صفحه 1 از 6 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 57

موضوع: وام موسسه مهر وطن

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    عضو انجمن eh3@n آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    282
    تشکر تشکر شده 
    239
    تشکر شده در
    159 پست

پیش فرض وام موسسه مهر وطن

سلام دوستان

شاید این مسئله ربطی به اینجا نداشته باشه ولی بازگو کردنش در بین همکاران و انتقال و استفاده از تجارب آن ها شاید چنان بدم نباشه

مسئله اینه بنده 3 ماه پیش مقداری پس انداز داشتم تو حساب بانک ملتم اما یک روز اس ام اسی از طرف بانک مهر وطن اومد و شرایط عالی برای وام داشت

4% کارمزد بدون بهره و با اقساط مناسب

به این صورت بود که 3 ماه پول رو میخوابوندی بعد از 3 ماه به اندازه ی پولت بهت وام می دادند

منم که 6 فروردین سال 92 موعد وامم بود دیروز به بانک مراجعه کردم گفتم چه مدارکی لازمه برای وامم ! گفتن دستور اومده هیچ پرونده ای دیگه قبول نکنیم !!!!!

گفتم یعنی چه رو دفترچه ای که 3 ماه پیش گرفتم نوشته بعد از 3 ماه باید وام رو بدین عرض کردن به ما مربوط نیست فعلا پرونده های ماه 12 رو هم نگرفتیم دستور از بالا اومده نمی تونیم!!!!!!!!

گفتم راه چاره چیه ؟ گفتن فعلا 1 ماه دیگه هم پول رو بخوابونین شاید شرایطمون بهتر شد !

دوستان به نظر شما به این بانک که در قبال وعدشون این جواب رو به بنده دادن اعتمادی هست که یکماه دیگه هم پول رو بخوابونم ؟
    ویرایش توسط eh3@n : March 27th, 2013 در ساعت 09:26

2. تعداد تشکر ها از eh3@n به دلیل پست مفید

عضو انجمن paradiseserver آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    870
    تشکر تشکر شده 
    1,684
    تشکر شده در
    1,158 پست

پیش فرض پاسخ : وام موسسه مهر وطن

ایـــــــــران هـــاســـتـــیــــنــــگ
    بـــه زودیـــــــــــــــ

4. تعداد تشکر ها از paradiseserver به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    155
    تشکر تشکر شده 
    669
    تشکر شده در
    503 پست

فکر کنم اون اوایل که زیاد تبلیغ میکردن و همه جا از این بانک صحبت میشد زیاد وام دادن و شاید الان بودجه کافی ندارن
    کسانی که از این بانک وام گرفتن بهتر میتونن نظر بدن

6. تعداد تشکر ها از persianboy به دلیل پست مفید

عضو انجمن haftsepehr آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    53
    تشکر تشکر شده 
    519
    تشکر شده در
    404 پست

به نظر بنده تماس بگیرید حراست ومطرح کنید در صورتیکه موفق واقع نشد با رده های بالاتر (حراست بانک مرکزی ) تماس بگیرید نشد یک تماس با 20:30 بگیرید رسانه ایش کنید تا با سرمایه مردم بازی نکنند.

8. تعداد تشکر ها ازhaftsepehr به دلیل پست مفید

عضو انجمن 666regab آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    184
    تشکر تشکر شده 
    418
    تشکر شده در
    294 پست

مهر وطن فکر می کنم قبلا یکی از بانکهای تات یا چی بود که به دلیل مشکلاتی که داشت توسط بانک مرکزی پلمپ گردید و مجوزش باطل شد بعدش صاحبش با چند نفر دیگه یک بانک جدید زدند ....

10. تعداد تشکر ها از 666regab به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    253
    تشکر تشکر شده 
    212
    تشکر شده در
    162 پست

شکایت کنی و وقتی در دفترچه ات نوشته حتما به جوابش می رسی!واسه شروع برو سازمان بازرسی توی هرشهرم هست دیگه خودشون بهت میگن چکار کنی!
    مدارکت رو هم ببر

12. تعداد تشکر ها ازk1ll3revil به دلیل پست مفید

عضو انجمن besthosti.com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    116
    تشکر تشکر شده 
    1,806
    تشکر شده در
    1,340 پست

به این جا ها بانک نمیگن به این ها میگن گاو صندوق بابا بزرگ

14. تعداد تشکر ها ازbesthosti.com به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

سلام دوستان. منم تو طرح طلایی موسسه مهر وطن شرکت کردم بعد 3 ماه که رفتم وام بگیرم اول گفتن ایام عیده و سیستم ها قطعه باید 15 فروردین تشریف بیارین بعدش که رفتم همون جوابی که به دوستمون دادن به منم دادن. منم گفتم باشه ، الان که بعد 4 ماه رفتم چنان شرایط سختی رو برای ضمانت میخوان که بیخیال وام شدم. ضامن اگر کارمند باشه علاوه بر حکم کارگزینی و فیش حقوقی یا فیش کسر اقساط باید یه چک به مبلغ 120درصد وام دریافتی( یعنی 20 درصد بیشتر از مبلغ وام ) که به نام خود ضامن باشه و تا حالا برگشتی هم نخورده باشه و کارکرد حسابشم مورد تایید بانک مربوطه باشه را باید بده. در ضمن خود ضامن باید تو موسسه حساب بانکی باز کنه. خود وام گیرنده هم باید سفته با مبلغ 120 درصد مبلغ وام دریافتی را تهیه و به موسسه تحویل بده!!!!!!!!!! من که پشیمون شدم فقط 4 ماه پولم بیخودی خوابید. روز ی که رفتم حساب باز کنم اول در مورد ضامن پرسیدم گفتن کارمند باشه فیش حقوقی داشته باشه حله همون موقع تاکید کردم که چک نمیخواین گفتن نه الان که یادآوری کردم گفتن دستور از بالا اومده. نمیدونم این بالا کجاست. دفتر مرکزیشونم فقط هزینه تلفنمو برد بالا.

16. تعداد تشکر ها از sari به دلیل پست مفید

عضو انجمن ezat1 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    52
    تشکر تشکر شده 
    588
    تشکر شده در
    486 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sari نمایش پست ها
    سلام دوستان. منم تو طرح طلایی موسسه مهر وطن شرکت کردم بعد 3 ماه که رفتم وام بگیرم اول گفتن ایام عیده و سیستم ها قطعه باید 15 فروردین تشریف بیارین بعدش که رفتم همون جوابی که به دوستمون دادن به منم دادن. منم گفتم باشه ، الان که بعد 4 ماه رفتم چنان شرایط سختی رو برای ضمانت میخوان که بیخیال وام شدم. ضامن اگر کارمند باشه علاوه بر حکم کارگزینی و فیش حقوقی یا فیش کسر اقساط باید یه چک به مبلغ 120درصد وام دریافتی( یعنی 20 درصد بیشتر از مبلغ وام ) که به نام خود ضامن باشه و تا حالا برگشتی هم نخورده باشه و کارکرد حسابشم مورد تایید بانک مربوطه باشه را باید بده. در ضمن خود ضامن باید تو موسسه حساب بانکی باز کنه. خود وام گیرنده هم باید سفته با مبلغ 120 درصد مبلغ وام دریافتی را تهیه و به موسسه تحویل بده!!!!!!!!!! من که پشیمون شدم فقط 4 ماه پولم بیخودی خوابید. روز ی که رفتم حساب باز کنم اول در مورد ضامن پرسیدم گفتن کارمند باشه فیش حقوقی داشته باشه حله همون موقع تاکید کردم که چک نمیخواین گفتن نه الان که یادآوری کردم گفتن دستور از بالا اومده. نمیدونم این بالا کجاست. دفتر مرکزیشونم فقط هزینه تلفنمو برد بالا.
    برای چه قدر ؟ این شرایط رو دارن ؟

18. تعداد تشکر ها از ezat1 به دلیل پست مفید

عضو انجمن eh3@n آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    282
    تشکر تشکر شده 
    239
    تشکر شده در
    159 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sari نمایش پست ها
    بله درسته برای منم این شرایط رو گفتن

به همه شرایط هم عمل کردم !

گفتن برین تا 1 ماه دیگه باهاتون تماس می گیریم که بیاین امضای نهایی رو بزنین و بعد از یک ماه دیگه وامتون رو میدیم ( به گفته خودشون تا اینجا دو ماه دیگه ) مملکته ما داریم

در ضمن پول هم حق ندارین از حسابتون برداشت کنید
    ویرایش توسط eh3@n : April 26th, 2013 در ساعت 20:37

20. تعداد تشکر ها از eh3@n به دلیل پست مفید

صفحه 1 از 6 12345 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)