صفحه 1 از 7 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 63

موضوع: مشکل با RedStation

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    37
    تشکر تشکر شده 
    105
    تشکر شده در
    86 پست

پیش فرض مشکل با RedStation

با سلام
    بنده یک عدد سرور اختصاصی با سیستم عامل vmware exsi 5.1 با 22 آیپی از دیتاسنتر redstation دارم
    چند روز پیش 2 تا از آیپیهام ساسپند شدن و تیکتی با مضمون زیر از شرکت هاستینگی که ازش سرور را تهیه کردم دریافت کردم.

آی پی زیر به دلیل ارسال اسپم و بلک لیست شدن مسدود(نال رووت) شدند.
    Redstation has found your IP 31.3.234.42 listed at UCEProtect.net.
    Redstation has found your IP 31.3.234.40 listed at UCEProtect.net.

امروز هم در یکی دیگه از آیپیهام (31.3.234.35) ساسپند شد.

در حالی که بر روی هر 3 آیپی windows 2003 نصب میباشد ، بنده هم دست به کار شدم و با vmware هر 3 وی پی اس لاگین کردم تا ببینم میتونم علتشو پیدا کنم.
    دیدم که بر روی 2 تا از وی پی اس ها c-c-p-r-o-x-y نصب میباشد و بر روی دیگری uturrent ! و هیچ گونه نرم افزار ارسال اسپم نیز نبوده است
    بر روی سرور هیچ گون محدودیتی وجود ندارد (برای بستن پورت خاصی اقدام به نصب میکروتیک نکردم)
    حال با توجه به اینکه بر روی سرورهای redstation محدودیت ارسال ایمیل وجود دارد (برای main ip فقط 500 ایمیل میشه ارسال کرد و از additional ip فقط 100 ایمیل ارسال کرد) بنده فکر نمیکنم که به خاطر اسپم آیپیها ساسپند شده باشند
    برای اینکه دیگر آیپیهای سرورم ساسپند نشوند از دوستان تقاضای راهنمایی و کمک دارم
    با تشکر

2. تعداد تشکر ها از Rz04 به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    18
    تشکر تشکر شده 
    128
    تشکر شده در
    109 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل با RedStation

با آنها صحبت کنید ببینید دلیل اصلی اش چیست؟
    در ضمن روی آنها اگر آدرس ایمیل بر روی آنها ست شده باشد ارسال ایمیل های اسپم به آن و reply شدن آنها می تواند منجر به مشکل کند.

5. تعداد تشکر ها از esh به دلیل پست مفید

عضو انجمن s.w.a.t آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    404
    تشکر تشکر شده 
    5,890
    تشکر شده در
    1,306 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Rz04 نمایش پست ها
    با سلام
    بنده یک عدد سرور اختصاصی با سیستم عامل vmware exsi 5.1 با 22 آیپی از دیتاسنتر redstation دارم
    چند روز پیش 2 تا از آیپیهام ساسپند شدن و تیکتی با مضمون زیر از شرکت هاستینگی که ازش سرور را تهیه کردم دریافت کردم.

آی پی زیر به دلیل ارسال اسپم و بلک لیست شدن مسدود(نال رووت) شدند.
    Redstation has found your IP 31.3.234.42 listed at UCEProtect.net.
    Redstation has found your IP 31.3.234.40 listed at UCEProtect.net.

امروز هم در یکی دیگه از آیپیهام (31.3.234.35) ساسپند شد.

در حالی که بر روی هر 3 آیپی windows 2003 نصب میباشد ، بنده هم دست به کار شدم و با vmware هر 3 وی پی اس لاگین کردم تا ببینم میتونم علتشو پیدا کنم.
    دیدم که بر روی 2 تا از وی پی اس ها c-c-p-r-o-x-y نصب میباشد و بر روی دیگری uturrent ! و هیچ گونه نرم افزار ارسال اسپم نیز نبوده است
    بر روی سرور هیچ گون محدودیتی وجود ندارد (برای بستن پورت خاصی اقدام به نصب میکروتیک نکردم)
    حال با توجه به اینکه بر روی سرورهای redstation محدودیت ارسال ایمیل وجود دارد (برای main ip فقط 500 ایمیل میشه ارسال کرد و از additional ip فقط 100 ایمیل ارسال کرد) بنده فکر نمیکنم که به خاطر اسپم آیپیها ساسپند شده باشند
    برای اینکه دیگر آیپیهای سرورم ساسپند نشوند از دوستان تقاضای راهنمایی و کمک دارم
    با تشکر
    برای ارسال ایمیل از طریق Relay محدودیت ارسال وجود ندارد! وگرنه برای ارسال اسپم خیر! اسپمر میتواند به فرض مثال از پورت 587 استفاده نماید و آنرا فوروارد کند روی یک پورت دیگر برای ارسال ایمیل! در حال حاضر هم وقتی آی پی های شما توسط Black List ها black list میشوند قطعا از این آی پی ها اسپم ارسال شده است! حال چطور انجام شده است فکر میکنم شما یا مشتریان شما باید بگویند.

موفق باشید
    گمشده این نسل، اعتماد است نه اعتقاد. اما افسوس، که نه بر اعتماد اعتقادیست و نه بر اعتقادها اعتماد!
    تنها راه ارتباطی با من: s.w.a.t@webhostingtalk.ir

7. تعداد تشکر ها از s.w.a.t به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    134
    تشکر تشکر شده 
    1,790
    تشکر شده در
    1,293 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط s.w.a.t نمایش پست ها
    برای ارسال ایمیل از طریق Relay محدودیت ارسال وجود ندارد! وگرنه برای ارسال اسپم خیر! اسپمر میتواند به فرض مثال از پورت 587 استفاده نماید و آنرا فوروارد کند روی یک پورت دیگر برای ارسال ایمیل! در حال حاضر هم وقتی آی پی های شما توسط Black List ها black list میشوند قطعا از این آی پی ها اسپم ارسال شده است! حال چطور انجام شده است فکر میکنم شما یا مشتریان شما باید بگویند.

موفق باشید

در این مواقع باید abuse ارسال بشود نه ip نال روت کنند؟ ارسال یک گزارش فیک برای سرور یکی از همکار ها احتمالا در این دیتاسنتر جالب هست نال کردن ای پی بدون abuse

9. تعداد تشکر ها از i-whost به دلیل پست مفید

عضو انجمن s.w.a.t آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    404
    تشکر تشکر شده 
    5,890
    تشکر شده در
    1,306 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط i-whost نمایش پست ها
    در این مواقع باید abuse ارسال بشود نه ip نال روت کنند؟ ارسال یک گزارش فیک برای سرور یکی از همکار ها احتمالا در این دیتاسنتر جالب هست نال کردن ای پی بدون abuse
    Redstation operates a zero tolerance policy on SPAM and bulk email.

Please review your server and ensure it complies with our acceptable use policy at:

Network Acceptable Use Policy

وقتی هم در بلک لیست، لیست میشوند آی پی نال روت میشود و این هم فقط در مورد بلک لیست شدن و یا ارسال اسپم انجام میشود.
    موفق باشید
    گمشده این نسل، اعتماد است نه اعتقاد. اما افسوس، که نه بر اعتماد اعتقادیست و نه بر اعتقادها اعتماد!
    تنها راه ارتباطی با من: s.w.a.t@webhostingtalk.ir

11. تعداد تشکر ها از s.w.a.t به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    134
    تشکر تشکر شده 
    140
    تشکر شده در
    112 پست

سلام

برای یکی از دوستانم هم از رد استیشن سرویس داشت سرور هایی که برنامه ها پ--ر--و--ک--س--ی نصب بودن ای پی بلک لیست قرار میگیره !

ظاهراً با این نوع برنامه ها مشکل پیدا کردن

13. تعداد تشکر ها از madanchi11 به دلیل پست مفید

عضو انجمن SV24.CO آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    232
    تشکر تشکر شده 
    640
    تشکر شده در
    368 پست

با سلام
    حدودا 20 روز هست که شبکه دیتاسنتر کلا مختل میباشد ، تمام مشتریان این دیتاسنتر این موضوع را میدانند و همه از جمله خود بنده درباره این مشکل به دیتاسنتر تیکت ارسال کردیم و دیتاسنتر این موضوع را به عهده نمیگیرد . بنده 3 روز تمام با آنها صحبت کردم و در آخر یک پاسخ مضحک به بنده دادند . این مشکل به کنار مشکل جدیدی که حدود یک هفته هست ایجاد شده این است که سیستم ابیوز تغییر کرده و متن ابیوز برای شما ارسال نمیشود و شما فقط میتوانید با 1 کلیک ابیوز خود را قبول کنید و یا سرور شما ساسپند میشود! و آن آی پی را بدون اطلاع نال روت میکنند!
    بعد از 8 ماه کار کردن با این دیتاسنتر ظرف 20 روز کلا سیستم کاری ما را به هم میریزد بدون پذیرش هیچگونه مسئولیتی . اکنون اعتبار این دیتاسنتر جای سوال دارد . باید به فکر خداحافظی با این دیتاسنتر قانونمند باشیم !
    هیچ مصیبتی بدتر از جهل نیست .
    Server Pardazan - www.serverpardazan.com

15. تعداد تشکر ها از SV24.CO به دلیل پست مفید

عضو انجمن SV24.CO آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    232
    تشکر تشکر شده 
    640
    تشکر شده در
    368 پست

مشکل جدید هم اعلام کنم که نهایت لذت رو ببرید ، برخی از وی پی اس ها پینگ دارند خود vmware تایم اوت هست و به سرور دسترسی نداریم کلا!
    مرحبا به مهندسین این دیتاسنتر...
    هیچ مصیبتی بدتر از جهل نیست .
    Server Pardazan - www.serverpardazan.com

17. تعداد تشکر ها از SV24.CO به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    37
    تشکر تشکر شده 
    105
    تشکر شده در
    86 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SV24.CO نمایش پست ها
    با سلام
    حدودا 20 روز هست که شبکه دیتاسنتر کلا مختل میباشد ، تمام مشتریان این دیتاسنتر این موضوع را میدانند و همه از جمله خود بنده درباره این مشکل به دیتاسنتر تیکت ارسال کردیم و دیتاسنتر این موضوع را به عهده نمیگیرد . بنده 3 روز تمام با آنها صحبت کردم و در آخر یک پاسخ مضحک به بنده دادند . این مشکل به کنار مشکل جدیدی که حدود یک هفته هست ایجاد شده این است که سیستم ابیوز تغییر کرده و متن ابیوز برای شما ارسال نمیشود و شما فقط میتوانید با 1 کلیک ابیوز خود را قبول کنید و یا سرور شما ساسپند میشود! و آن آی پی را بدون اطلاع نال روت میکنند!
    بعد از 8 ماه کار کردن با این دیتاسنتر ظرف 20 روز کلا سیستم کاری ما را به هم میریزد بدون پذیرش هیچگونه مسئولیتی . اکنون اعتبار این دیتاسنتر جای سوال دارد . باید به فکر خداحافظی با این دیتاسنتر قانونمند باشیم !
    موافقم ، کار کردن با این دیتاسنتر سخت شده!

19. تعداد تشکر ها از Rz04 به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    134
    تشکر تشکر شده 
    1,790
    تشکر شده در
    1,293 پست

تغییر سیاست سریع زیاد جالب نبوده ....

20 روز پیش UCEPROTECT®-Network - Spam Database Query یکبار سرور ساسپند می کنند به دلیل لیست شدن ای پی

و حال UCEPROTECT®-Network - Spam Database Query = نال روت ! کاری به پاسخ به ابیوز و .. نیست

جالب هست این مشکل فقط برای ما میدانستند و اطلاع دادن مشکل دیگر سرور ها مشکلی ندارد ولی مثل اینکه ...

21. تعداد تشکر ها از i-whost به دلیل پست مفید

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)