صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 69

موضوع: ماژول های سیستم Serverelite برای وب هاستینگ

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    18
    تشکر تشکر شده 
    662
    تشکر شده در
    426 پست

پیش فرض پاسخ : ماژول های سیستم Serverelite برای وب هاستینگ

نقل قول نوشته اصلی توسط why.darkness نمایش پست ها
    البته یه نکته ای هست اشاره نکردم :

توضیحات من شاید یکم گنگ باشه ولی منظور از عدم موافقت در وجود نسخه تحت وب این نیست که به صورت کلی سیستم هیچ گونه امکانی رو تحت وب ارائه نمیدهد نه زیرا هیچ سیستمی برای آنلاین کار کردن بدون وجود سرویس های تحت وب نمیتواند پاسخگو باشد پس در نتیجه نسخه تحت وب این سیستم تا حدی است که پاسخ گوی سرویس ها و انتقال اطلاعات و داده ها میباشد حالا اگر نیازی به سیستمی مثل WHM برای سرورالایت هستش برای اینم فکری در رابطه با نسخه تحت وب انجام خواهیم داد ولی بعد از Stable شدن تحت دسکتاپ.

پس برای شروع کار کم بی دردسرترین روش رو برای ادغام با WHMCS در نظر میگیرم ... از حالت های Convert و ...

فقط API های WHMCS چیست ؟
    کسی در این رابطه اطلاعاتی داره؟
    API ی سیستم WHMCS دو حالت Internal و External داره و مستندات آن را در لینک زیر می توانید مشاهده کنید:

API - WHMCS Documentation

2. تعداد تشکر ها از ≡ ALEX ≡ به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید why.darkness آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    107
    تشکر تشکر شده 
    280
    تشکر شده در
    179 پست

خب برای استفاده از حالت XML یعنی External راحت تر و مدیریت شده تر میشه جلو رفت ولی یک سوال !!!

API:XML Sample Code - WHMCS Documentation

این لینک رو ببینید... حالا در تمامی سیستم های باید این آدرس : http://www.yourdomain.com/includes/api.php وجود داشته باشه و مهم هست حالا به دسترسی و استفاده از این مشکلی نیست فقط یک سوال در رابطه با این هستش اونم اینه :

با گرفتن این و لوگین کردن چه چیزهایی رو میشه درخواست و اعمال کرد ؟ من با ساختار کد نویسی این سیستم آشنا نیستم...

به عنوان مثال API های این سیستم چه سرویس هایی رو در اختیار میزارند ؟ اگر محدود باشد بهترین روش استفاده از دیتابیس هستش.

5. تعداد تشکر ها از why.darkness به دلیل پست مفید

عضو انجمن amirlord آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,304
    تشکر تشکر شده 
    2,008
    تشکر شده در
    1,149 پست

سلام
    API سیستم WHMCS به نظر بنده زیاد جالب نیست . بهتر هست برای WHMCS یک Module تهیه کنید که هرکسی خواست نصب کنه و یک دسترسی API با امکاناتی که خودتون نیاز دارید در اختیار سیستم اصلی قرار بده . همچنین شدیدا توصیه میکنم روی وب کلاینت تمرکز خودتون رو قرار بدید . اگر وب کلاینت رو بصورت کاربر پسند طراحی کنید صد ها برابر از تحت سیستم کاربردی تر خواهد بود .

7. تعداد تشکر ها ازamirlord به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    107
    تشکر تشکر شده 
    280
    تشکر شده در
    179 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط amirlord نمایش پست ها
    سلام
    api سیستم whmcs به نظر بنده زیاد جالب نیست . بهتر هست برای whmcs یک module تهیه کنید که هرکسی خواست نصب کنه و یک دسترسی api با امکاناتی که خودتون نیاز دارید در اختیار سیستم اصلی قرار بده . همچنین شدیدا توصیه میکنم روی وب کلاینت تمرکز خودتون رو قرار بدید . اگر وب کلاینت رو بصورت کاربر پسند طراحی کنید صد ها برابر از تحت سیستم کاربردی تر خواهد بود .
    منظور شما از تهیه ماژول برای whmcs چیست ؟ یعنی ماژولی در خود این سیستم نوشته شود ؟ یا چطور؟

9. تعداد تشکر ها از why.darkness به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    1,304
    تشکر تشکر شده 
    2,008
    تشکر شده در
    1,149 پست

منظور شما از تهیه ماژول برای whmcs چیست ؟ یعنی ماژولی در خود این سیستم نوشته شود ؟ یا چطور؟
    من برای انعطاف پذیری کار شما این رو گفتم . چون اصولا WHMCS سیستم انعطاف پذیری نیست و اگر نگاهی به کدنویسی ـش انداخته باشید تقریبا حالت اسپاگتی هست !!!
    منظور من این هست که با نوشتن یک ماژول whmcs این هست که بصورت امن روی سیستم لوکال whmcs به دیتابیس متصل بشید و این دسترسی رو بصورت محدود شده به سیستم کلود خودتون بدید . یعنی به جای استفاده از api خود whmcs شما یک ماژول تهیه کنید که همین کار رو انجام بدهد با بهینه سازی هایی که خودتون صلاح میدونید و با دسترسی های لازم ...

11. تعداد تشکر ها از amirlord به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    107
    تشکر تشکر شده 
    280
    تشکر شده در
    179 پست

من برای انعطاف پذیری کار شما این رو گفتم . چون اصولا WHMCS سیستم انعطاف پذیری نیست و اگر نگاهی به کدنویسی ـش انداخته باشید تقریبا حالت اسپاگتی هست !!!
    منظور من این هست که با نوشتن یک ماژول whmcs این هست که بصورت امن روی سیستم لوکال whmcs به دیتابیس متصل بشید و این دسترسی رو بصورت محدود شده به سیستم کلود خودتون بدید . یعنی به جای استفاده از api خود whmcs شما یک ماژول تهیه کنید که همین کار رو انجام بدهد با بهینه سازی هایی که خودتون صلاح میدونید و با دسترسی های لازم ...
    ببخشید باز هم متوجه نشدم ! یعنی من با PHP برم برای WHMCS این ماژول رو بنویسم که این سرویس ها رو برای سیستم من ارائه بده ؟ یا اینکه برای Serverelite ماژولی رو بنویسم تا به WHMCS وصل بشه و اطلاعات و عملیات مورد نظر رو پردازش کنه ؟

13. تعداد تشکر ها از why.darkness به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    1,304
    تشکر تشکر شده 
    2,008
    تشکر شده در
    1,149 پست

ببخشید باز هم متوجه نشدم ! یعنی من با PHP برم برای WHMCS این ماژول رو بنویسم که این سرویس ها رو برای سیستم من ارائه بده ؟ یا اینکه برای Serverelite ماژولی رو بنویسم تا به WHMCS وصل بشه و اطلاعات و عملیات مورد نظر رو پردازش کنه ؟
    مورد اول که فرمودید .

15. تعداد تشکر ها ازamirlord به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    107
    تشکر تشکر شده 
    280
    تشکر شده در
    179 پست

مورد اول که فرمودید .
    خب در این صورت ما باید بریم سیستم whmcs رو توسعه بدیم ما هدفمون این نیست هدفمون این هست که سیستم خودمون رو توسعه بدیم و به whmcs وصل بشیم از طریق روش های خاص...

حالا توسط api اگه نشه باید از روش سوم یعنی ارتباط با دیتابیس رو انجام بدیم و یا یک پلاگینی برای وارد کردن اطلاعات.

17. تعداد تشکر ها از why.darkness به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    107
    تشکر تشکر شده 
    280
    تشکر شده در
    179 پست

یک نکته :‌ در حال حاظر درسته که داریم روی مدیریت شرکت های هاستینگ مانور میدیم ولی این به این معنی نباشه که کلا Serverelite کارش مدیریت هاستینگ هست ! در جواب خیر ! این سیستم میتواند با قابلیت هایی که داره مدیریت رو انجام بده حالا منظور از اتصال به WHMCS هم این هست که مدیرانی که علاقهمند هستند اطلاعات سیستمشون رو وارد این سیستم کنند از این قابلیت Sync با سیستم WHMCS استفاده کنند.

درواقع سیستم WHMCS که خودش یک سیستم مدیریتی هست میاد میره زیر مجموعه این سیستم میشه و یکپارچکی در بین امورات شرکت توسط Serverelite صورت میگیره...

با تعاریف زیر :

سیستم هایی با قابلیت های مشابه را با نام CRM میخوانند ولی عنوان مناسب (C-OMS) میباشد Cloudy - Operation Management System (سیستم مدیریت عملیات تحت تکنولوژی کلادی) زیرا این نرم افزار با قابلیت هایی که دارد فراتر از سیستم CRM به شمار خواهد آمد زیرا تکنولوژی Cloudy را به صورت کامل پشتیبانی میکند که میتوان اینگونه بیان کردCloud Customer Relationship Management و Cloudy - Operation Management System که این قابلیت ابری / کلادی این سیستم را به صورت چشم گیری منحصر بفرد میسازد زیرا این نوع سیستم همانند یک سیستم عامل میتواند کاملا سفارشی سازی شده و برای هرنوع شرکتی قابلیت بکار گیری و استفاده را داشته و این سیستم میتواند در محیط بسیار سریع دسکتاپی به مدیریت آنی با سرعت بسیار بالاتر از محیط مرورگر بپردازند و این امر موجب میشود کاربران و مدیران به جای استنفاده از مرورگر ها و کاغذ بازی و یا حتی سیستم های ابتدائی ثبت کننده اطلاعات و مشکلات ناشی از آن ها با استفاده از سیستم کامپیوتری / لب تاپ / تبلت و ... به کارهای خود و مدیریت آنها بپردازند.
    ویرایش توسط why.darkness : May 9th, 2013 در ساعت 18:19

عضو انجمن web-iran آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    146
    تشکر شده در
    106 پست

با سلام
    خدمت شما من یکم گیچ شودم -
    شما یک اسکریپ شبیه به Whcms دارین آیا ؟
    ودارین ماژول های جدیدشو میزارین اینجا

صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)