صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 51

موضوع: تجربه ای تلخ از دیتاسنتر دیتاشک و قوانین عجیب غریب آن!!!

عضو انجمن CityKala.net آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    215
    تشکر تشکر شده 
    1,171
    تشکر شده در
    880 پست

پیش فرض پاسخ : تجربه ای تلخ از دیتاسنتر دیتاشک و قوانین عجیب غریب آن!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط danitfk نمایش پست ها
    معلوم نیست چرا انجام نمیدن !!

درخواست دادیم کلا ببندند پورت 25 اما انجام ندادن

مجبور شدم روتر کانفیگ کنم تا پورت 25 ببندم.
    لولو میخورتشون! :دی
    فناوری اطلاعات پاسارگاد 74-88558318
    خیابان قائم مقام فراهانی، خیابان عرفان، شماره 9
    (ملاقات با هماهنگی)
    (فعالیت مجدد بزودی)

2. # ADS

عضو انجمن alireza.076 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    514
    تشکر تشکر شده 
    2,403
    تشکر شده در
    1,123 پست

تصاویر ضمیمه شدند
    پست اول ویرایش یافت

4. تعداد تشکر ها از alireza.076 به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    514
    تشکر تشکر شده 
    2,403
    تشکر شده در
    1,123 پست

از دوستان با تجربه خواهشمندم تیکت ها را مشاهده نمایند، زیرا احتمال اینکه دیتاشک ابیوز های قبل را برای ما ارسال ننموده بسیار زیاد میباشد ظاهرا
    این دیتاسنتر ضرر بسیار زیادی به بنده زده و از 2 سرور 13 تا برامون مشتری موند
    ممنونم

6. تعداد تشکر ها از alireza.076 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    29
    تشکر تشکر شده 
    17
    تشکر شده در
    16 پست

فیرست بگم اگه تند رفتار کردم به خاطره قعطی وی پی اس نبوده به خاطه نحوه ی صحبت زشت و زننده ی همکارتون بوده که جای این که محترمانه برخورد کنند مثل طلب کار ها صحبت میکنند
    سکند این یارو دیتا سنتره تو ایران نمایندگیی چیزی نداره با بچه ها بریم آتیششون بزنیم :|؟
    ترد یعنی کلا باس بیخیال وی پی اس ها و مشتریا مون شیم + خرجی که رو وی پی اس کردیم :| ؟ من پلسک اورجینال و ویبالتین خریده بودم اونا به چیز رفت دیگه کلی پولش بود :|
    فاینالی اگه وی پی اس ها قراره وصل شه یه تایمی بگین حد اقل تکلیفمون روشن شه اگه نمیشه من برم یکی دیگه بخرم :|
    http://www.synaptica.com/ سایتشونم که باز نمیشه!

8. تعداد تشکر ها از jackgonjishke به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    514
    تشکر تشکر شده 
    2,403
    تشکر شده در
    1,123 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط jackgonjishke نمایش پست ها
    فیرست بگم اگه تند رفتار کردم به خاطره قعطی وی پی اس نبوده به خاطه نحوه ی صحبت زشت و زننده ی همکارتون بوده که جای این که محترمانه برخورد کنند مثل طلب کار ها صحبت میکنند
    سکند این یارو دیتا سنتره تو ایران نمایندگیی چیزی نداره با بچه ها بریم آتیششون بزنیم :|؟
    ترد یعنی کلا باس بیخیال وی پی اس ها و مشتریا مون شیم + خرجی که رو وی پی اس کردیم :| ؟ من پلسک اورجینال و ویبالتین خریده بودم اونا به چیز رفت دیگه کلی پولش بود :|
    فاینالی اگه وی پی اس ها قراره وصل شه یه تایمی بگین حد اقل تکلیفمون روشن شه اگه نمیشه من برم یکی دیگه بخرم :|
    http://www.synaptica.com/ سایتشونم که باز نمیشه!
    دوست عزیز عرض کردیم به شما
    نمیدونم من دارم فرانسوی حرف میزنم یا شما فارسی بلد نیستید!
    با تمامی دوستان تماس گرفتیم، به کسانی که نیز گفتند با آنها تماس گرفته نشده نیز گفیم داخل سایت تیکت بزنند رسیدگی میشود
    سرور اکثر مشتری ها را تحویل دادیم
    به ترتیب سرویس تمام مشتری ها را تحویل خواهیم داد
    انقدر پشت هم اسپم نزدین داخل تاپیک فروش و اینور اونور
    من که نمیدونم که شما کدم مشتری ما هستید تا سرویس شما تحویل دهم، خستمون کردید! والا این همه مشتری، اونها نیاز ندارند فقط شما نیاز دارید که فقط شما دارید انقدر عجله میکنید؟
    زمان هم گفته شده بود، تا پایان روز سه شنبه، چند بار برای شما یه مسئه ساده را تکرار نمایم؟

10. تعداد تشکر ها از alireza.076 به دلیل پست مفید

عضو انجمن ezat1 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    52
    تشکر تشکر شده 
    588
    تشکر شده در
    486 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza.076 نمایش پست ها
    دوست عزیز عرض کردیم به شما
    نمیدونم من دارم فرانسوی حرف میزنم یا شما فارسی بلد نیستید!
    با تمامی دوستان تماس گرفتیم، به کسانی که نیز گفتند با آنها تماس گرفته نشده نیز گفیم داخل سایت تیکت بزنند رسیدگی میشود
    سرور اکثر مشتری ها را تحویل دادیم
    به ترتیب سرویس تمام مشتری ها را تحویل خواهیم داد
    انقدر پشت هم اسپم نزدین داخل تاپیک فروش و اینور اونور
    من که نمیدونم که شما کدم مشتری ما هستید تا سرویس شما تحویل دهم، خستمون کردید! والا این همه مشتری، اونها نیاز ندارند فقط شما نیاز دارید که فقط شما دارید انقدر عجله میکنید؟
    زمان هم گفته شده بود، تا پایان روز سه شنبه، چند بار برای شما یه مسئه ساده را تکرار نمایم؟
    دوستان بنده بی طفم ام اخداییش مشتری ها درک کنید هر چن د میدونیم سخته آقا ما محدود شده هستیم اینو قبول دارین پ/ یا نه نمیدونم به سختی سرور تهیه میشه مشکلات از اون طرف دیتا سنتر هم که باشه سر فروشنده خراب میشه سرور گرون میخری میگی وی پی اس میشه اینقدر دادش در میاد چه گرون میری سرور اروزون میگیری ارزون در بیاد میان میگن اینقدر خرج کردم یرنامه نصب کردم و فلا البته حق هم دارن اما فروشنده چیکار کنه ؟! زمان بدین حل میشه این فروشنده خوشش میاد هر چن وقت یک بار کلی وقت بزاره بشین دووباره تمپلیت بیاره بالا دونه دونه آی پی ست کنه تیکت بزنه درست شد یا نشد ناقص یا نیست ؟!@

این یه زنجیره اینو فراموش نکنیم

12. تعداد تشکر ها ازezat1 به دلیل پست مفید

عضو انجمن ertebat7 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    941
    تشکر تشکر شده 
    1,169
    تشکر شده در
    812 پست

سلام به طور کامل در جریان مشکل دوست عزیزمون alireza.076 هستم و میدونم چه ضرر بزرگی متحمل شده اند
    عزیز نظر بنده این هست با توجه به قوانین بسیار سخت این نوع دیتاسنترها اصلا سمتشون نرید به خدا این ارزانی ها بی دلیل نیست! نمیخوام تبلیغ خاصی کنم شما فقط یکبار با ساپورت انلاین yesup صحبت کنید ببینید ببینید چقدر تفاوت بین این دیتاسنتر با دیتاسنترهای دیگه می بینید یک تیکت بزنید متوجه میشید امکان نداره بالاتر از پنج دقیقه پاسخ بدهند
    یادم هست دو ماه پیش یک مشکلی برای ما روز جمعه اومده بود اون موقع با ovh کار میکردیم تیکتی که بنده روز جمعه زدم بودم روز دوشنبه پاسخ دادند بعد هم نوشته بودند به این دلیل که روزهای شنبه و یکشنبه تعطیل هست اقا سرور ما قطع شده چون دیتاسنتر شما شنبه و یکشنبه تعطیل هست من باید چه جوابی به مشتری بدم؟!!! حالا اون ovh با اون عظمتش اینطوری رفتار می کنه دیگه از این دیتاسنتر ارزون قیمت به قول دوستمون خونگی چه توقعی دارید
    سمت دیتاسنترهای ارزان قیمت نرید دوست عزیز این بزرگترین تجربه بنده در این کار بود
    ارائه هاست cpanel - کانفیگ حرفه ای - هاست پربازدید - هاست ایران - دایرکت ادمین - سرور اختصاصی
    Ertebat7.COM ----پانزده سال سابقه---- Tell: 09364901143
    تلگرام: @ertebat7host

14. تعداد تشکر ها ازertebat7 به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    514
    تشکر تشکر شده 
    2,403
    تشکر شده در
    1,123 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ertebat7 نمایش پست ها
    سلام به طور کامل در جریان مشکل دوست عزیزمون alireza.076 هستم و میدونم چه ضرر بزرگی متحمل شده اند
    عزیز نظر بنده این هست با توجه به قوانین بسیار سخت این نوع دیتاسنترها اصلا سمتشون نرید به خدا این ارزانی ها بی دلیل نیست! نمیخوام تبلیغ خاصی کنم شما فقط یکبار با ساپورت انلاین yesup صحبت کنید ببینید ببینید چقدر تفاوت بین این دیتاسنتر با دیتاسنترهای دیگه می بینید یک تیکت بزنید متوجه میشید زیر پنج دقیقه جواب نمیدن
    یادم هست دو ماه پیش یک مشکلی برای ما روز جمعه اومده بود اون موقع با ovh کار میکردیم تیکتی که بنده روز جمعه زدم بودم روز دوشنبه پاسخ دادند بعد هم نوشته بودند به این دلیل که روزهای شنبه و یکشنبه تعطیل هست اقا سرور ما قطع شده چون دیتاسنتر شما شنبه و یکشنبه تعطیل هست من باید چه جوابی به مشتری بدم؟!!! حالا اون ovh با اون عظمتش اینطوری رفتار می کنه دیگه از این دیتاسنتر ارزون قیمت به قول دوستمون خونگی چه توقعی دارید
    سمت دیتاسنترهای ارزان قیمت نرید دوست عزیز این بزرگترین تجربه بنده در این کار بود
    از جناب آقای مالکی پور که همکار عزیز ما هستند و همچنین از صبر ایشون در رابطه با مشکل پیش آمده بسیار بسیار سپاس گذارم
    بله بنده نیز با حرف شما کاملا موفق میباشم، معمولا بنده با دیتاسنتر هایی مانند xlhost یا synaptica فعالیت مینمایم، 2 بار سر ovh ضرر نمودم (یکبار جریان آقای کوهی که سر همون دلار تقلبی و تخفیف 20% و یک بار نیز به صورت مستقیم خرید نمودیم که ان هم از طرف دیتاسنتر ساسپند شد) خوش بختانه در هیچ کدام مشتری نداشتیم و چندا استفاده ای نشده بود از سرویس)
    بعد از ماجرایی که سر دیتاسنتر ovh برای ما رخ داده بود (حدودا 5 ماه پیش بود) کلا از دیتاسنتر های اروزون قیمت مانند هتزنر و ... فاصله گرفتیم و معمولا نیز با دیتاسنتر هایی فعالیت میکنیم که یک حامی ایرانی را داشته باشیم
    اما این ماه به دلیل مشکل و ضرری که خورده بودم ناچار به انتقال سرور کانادا شدم (از دیتاسنتر synapticca و جناب آقای راستگو واقعا سپاس گذارم که سرویس دهی عالی داشتند) و افزایش نرخ ارز ...
    اما به حرف یکی از دوستان که در صفحه قبل این تاپیک نیز اشاره نمودم از این دیتاسنتر سرویس خریداری نمودم و ضرر بنده به توان 2 رسید که حداقل بیش از 1 ملیون تومان بنده فقط سر این ماجرا ضرر نمودم
    اما خوب اتفاقی افتاد و چاره ای جز قبولی اشتباه نیست
    موفق باشید

16. تعداد تشکر ها ازalireza.076 به دلیل پست مفید

عضو انجمن bronze آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    20
    تشکر تشکر شده 
    143
    تشکر شده در
    131 پست

برادر تیکت های خودتون رو هم می گذاشتید.

18. تعداد تشکر ها از bronze به دلیل پست مفید

عضو انجمن CityKala.net آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    215
    تشکر تشکر شده 
    1,171
    تشکر شده در
    880 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ertebat7 نمایش پست ها
    عزیز نظر بنده این هست با توجه به قوانین بسیار سخت این نوع دیتاسنترها اصلا سمتشون نرید به خدا این ارزانی ها بی دلیل نیست! نمیخوام تبلیغ خاصی کنم شما فقط یکبار با ساپورت انلاین yesup صحبت کنید ببینید ببینید چقدر تفاوت بین این دیتاسنتر با دیتاسنترهای دیگه می بینید یک تیکت بزنید متوجه میشید امکان نداره بالاتر از پنج دقیقه پاسخ بدهند
    از واسطه بگیرید بله
    اونم واسطه ای که پیگیری نکنه
    ما از آقای پارسیان داشتیم در طول 1 هفته دو روز داون می شد
    یک بار میگفتند هارد مشکل داره یک بار میگفتن سی پی یو و ..
    ولی با این همه مشکل 6 ماه رو سروره بودیم
    الان هم که مستقیم داریم کار میکنیم 6 ماه هست اما موردی نداریم (به جز امشب یک بلایی سر سرور هاستینگ اومده که داریم رفع می کنیم :دی )
    فناوری اطلاعات پاسارگاد 74-88558318
    خیابان قائم مقام فراهانی، خیابان عرفان، شماره 9
    (ملاقات با هماهنگی)
    (فعالیت مجدد بزودی)

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)