صفحه 3 از 9 نخستنخست 1234567 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 89

موضوع: Vps فلان گیگ رم ماهیانه 10 تومن|| بخریم !!؟ (سخنی با کاربران)

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    949
    تشکر تشکر شده 
    2,076
    تشکر شده در
    1,337 پست

پیش فرض پاسخ : Vps فلان گیگ رم ماهیانه 10 تومن|| بخریم !!؟ (سخنی با کاربران)

نقل قول نوشته اصلی توسط danitfk نمایش پست ها
    ممنون میشم از SajjadM2 و PENOIL
    اگر واقعاممنون بودید همون اول پست رو گزارش میکردید

پس ممنون نیستید

2. تعداد تشکر ها از PENOIL به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو دائم serverstar.ir آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    25
    تشکر تشکر شده 
    2,247
    تشکر شده در
    1,719 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط PENOIL نمایش پست ها
    ببخشید که دخالت میکنم فقط میخوام جواب یک کاربر رو بدم ( sajadm2 )

اقای سجاد شما 2ماه بیشتر از من سرویس داشتید ( چندین وقت پیش پول ترافیک سرور المانتون رو پیشچوندین میگفتید امروز میریزم فردا میریزم و اخر سر هم سرورتون رو انتقال کردید جای دیگه )
    این مورد اخر که براتون اتفاق افتاده براتون به طور کامل توضیح میدم
    اوالا ما قوانین داریم و وقتی شما دارید خرید میکنید یعنی قوانین رو مطالعه کردید و تمام اتفاق هایی کهممکنه بیوفته رو قبول کردید
    دوما وقتی هارد سروری به مشکل برخورد میکنه دو حالت داره یا میشه نجاتش داد یا نمیشه نجاتش داد که متاسفانه برای مانشد چون رید 0 بودیم
    توضیح میدم تا کامل بفهمید
    سرور ما دارای 8تا هارد 3ترابایت به صورت رید 0 بود و توی رید 0 اگر یک مشکلی برای یکی از هارد ها پیش بیاد به احتمال زیاد همه دیتاهارو حذف میکنه
    0 چیزی که خودم مطالعه کردم ودیتاسنتر گفته! متاسفانه تیکت های دیتاسنتر بدلیل تغییر پنلشون پاک شده وگرنه همه رو بهتون نشون میدادم )
    امیدورام خودتون یکبار هارد کامپیوتر خودتون به مشکل بخوره که شاید مقداری درککنید که این اتفاق از دسترس من خارج بوده
    بهنظر من اگر اطلاعات شما مهم بود بکاپ تهیه میکردید
    درکل من اصلا نباید بهتون پیشنهاد خسارتی میکردم چون توی قوانین نوشته شده بود که سرویس ها دارای بکاپ نیستند و فقط باید تعداد روز هایی که سرور از دسترس خارج بود رو براتون اضاف میکردم ولی با این حال وجدانا خواستم بهتون کمکی کرده باشم ولی انقدر غیر منطقی هستید که درک چنین چیزی رو نداشتید !
    این تجربه ای شد برای ما
    موفق باشید
    تایید میشه به هارد نمیشه اعتماد کرد چون یه قطعه الکترو مکانیکی هست !
    و مدیر سرور بجز هاستینگ واقعا نمیتونه و جدا از ینکه وظیفه نداره بکاپ تهیه کنه و این موضوع باید توسط خود کاربر انجام بشه !
    دیگه بدشانسی بوده و همین باید باعث باشه از این به بعد به بکاپ اهمیت بدید

البته با قیمت هات موافق نیستم شایان :دی
    البته سیاست کاری هرکس مورد احترام باید باشه !

5. تعداد تشکر ها ازserverstar.ir به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    949
    تشکر تشکر شده 
    2,076
    تشکر شده در
    1,337 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط serverstar.ir نمایش پست ها
    و مدیر سرور بجز هاستینگ واقعا نمیتونه و جدا از ینکه وظیفه نداره بکاپ تهیه کنه و این موضوع باید توسط خود کاربر انجام بشه !

من همدلیل دارم برای قیمت های پایینم
    البته نمیتونم بگم

7. تعداد تشکر ها از PENOIL به دلیل پست مفید

عضو دائم serverstar.ir آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    25
    تشکر تشکر شده 
    2,247
    تشکر شده در
    1,719 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_296 نمایش پست ها
    همیشه هم گرونی دلیل کیفیت بالا + پشتیبانی خوب نیست

اسم نمی برم ولی سروری از یکی از همین افراد این انجمن داشتم اون موقع که رم 1 رو می دادن 10 تومن من از ایشون رم 1 رو به قیمت 40 تومن گرفته بودم

در اولین روزهای کاری که تو همین انجمن افر می داد و تعریف هم ازش شده بود ولی ...

تا اینکه بر اثر کم کاری ایشون و انتقاد ما از ایشون سرور مارو کلا پاک (به فا... دادن) کردن و به قول معروف علی موند و حوضش

الان من سرور دارم رم 512 ماهی 13 تومن که خوب داره کار می کنه برام و پشتیبانی هم میشه نمی دونم چطوری هزینه سرور رو تامین می کنن

اگه طرف واقعا وجدان داشته باشه که نمیاد اینکارا رو بکنه و سر عده ای رو کلاه بزاره و بعد هم بره دنبال بازیش
    سرور رم 1 گیگ کدوم موقع کی میداد 10 تومن :::::::دی

عضو انجمن wanener آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    152
    تشکر تشکر شده 
    1,375
    تشکر شده در
    815 پست

سلام
    شب همه همکاران و کاربران شب زنده دار بخیر!
    من تا اینجا همه پستها رو خوندم
    نظراتی دارم :
    1- در خصوص این که میفرمائید 100 تا از این تاپیک هات زده بشه کاملا مخالفم ! چرا ما عادت داریم همیشه کوتاه بیایم و بگیم نمیشه ! چرا نباید حتی مدیر این تالارها فشار بیاریم اجاره فعالیت افراد مشکوک رو ندهند ؟ |
    2-دوستی که فرمودند سرویس ارزون هم میشه با کیفیت باشه % 100% مخالفم ، چون ارزون نمیتونه با کیفیت باشه تاکید میکنم نمیتونه ! زمان دلار 1200 تومنی هم VPS 512 25هزار تومن بوده ! الان 20 تومن ؟ گرون میتونه بی کیفیت باشه ! اما ارزون هرگز نمیتونه! اونم ارزونی که از 10 درصد منطق هم پیروی نمیکنه
    نکنه آمریکا دلارش داره گرون میشه باید بره یه فکری به حال خودش بکنه ؟
    فرض کنیم کاربری از مشتریان ما یک سرور با 16 گیگ رم و 32 آی پی داشته باشه و ماهیانه 500 هزار تومن بابت این سیستم پرداخت کنه !
    نهایت میتونه 29 سرور 512 به شما ارائه کنه با قیمت 15 هزار تومن چقدر میشه ؟ 435 هزار تومن؟
    نظرتون راجع به 20 هزار تومن چیه ؟ 580 هزار تومن ؟ یعنی فقط با 80 هزار تومن همه سرور و نگهداری میکنه ؟
    نه جریمه ابیوز نه پهنای باند اضافه نه ......
    نه نمیشه !
    اما چرا میتونه به شما سرویس بده !؟
    راحته به شما سرویس میده ......... تا وقتی که مثل یکی از مشتریان ما که به که با بدهی به ما و کلی سرور تمدید نشده ناپدید میشه ( نمونه این برای همکارای دیگه زیاد رخ داده و متوجه هستند چه عرض میکنم !)
    حالا ما میام جعمش کنیم قضیه رو ! ببنید طرف چطوری سرویس داده
    سرور 16 گیگ رم با هارد 2 ترابایت و 5 گیگ پهنای باند!
    یک سرور4 گیگ رم با 1.5 ترابایت هارد 100 هزار تومن
    یک سرور 2گیگ رم با هارد 1 ترابایت ماهیانه 60 هزار تومن!
    و... تا 32 سروری که من وقتی پسورد سرور رو ریکاور کردم رو واردش شدم مونده بودم چرا من همچین توانایی عظیمی ندارم ! منی که خودم یادش دادم چطوری کار کنه که دچرا مشکلات فنی و افت کیفیت نشه !
    این دوستمون کم کم 1 تا 1.5 میلیون بدهکار بود به کاربرانش و مقدار یهم به خود ما !
    جالبه مشتری اون اومده دیتا یک سایت دانلود روی سروره ! میگه تمام زندگیمه چند میلیون می ارزه ! میگیم هزینه سرور و بدید بگیم دیتاسنتر روشنش کنه ! میگه من 400 تومن ندارم و نمیتونم بدم ! اخر امر هم به فنا رفت سرور و دیتای روش !

3- در مورد پشتیبانی هم مطمئن باشید وقتی مشکلی بوجود بیاد متوجه می شوید پشتیبانی چیه ! نه اینکه
    "آقا سلام لطفا سرور من رو ریستارت کنید "!
    و ماهی 10 بار این تیکت رو میزنه طرف بدون اینکه حتی بدونه چرا سرورش دائم داره هنگ میکنه ! چون دانش کمه فکر میکنه خودم یه جایی خرابکاری کردم ! حتی نمیکنه بپرسه و مطمئن بشه از سمت سرور مشکلی نیست !
    4-انتخاب سرویس دهنده معتبر سخت نیست ! اما به تعداد تقدیر و تشکر هم نیست ! ممکنه خیلی ها دروغین باشه ! و ممکنه "بعضی" حتی وب هاستینگ تالک توی رادارشون هم نباشه از نظر ارزش ریالی !
    5- از دست رفتن اطلاعات حق شما و ماست ! عزیز من شما که 1000 گیگ اطلاعات مهم داری باید بری دنبال سروری بگردی که RIAD 1 یا 10 باشه ! یا حداقل Raid 0 نباشه !
    اگر Raid 0 گرفتید نه مانند برخی از دوستان که بعد از سوختن یکی از اعضا آرایه Raid که گویا در خصوص Riad 0 تازه بعد از رخداد دلخراش تحقیق کردند ( ناراحت نشید عزیز اما باید از سرویس دهنده خودتون مشورت میگرفتید و حداقل Raid 0 نمیکردید ! و اینجا هم جای توضیح مشکل کاربر و دفاع از خودتون نبوده چون کسی شما رو نمیشناخته و اسمی هم از شما برده نشده و اگر برده شده میتونستید درخواست بدید پست رو حذف کنند )

توضیحات بیشتردر منبر بعدی !
    ختم جلسه!

10. تعداد تشکر ها ازwanener به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    77
    تشکر تشکر شده 
    23
    تشکر شده در
    16 پست

من فکر میکنم همچین افری که دادم توی پست بالا برای اینکه بشه دست هرکسی که جرمی کرد بس کوچیک رورو کرد کسی نه استفبال کرد و نه تشکری زد غیر شما دوست عزیز

البته با دلیل و منطق بخدا یک ی از راه هایی بشه پیشرفت کرد انتقاد ازاده چه واسه کسی یک پست داره چه صد پست داره بعدشم انتقاد از کسی که خلا ف می کنه وحرف زود میزنه که بدنیست اگر میشه دوستان
    حمایتت کنن که مدیران بتونن بعداز درخواست هایی زیاد لااقل به حرف ماها رسیدگی کنن
    بهترین فایده ای این عمل داره کسی که بچه است نمی یاد فرورم تاپیک فروش بزنه و چند روز ادم و معطل کنه پولم بخوره بره
    هرکسی که کلاه برداری شد ازش زود همه می فهمن و کلاه دیگه سر کس دیگه ای نمی ره

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    949
    تشکر تشکر شده 
    2,076
    تشکر شده در
    1,337 پست

دوست عزیز در خصوص این مطلب شما :
    اگر Raid 0 گرفتید نه مانند برخی از دوستان که بعد از سوختن یکی از اعضا آرایه Raid که گویا در خصوص Riad 0 تازه بعد از رخداد دلخراش تحقیق کردند ( ناراحت نشید عزیز اما باید از سرویس دهنده خودتون مشورت میگرفتید و حداقل Raid 0 نمیکردید ! و اینجا هم جای توضیح مشکل کاربر و دفاع از خودتون نبوده چون کسی شما رو نمیشناخته و اسمی هم از شما برده نشده و اگر برده شده میتونستید درخواست بدید پست رو حذف کنند )
    اگر منظورتون من هستم باید بگم که من از قبل هم اطلاع داشتم اگر یکی از هارد ها به مشکل برخورد کنه کل دیتا ها پاک میشه ولی این مشکل خیلی کم پیش میاد
    دلیل رید 0 فقط برای افزایش سرعت هارد ها بوده
    درکل من نمیخواستم توی این بحث شرکت کنم چون واقعا توی پشتیبانی سایت خودم وقت کم میارم تا بخوام توی این بحث ها هم باشم
    فقط خواسنم جواب اون مشتری رو بدم تا بعدا یک جنگ راه نندازه
    درکل همه موفق باشید

عدم تائید ایمیل
    تشکر تشکر کرده 
    114
    تشکر تشکر شده 
    314
    تشکر شده در
    230 پست

چون گفتی اسم نبر نام نمیبرم اما این قضیه دامن گیر منم شد (دیگه همگی در جریان هستند و باعث و بانیشم میشناسن "خصوصا خودتون اقا دانیال") و تجربه ای شد تا به هر ناکسی اعتماد نکنیم...
    پیشنهاد منم به اقایون اینه که حتما قبل اینکه یه سرور با این قیمت ها بخرند یه حساب کتابی بکنند ببینند اصا جور در میاد یا خیر.

14. تعداد تشکر ها از sepiddownload.com به دلیل پست مفید

عضو انجمن SV24.CO آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    232
    تشکر تشکر شده 
    640
    تشکر شده در
    368 پست

صحبت های جناب صالحی خیلی خوب و منطقی بود .
    اما این رو بگم جناب صالحی الان وی پی اس ها تو این انجمن دو کاربرد دارن ، یا برای چیز پی ان فروشی هستن یا برای چیز پی ان فروشی نیستن ! اونی که وی پی اس واسه کار درست حسابی میخواد خودش آدم حسابیه حالیشه بنابراین میره یه سرویس درست درمون میخره . من خودم چندتا سرور دارم ، یه آفر هم زدم رم 4 گیگ میدم 30 تومن . یه سرورمو گذاشتم واسه اونا که سرور واسه کار درست حسابی میخوان . چندین نفر هم از همون تاپیکم با من تماس گرفتن گفتن آقا ما سرویس خوب میخوایم منم از روی اون یکی سرورم رم 2گیگ رو تا 50 60 تومنم دادم بهشون راضی هم هستن .
    هاردشم رید 10 کردم که مشکلی پیش نیاد . مردم که مسخره ما نیستن یه عمر جون بکنن صبح بیدار شن بگیم شرمنده هارد سوخت !
    پر حرفی نکنم ، خلاصه کلام اینکه مشتری ای که خودش بفهمه سرور یعنی چی اون چیزی که میخواد رو حتی از فروشنده ارزون فروش هم میره به قیمت واقعیش میخره . یه سری افرادم هستن دیتا براشون مهم نیست وی پی اس میگیرن واسه چیز پی ان شخصی اونم میره وی پی اس ارزون میخره ، هر ماه هم حتی سرور عوض کنه عین خیالش نیست ، هاردم بسوزه میگه عیبی نداره یه وی پی اس دیگه بده !(کم هم نیستنا از اینا تو این انجمن پره) ارزون میخره اصلا براش مهم نیست .
    هیچ مصیبتی بدتر از جهل نیست .
    Server Pardazan - www.serverpardazan.com

16. تعداد تشکر ها ازSV24.CO به دلیل پست مفید

عضو انجمن SV24.CO آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    232
    تشکر تشکر شده 
    640
    تشکر شده در
    368 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط serverstar.ir نمایش پست ها

رید 10 و SAN رو واسه همین چیزا گذاشتن serverstar.ir عزیز . البته اونی که اعلام میکنه من مسئولیتی در قبال اطلاعات شما ندارم دیگه مشتری حقی نداره اعتراض کنه .
    اینم برمیگرده به همون مسئله که گفتم مشتری ای که بفهمه ، میدونه چه سرویس تهیه کنه . اونیم که نمیفهمه همون بهتر که اطلاعاتشو آتیش بزنن !
    هیچ مصیبتی بدتر از جهل نیست .
    Server Pardazan - www.serverpardazan.com

صفحه 3 از 9 نخستنخست 1234567 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)