کس تشریف آورد دفتر ما کلیه بچه ها با جان و دل کمکش کردن! این چند نفری که دارید مغلطه میکنید مواظب باشید... روزی میشه جامون عوض میشه و اونوقت میشینم به ریش نداشتتون میخندم
    شاید چند میلیون ضرر کردم ولی هیچوقت مثل خیلی از هاستینگ های این انجمن با تعهد به هیچ جایی کار نکردم.
    اگه مدیران این انجمن میزاشتن این اکانت باز بمونه و اطلاع رسانی بشه و جواب میل های بنده رو میدادن ، همه به اطلاعاتشون میرسیدند در نهایت عدم درایت کافی مدیر AmirHossein مشکلات کاربر ها رو به اینجا رسوند.
    الان هم دو وب سایت نام برده که همچنان دامنه اش به نام منه صرفا بدلیل جریانات ریسلو هست وگرنه دیگه اسمی از من هم زیرش نبوده و نیست.این دو وب سایت به شرکت های مختلفی در مشهد واگذار شد که در حال راه اندازی مجدد سرویس با کلیه ضوابط و روابط گذشته هستند و هر فردی مشکلاتی با شخص مسعودی داره میتونه با من بصورت حضوری ملاقات داشته باشه در حال حاضر اون چند نفری که فقط قصد مغلطه دارن اگه خیلی فکر میکنن حق باهاشون هست تشریف بیارن و شکایت کنن. اگه مشکل از من باشه دو برابر خسارت میدم ولی اگه مشکل از خودشون باشه تا ته خط دریافت خسارت ازشون جلو میرم!یک قرون هم کوتاه نمیام ولی اگه حق باشما باشه مطمئن باش تا یک قرون آخرش پرداخت میشه
    تهران هاستینگ کاربراش و فروخته؟ مدرک دارید شما؟ فراپیمنت برای شما نیست ولی آی دیش دست شماست!؟ جالبه، در مورد مشکلاتی که شما ایجاد کردید برای کاربران تا دلتون بخواد در انجمن مدرک است، کلاه برداری از این واضح تر که سایتتون در این مدت بالا بود و بخش سفارش باز، ولی هیچ سرویسی تحویل داده نمیشه، کاربری که از شما خرید کرده بود در همین انجمن تاپیک باز کرده بود، شما مطمئمنی ضرر کردی؟ شاید معنی ضرر و سود نمیدونید! در مورد دفتر هم لطفا دروغ نگید، در تایپک های شکایت از شما دوستان توضیح دادند به صورت حضوری مراجعه کردند ولی با در بسته مواجه شدند، در مورد پرداخت هم ما چندین سرور از دیتاسنتر ها مختلف داریم، تا به حال مشکل پرداخت نداشتیم، پس روی این موضوع مانور ندید، یک مورد دیگر شما که به اینترنت دسترسی داشتید و اطلاع داشتید که ما سرورمون و پرداخت کردیم چرا حتی یکبار یه ایمیل ها و تیکت های ما و بقیه دوستان پاسخ ندادید؟

9. تعداد تشکر ها ازtehvps به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    873
    تشکر تشکر شده 
    2,780
    تشکر شده در
    1,710 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط tehvps نمایش پست ها
    تهران هاستینگ کاربراش و فروخته؟ مدرک دارید شما؟ فراپیمنت برای شما نیست ولی آی دیش دست شماست!؟ جالبه، در مورد مشکلاتی که شما ایجاد کردید برای کاربران تا دلتون بخواد در انجمن مدرک است، کلاه برداری از این واضح تر که سایتتون در این مدت بالا بود و بخش سفارش باز، ولی هیچ سرویسی تحویل داده نمیشه، کاربری که از شما خرید کرده بود در همین انجمن تاپیک باز کرده بود، شما مطمئمنی ضرر کردی؟ شاید معنی ضرر و سود نمیدونید! در مورد دفتر هم لطفا دروغ نگید، در تایپک های شکایت از شما دوستان توضیح دادند به صورت حضوری مراجعه کردند ولی با در بسته مواجه شدند، در مورد پرداخت هم ما چندین سرور از دیتاسنتر ها مختلف داریم، تا به حال مشکل پرداخت نداشتیم، پس روی این موضوع مانور ندید، یک مورد دیگر شما که به اینترنت دسترسی داشتید و اطلاع داشتید که ما سرورمون و پرداخت کردیم چرا حتی یکبار یه ایمیل ها و تیکت های ما و بقیه دوستان پاسخ ندادید؟
    نیاز به مدرک نیست از هر سرورت یک سرویس در دستم هست از همون سروری که ازم داشتی و پرداخت زدی و هنوز به اتمام قراردادش نرسید دیتاسنتر بابت پرداخت سرورتو بست هم اطلاع دارم برو دنبال سورس مطمئن واسه بار چندم دارم بهت اخطار میکنم که پرداخت هات ایراد داره
    من نگفتم مال من نبوده! بنده گفتم که فراپیمنت و جوان سرور در حال حاضر بیش از چند ماه هست که واگذار شده اول قرار بر همکاری مشترک دو شرکت بود که به تمایل شرکت مقابل کلا واگذار شد و در حال فعالیت هستن البته صرفا به کاربران خودشون و هنوز پابلیک ظاهرا نکردند صرفا ایمیل ها و آی دی هامو به کسی واگذار نمیکنم که بعدا افراد سودجو و عوام فریبی همچون شما بخوان سوء استفاده بکنند.
    الحمدلله دفتر نگهبان داره و نگهبان هم آمار همه روز رو داره و باید داشته باشه! پس هر کی هر حرفی زده مثل باقی موارد چرت و پرت گفته
    برای مدتی کلا CRM ما و حتی میل های ما مسدود شده بود بدلیل دستور قضایی که بعد از مدتی ما تونستیم دستور بازگشایی بگیریم که بعد انتخابات بود و همینطور بعد از بازگشایی به شرکت دیگر واگذار شد.عموما افرادی که تا زمانی که در دست بنده بود چنانچه پرداختی داشتن و دریافتی نداشتن بعد از مدتی به پولشون رسیدند و افرادی که نرسیدند احتمالا نتونستن ارتباط به موقع برقرار کنند وگرنه موردی نبوده.
    همه که خوبی ها رو نمیگن فقط بدی ها یادشون میاد!دیگه طرف پولشو گرفته یادش نمیاد! اونی هم نگرفته میل میکنه و باید بررسی بشه که اصلا مشتری ما بوده یا نه! بعد پرداختش بررسی بشه! و بعد از صحت کلیه موارد مطمئنا بازگشت وجه صورت میگیره که بعید میدونم بیش تر از یکی دو نفر مونده باشن که نتونسته باشیم باهاشون ارتباط بزنیم.
    اونی که شعور داشت و کمی بویی از ادب برده بود مطمئنا جوابش رو گرفت. اونی هم که هر چی لایق خودشو خانواده و خاندانش بود بار ما کرد که ترجیح میدم در جواب ابلهان خاموش باشم

اینجا تاپیک نقد و بررسی نیست. و اصلا به این انجمن ربطی نداره! شما که هیچ هدفی جز تخریب بی اثر نداری بهتره مسیرت خورد اینطرفی حضوری صحبت کنیم ... شما مدارکت رو بیار منم مدارکمو بیارم این تاپیک رو الکی آپ نکن... یکم قاعده قانون این انجمن رو یاد بگیر... سواد خوندن قوانین و پست های دیگران رو داری... پس بهتره هر مشکلی داری رو پ.خ کنی تا خوشگل جوابتو گیری. آفرین پسر، قبل از اینکه اینجا پست بزاری برو جواب تیکت ملت رو بده 2h53m21s تا الان ازش گذشته هنوز جواب ندادی آفرین پسر...پاسخ فقط در پ.خ یا یاهو

11. تعداد تشکر ها از itjavani به دلیل پست مفید

عضو انجمن abbas_majan آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    173
    تشکر تشکر شده 
    103
    تشکر شده در
    80 پست

دوستان در مورد این ایمیل جدید که در مورد تمدید دامنه ها و اطلاعیه در مورد انقضا دامنه ها دادند دقیقا منظورشون چیه و بهتره چه تنظیمی در پنل انجام بدیم ؟؟؟

Please take notice of the following and undertake the necessary action about:

Renewal notices for domain names:
    Important: Your account is set to auto renew domains automatically by default. Due to the migration we have set this default setting to protect our customers from accidentally deleted domains. If you do not want domains to be renewed automatically, you have 1 day from now to change this setting to automatically delete domains (unless a domain is explicitly renewed by you or your customer).

This is the fourth time we inform you about this setting. Thursday we will automatically renew all expiring domains in reseller accounts were this setting is unchanged.

Check your settings under: Reseller Area > Settings > General > "Auto renew all products in this reseller account."

Renewal notices will be sent weekly (due to migration coming weeks daily), containing all domains that will expire within 20 days.
    Renewal notices are active for all resellers and sub-reseller down the chain. You can disable this feature under: Reseller Area > Settings > General > Notifications.
    Renewal notice will contain a state of your current balance
    If your setting is "auto-renew off" domains with a renew grace period will go in to "expired" status 1.5 day before expiration date and the domain is no longer active. If you renew the domain within 39 days it will be active again. After 39 days the domain will get permanently deleted.
    If your setting is "auto-renew off" domains without a renew grace period will be permanently deleted.
    Most of the deleted domains will go into redemption period at the registry. In this case the domain can be restored at significantly higher cost. If a domain moves into redemption, you can request a restore from our support team. They will inform you about the redemption costs. Upon agreement, the domain is restored and synced back into your account.
    If your setting is "auto-renew on" domains will be renewed 1.5 days prior to their expiration date, except if your customer or reseller deletes the domain through the customer area, reseller area, WHMCS of a different 3rd party control panel.
    If your balance is insufficient for the renewal of domains, they will go into "expired" status (auto renew grace period) or will be deleted if a renew grace period is not supported by the registry.

Important notice for WHMCS and Resello Storefront users:
    You probably want to set the auto renew stetting to not auto renew your domains. Please check your account settings as soon as possible under under: Reseller Area > Settings > General > "Auto renew all products in this reseller account."

Recent Bugfixes:
    Incoming transfers for domains are unlocked (except for TLD's that are not migrated yet).

Kind Regards,
    Resello

13. تعداد تشکر ها از abbas_majan به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    201
    تشکر تشکر شده 
    740
    تشکر شده در
    550 پست

پیش فرض عدم وجود دامنه ها در پنل ریسلو

با سلام

دوستان

بعضی ها ! میگند که دامنه ها در پنل ریسلو نیست و این مشکل از ریسلو هست !
    یعنی دامنه من الان در ریسلو هست اما در پنل من که customer هست نشون نمیده و reseller میگه این مشکل طبیعی هست و دامنه ها در پنل شما نشون نمیده اما در پنل شما هست !

آیا همچین چیزی ممکنه ؟
    آیا ممکنه دامنه در ریسلو باشه و نمایش نده !
    پسوند دامنه ها net com هست فقط

15. تعداد تشکر ها از behnam289 به دلیل پست مفید

عضو انجمن ertebat7 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    941
    تشکر تشکر شده 
    1,169
    تشکر شده در
    812 پست

پیش فرض پاسخ : عدم وجود دامنه ها در پنل ریسلو

نقل قول نوشته اصلی توسط behnam289 نمایش پست ها
    با سلام

دوستان

بعضی ها ! میگند که دامنه ها در پنل ریسلو نیست و این مشکل از ریسلو هست !
    یعنی دامنه من الان در ریسلو هست اما در پنل من که customer هست نشون نمیده و reseller میگه این مشکل طبیعی هست و دامنه ها در پنل شما نشون نمیده اما در پنل شما هست !

آیا همچین چیزی ممکنه ؟
    آیا ممکنه دامنه در ریسلو باشه و نمایش نده !
    پسوند دامنه ها net com هست فقط
    مشکلات هنوز زیاده بهتره از شخصی که نمایندگی خریدید چون خودش ارتباط مستقیم داره بگید با تیکت براتون حل کنه
    البته پشتیبانی هم بعضی وقتها خیلی دیر پاسخ میده
    ارائه هاست cpanel - کانفیگ حرفه ای - هاست پربازدید - هاست ایران - دایرکت ادمین - سرور اختصاصی
    Ertebat7.COM ----پانزده سال سابقه---- Tell: 09364901143
    تلگرام: @ertebat7host

17. تعداد تشکر ها از ertebat7 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    22
    تشکر شده در
    18 پست

برخی از دامنه های من انتقال نیافته است
    چکار باید انجام دهم
    .co . Com

19. تعداد تشکر ها از sabair به دلیل پست مفید

عضو انجمن ertebat7 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    941
    تشکر تشکر شده 
    1,169
    تشکر شده در
    812 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sabair نمایش پست ها
    برخی از دامنه های من انتقال نیافته است
    چکار باید انجام دهم
    .co . Com
    اگر پنل مستقیم داشتید که خب الان از طریق تیکت میتونید پیگیر بشید
    به شما دلیلش را خواهد گفت
    یا اگر از جایی ریسلر دامین گرفتید به اونها اطلاع بدید پیگیری کنند
    ارائه هاست cpanel - کانفیگ حرفه ای - هاست پربازدید - هاست ایران - دایرکت ادمین - سرور اختصاصی
    Ertebat7.COM ----پانزده سال سابقه---- Tell: 09364901143
    تلگرام: @ertebat7host

21. تعداد تشکر ها از ertebat7 به دلیل پست مفید

صفحه 55 از 56 نخستنخست ... 545515253545556 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)