صفحه 2 از 7 نخستنخست 123456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 63

موضوع: مشکل با RedStation

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    37
    تشکر تشکر شده 
    105
    تشکر شده در
    86 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل با RedStation

نقل قول نوشته اصلی توسط s.w.a.t نمایش پست ها
    برای ارسال ایمیل از طریق Relay محدودیت ارسال وجود ندارد! وگرنه برای ارسال اسپم خیر! اسپمر میتواند به فرض مثال از پورت 587 استفاده نماید و آنرا فوروارد کند روی یک پورت دیگر برای ارسال ایمیل! در حال حاضر هم وقتی آی پی های شما توسط Black List ها black list میشوند قطعا از این آی پی ها اسپم ارسال شده است! حال چطور انجام شده است فکر میکنم شما یا مشتریان شما باید بگویند.

موفق باشید
    منظورتون relay اختصاصی هست یا relay خود دیتاسنتر relay.redstation.co.uk ?

جالب اینجاس که 2 تا آیپی اولی را از لینک زیر چک کردم و blacklist نبود
    31.3.234.40
    31.3.234.42
    UCEPROTECT�-Network - Spam Database Query

اما آیپی سوم که امروز مسدود شد بلک لیست بود . 31.3.234.35

حالا به نظر شما چیکار کنم تا آیپی های باقی مونده مسدود نشند ، چون با این وضع روزی یک آیپی ساسپند میشه.
    ویرایش توسط Rz04 : August 7th, 2013 در ساعت 17:06

2. # ADS

عضو انجمن wanener آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    152
    تشکر تشکر شده 
    1,375
    تشکر شده در
    815 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Rz04 نمایش پست ها
    با سلام
    بنده یک عدد سرور اختصاصی با سیستم عامل vmware exsi 5.1 با 22 آیپی از دیتاسنتر redstation دارم
    چند روز پیش 2 تا از آیپیهام ساسپند شدن و تیکتی با مضمون زیر از شرکت هاستینگی که ازش سرور را تهیه کردم دریافت کردم.

آی پی زیر به دلیل ارسال اسپم و بلک لیست شدن مسدود(نال رووت) شدند.
    Redstation has found your IP 31.3.234.42 listed at UCEProtect.net.
    Redstation has found your IP 31.3.234.40 listed at UCEProtect.net.

امروز هم در یکی دیگه از آیپیهام (31.3.234.35) ساسپند شد.

در حالی که بر روی هر 3 آیپی windows 2003 نصب میباشد ، بنده هم دست به کار شدم و با vmware هر 3 وی پی اس لاگین کردم تا ببینم میتونم علتشو پیدا کنم.
    دیدم که بر روی 2 تا از وی پی اس ها c-c-p-r-o-x-y نصب میباشد و بر روی دیگری uturrent ! و هیچ گونه نرم افزار ارسال اسپم نیز نبوده است
    بر روی سرور هیچ گون محدودیتی وجود ندارد (برای بستن پورت خاصی اقدام به نصب میکروتیک نکردم)
    حال با توجه به اینکه بر روی سرورهای redstation محدودیت ارسال ایمیل وجود دارد (برای main ip فقط 500 ایمیل میشه ارسال کرد و از additional ip فقط 100 ایمیل ارسال کرد) بنده فکر نمیکنم که به خاطر اسپم آیپیها ساسپند شده باشند
    برای اینکه دیگر آیپیهای سرورم ساسپند نشوند از دوستان تقاضای راهنمایی و کمک دارم
    با تشکر
    سلام
    پاسخ های دیتاسنتر به ابیوزهای اینگونه کاملا ضد و نقیض است
    ممکن است آی پی های شما بتوانند بدون ریلی هم ایمیل ارسال کنند ، دلیل آن هم اختلال احتمالی در ساختار شبکه دیتاسنتر است
    البته یکی از پاسخ های دیتاسنتر به چنین مواردی این است که لیست شدن در UCE به خاطر اسپم نیست ! بلکه علت آن حمله به سرورهای UCE مانند حمله های گسترده ای که چند وقت پیش توسط CyberBunker انجام شد
    AUP رد استیشن می تواند منطقی و قابل قبول باشد اما اقدام یک جانبه بدون اخطار خیر
    اما به صورت کلی کاربران ما که به مسائل و اخطارهای ما توجه داشته اند مشکلی ندارند
    اطلاعیه ها - رسانگار

برای جلوگیری از اسپم هم میتوانید با نصب pfSense به عنوان یک فایروال نرم افزاری و بستن پورت های غیرضروری در خروجی جلوی همه ترافیک های خروجی سرور که ممکن است منجر به بروز مشکل شوند را بگیرید
    البته با استفاده از IDS در خروجی هم میتوانید به نوعی مانیتوریتگ روی ترافیک داشته و اقدامات پیشگیرانه انجام دهید !

در پاسخ به دوستانی که از اینکه آی پی هایشان بلوک می شود و از این موضع شاکی هستند باید عرض کنم :
    بهتر است به برنامه هایی مانند P-M-X که روی سرو خود نصب میکنید توجه ویژه داشته باشد ! و ببینید چگونه با سایتی به اصطلاح خارجی 7x24xxxxxxxx.net دائم در حال برقراری ارتباط می باشد و همچنین با نصب آن ( اگر ماینتورینگ ترافیک داته باشید ) نت اسکن روی همه سرور شروع شده و اقدامات مشکوی انجام می شود
    این که استفاده از سرورها دیگر یک مساله پیش پا افتاده نباشد بسیار خوب است
    شاید این اقدامات سخت گیرانه بتواند باعث حذف افراد کم سواد و بی سواد از حوزه سرورهای اختصاصی و مدیریت آنها شود .

4. تعداد تشکر ها از wanener به دلیل پست مفید

عضو انجمن AlmaHost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    398
    تشکر تشکر شده 
    1,529
    تشکر شده در
    736 پست

باتشکز از شما بابت توضیحات کامل.

بعد از 8 ماه کار کردن با این دیتاسنتر ظرف 20 روز کلا سیستم کاری ما را به هم میریزد بدون پذیرش هیچگونه مسئولیتی . اکنون اعتبار این دیتاسنتر جای سوال دارد . باید به فکر خداحافظی با این دیتاسنتر قانونمند باشیم !
    طی تماس مستقیم با مدیریت دیتاسنتر برای پیگیری این موضوع و جلسه یک ساعته با ایشان، اعلام کردند که به دلیل خیلی از کاربران من جمله شما فقط با جمله " مشکل حل شد " جواب ابیوز را میدادند و اصلا توجهی به ابیوز یا رفع آن نداشتند. که این موضوع باعث بروز مشکل برای کاربران جدید شده بود که خیلی از آی پی ها به دلیل بلک لیست شدن برای کاربران جدید مشکل ساز شده بود.

فکر میکنم شما بهتر میباشد بجای اعتبار سنجی اقدام به کنترل کاربرانتون بکنید تا به چنین مشکلی برخورد نکنید

مشکل جدید هم اعلام کنم که نهایت لذت رو ببرید ، برخی از وی پی اس ها پینگ دارند خود vmware تایم اوت هست و به سرور دسترسی نداریم کلا!
    مرحبا به مهندسین این دیتاسنتر...
    جناب مهندس بهتره که بجای تعیین سطح برای دیتاسنتر یا کارکنان آن سری به سرور خود بزنید و مشکل یابی کنید!
    خوش باشید

همان شک هم که آقای محمدی توضیح دادند با استفاده از یک فایروال سخت افزاری و کنترل پرتها میتوانید این مشکل را حل کنید! در حال حاضر هم ما در حال کانیفگ این فایروال هستیم و قرار دادن تمپلیت vmware آن برای کاربران!

موفق باشید
    ویرایش توسط AlmaHost : August 7th, 2013 در ساعت 17:47
    آلماهاست تنها Platinum Partner رسمی دیتاسنتر Redstation در ایران و در خارج از ایران میباشد.

6. تعداد تشکر ها ازAlmaHost به دلیل پست مفید

عضو انجمن SV24.CO آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    232
    تشکر تشکر شده 
    640
    تشکر شده در
    368 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AlmaHost نمایش پست ها
    باتشکز از شما بابت توضیحات کامل.

طی تماس مستقیم با مدیریت دیتاسنتر برای پیگیری این موضوع و جلسه یک ساعته با ایشان، اعلام کردند که به دلیل خیلی از کاربران من جمله شما فقط با جمله " مشکل حل شد " جواب ابیوز را میدادند و اصلا توجهی به ابیوز یا رفع آن نداشتند. که این موضوع باعث بروز مشکل برای کاربران جدید شده بود که خیلی از آی پی ها به دلیل بلک لیست شدن برای کاربران جدید مشکل ساز شده بود.

فکر میکنم شما بهتر میباشد بجای اعتبار سنجی اقدام به کنترل کاربرانتون بکنید تا به چنین مشکلی برخورد نکنید

جناب مهندس بهتره که بجای تعیین سطح برای دیتاسنتر یا کارکنان آن سری به سرور خود بزنید و مشکل یابی کنید!
    خوش باشید

همان شک هم که آقای محمدی توضیح دادند با استفاده از یک فایروال سخت افزاری و کنترل پرتها میتوانید این مشکل را حل کنید! در حال حاضر هم ما در حال کانیفگ این فایروال هستیم و قرار دادن تمپلیت vmware آن برای کاربران!

موفق باشید

جالب اینجاست که 8 ماه هیچ مشکلی وجود ندارد و بعد از این مدت تمام کاربران شروع به ارسال اسپم کرده اند!
    یک سرور خام Centos نصب کردیم برای تست و بلا استفاده قرار دادیم 2 روز بعد دیدم که این سرور هم اسپم ارسال میکند و وارد بلک لیست شده است!
    بنده خیلی حرف برای گفتن دارم ، تیکت های ارسالی و پاسخ های دیتاسنتر را برای شما قرار بدم اینجا مشخص میشود که تخصص همکاران شما در این دیتاسنتر در چه سطحی است!
    از بنده تقاضای trace route کردند در اختیارشان قرار دادم به شکل خیلی واضحی مشکل از روتر دیتاسنتر هست اما قبول نکردند و گفتند مشکل از ISP شما هست بدون شک ما مطمئن هستیم! نصف آی پی های یکی از سرور ها تایم اوت میدادند گفتم از network-tools استفاده کنید ببینید مشکل از ISP بنده هست یا دیتاسنتر شما شروع کردند به بافتن اراجیف .
    واقعا از چه چیزی دفاع میکنید؟ آیا این بار اولی هست که شبکه دیتاسنتر به مشکل میخورد؟
    اگر قبول کنند مشکل از دیتاسنتر هست حرفی نیست اما کتمان خقیقت مشتری را به خشم میاورد .
    دفاع شما هم از مشکلات دیتاسنتر نه سودی برای بنده دارد و نه ضرری اما به نظرم به ضرر شما میباشد چون همکاران میبینند و میفهمند .
    یا حق
    هیچ مصیبتی بدتر از جهل نیست .
    Server Pardazan - www.serverpardazan.com

8. تعداد تشکر ها ازSV24.CO به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    46
    تشکر تشکر شده 
    78
    تشکر شده در
    47 پست

والا ما مشتری ها هم کلافه شدیم از این دیتا سنتر ببخشید مزخرف ..من یه سرور گرفتم نه اسپمی دادم و نه هیچ چیز دیگه ای ..الان چندمین باره که من رو وارد بلک لیست کردن ..شب میخوابیم صبح بیدار میشیم اینطور میشه ...من قبلا هم سرور از رد استیشن داشتم چرا اون موقع عشقشون نکشید منو اسپمر تشخیص بدن الان یه هویی ما شدیم اسپمر بدون هیچ دلیلی و ارسال حتی یک که هیچ نصف اسپم ...فکر میکردم ایرانیا فقط دروغ گو هستند حالا میبینم رد استیشن هم داره کلاه بردار در میاد با توجه به اینکاراش و پستای دوستان

تشکر تشکر کرده 
    398
    تشکر تشکر شده 
    1,529
    تشکر شده در
    736 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SV24.CO نمایش پست ها
    جالب اینجاست که 8 ماه هیچ مشکلی وجود ندارد و بعد از این مدت تمام کاربران شروع به ارسال اسپم کرده اند!
    یک سرور خام Centos نصب کردیم برای تست و بلا استفاده قرار دادیم 2 روز بعد دیدم که این سرور هم اسپم ارسال میکند و وارد بلک لیست شده است!
    بنده خیلی حرف برای گفتن دارم ، تیکت های ارسالی و پاسخ های دیتاسنتر را برای شما قرار بدم اینجا مشخص میشود که تخصص همکاران شما در این دیتاسنتر در چه سطحی است!
    از بنده تقاضای trace route کردند در اختیارشان قرار دادم به شکل خیلی واضحی مشکل از روتر دیتاسنتر هست اما قبول نکردند و گفتند مشکل از ISP شما هست بدون شک ما مطمئن هستیم! نصف آی پی های یکی از سرور ها تایم اوت میدادند گفتم از network-tools استفاده کنید ببینید مشکل از ISP بنده هست یا دیتاسنتر شما شروع کردند به بافتن اراجیف .
    واقعا از چه چیزی دفاع میکنید؟ آیا این بار اولی هست که شبکه دیتاسنتر به مشکل میخورد؟
    اگر قبول کنند مشکل از دیتاسنتر هست حرفی نیست اما کتمان خقیقت مشتری را به خشم میاورد .
    دفاع شما هم از مشکلات دیتاسنتر نه سودی برای بنده دارد و نه ضرری اما به نظرم به ضرر شما میباشد چون همکاران میبینند و میفهمند .
    یا حق
    مشکل همین 8 ماه شما میباشد!

خیلی از کاربران من جمله شما فقط با جمله " مشکل حل شد " جواب ابیوز را میدادند و اصلا توجهی به ابیوز یا رفع آن نداشتند.
    شبکه به مشکل بخورد؟! کدام مشکل؟! مشکلی که کاربرانی مثل شما برای شبکه ایجاد کرده اند که دیتاسنتر مجبور به وضع چنین قانونی شده است؟! حالا شده است مشکل شبکه دیتاسنتر؟!

چطور میباشد که خود ما بیش از 800آی پی از این دیتاسنتر داریم و بیش از 15سرور فقط برای خود شرکت فقط 5 عدد آی پی بلک لیست شده است؟! و مسدود؟! حتما باز هم مشکل از شبکه و یا سرورهای ما میباشد؟!

در مورد مشکل پینگ ندادن هم که دارید خیلی واضح میباشد قبلا هم در انجمن بحث شده است! این مشکل چند دلیل اصلی دارد که هیچ کدام از این دلایل ربطی به دیتاسنتر ندارد!

ولی شما مشتری دوست دارید همه چیز را به دیتاسنتر ربط دهید! که قطعا جوابی هم دریافت نخواهید کرد!

در مورد سود و ضرر هم بهتر میباشد بحثی نکنیم! به قول معروف همه چیز واضح میباشد کاربران خودشان تصمیم میگیرند! شما هم بجای نگارن بودن به حال ضرر کردن ما بهتر میباشد مدیریت بهتر و دقیقتری روی سرورهای خود داشته باشید که به چنین مشکلی برخورد نکنید!

موفق باشید
    آلماهاست تنها Platinum Partner رسمی دیتاسنتر Redstation در ایران و در خارج از ایران میباشد.

تشکر تشکر کرده 
    398
    تشکر تشکر شده 
    1,529
    تشکر شده در
    736 پست

والا ما مشتری ها هم کلافه شدیم از این دیتا سنتر ببخشید مزخرف ..من یه سرور گرفتم نه اسپمی دادم و نه هیچ چیز دیگه ای ..الان چندمین باره که من رو وارد بلک لیست کردن ..شب میخوابیم صبح بیدار میشیم اینطور میشه ...من قبلا هم سرور از رد استیشن داشتم چرا اون موقع عشقشون نکشید منو اسپمر تشخیص بدن الان یه هویی ما شدیم اسپمر بدون هیچ دلیلی و ارسال حتی یک که هیچ نصف اسپم ...فکر میکردم ایرانیا فقط دروغ گو هستند حالا میبینم رد استیشن هم داره کلاه بردار در میاد با توجه به اینکاراش و پستای دوستان
    بله چون دیتاسنتر از 8ماه پیش فکر میکرد که شمای کاربر مشکل رو حل میکنید! ولی دید که فایده نداره هر روز به لیست اضافه میشه! بعدش شما احیانا از این سرور برای فندوق شکن استفاده نمیکنید؟! اگر بله که این خودش جواب سوال شما هست!

موفق باشید

عضو انجمن da6276 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,355
    تشکر تشکر شده 
    2,292
    تشکر شده در
    1,400 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Rz04 نمایش پست ها
    با سلام
    بنده یک عدد سرور اختصاصی با سیستم عامل vmware exsi 5.1 با 22 آیپی از دیتاسنتر redstation دارم
    چند روز پیش 2 تا از آیپیهام ساسپند شدن و تیکتی با مضمون زیر از شرکت هاستینگی که ازش سرور را تهیه کردم دریافت کردم.

آی پی زیر به دلیل ارسال اسپم و بلک لیست شدن مسدود(نال رووت) شدند.
    Redstation has found your IP 31.3.234.42 listed at UCEProtect.net.
    Redstation has found your IP 31.3.234.40 listed at UCEProtect.net.

امروز هم در یکی دیگه از آیپیهام (31.3.234.35) ساسپند شد.

در حالی که بر روی هر 3 آیپی windows 2003 نصب میباشد ، بنده هم دست به کار شدم و با vmware هر 3 وی پی اس لاگین کردم تا ببینم میتونم علتشو پیدا کنم.
    دیدم که بر روی 2 تا از وی پی اس ها c-c-p-r-o-x-y نصب میباشد و بر روی دیگری uturrent ! و هیچ گونه نرم افزار ارسال اسپم نیز نبوده است
    بر روی سرور هیچ گون محدودیتی وجود ندارد (برای بستن پورت خاصی اقدام به نصب میکروتیک نکردم)
    حال با توجه به اینکه بر روی سرورهای redstation محدودیت ارسال ایمیل وجود دارد (برای main ip فقط 500 ایمیل میشه ارسال کرد و از additional ip فقط 100 ایمیل ارسال کرد) بنده فکر نمیکنم که به خاطر اسپم آیپیها ساسپند شده باشند
    برای اینکه دیگر آیپیهای سرورم ساسپند نشوند از دوستان تقاضای راهنمایی و کمک دارم
    با تشکر
    دوست عزیز راه حل قطعی برای این موضوع فقط گزاشتن گتوی هست که بتونید پورتها رومدیریت کنید
    ممکنه اصلا کسی که صاحب وی پی اس باشه کاری نکرده باشه و روحش هم خبر نداشته باشه ولی به کسانی که اکا-نت دادن اینکارو کرده باشن
    مدیریت پورت از داخل سرور هم میشه انجام داد ولی خب کاربرخودش میتونه باز کنه ! تنها راه حل قطعی برای این موضوع قرار دادن روتر میکروتیک برای گتوی هست
    سرور مجازی با بالاترین کیفیت از المان و امریکا
    دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت
    TEL : 09355971597 site : abarserver.net

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    46
    تشکر تشکر شده 
    78
    تشکر شده در
    47 پست

بله چون دیتاسنتر از 8ماه پیش فکر میکرد که شمای کاربر مشکل رو حل میکنید! ولی دید که فایده نداره هر روز به لیست اضافه میشه! بعدش شما احیانا از این سرور برای فندوق شکن استفاده نمیکنید؟! اگر بله که این خودش جواب سوال شما هست!

موفق باشید
    مهندس و حافظ منافع دیتاسنتر نه مشتریان دیتاسنتر

میشه بفرمایید در طول یکسال و نیم گذشته ای که من هم تورنت استفاده میکردم و هم انواع فندوق شکن دیتاسنتر مطبوعتون کجا تشریف داشتن؟؟؟که امروز با سرور جدیدی که گرفتم هر دوروز آی پی رو وارد بلک لیست میکنن ؟؟؟ضمن اینکه من از فندوق شکن فقط برای خودم و دو نفر دیگه استفاده میکنم ..حال شما بفرمایید دیتاسنتر در سالهای قبل خواب تشریف داشتند و یا ما که استفادمون بیش از استفاده ی الان بود مشکل پیدا کردیم؟؟؟!!عزیز بجای طفره رفتن مشکلات رو بپذیرید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    21
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    2 پست

موفق باشید
    خب اگه آماتورها نباشن که نونتون آجر میشه
    نصف وی پی اس ها مستقیما برای پروک‌سی و ... استفاده میشه
    اگر همه اطلاعاتشون خوب بود که خودشون پنل میگرفتن دیگه به پشتیبانی نیاز نداشتن
    شما هم میرفتین پولاتونو میشمردین فقط

15. تعداد تشکر ها ازmahdi666 به دلیل پست مفید

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123456 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)