صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 42

موضوع: فروش ویژه VPS ویندوز جهت Remote Desktop و آپلود/دانلود

عضو جدید nasleweb آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    170
    تشکر تشکر شده 
    35
    تشکر شده در
    18 پست

54 فروش ویژه VPS ویندوز جهت Remote Desktop و آپلود/دانلود

سلام به دوستان گرامی

شرکت توسعه نسل وب اقدام به فروش سرورهای مجازی ویندوز همراه با کنترل پنل مدیریت VPS نموده است. لیست مشخصات و قیمتها به شرح ذیل می باشند:

VPS128w
    رم اختصاصی: 128 مگابایت
    هارد دیسک: 15 گیگابایت
    پهنای باند: 100 گیگابایت (ماهیانه)
    با Uplink 100Mps

قیمت: ماهیانه 7000 تومان

----

VPS256w
    رم اختصاصی: 256 مگابایت
    هارد دیسک: 30 گیگابایت
    پهنای باند: 200 گیگابایت (ماهیانه)
    با Uplink 100Mps

قیمت: ماهیانه 14000 تومان

----

VPS512w
    رم اختصاصی: 512 مگابایت
    هارد دیسک: 60 گیگابایت
    پهنای باند: 400 گیگابایت (ماهیانه)
    با Uplink 100Mps

قیمت: ماهیانه 24000 تومان

سایر امکانات و جزئیات:
    - سی.پی.یو سرور : Core2Quad Q9300
    - قابلیت نصب ویندوز 32 و 64 بیتی به انتخاب خود مشتری
    - کنترل مجزای سرور با HyperVM جهت (ریبوت، خاموش و روشن کردن، تغییر سیستم عامل و ...)
    - شبکه سرورها توسط DDOS Protection CISCO محافظت شده است.
    - قابلیت نصب دوباره سیستم عامل به صورت مجانی توسط خود شما ، بدون نیاز به تماس گرفتن با ما.
    - و در آخر سرور اصلی در آمریکا (نیویورک) می باشد.

جهت سفارش و یا دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره در زمینه خرید می توانید با شماره های 09354553898 و 09125532601 در تمامی ساعات شبانه روز تماس بگیرید.
    و یا از به آدرس الکترونیک sales@nasleweb.com ایمیل ارسال نمایید.
    ویرایش توسط nasleweb : January 30th, 2010 در ساعت 21:23

2. تعداد تشکر ها ازnasleweb به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    3 پست

پیش فرض پاسخ : فروش ویژه VPS ویندوز جهت Remote Desktop و آپلود/دانلود

اگر منظورتان این است ؛ ببینید من روابط خصوصی خودم را با دیتاسنتر نمیگم.

من جواب کدام سوال را بازم باید بدم؟
    دیگر چی مونده؟

شما همتون که فکر کنم سر جمع 3 نفر باشید ، دیگر چه سوالی دارید؟
    شما که میگید عصبانی میشید ، من چند بار یک موضوع را توضیح دادم و شما همان را پرسیدید؟

شما که متاسفید برای هاستینگ ایران چرا از دیناسنتر ovh دارید خدمات میدید؟ چرا دیتاسنتر هایی دیگری که در اروپا حرف اول را میزنند را اقدام نمیکنید؟ چرا این دیتاسنتر؟ (اصلا این دیتاسنتر عالی) میشه لطف کنید تمامی مروادات خصوصی خودتون را اینجا بزارید؟ من تمامی چت ها و ایمل هاتون را لازم دارم ، لطفا مکالماتتون هم تایپ کنید.

ما تا کنون جواب همه مشتریانمان را دادیم جتی زمانی که پلنت تعدادی از سرور هاش در اتش سوخت.
    ما حدود 6 سال است فعالیت داریم ، پس حالا هم نیامدیم که با گفتن شما هم بریم.
    میخواین بیاین یک قرار بذاریم من 50 تا از مشتریانم را تصادفی انتخاب میکنم میارم و تک تک ازشون سوال میکنم و با نام و تلفن در این انجمن نظراتشان را در باره سرویس و ساپورتمان هم قرار میدهم اگر فقط یک نفر از 50 نفر ناراضی بود من کلا برای همیشه از انجمن میرم.
    اما شما هم 50 نفر را تصادفی انتخاب کنید ببینیم مال شما هم همینطور است.

راستی شما چند درصد تخفیف رو هر سرور میگیرید؟ آیا دیتاسنتر خدماتی را رایگان به شما میده که شما از کاربرانتان بابتش هزینه دریافت کنید؟ آیا واقعا لینک های 1 گیگی دیتاسنتر شما اختصاصی است یا اشتراکی ، بین چند نفر تقسیم شده اگر اشتراکی است.
    اگر اشتراکی است در ساعات اوج مصرف و خارج از اوج مصرف را ذکر کنید.
    تضمین میکنید همه گفته هاتون را.
    اگر کمتر شد چی ؟

راستی شما با کارت اعتباری خرید میکنید؟ آیا صاحب کارت شخص حقیقی است؟ اگر هست میشه کپی تمامی مدارک را در عکس های کوچک قرار بدید تا سوء استفاده نشه. اگر حقیقی نیست چرا این کار را میکنید؟ اگر سرور ها را ببندن چی؟ و هزار سوال دیگر؟؟!!!

ببینین من اگر بخواهم متیوانم همینطور
    ببینید منم بلدم کاری ندارد ، میخواین از فردا تو تاپیک تک تکتون بیام هر حرفی زدین صد تا سوال بپرسم.

به این میگن اذیت کردن.
    شما هر کدام سوالی پرسیدید من جواب دادم.

من میتوانم تک تک سوال های خوتان + سوال های جدید که کسی نپرسیده را با حفظ قوانین انجمن از خودتان بپرسم.
    سوال هایی که تا کنون ازتون کسی نپرسیده.

دیگر من سوالی جواب نمیدم.
    اگر خواست جواب بده خود باز کننده تاپیک جواب میده.
    دیگر به ما ربطی ندارد.
    خواستید میتوانید تا هر زمان که خواستید کشش بدید.

---------- Post added at 05:28 PM ---------- Previous post was at 05:23 PM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط amiri113 نمایش پست ها
    آقا خدای نکرده اگر فردا مشکلی پيش بياد و از شما سوالی بپرسه بازم با همين جواب روبرو ميشه ؟
    ما هیچ وقت با مشتری اینطوری برخورد نکردیم.تو پست بالایی هم توضیح دادم.
    هیچ وقت اما ایشون شرکت همکارن و دارن با سوال پیچ جو را به سمت خودشان میکشند.

اون موقع پست شما را ندیدم وگرنه جواب شما را هم میگنجاندم.

گفتم 50 تا از مشتریان ما تصادفی و 50 تا از مشتریان هر کدام از شما تصادفی
    یکی ار ما ناراضی بود من کلن از انجمن میروم ، اما اگر نه میمانم و هر روز با یک سری سوال به سراغ این افراد میروم.

اما ایشون هم 50 تا مشتری سرور رو کنند که همه از همه خدمات راضی باشند و آن هم تصادفی.

---------- Post added at 05:30 PM ---------- Previous post was at 05:28 PM ----------

من دیگر جوابی نمیدم

چون همه چی روشن شده ، به جزء مراودات خصوصی ؛ گفتم مراودات خصوصی هم عنوان نمیکنم.
    سایر مسائل هم توضیح دادم.حتی تضمین کردم.

اگر خواست باز کننده تایپک جواب میده ، چون دیگر به شرکت ما ربطی نداره این موضوع.
    ویرایش توسط hamid64 : February 1st, 2010 در ساعت 17:34

5. تعداد تشکر ها ازhamid64 به دلیل پست مفید

عضو انجمن amiri113 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,315
    تشکر تشکر شده 
    1,642
    تشکر شده در
    853 پست

شما داری جواب سوال رو با سوال ميدی!
    اول جواب سوالهای باز رو (بدون فحش و ناسزا گفتن به بقيه) و در کمال آرامش بگو!
    بعد تک تک کسايي که از شما سوال کردند + خودم ميايم و جواب همه سوال های شما رو ميديم!
    پس بهتره اول سوال های باز جواب داده بشن بعد بريم سر سوالات جدیدی که شما مطرح کرديد و تا جايي که امکانش باشه جواب سوالهاتون رو ميديم!
    عکس در همه ابعاد! آدرس ها! شماره تلفن ها! مدارک و هر چيزی که شما لازم داشته باشيد!
    اصلا اين به نفع ما هستش!
    چون ما از شفاف سازی با مشتريانمون خوشحال ميشيم و سودمون تو صداقت و راست گویی با مشتريانمون هستش!
    از سوال عصبانی که نميشيم هيچ! کلی هم خوشحال ميشيم!
    به کسی هم نميگيم به تو چه!
    چون ممکنه همونی که بهش ميگيم به تو چه فردا مشتريمون باشه!

پس اول منتظر جواب هاس منطقی و بدون فحش شما هستيم و بعد نوبت شما ميشه از همه ما سوال کنيد!

---------- Post added at 05:37 PM ---------- Previous post was at 05:34 PM ----------

فکر کنم سوال اول که هنوز بهش جواب داده نشده باشيد ip سرورتون باشه !
    نود اصلی رو ميخوان دوستان ظاهرا!
    همون سروری که شما قراره روش به مشتريانتون vps بديد!

منتظر جوابتون هستم!
    انشالا که فحشی نشم مثل بقيه
    تاييد مالی آنلاين دامنه های ملی (ir) در سايت sa1601.ir
    مشاهده تعرفه های روزانه اس ای 1601

7. تعداد تشکر ها از amiri113 به دلیل پست مفید

عضو جدید nasleweb آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    170
    تشکر تشکر شده 
    35
    تشکر شده در
    18 پست

سلام

خب ظاهراً تو این چند ساعتی که نبودم اینجا کولاک اومده !

من چند تا نکته تو مطالب دوستان دیدم که برام جالب بود و نقل قولی جواب میدم تا دیگه بیش از حد این قضیه کش پیدا نکنه :

این مطلب رو توضیح بدید که دقیقا چه شرایطی را پیدا کردید ؟ رزیدت امریکا شدید . گرین کارت گرفتید . یا از طریق فردی در خارج از ایران خرید میکنید
    البته اینکه ما از چه راهی خرید می کنیم زیاد مهم نیست. اما خودتان هم می دونید دو راه هست که عرفه ! یکی اینکه شخصی خارج از ایران این کار رو براتون انجام و متداول ترینش اینه که برای خودتون یه هویت ساختگی و یا نیمه ساختگی بسازید و با حسابهایی مثل paypal یا کارتهای اعتباری خرید کنید!

این حق مشتری هست که بدونه با چه شرایطی داره از امریکا سرور میخره
    بله کاملاً حق با شماست. از این نکته ی سنجیتون سپاسگزاری می کنم. اما دوست محترم نکته اینجاست که این آفری که من زدم برای ریموت دسکتاپهایی هست که میخواهند دانلود/آپلود داشته باشند! یعنی کاری که از بیخ غیرقانونی هست و سایتهای دانلود ایرانی معمولاً به این سرورها احتیاج دارند. براشونم تنها چیزی که در الویت قرار داره قیمته که ما براشون کار رو آسون کردیم!
    پس مشتری ای میتونه ادعای قانون داشته باشه که کار از ریشه قانونی انجام شده باشه نه این مدلی!

فردا اگه بسته شد طرف حسابش کیه
    خب مشخصاً طرف حسابش شرکت توسعه نسل وب و مدیرانشه. تو شرایط سرویس دهی تنها موردی که ما ازش مبری هستیم حوادث طبیعی و غیرمترقبه هست. که در تمام دنیا نیز به همین صورته. در مورد تحریم هم ما مسئول نیستیم چون اعلام کردیم که کشور ما تحریمه و اگر مشکلی پیش اومد گردن خودتونه ! پس مورد مجهولی وجود نداره. تقریباً 99% همکاران هم همینطور سرویس میدهند جز آنهایی که از به کلی کارشون رو کشیدن به ایران مثل: میهن نیک!

دو تا کتاب نوشتید ولی خودتون بهتر از هر کس میدونید که دارید رسماً مزخرف میگید!
    البته من از شما خورده نمیگیرم چون ظاهراً در ایران تشریف ندارید و به همین خاطر براحتی چنین کلماتی رو بکار می برید!

100% اطمینان داریم که سیستم خانگی رو به عنوان سرور تحویل ملت نمیده ! همین !
    در مورد این cpu کاملاً حق با شماست. و اشتباه از من بوده که شفاف سازی نکرده بودم. عذر میخوام

جوک های دیگه از قبیل VPS کمتر از 1 مگ ( ؟؟؟ ) بهتون نمیدم و ... بگید و خودتون رو مضحکه کنید.
    به سن شما نمیخوره و بعیده که در کلام اشخاص به دنبال اشتباهات لفظی باشید.

Web Hosting Offers - Web Hosting Talk

بهتره اینجا رو ببنید و معنی فروم و پرسیدن سوالات رو بدونید . هر کسی حق داره سوال بپرسه چه بخواد سرویس را خریداری کنه چه نکنه . و فروشنده موظف هست که به تمامی سوالات جواب بده
    واقعاً در این شفاف سازیتون متشکرم. امروز خودم دچار شک شده بودم و رفتم همین جا. دیدم اکثراً که سوالی نمی پرسند اما اگر هم بپرسند از این دست هست :
    Do you own your servers?
    Also, what's your URL?
    ور در جواب خیلی کوتاه :
    We rent our servers from GigeNet (fully managed). Our url is: Vps Hosting

البته در این بین کسانی هم هستند که سوالات خاص و شبهه انداز می پرسند که البته در اکثر موارد ندیدیم جوابی هم بگیرند. اصلاً تحویلشون نمی گیرند!

نکته 1 - بر اساس قوانین امریکا هر گونه فروش و معامله با شرکت ها و مردم ایران ممنوع هست .
    که البته شما با این ارسال باعث شدید که ارسال قبلی تون هم کمی دچار نقض بشه:
    مثلا شرکت کارو در امریکا واقع هست ولی تو سایتش نوشته که نمایندگی رسمی فروش در ایران داره و این اصلا محرمانه نیست

پس شرکت کارو هم ریگی به کفش داشته؟!

نکته 2 - هیچ چیزی اینجا محرمانه نیست و اگر قرار هست سرویسی را بفروش برسانید باید اطلاعات دقیق را به مشتری اعلام کنید .
    صد در صد نفسِ این حرفتون رو تایید می کنم. مثلاً من برای مشترهای طراحی سایتمون نمونه کار و دمو نشون میدم و ثابت می کنم که فلان سایت رو ما طراحی کردیم اما هیچ وقت نمیام یک سری مسائل داخلی و حرفه ای کارم رو نشونش بدم. خب در واقع بروز برخی مسائل محرمانه و داخلی میتونه منو خیلی آسون زیر سوال ببره. (نکته: هیچکس نمی تونه ادعا کنه که بدون کوچکترین موردی داره سرویس و یا محصول و یا خدمات به مشتری ارائه میده!)

نکته 3- اگر شرکت معتبر و قانونی هستید اطلاعات کافی در مورد خودتون تو سایت قرار بدید از ثبیل شماره ثبا - ادرس شرکت - تاریخ فعالیت - و ....
    در مورد ثبت و سایر مسائل هم حق با شماست. ببخشید! همین جا هم شفاف بگم که به تازگی شرکت رو با نام توسعه نسل وب ثبت کردیم که البته دلایلی داشتیم. چون ما نمایندگی سخت افزار هم داشتیم و مدتها با پروانه کار می کردیم زیاد در فکر ثبت شرکت مجزا نبودیم. اما خب امسال تصمیم گرفتیم یک شرکت هم ثبت کنیم.
    Iranian Official Journal
    البته شاید شماره 4 رقمی ثبت ما هم قابل توجه برای برخی دوستان باشد که سنشون از حمید و بنده بالاتره.

واقعا جای تاسف داره که کار هاستینگ اینطوری شده هر فردی به راحتی واردش میشه و هر طور دوست داره رفتار میکنه .
    مخصوصاً از زمانی که خرید یک vps با قیمتهای ویژه هم آسونتر شده! شما چند ساله دارید فعالیت می کنید؟!

فکر کنم سوال اول که هنوز بهش جواب داده نشده باشيد ip سرورتون باشه !
    از اونجایی که این دختر ما خیلی خاطرخواه پیدا کرده مجبورم که یه چشمه از هنرش رو نشون خواستگاران قلابیش بدم:
    38.99.171.14
    البته ببخشید که ip سرور اصلی رو ندادم . این مال همون سروری هست که cpu اش رو اون بالا نوشتم و از سافت هم نیست. اما خب سرور دیگری که داریم آپ می کنیم و مشخصاتش رو حمید جان لینک دادن رو انشاءالله بعداً خدمتتون ارائه میدم.
    خدا وکیلی به چشم خواهر و مادر به این دختر ما نگاه کنیدااا !

از اینکه پر چونگی کردم از همه ی دوستان عذرخواهی میکنم. پرچونه آفریده شدم!

در آخر هم عرض می کنم قبل از اینکه اینقدر یک تاپیک فروش رو به چالش بکشید یه نگاهی هم به پیشنهاد دوستمون (afraweb.net) و لینکی که از wht اصلی دادن بندازید کمی با نوع بیان سوالات و به چالش کشیدن تاپیکهای فروش آشنایی پیدا کنید.

از تمامی انتقادها ، پیشنهاد ها و سوالات هم تشکر می کنم و امیدوارم هر روز شاهد پیشرفت باشیم. و ما هم کنار سایر دوستان یاد بگیریم.

ارادتمند شما
    احدی نژاد
    ویرایش توسط nasleweb : February 1st, 2010 در ساعت 19:52

9. تعداد تشکر ها ازnasleweb به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    334
    تشکر تشکر شده 
    3,554
    تشکر شده در
    1,115 پست

سلام.

من با توجه به پاسخ های دقیق و قانع کننده آقای Nasleweb به نظرم تمامی موارد سو تفاهم بوده و با گزاشتن IP تست و مشخص کردن نام دیتاسنتر سرویس دهنده در صفحه اول تاپیک میشه این سو تفاهم ها رو برطرف کرد.

آقای hamid69 شما هم لطف کنید قبل از اومدن به این سایت و بررسی این تاپیک قرص اعصابتون رو میل بفرمایید که در پاسخگویی از خودتون ضعف نشون ندید و مستقیماً به اصل مطلب بپردازید.

با تشکر.

11. تعداد تشکر ها ازAria به دلیل پست مفید

عضو انجمن AfraWeb.net آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    478
    تشکر تشکر شده 
    1,026
    تشکر شده در
    664 پست

هیچ مسله ای بهتر از صادق بودن با مشتریان نیست . از اینکه اطلاعات تکمیلی را گزاشتید تشکر میکنیم
    امیدواریم در کار وب هاستینگ موفق باشید و پیشرفت خوبی داشته باشید
    [LEFT]AfraWeb, Since December 18 2007
    Managed & Unmanaged VPS and Dedicated Servers in Canada
    Netelligent Hosting Services Inc
    Iran office : 98-21-66841497

13. تعداد تشکر ها از AfraWeb.net به دلیل پست مفید

عضو انجمن amiri113 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,315
    تشکر تشکر شده 
    1,642
    تشکر شده در
    853 پست

منم آماده پاسخگويي به سوالاتم!
    البته تو يک تاپيک جداگونه!

و از nasleweb به خاطر احترام به اصل صداقت با مشتری ممنونم!
    تاييد مالی آنلاين دامنه های ملی (ir) در سايت sa1601.ir
    مشاهده تعرفه های روزانه اس ای 1601

15. تعداد تشکر ها ازamiri113 به دلیل پست مفید

عضو جدید Iranizi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    31
    تشکر تشکر شده 
    46
    تشکر شده در
    36 پست

بنده چند ماه ازتون سرویس گرفتم و لازم دونستم نکاتی رو تو این تاپیک اعلام کنم.
    یک بار که تمام اطلاعات بنده روی وی پی اس شما غیب شد و فرمودید ویروسی شده! هر چند که این جواب و یا بهتر بگم بهانه شما رو پذیرفتم.
    اما متاسفانه بزرگترین بی احترامی رو چند روز پیش دیدم. زمانی که وقت تمدید سرویس بنده بود و سایت شما چند روز داون بود. تلفن رو هم که یا جواب نمیدادید و یا خاموش بود. بعد از چند روز هم که سایتتون بالا اومد نه به تیکت پاسخ دادید و نه به تماس های بنده. و مجددا تمام فایل های بنده رفت به همون جایی که بار قبل رفته بود!
    لطفا مثل دفعات گذشته جوابی ندید که به شعور آدم توهین کنه! هر چند نیازی به جوابگویی نیست. در زمانی که باید جوابم رو گرفتم.
    به هرحال این هم پایان همکاری ما با شما.
    موفق باشید اما نه به هر قیمتی!

17. تعداد تشکر ها از Iranizi به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,091
    تشکر تشکر شده 
    174
    تشکر شده در
    117 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Iranizi نمایش پست ها
    بنده چند ماه ازتون سرویس گرفتم و لازم دونستم نکاتی رو تو این تاپیک اعلام کنم.
    یک بار که تمام اطلاعات بنده روی وی پی اس شما غیب شد و فرمودید ویروسی شده! هر چند که این جواب و یا بهتر بگم بهانه شما رو پذیرفتم.
    اما متاسفانه بزرگترین بی احترامی رو چند روز پیش دیدم. زمانی که وقت تمدید سرویس بنده بود و سایت شما چند روز داون بود. تلفن رو هم که یا جواب نمیدادید و یا خاموش بود. بعد از چند روز هم که سایتتون بالا اومد نه به تیکت پاسخ دادید و نه به تماس های بنده. و مجددا تمام فایل های بنده رفت به همون جایی که بار قبل رفته بود!
    لطفا مثل دفعات گذشته جوابی ندید که به شعور آدم توهین کنه! هر چند نیازی به جوابگویی نیست. در زمانی که باید جوابم رو گرفتم.
    به هرحال این هم پایان همکاری ما با شما.
    موفق باشید اما نه به هر قیمتی!

حالا کجا هستند مدیران محترم !! شرکت توسعه نسل وب که با اون همه ادعا و ندادن آی پی سرور دم از مشتری مداری می زدند

19. تعداد تشکر ها از shervin114 به دلیل پست مفید

عضو جدید Iranizi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    31
    تشکر تشکر شده 
    46
    تشکر شده در
    36 پست

امیدوارم بقیه دوستان هم این تاپیک رو ببینند تا مثل من با سرویس گرفتن از اینها به شعورشون توهین نشه!

21. تعداد تشکر ها از Iranizi به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,091
    تشکر تشکر شده 
    174
    تشکر شده در
    117 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Iranizi نمایش پست ها
    امیدوارم بقیه دوستان هم این تاپیک رو ببینند تا مثل من با سرویس گرفتن از اینها به شعورشون توهین نشه!
    البته دوست عزیز خود شما هم مقصر هستید
    کسی که صحبت های منطقی همکار و رقیبش رو نمیتونه تحمل کنه و بددهنی میکنه
    وای به اون موقعی که ازش سرویسی گرفته باشید و بخواهید ازش انتقاد کنید
    این همه شرکت و شخص ، شما رفتید از همچین آدمی سرور گرفتید

23. تعداد تشکر ها از shervin114 به دلیل پست مفید

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)