صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 27

موضوع: رهنمای خرید سرور از بهترین دیتا سنتر( سرور فروش ها بیاین تو‌ )

عضو انجمن paradiseserver آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    870
    تشکر تشکر شده 
    1,684
    تشکر شده در
    1,158 پست

پیش فرض پاسخ : رهنمای خرید سرور از بهترین دیتا سنتر( سرور فروش ها بیاین تو‌ )

نقل قول نوشته اصلی توسط danitfk نمایش پست ها
    برای هاستینگ میخواید؟
    - - - - - - - - - - -
    دیتاسنتر از لوکیشن هلند WorldStream / Leaseweb
    دیتاسنتر از لوکیشن آلمان Hetzner / Server4you
    دیتاسنتر از لوکیشن انگلیس پیشنهاد نمیشه
    دیتاسنتر از لوکیشن آمریکا XLHost
    دیتاسنتر از لوکیشن کانادا iWeb / OVH
    دیتاسنتر از لوکیشن های اروپایی دیگر OVH

شما برای مجازی سازی سرور را استفاده میکنید.
    برای هاستینگ RedStation مناسب نیست.
    در روز حداکثر 500 ایمیل میتونید از relay خود سرور ارسال کنید اگر بیشتر بخواید مصرف کنید باید relay جداگانه تهیه کنید که هزینه بر خواهد بود.
    500 ایمیل در روز هم برای هاستینگ بسیار کم هست. سایت whmcs ما روزانه +300 ایمیل ارسال میکنه وای به حاله..
    علیرضا جان بهتر هست سنجیده به کسی چیزی پیشنهاد بدی نه صرفا" بخاطر اینکه برای قیمت کم سرورها را تهیه میکنید به بقیه هم پیشنهاد کنید!
    ممنون از نظرتون دانیال جان فکر کردم برای هاستینگ سرور لازم دارند
    اما در همین انجمن دوستان زیادی هم هستند که از همین دیتاسنتر برای هاستینگ هم سرویس میدهند
    ایـــــــــران هـــاســـتـــیــــنــــگ
    بـــه زودیـــــــــــــــ

2. تعداد تشکر ها از paradiseserver به دلیل پست مفید

3. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    934
    تشکر تشکر شده 
    2,978
    تشکر شده در
    1,865 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط paradiseserver نمایش پست ها
    ممنون از نظرتون دانیال جان فکر کردم برای هاستینگ سرور لازم دارند
    اما در همین انجمن دوستان زیادی هم هستند که از همین دیتاسنتر برای هاستینگ هم سرویس میدهند
    دوستانی که از قبل سرویس ارائه میکردند یا انتقال دادند یا relay اختصاصی تهیه کردند.

عضو دائم sarwhost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    603
    تشکر تشکر شده 
    2,670
    تشکر شده در
    1,818 پست

براتون هتزنر خوبه سمت ovh ندرید چون معلومه تازه کارید در جا ابیوز میاد سرورتونو میبندن اوی اچ تو بستن سرور و باز نکردنش و اوردن بهانه هایی که خودتم خبر نداری استاده بنظر من کلا باید او اچ همه بیخیال شن

عضو انجمن paradiseserver آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    870
    تشکر تشکر شده 
    1,684
    تشکر شده در
    1,158 پست

دوستانی که از قبل سرویس ارائه میکردند یا انتقال دادند یا relay اختصاصی تهیه کردند.
    این هم امکان داره
    ایـــــــــران هـــاســـتـــیــــنــــگ
    بـــه زودیـــــــــــــــ

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    934
    تشکر تشکر شده 
    2,978
    تشکر شده در
    1,865 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sarwhost نمایش پست ها
    براتون هتزنر خوبه سمت ovh ندرید چون معلومه تازه کارید در جا ابیوز میاد سرورتونو میبندن اوی اچ تو بستن سرور و باز نکردنش و اوردن بهانه هایی که خودتم خبر نداری استاده بنظر من کلا باید او اچ همه بیخیال شن
    هر دیتاسنتری قوانین و AUP / TOS خودش داره و همینطور ساختار شبکه منحصر به خود ,

دلیل نمیشه شما ابیوزی مثل DNS را تاحالا جایی نگرفته باشید و در OVH بهتون Abuse داده شود مشکل دیتاسنتر هست , مثال عرض کردم.
    این نیم سال اخیر بنده مشاهده کردم کاربرانی که به هر دلیلی سرور خودشون بدرستی طبق قوانین دیتاسنتر manage نکردند , به مشکل خوردند و قاعدتا" سرور terminate شد شروع به بد گویی از دیتاسنتر کردند. این کار کاملا" غلط هست.
    البته بنده قصد حمایت از OVH برای منافع خودم را ندارم , حدود 1 سالی هم شده بنده هیچ سروری از OVH یا زیر مجموعه های آن تهیه نکردم و هیچ سرویسی روی این دیتاسنتر ندارم.

8. تعداد تشکر ها از danitfk به دلیل پست مفید

عضو دائم sarwhost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    603
    تشکر تشکر شده 
    2,670
    تشکر شده در
    1,818 پست

هر دیتاسنتری قوانین و AUP / TOS خودش داره و همینطور ساختار شبکه منحصر به خود ,

دلیل نمیشه شما ابیوزی مثل DNS را تاحالا جایی نگرفته باشید و در OVH بهتون Abuse داده شود مشکل دیتاسنتر هست , مثال عرض کردم.
    این نیم سال اخیر بنده مشاهده کردم کاربرانی که به هر دلیلی سرور خودشون بدرستی طبق قوانین دیتاسنتر manage نکردند , به مشکل خوردند و قاعدتا" سرور terminate شد شروع به بد گویی از دیتاسنتر کردند. این کار کاملا" غلط هست.
    البته بنده قصد حمایت از OVH برای منافع خودم را ندارم , حدود 1 سالی هم شده بنده هیچ سروری از OVH یا زیر مجموعه های آن تهیه نکردم و هیچ سرویسی روی این دیتاسنتر ندارم.
    همین چند روز پیش یه سرور مارو و همچنین چندین نفر از همکارا تو پنلهای جدا رو بدون هیچ گونه دلیلی بستند و با خواش تمنا بالاخره باز کردند بعد 10 روز بکاب برداریم منخودم اونطوری که فهمیدم چون ای پی رایگان داده بودند میخواستن یه جورایی ماس مالی کنند حتی بعد باز کردن سرور ای پی ها باز نشد و خوشبختانه الان ای پی ها رو دادن به یکی دیگه
    اینم بگم سرورها بدون هیچ گونه ابیوزی بسته شده بود حتی یک ابیوز هم نداشتن و تیکتهایی که داده بودیم فقط جواب های مشابه که خودشونم نمیفهمیدن چی میگن و فقط میپیچوندن به همه همکارا که سرورشون بسته بود میدادند
    اخر سرم نفهمیدیم که چرا بستند و کاری کردند که بگیم اقا هیچی نمیخوایم فقط فقط سرور باز کنید بکاب برداریم در ضمن این اتفاق دقیقا 4 روز بعد تمدید افتاد

عضو انجمن SamaN DL آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,554
    تشکر تشکر شده 
    939
    تشکر شده در
    705 پست

از تمام دوستان ممنونم!

اگر امکانش هست ادرس سایت فروشنده از المان بدید!
    http://king-charge.com

کینگ شارژ | شارژ مشتقیم | پرداخت قبض | خرید کارت شارژ انلاین

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    114
    تشکر تشکر شده 
    92
    تشکر شده در
    63 پست

پست ها و تاپیک ها در این مورد هم کم نیستند

برای میزبانی وب دیتاسنترهای هلندی بسیار مناسب هست , بنده 4 ماهی میشه از دیتاسنتر دیتاشک هم که اصلا سابقه خوشی داخل این انجمن نداره سرور دارم مشکلی پیش نیامده تا الان.
    سرور Dual 5520 تهیه کردم و تا الان راضی بودم ,
    برای هاستینگ هتزنر زیاد مناسب نیست چون از هارد های بسیار معمولی و پردازنده های دسکتاپ استفاده میکنه.
    سعی کنید از پردازنده های xeon و هارد های enterprise یا حتی ssd استفاده کنید.

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    934
    تشکر تشکر شده 
    2,978
    تشکر شده در
    1,865 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sarwhost نمایش پست ها
    همین چند روز پیش یه سرور مارو و همچنین چندین نفر از همکارا تو پنلهای جدا رو بدون هیچ گونه دلیلی بستند و با خواش تمنا بالاخره باز کردند بعد 10 روز بکاب برداریم منخودم اونطوری که فهمیدم چون ای پی رایگان داده بودند میخواستن یه جورایی ماس مالی کنند حتی بعد باز کردن سرور ای پی ها باز نشد و خوشبختانه الان ای پی ها رو دادن به یکی دیگه
    اینم بگم سرورها بدون هیچ گونه ابیوزی بسته شده بود حتی یک ابیوز هم نداشتن و تیکتهایی که داده بودیم فقط جواب های مشابه که خودشونم نمیفهمیدن چی میگن و فقط میپیچوندن به همه همکارا که سرورشون بسته بود میدادند
    اخر سرم نفهمیدیم که چرا بستند و کاری کردند که بگیم اقا هیچی نمیخوایم فقط فقط سرور باز کنید بکاب برداریم در ضمن این اتفاق دقیقا 4 روز بعد تمدید افتاد
    پیشنهاد میکنم تمامی مدارک جمع آوری کنید داخل wht.com قرار بدید.

تا اونجایی که بنده اطلاع دارم شما از همان روز اول AUP دیتاسنتر را نقض کردید.
    OVH به کاربران ایرانی سرویس ارائه نمیکنه. شما چه با هویت خارجی خرید کرده باشید و چه با هویت خودتون به هر حال تابع و ساکن ایران هستید.

13. تعداد تشکر ها از danitfk به دلیل پست مفید

عضو انجمن SamaN DL آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,554
    تشکر تشکر شده 
    939
    تشکر شده در
    705 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdiak نمایش پست ها
    پست ها و تاپیک ها در این مورد هم کم نیستند برای میزبانی وب دیتاسنترهای هلندی بسیار مناسب هست , بنده 4 ماهی میشه از دیتاسنتر دیتاشک هم که اصلا سابقه خوشی داخل این انجمن نداره سرور دارم مشکلی پیش نیامده تا الان. سرور Dual 5520 تهیه کردم و تا الان راضی بودم , برای هاستینگ هتزنر زیاد مناسب نیست چون از هارد های بسیار معمولی و پردازنده های دسکتاپ استفاده میکنه. سعی کنید از پردازنده های xeon و هارد های enterprise یا حتی ssd استفاده کنید.
    متاسفانه یکی از دوستانم از هلند داشتن و بسیار ناراضی بودن و انتقال دادن به کانادا!
    http://king-charge.com

کینگ شارژ | شارژ مشتقیم | پرداخت قبض | خرید کارت شارژ انلاین

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)