صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 40

موضوع: دو سوال بسيار مهم در مورد Host DL ! ؟

عضو انجمن babelirani آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    341
    تشکر تشکر شده 
    1,633
    تشکر شده در
    1,101 پست

پیش فرض پاسخ : دو سوال بسيار مهم در مورد Host DL ! ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط compiler نمایش پست ها
    سلام

فکر کنم بسیار بیشتر از ۱۰۰ تا باشه دوست عزیز
    سلام

میشه یه لیستی ارائه بدید بنده هم ببنیم
    هنوزم تو شبـــــــــــــــــــهات اگـــــــــــــــــــــــ ــــه ماهــــــــــــــــــــــ ـــــو داری

مـــــــــــــــن اون ماهــــــــــــــــــــــ ــو دادم بـــــــــــــــــــــــه تــــــــــــــــــــــــ ـو

یـــــــــــــــــــــــا دگاری

2. # ADS

عضو انجمن Maysam.M آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    252
    تشکر تشکر شده 
    215
    تشکر شده در
    128 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MOHAMMAD MOHSEN نمایش پست ها
    الان با این قیمت بالای ارز و هزینه های جانبی بالا چاره ای بجز قیمت های فضایی و جذب مشتری های بزرگ نمی مونه! وجود تعداد بسیاری از خیریه های هاستینگ!!! هم مزیت بر علت شده. قابل اعتماد هستن به نظرم چون اگه بخوان تعطیل کنن حداقل یه خبری بکاپی میدن مثل بعضی همکارا یک دفعه غیب نمیشن کلا زحمات مشتری رو به فنا بده
    این که توی مملکت ما شرکتهای هاستینگ قدرتمند و حرفه ای کم یا وجود نداره باعث این همه معروفیت هاست دی ال شده .
    یکی از دلایل بزرگ شدن نام هاست دی ال هم به دلیل ضعف سایر شرکتهای میزبانی است.
    البته منکر توانایی فنی و پشتیبانی عالی ایشان نمیشم و خودم هاست دی ال رو 100% تایید میکنم.

در کل از اینکه هاست دی ال این همه سایت بزرگ رو پشتیبانی میکنه نباید این همه خوشحال شد! از یه لحاظ خیلی خوبه که یه شرکت به این قدرت و توانایی وجود داره اما از طرفی این نشون میده توی ایران غیر از هاست دی ال کمتر هاستینگ مورد اطمینانی وجود داره!
    تبدیل psd به html | طراحی psd | طراحی سی ام اس ، فروشگاه ساز و پروژه های اختصاصی
    Mobile: +98 930 001 1212 | Telegram : meysam_biz
    انجمن کد ایگنایتر فارسی | وب سایت من

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    89
    تشکر شده در
    43 پست

در جواب دوست عزیز اگر بعضی از دوستان این هاست دی ال رو بزرگ نکنند این شرکت خیلی هم بزرگ نیست. هاستینگ خوبی هست اما جز 20 هاست اول ایران هم نیست.خیلی از شرکت های دیگه بهتر دارند کار میکنند.هاستینگ های برتر خدمات خوب و امنیت بالایی دارند که این هاست دی ال چند مدت قبل هک شد و اطلاعات بعضی از سایت ها رو از دست دادند چون بکاپ داشتند خیلی صدا نکرد.هاست خوب مثل ایران هاست که بعد از 14 سال سابقه کار و میزبانی چند هزار سایت مختلف یکبار هم هک نشد تا حالا مشکلی نداشته یا مثل پارس دیتا که میزبانی بیش از نیمی از سایت های سازمانی و نظامی هست و اونهم مشکلی نداشته این هاستینگ ها هر سایتی رو که داشته باشی میزبانی میکنند از امنیت سرورهاشون هم نگران نیستند،هاست آقای اعتصامی فر کارشون خوب هست ولی هنوز سالهای سال مونده سرویس هایی مثل ایران هاست و پارس دیتا و شرکتهای معروف ایرانی ارائه بدهند.

5. تعداد تشکر ها از IraniyanHost.Co به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,151
    تشکر تشکر شده 
    1,040
    تشکر شده در
    702 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط IraniyanHost.Co نمایش پست ها
    در جواب دوست عزیز اگر بعضی از دوستان این هاست دی ال رو بزرگ نکنند این شرکت خیلی هم بزرگ نیست. هاستینگ خوبی هست اما جز 20 هاست اول ایران هم نیست.خیلی از شرکت های دیگه بهتر دارند کار میکنند.هاستینگ های برتر خدمات خوب و امنیت بالایی دارند که این هاست دی ال چند مدت قبل هک شد و اطلاعات بعضی از سایت ها رو از دست دادند چون بکاپ داشتند خیلی صدا نکرد.هاست خوب مثل ایران هاست که بعد از 14 سال سابقه کار و میزبانی چند هزار سایت مختلف یکبار هم هک نشد تا حالا مشکلی نداشته یا مثل پارس دیتا که میزبانی بیش از نیمی از سایت های سازمانی و نظامی هست و اونهم مشکلی نداشته این هاستینگ ها هر سایتی رو که داشته باشی میزبانی میکنند از امنیت سرورهاشون هم نگران نیستند،هاست آقای اعتصامی فر کارشون خوب هست ولی هنوز سالهای سال مونده سرویس هایی مثل ایران هاست و پارس دیتا و شرکتهای معروف ایرانی ارائه بدهند.
    قیمت های ایران هاست به شدت نجومی هستند ، اگر همه فاکتورها رو در نظر بگیریم هاست دی ال بهترین گزینست .

7. تعداد تشکر ها از Saati به دلیل پست مفید

عضو دائم OmidX آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,165
    تشکر تشکر شده 
    3,648
    تشکر شده در
    2,594 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sohan roh نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان گرامي و عزيز.

آقا دو تا سوال بسيار مهم داشتم !

1. Host dl مگر چند ماه پيش كلا" تعطيل نكردن ؟

خیر ، یک هفته بعدش ، برای من ایمیل اومد که اگه میخواین ، میتونید بر گردید و ...

هاست دی ال = آپ تایم ۱۰۰ درصد (به معنای واقعی !) + پشتیبانی 24/7 حقیقی + امنیت ۱۰۰ درصد .

نقل قول نوشته اصلی توسط sohan roh نمایش پست ها

2. چرا اسمشون جزء هاستينگ هاي برتر در لينك زير نيست ؟

web hosting iran

با تشكر فراوان.
    به این لیست توجهی نکنید ،

در این لیست هاستینگ های به ظاهر برتر ایران ، تا وقتی اسم شرکت هایی مثل hostiran.net باشه ، مطمئن باشید که فاقد اعتباره !
    ...Zzzz...

9. تعداد تشکر ها ازOmidX به دلیل پست مفید

عضو انجمن fr0nk آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    72
    تشکر تشکر شده 
    373
    تشکر شده در
    248 پست

درود

من به شخصه از بازگشت تیم HostDL خوشحال شدم ، در جریان سبک کاریشون قرار داشتم یکم و شیوه کار و احترام به مشتری با فراهم کردن بستر نسبتا امن و پشتیبانی خوب یک حسن بود

یه اظهار نظر شخصی ( در برابر نظر اساتید حاظر تو تاپیک):

یک سری دوستان به رفتن و برگشتن این تیم اعتراض کردن ، اما فکر کنم بهتر باشه تا وقتی دلیل واقعی این رفت و امد بیان نشده به صورت جدی از روی حدس و گمان نگیم ( هر چند که من چیزی که شنیده ام از دوستان نزدیک به این تیم این بوده که دلیل فشار زیاد از طرف یکسری مشتریان بوده ، که قادر به ارائه کیفیت قبل نبودن و نمیخواستم برند خودشون رو خراب کنند)

اما دوستان در مورد ضعف هاستینگ در کشور گفتند ، این دلیل واضحی داره ، هاستینگ های دوره ای ، عدم علم کافی ، عدم هزینه و به کارگیری تخصص های مختلف ، عدم تمایل به افزایش اطلاعات و نگه داشتن اطلاعات از سطح پایه ای که فقط برای فروش کافیه و ....

تو این شرایط Hostdl تیم موفقی بوده ، که تونسته با رعایت قسمتی از این مسائل برند سازی کنه برای خودش

در مورد امنیت هم دوستان گفتن ، بزرگترین شرکت های امنیتی هم ممکنه دیفیس بشه ، امنیت هیچ وقت 100% نبوده

پ.ن:متن زیاد بود یکبار پاک شد از حوصله من برای تایپ دوباره خارج بود

نقل قول نوشته اصلی توسط IraniyanHost.Co نمایش پست ها
    منظورتون از ایران هاست این سایته : iranhost.com

کد:
    http://zone-h.org/mirror/id/7517019
    http://zone-h.org/mirror/id/3850123
    و پارس دیتا هم منظورتون این بوده ؟ پورتال, نرم افزار پشتیبانی آنلاین, سرور اختصاصي, ميزباني وب, CMS, ثبت دامنه

کد:
    http://zone-h.org/mirror/id/12242770

در مورد سایت های مراکز نظامی تا جایی که من اطلاعات دارم ، بیشتر روی سرور های مربوط به همون اورگان میزبانی میشه ، و یک قسمتی هم به استفاده از نام شرکت ها روی دیتاسنتر های دیگه ، که اونم مدیریت از جای دیگست

در مورد مراکز دولتی هم همین طور ، اما با گستردگی نوع اول کمتر
    ویرایش توسط fr0nk : August 14th, 2013 در ساعت 13:41

فروش اسکریپت k-panel (مدیریت کریو ) به صورت متن باز
    با قیمت 80 هزار تومان به صورت یک بار
    برای خرید در پیغام خصوصی در ارتباط باشید

11. تعداد تشکر ها ازfr0nk به دلیل پست مفید

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

در مورد هک شدنشون اینو بگم که دقیقا هک و نفوز وقتی انجام گرفت که این هاست دربدترین اوضاع خودش بود.یادمه وقتی بهش حمله میکردند اصلا پشتیبانی نداشتند و من خودم بارها پیغام میدادم و کسی جواب نمیداد. و تو اوضاع بدی قرار داشت این شرکت و هکر هم موقعیت روبد ندیده شروع به حمله کرده..هر هاستی هم جاش بود راحت نفوز انجام میگرفت.اما جدیدا دوباره با پشتیبانی و.. برگشتند و دارند 24 ساعته مانیتورینگ میکنند و دیگه هم هر سایتی رو راه نمیدند به خاطر پیش نیومدند همین مشکلات! واقعا باید به مدیریت این هاستینگ تبریک گفت که این همه طرفدار راضی داره..
    فروشگاه بازی , کنسول, لوازم دیجیتال دلتافوکس
    فروش و واردات محصولات در منطقه ازاد انزلی

13. تعداد تشکر ها از delta به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    25
    تشکر تشکر شده 
    33
    تشکر شده در
    31 پست

پیش فرض Re: دو سوال بسيار مهم در مورد Host DL ! ؟

الکی هاست دی ال انداختید سر زبونا.
    نت افراز فوق العادس نوی 10 ماهی که تا الان ازشون سرویس دارم یک ثانیه هم سایت دان نشد.تیکت ها رو کمتر از 5 مین جواب میدن.
    انقدر هاست دی ال نکنین.

sent from my LWW

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    112
    تشکر تشکر شده 
    160
    تشکر شده در
    102 پست

دوست عزیز هاستینگ های که شما نام بردید و گفتید بزرگتر از هاست دی ال هستند باید به این نکات توجه کنید! در زمانی که ما میخواستیم یعنی حدود 4 سال پیش سایت خود را انتقال دهیم به تمامی این سایتهای که فکر میکنید بزرگ هستند ایمیل زدیم هیچ کدام از آنها نتوانستند ما را ساپورت کنند که بلاخره شرکت پشتیان توانست این کار را انجام دهد.
    طی مذاکراتی که داشتیم گفتند ما 1000 تا سایت کوچک و بی درد سر را ساپورت کنیم برابر یک سایت پر بازدید هست. به نظر من همین هاستینگ هایی که شما نام بردید هنر ندارند که لیست مشتریانشان هزاران سایت باشد که هیچ کدام فشار و دردسر یک سایت بزرگ را ندارد.
    اگه کسی هاستینگ داشته باشد میداند که ساپورت یک سایت که الکسای آن زیر 100 ایران باشد اینقدر ها الکی نیست چه برسد که بخواهید دهها سایت پر بازدید ایران را ساپورت کنید.
    من به شخصه تجربه ای که با هاست دی ال داشتم آدمهایی بسیار دلسورز قیمت های بسیار منصفانه و پشتبانی بسیار قوی دارند. وقتی سایتی دان می شود و شما تیک میزنید و جواب شما داده نمیشود بیشتر اعصاب شما خورد میشود تا اینکه چند دقیقه بعد جواب شما را بدهند تا مشکل برطرف گردد.
    با این روند کاری که هاست دی ال شروع کرده تا یک سال آینده تمامی وب سایتهای بزرگ و کوچک ایران به این هاستینگ میپیوندند.
    کسانی که هاستیگ دارند در این انجمن میدانند که مصرف کردن 500 ترابایت در ماه برای یک سایت حرف کمی نیست چه برسد ده ها سایت از این نوع را ساپورت کنید.
    در آخر هاست دی ال بستر مناسبی را در ایران برای وب سایت ها ارائه کرده و هر کسی دوست دارد میتواند به این گروه بپیوندد و میتوانید با معرفی وب سایت آسان دانلود به عنوان معرف از تخفیف بسیار خوبی بهره مند گردد.

16. تعداد تشکر ها ازgigarayaneh به دلیل پست مفید

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

پیش فرض پاسخ : Re: دو سوال بسيار مهم در مورد Host DL ! ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط m4u نمایش پست ها
    الکی هاست دی ال انداختید سر زبونا.
    نت افراز فوق العادس نوی 10 ماهی که تا الان ازشون سرویس دارم یک ثانیه هم سایت دان نشد.تیکت ها رو کمتر از 5 مین جواب میدن.
    انقدر هاست دی ال نکنین.

sent from my LWW
    کسی منکرش نشد اما ما داریم در مورد سایتهای پربازدید حرف میزنیم.من به شخصه 5 ماه روی نت افراز بودم با سرویس الماس 2 که گرونترین آفرش بود.نتونستند نگهمون دارند و آخر سر آمدیم بیرون. یک بنز رو با ژیان مقایسه نمیکنند عزیز..
    فروشگاه بازی , کنسول, لوازم دیجیتال دلتافوکس
    فروش و واردات محصولات در منطقه ازاد انزلی

18. تعداد تشکر ها ازdelta به دلیل پست مفید

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)