صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 34567
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 70

موضوع: آیا سرور مجازی ایران با پهنای باند نا محدود وجود دارد؟

عضو انجمن wanener آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    152
    تشکر تشکر شده 
    1,375
    تشکر شده در
    815 پست

پیش فرض پاسخ : آیا سرور مجازی ایران با پهنای باند نا محدود وجود دارد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط reza* نمایش پست ها
    95percentile
    یک مفهوم است ! باریک

Google Translate

مستندات چی چیو ؟
    چی می تونم بگم بنده
    ترجمه با مفهوم و کاربرد با ترجمه گوگل ترنزلیت در شبکه فرق داره !
    http://www.google.com/url?sa=t&rct=j...56988011,d.bGQ

مثلا Space رو گوگل به عنوان فضا ترجمه میکنه ! پس Disk Space میشه دیسک فضایی نه فضای دیسک !
    یا مثلا Burst میشه انفجار ! یعنی پهنای باند مصرفیش رو منفجر کنه ؟

شما در پست های قبلیتون صحبتهایی فرمودید بنده عرض کردم وقتی چیزی به ما نسبت می دهید و مستند کنید لطفا

2. تعداد تشکر ها از wanener به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن InterServer.ir آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    375
    تشکر تشکر شده 
    788
    تشکر شده در
    498 پست

چه اسپم بازاریه

مسلما پهنای باند نامحدود در این حد تا 10-20 سال آینده در ایران آرزویی بیشتر نیست شما بر فرض این پهنای باند رو گرفتید پورت محدود هست و این باعث محدود شدن پهنای باند هم میشه!
    حالا مشکل پهنای باند حل شد مشکل آپتایم رو می خواین چیکار کنید
    سرور از کشور های همسایه بگیرین تا سرعت بالا باشه فکر کنم کویت یا امارات یا ترکیه گزینه های خوبی باشند یکی از دوستان 1 سال پیش سرور از کویت تهیه کرده بود پینگ بسیار خوبی داشت ولی هرچه تلاش کردم دیتاسنترش رو پیدا کنم نشد

عضو انجمن poriya_hashie آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    377
    تشکر تشکر شده 
    591
    تشکر شده در
    456 پست

پس من یک سوال دارم دوستان چطور دارند سرویس v==p==n که با سرور مجازی ایران هست و ip ip شده دارند ماهانه پهنای باند نامحدود میدن
    اونم با چه قیمتی!؟
    3000 تومان خودم اکانتشو خریدم شبی 5-6 گیگ دارم دانلود میکنم شبا
    هنوز که هنوزه اعتباری ازش کم نشده!

خوب ااینها اگر نامحدود نیستند چهطور با این هزینه کم دارند این رو میفروشند
    چه بسیارند کسانی که به هنگام غروب آفتاب چنان می گریند که ریزش اشک ها مانع از دیدن ستاره ها می شود.

تشکر تشکر کرده 
    152
    تشکر تشکر شده 
    1,375
    تشکر شده در
    815 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط InterServer.ir نمایش پست ها
    چه اسپم بازاریه

مسلما پهنای باند نامحدود در این حد تا 10-20 سال آینده در ایران آرزویی بیشتر نیست شما بر فرض این پهنای باند رو گرفتید پورت محدود هست و این باعث محدود شدن پهنای باند هم میشه!
    حالا مشکل پهنای باند حل شد مشکل آپتایم رو می خواین چیکار کنید
    سرور از کشور های همسایه بگیرین تا سرعت بالا باشه فکر کنم کویت یا امارات یا ترکیه گزینه های خوبی باشند یکی از دوستان 1 سال پیش سرور از کویت تهیه کرده بود پینگ بسیار خوبی داشت ولی هرچه تلاش کردم دیتاسنترش رو پیدا کنم نشد
    سلام
    پهنای باند نامحدود را ما در همین ایران با آپلینک گیگابایت و بیشتر ارائه میکنیم دوست من و وقتی عرض میکنم نامحدود منظورم نامحدود 330 ترابایت و بیشتر است و وقتی عرض میکنم پورت گیگابایت منظورم 1000مگابیت بر ثانیه تبادل اطلاعات است و نه فقط اتصال به سویچ
    همانطور که تعدادی از سرورهای دانلود سایتهای معروف را هم به همین سرورهای ایران منتقل نمودیم ( فعلا از ذکر نام معذوریم )

اگر در این خصوص درخواستی وجود داشت می توانید با ما در تماس باشید
    ارادتمند
    رضایی

عضو دائم RoobinaServer آواتار ها
    Tehran | تلگرام : @rbserver | کانال تلگرام : @roobinaserver
    تشکر تشکر کرده 
    438
    تشکر تشکر شده 
    7,424
    تشکر شده در
    5,193 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط wanener نمایش پست ها
    سلام
    پهنای باند نامحدود را ما در همین ایران با آپلینک گیگابایت و بیشتر ارائه میکنیم دوست من و وقتی عرض میکنم نامحدود منظورم نامحدود 330 ترابایت و بیشتر است و وقتی عرض میکنم پورت گیگابایت منظورم 1000مگابیت بر ثانیه تبادل اطلاعات است و نه فقط اتصال به سویچ
    همانطور که تعدادی از سرورهای دانلود سایتهای معروف را هم به همین سرورهای ایران منتقل نمودیم ( فعلا از ذکر نام معذوریم )

اگر در این خصوص درخواستی وجود داشت می توانید با ما در تماس باشید
    ارادتمند
    رضایی

با سلام

بخشید پهنای باند نامحدود منظورتون ترافیک نامحدود هست ؟

نامحدود یعنی نامحدود منظورتون از نامحدود 330 ترابایت چیه ؟ دیگه اگر نامحدوده عدد نباید داشته باشه که :-/

نامحدود وجود خارجی ندارد.

یا حق
    میزبان داده پرداز - روبینا سرور - (تلفن و راه های ارتباطی - Roobinaserver.ir)
    پرووایدر خدمات دیتاسنتری در تهران
    از سال 1385 تا کنون

8. تعداد تشکر ها از RoobinaServer به دلیل پست مفید

عضو انجمن hadi_am آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    880
    تشکر تشکر شده 
    2,675
    تشکر شده در
    1,170 پست

ما هر چقدر بگیم نامحدود نیست میگید هست؟؟؟

ما هر چقدر بگیم ماست سفیده شما میگید سیاهه اقا قبول نداریم سیاهه؟؟؟؟

واقعا سوالات خیلی جالبی برامون ایجاد میکنید در صورتی که دیتاسنترای بزرگ ایران مثل افرانت و تبیان و پارس آنلاین نامحدود نمیدن چطوری شما میگید میدیم؟؟؟

در مورد این مساله کلی بحث شده و ماجرای این شاتل هم که اعلام کردیم دیگه چی به چیه...

آخه عزیزان من چرا اینطوری میکنید چرا تو بازار هاستینگ با پهنای باند نامحدود تشنج ایجاد میکنید؟؟؟

چرا راستشو نمیگیدی آخه؟؟؟

10. تعداد تشکر ها از hadi_am به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    152
    تشکر تشکر شده 
    1,375
    تشکر شده در
    815 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط RoobinaServer نمایش پست ها
    با سلام

بخشید پهنای باند نامحدود منظورتون ترافیک نامحدود هست ؟

نامحدود یعنی نامحدود منظورتون از نامحدود 330 ترابایت چیه ؟ دیگه اگر نامحدوده عدد نباید داشته باشه که :-/

نامحدود وجود خارجی ندارد.

یا حق

سلام
    جناب آقای سجادیه و جنای آقای امیری
    انتظار چینین پاسخی را از جنابان عالی نداشتیم ! نامحدود یعنی نامحدود اما شما بیشتر از ظرفیت نهایی یک پورت نمیتونتید مصرف کنید و نامحدود هم یعنی حداکثر چیزی که در یک بازه قابل دستیابی هست نه اینکه روی پورت یک گیگ چون نامحدود است یعنی مانند گیتی هیچ حد و مرز و عددی برای محاسبه آن نیست ! نامحدود در دنیای حقیر ما انسانها که با اعداد تعریف می شود همیشه حد و مرزی دارد
    وقتی پورت یک گیگابایت بر ثانیه به صورت دائمی مورد استفاده قرار گیرد مقدار پهنای باند مصرفی دست یافته در طول یک ماه میشود :
    اگر
    1gbps = 1000mbps
    1mbps = 1000kbps
    1kbps= 1000bps
    بنابراین
    1gbps = 1000x1000x1000= 1000000000bps
    آگر هر دقیقه 60 ثانیه باشد و هر ساعت هم 60 دقیقه و هر روز هم 24 ساعت ! ( که تا به این لحظه ملاک دیگری برای اون وجود نداشته )
    هر روز = 86400 ثانیه است !
    بنابراین در هر روز
    86400*1000000000 = 86،400،000،000،000bps از طریق این پورت منتقل خواهد شد
    که برابر است با 86،400گیگابیت که می شود 10800 گیگابایت که اگر آن را در عدد 30 که تعداد رزهای یک ماه باشد ضرب کنیم می شود 324،000 گیگابایت
    که اگر فرض کنیم هر ترابایت 1000گیگابایت است می شود
    324 ترابایت !

پس وقتی عرض میکنم ترافیک نامحدود یعنی 330ترابایت در ماه تعجب نکنید ! در بالا ما مقادیر را رند کردیم که قابل لمس شود
    و وقتی هم عرض میکنم می توانیم این ترافیک را در ایران با قیمت منطقی ارائه کنیم باز هم تعجب نکنید و بفرمائید نمی شود و نامحدود وجود ندارد
    شما بودجه را تامین کنید ارائه آن با ما ! چوگونگی ارائه آن هم با ما ! شمانگران تامین هزینه ها باشید الباقی با ما ! (نگران زیرساخت هم نباشید تجهیزات آنقدر ظرفیت عملی دارند که بتوان بدون ارتقا خاص پهنای باند تا 12گیگابایت را انتقال داد )

و وقتی هم عرض میکنم هزینه ها فکر نکنید منظور من 30 هزارتومان به ازای هر 100 گیگابایت است ! منظورم حدود 80هزارتومان برای هر ترابایت است ! یعنی چیزی حدود 8 هزارتومان به ازای هر 100 گیگابایت یعنی 1 سوم تعرفه های عادی دیگر دیتاسنترها که با افزایش مصرف شما باز هم میتوانیم تخفیف دهیم !
    پس اگر میتوانید ترافیک بالای 10 ترابایت در ایران مصرف کنید
    بسم الله در خدمت هستیم

در خصوص تعریف نامحدود در این وب هاستینگ از اولین کسانی که همیشه داد از ارائه سرویسهای بی منطق نامحدود ارائه بلند می کرد بنده بودم
    سرویسهایی مثل دیسک نامحدود و یا پهنای باند نامحدود روی سرویس میزبانی ماهی 1000 تومان و یا حداکثر تعداد یوزر آنلاین نامحدود ! چیزهایی که به عوامل بسیار محدود دیگری روی یک سرور با توانایی محدود وابسته هستند و عملا نامحدود نیستند
    ویرایش توسط wanener : November 28th, 2013 در ساعت 13:41

12. تعداد تشکر ها ازwanener به دلیل پست مفید

عضو دائم RoobinaServer آواتار ها
    Tehran | تلگرام : @rbserver | کانال تلگرام : @roobinaserver
    تشکر تشکر کرده 
    438
    تشکر تشکر شده 
    7,424
    تشکر شده در
    5,193 پست

سلام
    جناب آقای سجادیه و جنای آقای امیری
    انتظار چینین پاسخی را از جنابان عالی نداشتیم ! نامحدود یعنی نامحدود اما شما بیشتر از ظرفیت نهایی یک پورت نمیتونتید مصرف کنید و نامحدود هم یعنی حداکثر چیزی که در یک بازه قابل دستیابی هست نه اینکه روی پورت یک گیگ چون نامحدود است یعنی مانند گیتی هیچ حد و مرز و عددی برای محاسبه آن نیست ! نامحدود در دنیای حقیر ما انسانها که با اعداد تعریف می شود همیشه حد و مرزی دارد
    وقتی پورت یک گیگابایت بر ثانیه به صورت دائمی مورد استفاده قرار گیرد مقدار پهنای باند مصرفی دست یافته در طول یک ماه میشود :
    اگر
    1gbps = 1000mbps
    1mbps = 1000kbps
    1kbps= 1000bps
    بنابراین
    1gbps = 1000x1000x1000= 1000000000bps
    آگر هر دقیقه 60 ثانیه باشد و هر ساعت هم 60 دقیقه و هر روز هم 24 ساعت ! ( که تا به این لحظه ملاک دیگری برای اون وجود نداشته )
    هر روز = 86400 ثانیه است !
    بنابراین در هر روز
    86400*1000000000 = 86،400،000،000،000bps از طریق این پورت منتقل خواهد شد
    که برابر است با 86،400گیگابیت که می شود 10800 گیگابایت که اگر آن را در عدد 30 که تعداد رزهای یک ماه باشد ضرب کنیم می شود 324،000 گیگابایت
    که اگر فرض کنیم هر ترابایت 1000گیگابایت است می شود
    324 ترابایت !

پس وقتی عرض میکنم ترافیک نامحدود یعنی 330ترابایت در ماه تعجب نکنید ! در بالا ما مقادیر را رند کردیم که قابل لمس شود
    و وقتی هم عرض میکنم می توانیم این ترافیک را در ایران با قیمت منطقی ارائه کنیم باز هم تعجب نکنید و بفرمائید نمی شود و نامحدود وجود ندارد
    شما بودجه را تامین کنید ارائه آن با ما ! چوگونگی ارائه آن هم با ما ! شمانگران تامین هزینه ها باشید الباقی با ما ! (نگران زیرساخت هم نباشید تجهیزات آنقدر ظرفیت عملی دارند که بتوان بدون ارتقا خاص پهنای باند تا 12گیگابایت را انتقال داد )

و وقتی هم عرض میکنم هزینه ها فکر نکنید منظور من 30 هزارتومان به ازای هر 100 گیگابایت است ! منظورم حدود 80هزارتومان برای هر ترابایت است ! یعنی چیزی حدود 8 هزارتومان به ازای هر 100 گیگابایت یعنی 1 سوم تعرفه های عادی دیگر دیتاسنترها که با افزایش مصرف شما باز هم میتوانیم تخفیف دهیم !
    پس اگر میتوانید ترافیک بالای 10 ترابایت در ایران مصرف کنید
    بسم الله در خدمت هستیم

در خصوص تعریف نامحدود در این وب هاستینگ از اولین کسانی که همیشه داد از ارائه سرویسهای بی منطق نامحدود ارائه بلند می کرد بنده بودم
    سرویسهایی مثل دیسک نامحدود و یا پهنای باند نامحدود روی سرویس میزبانی ماهی 1000 تومان و یا حداکثر تعداد یوزر آنلاین نامحدود ! چیزهایی که به عوامل بسیار محدود دیگری روی یک سرور با توانایی محدود وابسته هستند و عملا نامحدود نیستند
    با سلام

تعجب ندارد خودتان میفرمائید محدود بعد میگید در معنای ما طبق محاسباتی که کردید نامحدود هست.

تاپیک بنده را مشاهده کنید : http://www.webhostingtalk.ir/f15/96027/ که به دلیل اتفاقا نوشتن آپ که همه مینویسند این قانون برای ما اجرا کردند (1 در 1000 اجرا میشه شانس ماست) و تاپیک هم بستند ما هم طبق همین قانونی که گفتید نامحدود ارائه کردیم و نوشتیم : تمامی پکیج ها به صورت پورت اختصاصی میباشد و مشتری به اندازه میزان مصرف پورت خود هزینه را پرداخت کرده و دیگر هزینه ترافیک پورت باز را پرداخت نمیکند.

این یعنی همان گفته شما.

ولی وقتی شما میای میگی کلا نامحدود فردا مشتری میگه آقا دارند نامحدود میدن وجود داره حالا بیا توضیح بده این نامحدود میشه 1024*60*60 و ... آخرشم مشتری نمیفهمه یا میگه باشه خداحافظ یا میگه کلاه بردار و ... (99% همینجورین).

خودتان هم گفتید :

دقیقا پورتی که شما ذکر میکنید محدود هست اما خب در وسعت بسیار جوری که مصرف کاربر به اون حد نمیرسه و ذکر میشه نامحدود.

در انجمن جستجو کنید بنده هم مثل شما بودم و همه جا چنین موردی را گفتم شما که قدیمی هستید شفاف سازی بکنید و یک راست نگید نامحدود دوباره این فرهنگ و معنای لغت اشتباه را جا نندازید (هرچند هنوز اصلاح نشده).

نامحدود از نظر مشتری یعنی همه چی نامحدود چه سرعت چه پورت و ... و مشتری کار نداره سرعت چیه و ... فقط میگه ترافیک حساب نشه سایتمم سرعت کم نیاره اما در اصل اسم این نامحدود نیست فقط چون دستتون روی سرعت و پورت ها و ... بازه میتوانید سرویس خوب بدید با عدم حساب کردن ترافیک.

به این میگن :

unmetered نه unlimited

Unmetered VPS - Compare By Price & Performance

It's Black Friday in August! Grab a 100GB HDD, Unmetered BW VPS for only $5/mo in Texas or New York! - VPS Offers - vpsBoard

Unmetered Bandwidth (200mbps)

مطمئن باشید اگر کاربر عادی بود کار نداشتم اما خب چون قدیمی و همکار هستید خیلی ها حرف شما را ملاک قرار میدهند حرفتون درسته فقط شفاف کنید اگر میخواهید کامل بگید نامحدود.

یا حق
    ویرایش توسط RoobinaServer : November 28th, 2013 در ساعت 15:13
    میزبان داده پرداز - روبینا سرور - (تلفن و راه های ارتباطی - Roobinaserver.ir)
    پرووایدر خدمات دیتاسنتری در تهران
    از سال 1385 تا کنون

عضو انجمن reza* آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,517
    تشکر تشکر شده 
    1,501
    تشکر شده در
    815 پست

چی می تونم بگم بنده

مثلا Space رو گوگل به عنوان فضا ترجمه میکنه ! پس Disk Space میشه دیسک فضایی نه فضای دیسک !

شما در پست های قبلیتون صحبتهایی فرمودید بنده عرض کردم وقتی چیزی به ما نسبت می دهید و مستند کنید لطفا
    چی می تونم بگم بنده
    هیچی نمیتونی بگی

بابا آدم فضایی ! کسی پهنای باند مصرفیش رو منفجر نکرده شما بالا خونه رو منفجر کردی !

Google Translate

Google Translate

95th percentile کجا 95percentile کجا

چیو مستند کنم ؟ چی میگی شما ؟ هر کی هر چی میگه میگی مستند کن ! کشتی مارو . واسه تنوع هم که شده یه چیز دیگه بگو . بعد مستند بزرگ تر از گوگل ؟ آخه تو فارسی حرف زدنت موندی بعد میای میگی disk space یعنی هارد فضایی ! خدا وکیلی بعد از 20 روز reply کردی که بگی disk space یعنی هارد فضایی ؟
    ویرایش توسط reza* : November 28th, 2013 در ساعت 17:09
    ما ز یاران چشم یاری داشتیم ... خود غلط بود آن چه ما پنداشتیم ...
    GoogleTalk : Reza.Juggernaut Yahoo!Messenger : Juggernaut_Reza
    امیدتان به دیگران برای کمک بی جهت بوده و حال تنها مانده اید هر چند که همه قول یاری و کمک به شما داده بودند. گول حرف و ظواهر فریبند ی آنها را خوردید اما الان هم دیر نیست اگر کمی همت کنید به تنهایی هم می توانید کارهایتان را به انجام برسانید.

15. تعداد تشکر ها از reza* به دلیل پست مفید

عضو دائم j4b3r آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    460
    تشکر تشکر شده 
    2,996
    تشکر شده در
    1,873 پست

سلام
    چه لذتی میبرم این تاپیک ها رو میبینم.
    سر موضوعی اسپم بازار شده که من واسه پدر بی سوادم هم توضیح دادم .
    به طور کامل موضوع رو درک کرد .
    عزیزان همه شما همه عالی و سرویس هاتون عالی.
    زشت هست به خدا قدیم سرویس های هم دیگه رو مورد تمسخر قرار میگرفت .
    الان دانش هم دیگه مورد تمسخر قرار میگیره.

17. تعداد تشکر ها ازj4b3r به دلیل پست مفید

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 34567

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)