نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: مزایده سایت موزیک مجاز + سئو شده + دارای تگ آنلاین آهنگ + زیر قیمت + افزایش بازدید هر روز

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

پیش فرض مزایده سایت موزیک مجاز + سئو شده + دارای تگ آنلاین آهنگ + زیر قیمت + افزایش بازدید هر روز

مشخصات سایت به شرح زیر است

هاست 200 mg از میهن وب هاست

هاست دانلود 10 gig از میهن وب هاست

دارای قالب شیک و و عالی خریداری شده از سایت ملودیوس

سیستم وردپرس آخرین نسخه

دارای اسکریپت تغییر تگ آنلاین آهنگ ها ( یعنی به این صورت شما اگر آهنگ از سایتی خواستید کپی کنید لازم به دانلود ، تغییر تگ و آپلود نیست به صورت مستقیم از سرور به سرور منتقل میکنید و تگ آهنگ را به سایت خود تغییر میدهید در ضمن حجم اینترنت شما کم نخواهد شد)

دارای اسکریپتی برای آپلود فیلم از سرور سایت کپی کننده به سرور هاست خود در کمتر از 2 یا 3 دقیقه بسته به سرور سایت کپی کننده من 300 mg را در کمتر از 30 ثانیه انتقال دادم در ضمن حجم اینترنت شما کاهش نمی یابد)

یک کاور خوشکل داخل سایت است و یک بنر به شما تحویل داده خواهد شد

سایت به یک سئو کار حرفه ایی سپرده شده تا سایت را 2 ماهه به صفحه 1 بالا بیاورد با کلمه دانلود آهنگ جدید در صورت اتفاق افتادن تا آخر شهریور شما باید 450 هزار تومان به سئو کننده بپردازید البته تا 6 ماه میتوانید خرد خرد پول را به حساب سئو کار بپردازید و از آن بابت مشکلی نیست باید یک دست نوشته برای من ارسال کنید که در صورت آمدن به صفحه 1 پول را شما تقبل خواهید کرد برای سئو کار در صورتی که به صفحه اول اوکی بشه سایت همون ماه اول 450 هزار تومان را درآمد خواهید داشت و بابت اون نگران نباشید در صورتی که به صفحه اول منتقل نشه سایت شما هیچ پولی به سئو کار پرداخت نمیکنید و همون سئو یی که شخص سئو کار انجام داده روی سایت باقی خواهد ماند و اثرش از بین نمیرود حالا ممکنه شما به صفحه 2 اومده باشید

بازدید هم رفته رفته در حال افزایش میباشد این چند روزی که به سئو کار سپرده شده

بازدید زیر 100 ای پی در روز میباشد و من فقط پول امکانات سایت + پست هایی که گذاشتم و آپلود کردم را از شما خواهم گرفت نه پول بازدید

140 پست اختصاصی سئو شده هم اکنون داخل سایت است

تمام افزونه های سئو نصب شده به این شکل که وقتی شما پستی میخواهید در سایت بزارید افزونه به شما خواهد گفت این سئو خوبه یا بده و کجاها باید تصحیح شود

در بعضی از آهنگ ها هم صفحه اول هستیم مثل دانلود فول آلبوم بنیامین بهادری با لینک مستقیم و یا دانلود آهنگ تیتراژ کارتون های قدیمی در صفحه 2 هستیم و......

بیشتر آهنگ ها صفحه 6 و یا 7 هستش که گفتم فقط چند روزه به سئوکار سپرده شده و یک ماهی زمان میبره به صفحه اول برسه

اگر هر روز آپدیت باشه سایت مطمئن باشید 2 ماه دیگه بالای 5 هزار ای پی در روز خواهد داشت

دامین شیک و زیبای خوبی هم داره برای کار کردن

وبگذر هم بدون رمز میباشد و میتوانید نگاه کنید .

در ضمن سایت 5 ماه راه اندازی شده 45 روز به خاط امتحانات دانشگاه آپدیت نبود و در همین ماه به سئو کار سپرده شده است و شاهد افزایش بازدید میباشد و همچنین افزایش ورودی گوگل

ماهانه هم 8 هزار تومان باید هزینه هاست دانلود بدهید یعنی هزینه سایت در ماه 8 هزار تومان بشتر نمیباشد
    ویرایش توسط ranjbar1370 : July 22nd, 2013 در ساعت 00:13

2. تعداد تشکر ها از ranjbar1370 به دلیل پست مفید

3. # ADS

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)