صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 42

موضوع: فروش ویژه VPS ویندوز جهت Remote Desktop و آپلود/دانلود

عضو جدید nasleweb آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    170
    تشکر تشکر شده 
    35
    تشکر شده در
    18 پست

54 فروش ویژه VPS ویندوز جهت Remote Desktop و آپلود/دانلود

سلام به دوستان گرامی

شرکت توسعه نسل وب اقدام به فروش سرورهای مجازی ویندوز همراه با کنترل پنل مدیریت VPS نموده است. لیست مشخصات و قیمتها به شرح ذیل می باشند:

VPS128w
    رم اختصاصی: 128 مگابایت
    هارد دیسک: 15 گیگابایت
    پهنای باند: 100 گیگابایت (ماهیانه)
    با Uplink 100Mps

قیمت: ماهیانه 7000 تومان

----

VPS256w
    رم اختصاصی: 256 مگابایت
    هارد دیسک: 30 گیگابایت
    پهنای باند: 200 گیگابایت (ماهیانه)
    با Uplink 100Mps

قیمت: ماهیانه 14000 تومان

----

VPS512w
    رم اختصاصی: 512 مگابایت
    هارد دیسک: 60 گیگابایت
    پهنای باند: 400 گیگابایت (ماهیانه)
    با Uplink 100Mps

قیمت: ماهیانه 24000 تومان

سایر امکانات و جزئیات:
    - سی.پی.یو سرور : Core2Quad Q9300
    - قابلیت نصب ویندوز 32 و 64 بیتی به انتخاب خود مشتری
    - کنترل مجزای سرور با HyperVM جهت (ریبوت، خاموش و روشن کردن، تغییر سیستم عامل و ...)
    - شبکه سرورها توسط DDOS Protection CISCO محافظت شده است.
    - قابلیت نصب دوباره سیستم عامل به صورت مجانی توسط خود شما ، بدون نیاز به تماس گرفتن با ما.
    - و در آخر سرور اصلی در آمریکا (نیویورک) می باشد.

جهت سفارش و یا دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره در زمینه خرید می توانید با شماره های 09354553898 و 09125532601 در تمامی ساعات شبانه روز تماس بگیرید.
    و یا از به آدرس الکترونیک sales@nasleweb.com ایمیل ارسال نمایید.
    ویرایش توسط nasleweb : January 30th, 2010 در ساعت 21:23

2. تعداد تشکر ها ازnasleweb به دلیل پست مفید

3. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    334
    تشکر تشکر شده 
    3,554
    تشکر شده در
    1,115 پست

پیش فرض پاسخ : فروش ویژه VPS ویندوز جهت Remote Desktop و آپلود/دانلود

سلام.

دوست عزیز شما کاربران اینجا رو ساده فرض کردید یا خدای نکرده .... ؟

OpticGrid: 2010 Deal | Dual Quad Xeon, 36GB RAM, 6x300GB SCSI 15k, 6TB B/W - $799 - Serchen Interactive Forums

http://forums.digitalpoint.com/showthread.php?t=1316450

http://forums.ncix.com/forums/?mode=...er=3&subpage=2

http://www.crucialwebhost.com/compan...ns/washington/

آقای BestServer.ir از شما IP سرور خودتون رو خواستند نه اینکه برید تو WHT یا انجمن های هاستینگ دیگه سرچ کنید و IP شرکت Softlayer رو بزارید اینجا ...!

متاسفم واقعاً !

با تشکر.

5. تعداد تشکر ها ازAria به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    3 پست

با عرض سلام
    به چند نکته اشاره میکنم و امیدوارم دیگر دوستان از زدن تاپیک های بیهوده جهت تخریب دیگران خودداری کنند.

1.من یک از افراد همان تیمی در (قالب شرکتی ، گفتم بگم شرکت چون الان میگین اینا که تیم هستند شرکت نیستند) هستم که این سرویس ها را اماده میکند و در اختیار نسل وب قرار میدهد ؛ ما با شرکت نسل وب در یک سری پروژه همکاری داریم ، متشریان خاص خود را داریم و هیچ گاه در این انجمن ظاهر نمیشویم و نخواهیم شد چون کار بیهوده ای است برایمان ، در انجمن ایرانی وب هاستینگ تالک برای هر آفر ما باید به دو هزار نفر که قصد تخریب چهره ما را دارند جواب پس بدیم و انها هم ما را به سخره بگیرند و خرد کنند (هرچند که راست بگویم ، عده ای هم زود باور حرف ما را باور نمیکنند و به تفسیرات اشتباه دیگران) البته روی جنازه های ما تا از روی این کار از بتوانند خود را در عرصه ثابت نگه دارند و سرویس های خود را به فروش برسانند.
    کجای وب هاستینگ تالک اصلی اینجوری است؟
    افر میدن فوقش یک آی پی کسی میگه بدین واسه تست پینگ و تمام.

2.نسل وب به علت کثرت کاریشون با ما چند قدمی در هماهنگی کامل فاصله دارند و البته اشتباه از ما بوده که اطلاعات را به صورت کامل در اختیار ایشون قرار دادیم تا دیگر کسی سوال نکند.

توضیحات:
    - سافت لایر به ایرانی سرور نمیده مگر با شرایط خاص ما اون شرایط را پیدا کردیم و الان با اون شرایط داریم میگیرم (حالا خودتان برید بگردید پیدا کنید ، اینکه هم ما بر طبق چه ظوابطی گزفتیم محرمانه است و از اسرار کار ماست و سافت لایر میداند افراد استفاده کننده از این سرور ها ایرانی هستند و هیچ مشکلی هم ندارد با این موضوع ، ما هم تضمین میکنیم مشکلی پیش نمیاد و گارانتی کردیم - وقتیم میگم نمی آید یعنی اصلا پیش نمی آید ، گارانتی هم شده و این که اگرم پیش بیاد که انشاالله پیش نمیاد ما خودمان 5 برار هزینه پرداختی کاربر را جریمه بهش میدیم و سرور جدید را حداکثر تا 3 ساعت بعد با اطلاعاتش که در سرور قبلی بوده تحویلش میدیم)

- اینکه ما این سرور را با چه قیمتی میخریم و چرا میتونیم با این قیمت از آن وی پی اس بفروشیم هم به خودمان مربوط است ، فکر نکنم به کسی مربوط باشد.

- خوب جواب سوال های شما دوست عزیز جناب آریا ، نمیدانم چرا ، بیشتر از این نگشتید و این همه دور زدید.
    من جوابتون را میدم و دیگر هم سوالی نپرسید. اگر شما زحمت گشتن و پیدا کردن آی پی را از توی انجمن ها بخ خود نمیدادید و از بخ جای اینکه لقمه را دور دهان خود بگردانید ...
    شما به سایت سافت لایر رجوع کنید
    در این صفحه
    SoftLayer Facilities
    در مورد شبکه دیتا سنتر سافت لایر توضیح داده شده.

این هم صفحه مربوط به دیتاسنتر واشنگتن
    Data Center & Network Details: Washington, DC

ما آی پی ها زا از اینجا دایم نیاز به گشتن در انجمن ها نبود !!! نمیدانم شما چرا رفتید سند از انجمن رو کردید؟؟؟!!! چرا؟
    چرا این همه به این دوست ما نسل وب تهمت و افترا میزنید؟

نسل وب با ما تماس گرفتند گفتند آی پی بدید میخواهند پینگ بگیرند ، ما هم آپی دیتاسنتر واشنگتن سافت لایر را دادیم.
    هر اطلاعاتی خواستید در این صفحه است.

چرا این همه با همدیگر نفاق دارید؟! ایشون هم دو تا بفروشه از سرور هاشو شما سرنگون میشید؟ این چه کاری دوستان.

نکته : ما چون قیمت هامون پایین است زود سرور ها فروش میرود سرور های قبلی ما در سافت لایر نبود و از دیتاسنتر های دیگری تامین میشد ، برای همین ممکن است آی پی هم ایشون قبلا به شما داده باشد که اون مال دیتا سنتر های قبلیست.

خوب میرسم به اینکه آی پی بدیم ؟! چون باز حتما میگوئید آی پی میخوایم ، حالا آی پی دیتاسنتر را دادیم که خودش داده واسه معرفی دیتاسنتر خودش.
    اما چون میدانم شما باز میخواهید این آقای نسل وب را دست به سر کنید و به بازیش بگیرید لپ کلام بگم ، آی پی همان آی پی ما همان را میدیم
    سرور تحویل گرفتید از ما برید هر چقدر دوست داشتید از آی پیتون پینگ بگیرید و ببینید کجاست.
    اصلا لازم نیست من آی پی بدم وقتی میگیم داریم از سافت لایر میدیم آی پی واشنگتن هم دادم یعنی این دیتاسنتر میخواهید ببینید پینگش بدردتون میخوره یا نه.
    سرورم گرفتید کاری نداره ما که کلاه بردار نیستیم آی پی را یک whois بگیرید معلوم میشه مال کجاست.
    اون موقع اگر نبود بیاید این همه به توپ و تانک ببندینش.

من آی پی سرور مردم را بدم برای چی؟

حالا دیگ تاسف لازم نیست.
    آقا تا کی تهمت و دروغ ؟؟؟

نمیتونی با این نسل وب دوست باشی چرا دشمنش میشی؟

- در مورد سی پی یو ای که ایشون اول معرفی کردند بهتون در این تاپیک این سی پی یو مال همان دیتاسنتر های قبلی ما است ، سی پی یو که ما داریم الان استفاده میکنیم در سافت لایر برای سرور های کوچک Xeon 3220 و سرور های بلاتر هم که فرق داره.
    این هم لینک خرید این سرور
    https://www.softlayer.com/Sales/orderServer/23/699
    خواستید بخرید.

فکر نکنم سوالی یا شبه ای مانده باشد.
    حالا دوست داشتید بخرید تست کنید ، دوستم نداشتید خوب نخرید زور که نیست!

فعلا هم این را بگم تمامی دیتاسنتر هایمان پر شده ، سافت لایر هم یکی داریم جدید میگیریم انشا الله اون هم تا پس فردا آمده تحویل است.

پس فعلا درخواست ندین ، تا دو روز دیگر.

در آخر این به خودمان مربوطه برای چی این قیمت ، چرا سافت لایر ، چرا این مقدار پهنای باند ، چرا این مقدار آپ لاینک ، چرا بهمون گیر نمیدن ، چرا و چرا ...

من بار ها دیدم در این انجمن افراد دیگران را میکوبند... وقتی یکی آفر میدهد.مخصوصا اگر تازه وارد باشه.
    اگر بیشتر خواستید این نسل وب را بکوبید و الکی و بدون دلیل و مدرک کارش را خراب کنید (چون کارش درسته ، شما الکی دارید بهانه میگیرد از عرصه بیرون بندازینش) باز بشنید ازش بیست سوالی بپرسید ، اینم همه را نمیدونه ، برد هم با شماست.
    آخرم میگن کی اینجا راست میگفته ، میگن شما شما!
    چرا چون انقدر ذهن مردم را شستشو میدین با این تهمت ها که کسی جرات نکنه ازش بخریه.بگه دروغ میگه.
    شما ها که میدونید این شرکت است ، به جای اینکه این همه اذیتش کنید ، یکی ازش میخریدید بعد اگر آی پی سافت لایر نبود به دار می زدینش.

جوانمردیتان کو؟ خوب دوست داره بفروشه ، مگر نون شما را آجر کرده ؟

(اگر غلط املای در متن من بود عذر میخواهم چون باید عجله ای مینوشتم ، چون کلی کار دارم که مانده)
    ویرایش توسط hamid64 : February 1st, 2010 در ساعت 14:21

7. تعداد تشکر ها از hamid64 به دلیل پست مفید

عضو انجمن AfraWeb.net آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    478
    تشکر تشکر شده 
    1,026
    تشکر شده در
    664 پست

دوست عزیز این فروم عمومی هست و همه حق دارند نظرات و سوالات عمومی و تخصصی خودشون رو بپرسیند و هیچ کسی قصد تخریب را ندارد
    ولی اگر از ابتدا شفاف مطالب رو بیان میکردید اینگونه ابهامات پیش نمیومد .

توضیحات:
    - سافت لایر به ایرانی سرور نمیده مگر با شرایط خاص ما اون شرایط را پیدا کردیم و الان با اون شرایط داریم میگیرم (حالا خودتان برید بگردید پیدا کنید ، اینکه هم ما بر طبق چه ظوابطی گزفتیم محرمانه است و از اسرار کار ماست و سافت لایر میداند افراد استفاده کننده از این سرور ها ایرانی هستند و هیچ مشکلی هم ندارد با این موضوع ، ما هم تضمین میکنیم مشکلی پیش نمیاد و گارانتی کردیم - وقتیم میگم نمی آید یعنی اصلا پیش نمی آید ، گارانتی هم شده و این که اگرم پیش بیاد که انشاالله پیش نمیاد ما خودمان 5 برار هزینه پرداختی کاربر را جریمه بهش میدیم و سرور جدید را حداکثر تا 3 ساعت بعد با اطلاعاتش که در سرور قبلی بوده تحویلش میدیم)

این مطلب رو توضیح بدید که دقیقا چه شرایطی را پیدا کردید ؟ رزیدت امریکا شدید . گرین کارت گرفتید . یا از طریق فردی در خارج از ایران خرید میکنید در ضمن هیچ مسله ای محرمانه نیست . این حق مشتری هست که بدونه با چه شرایطی داره از امریکا سرور میخره و فردا اگه بسته شد طرف حسابش کیه مثلا شرکت کارو در امریکا واقع هست ولی تو سایتش نوشته که نمایندگی رسمی فروش در ایران داره و این اصلا محرمانه نیست
    ویرایش توسط AfraWeb.net : February 1st, 2010 در ساعت 14:33
    [LEFT]AfraWeb, Since December 18 2007
    Managed & Unmanaged VPS and Dedicated Servers in Canada
    Netelligent Hosting Services Inc
    Iran office : 98-21-66841497

9. تعداد تشکر ها ازAfraWeb.net به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    90
    تشکر تشکر شده 
    897
    تشکر شده در
    560 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid64 نمایش پست ها
    با عرض سلام
    به چند نکته اشاره میکنم و امیدوارم دیگر دوستان از زدن تاپیک های بیهوده جهت تخریب دیگران خودداری کنند.

1.من یک از افراد همان تیمی در (قالب شرکتی ، گفتم بگم شرکت چون الان میگین اینا که تیم هستند شرکت نیستند) هستم که این سرویس ها را اماده میکند و در اختیار نسل وب قرار میدهد ؛ ما با شرکت نسل وب در یک سری پروژه همکاری داریم ، متشریان خاص خود را داریم و هیچ گاه در این انجمن ظاهر نمیشویم و نخواهیم شد چون کار بیهوده ای است برایمان ، در انجمن ایرانی وب هاستینگ تالک برای هر آفر ما باید به دو هزار نفر که قصد تخریب چهره ما را دارند جواب پس بدیم و انها هم ما را به سخره بگیرند و خرد کنند (هرچند که راست بگویم ، عده ای هم زود باور حرف ما را باور نمیکنند و به تفسیرات اشتباه دیگران) البته روی جنازه های ما تا از روی این کار از بتوانند خود را در عرصه ثابت نگه دارند و سرویس های خود را به فروش برسانند.
    کجای وب هاستینگ تالک اصلی اینجوری است؟
    افر میدن فوقش یک آی پی کسی میگه بدین واسه تست پینگ و تمام.

2.نسل وب به علت کثرت کاریشون با ما چند قدمی در هماهنگی کامل فاصله دارند و البته اشتباه از ما بوده که اطلاعات را به صورت کامل در اختیار ایشون قرار دادیم تا دیگر کسی سوال نکند.

توضیحات:

- اینکه ما این سرور را با چه قیمتی میخریم و چرا میتونیم با این قیمت از آن وی پی اس بفروشیم هم به خودمان مربوط است ، فکر نکنم به کسی مربوط باشد.

- خوب جواب سوال های شما دوست عزیز جناب آریا ، نمیدانم چرا ، بیشتر از این نگشتید و این همه دور زدید.
    من جوابتون را میدم و دیگر هم سوالی نپرسید. اگر شما زحمت گشتن و پیدا کردن آی پی را از توی انجمن ها بخ خود نمیدادید و از بخ جای اینکه لقمه را دور دهان خود بگردانید ...
    شما به سایت سافت لایر رجوع کنید
    در این صفحه
    softlayer facilities
    در مورد شبکه دیتا سنتر سافت لایر توضیح داده شده.

این هم صفحه مربوط به دیتاسنتر واشنگتن
    data center & network details: Washington, dc

ما آی پی ها زا از اینجا دایم نیاز به گشتن در انجمن ها نبود !!! نمیدانم شما چرا رفتید سند از انجمن رو کردید؟؟؟!!! چرا؟
    چرا این همه به این دوست ما نسل وب تهمت و افترا میزنید؟

نسل وب با ما تماس گرفتند گفتند آی پی بدید میخواهند پینگ بگیرند ، ما هم آپی دیتاسنتر واشنگتن سافت لایر را دادیم.
    هر اطلاعاتی خواستید در این صفحه است.

چرا این همه با همدیگر نفاق دارید؟! ایشون هم دو تا بفروشه از سرور هاشو شما سرنگون میشید؟ این چه کاری دوستان.

نکته : ما چون قیمت هامون پایین است زود سرور ها فروش میرود سرور های قبلی ما در سافت لایر نبود و از دیتاسنتر های دیگری تامین میشد ، برای همین ممکن است آی پی هم ایشون قبلا به شما داده باشد که اون مال دیتا سنتر های قبلیست.

خوب میرسم به اینکه آی پی بدیم ؟! چون باز حتما میگوئید آی پی میخوایم ، حالا آی پی دیتاسنتر را دادیم که خودش داده واسه معرفی دیتاسنتر خودش.
    اما چون میدانم شما باز میخواهید این آقای نسل وب را دست به سر کنید و به بازیش بگیرید لپ کلام بگم ، آی پی همان آی پی ما همان را میدیم
    سرور تحویل گرفتید از ما برید هر چقدر دوست داشتید از آی پیتون پینگ بگیرید و ببینید کجاست.
    اصلا لازم نیست من آی پی بدم وقتی میگیم داریم از سافت لایر میدیم آی پی واشنگتن هم دادم یعنی این دیتاسنتر میخواهید ببینید پینگش بدردتون میخوره یا نه.
    سرورم گرفتید کاری نداره ما که کلاه بردار نیستیم آی پی را یک whois بگیرید معلوم میشه مال کجاست.
    اون موقع اگر نبود بیاید این همه به توپ و تانک ببندینش.

من آی پی سرور مردم را بدم برای چی؟

حالا دیگ تاسف لازم نیست.
    آقا تا کی تهمت و دروغ ؟؟؟

نمیتونی با این نسل وب دوست باشی چرا دشمنش میشی؟

- در مورد سی پی یو ای که ایشون اول معرفی کردند بهتون در این تاپیک این سی پی یو مال همان دیتاسنتر های قبلی ما است ، سی پی یو که ما داریم الان استفاده میکنیم در سافت لایر برای سرور های کوچک xeon 3220 و سرور های بلاتر هم که فرق داره.
    این هم لینک خرید این سرور
    https://www.softlayer.com/sales/orderserver/23/699
    خواستید بخرید.

فکر نکنم سوالی یا شبه ای مانده باشد.
    حالا دوست داشتید بخرید تست کنید ، دوستم نداشتید خوب نخرید زور که نیست!

فعلا هم این را بگم تمامی دیتاسنتر هایمان پر شده ، سافت لایر هم یکی داریم جدید میگیریم انشا الله اون هم تا پس فردا آمده تحویل است.

پس فعلا درخواست ندین ، تا دو روز دیگر.

در آخر این به خودمان مربوطه برای چی این قیمت ، چرا سافت لایر ، چرا این مقدار پهنای باند ، چرا این مقدار آپ لاینک ، چرا بهمون گیر نمیدن ، چرا و چرا ...

من بار ها دیدم در این انجمن افراد دیگران را میکوبند... وقتی یکی آفر میدهد.مخصوصا اگر تازه وارد باشه.
    اگر بیشتر خواستید این نسل وب را بکوبید و الکی و بدون دلیل و مدرک کارش را خراب کنید (چون کارش درسته ، شما الکی دارید بهانه میگیرد از عرصه بیرون بندازینش) باز بشنید ازش بیست سوالی بپرسید ، اینم همه را نمیدونه ، برد هم با شماست.
    آخرم میگن کی اینجا راست میگفته ، میگن شما شما!
    چرا چون انقدر ذهن مردم را شستشو میدین با این تهمت ها که کسی جرات نکنه ازش بخریه.بگه دروغ میگه.
    شما ها که میدونید این شرکت است ، به جای اینکه این همه اذیتش کنید ، یکی ازش میخریدید بعد اگر آی پی سافت لایر نبود به دار می زدینش.

جوانمردیتان کو؟ خوب دوست داره بفروشه ، مگر نون شما را آجر کرده ؟

(اگر غلط املای در متن من بود عذر میخواهم چون باید عجله ای مینوشتم ، چون کلی کار دارم که مانده)

یاد سخنرانی ا ن افتادم ! به همه چیز چنگ زدید غیر مطلب اصلی !
    فقط سفسطه !
    شما موظف هستید جواب بدید ! و الا آفر نزارید ! شما برید تو تالک بزنید ببینید من همین سوال رو کنم کسی گیر می ده یا نه !
    شما هنوز جواب ساده رو بلد نیستید بدید !
    من هم می گم سرور هامون از پلانت هست ، بعد آی پی اصلی دیتاسنتر رو بدم که چی بشه ؟
    لینک شبکه سافت لایر چه ربطی به شما داره ؟ به سوال های داده شده داره ! کسی شک نداره راجع به شرکت !

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    3 پست

موضوع اصلی اینه که آی پی میخواهید ؟؟؟
    فکر کنم جوابتون را دادم ، اما انگار باز باید واضحتر بگم.
    گفتم بخرید ازش بهتون آی پی بده.
    واضحتر از این ؟

گفتم بخرید ازش بهتون آی پی میدهد.
    وگرنه همان آی پی دی سی کافیه ، الان اگر بخواد کلاه برداری کنه خوب بجای آی پی دی سی میره یک آی پی دیگر گیر میاره شما از کجا میخواهید بفهمید این آی پی مال همان سروری هست که میخواهد بهتون بده!

هیچ وقت کسی برای دیتاسنتر سافت لایر از شما به جز نام دی سی و اینکه همان آی پی اصلی چیزی نمیخواهد برید تست کنید.
    حتما خودم تست کردم و دیدم که دارم میگم.

====
    در مورد اینکه هم دیتاسنتر شما رقابت داره ، خوب داشته باشه.
    به من چه ، به این چه ، به ما چه.
    این دلیل میشه بخواهید کار این آقا را خراب کنید؟ که خودتان پیشرفت کنید؟

واقعا یکی یکم جولوتون کم از لحاظ توضیح دادن ، میخوریدش.
    ====
    دیگر هم توضیح و تفسیر نکنید.

وقتی باهاتون رو راسته ، چرا بهانه بنی اسرائیلی میارین.
    اینقدر با این سوالات ذهن مردم را شستشو ندین.

چیز پی ان اینا هم کسی حق نصب رو سرور های ما را ندارد.
    ممنوع.
    این سرور ها فقط برای دانلود و آپلود است و الی آخر هر کاری به غیر کار چیز پی ان.

---------- Post added at 02:59 PM ---------- Previous post was at 02:35 PM ----------

گفتم خواستید بخرید ازش ، خواستید نخرید.
    توضیحاتی دیگرم در کار نیست.
    بخرید تست بگیرید ، مشکل داشت پس بدید.
    ---
    حق مشتری ؟
    مشتری سرورش را تحویل میگیره و گارانتی شده این قضیه ، دیگر روابط ربطی به مشتری ندارد.
    مشتری یعنی شما؟ شما که نمیخواهید بخرید؟ فقط همان سین جین کردن است؟
    هر وقت خواستید بخرید خودم برایتان توضیح میدهم ، اما چون خیلی از من وقت گرفتید زیر 1 مگ رم بهتون نمیفروشم.
    تا حداقل پول اینهمه چانه زدنم از توش در بیاد.
    (کلی زحمت کشیدم تا تونستم بعد بذارم کف دست شما ، میدونید من چند ماه تلاش کردم تا این موضوع را حل کردم و الان میدانید چند وقت داریم از این کمپانی سرویس میگیرم ؟!)
    من نباید اسرار کارم را فاش کنم ، این موضوع ربطی به کسی ندارد.

قضیه را تمام کنید ، من هیچ چیزی نمیگم اضافه بر درآمد جز اینکه تضمین میکنم ، سفته هم خواستید میدیم ، من خودم شخصا میدم.

الان گفته بود گوانتانامو سرور میفروشم با این مشخصات به این صورت گیر بهش نمیدادین چون خوب جایی که خودتان میگید سرش اتوماتیک زیر آب میره.
    ویرایش توسط hamid64 : February 1st, 2010 در ساعت 15:19

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    334
    تشکر تشکر شده 
    3,554
    تشکر شده در
    1,115 پست

سلام.

بهتون خسته نباشید میگم.

دو تا کتاب نوشتید ولی خودتون بهتر از هر کس میدونید که دارید رسماً مزخرف میگید!

من از بیان رقابت خودمون با این شرکت *تنها* منظورم این بود که از چند و چون این شرکت آگاه هستیم و 100% اطمینان داریم که سیستم خانگی رو به عنوان سرور تحویل ملت نمیده ! همین !

حالا شما بیا در جواب همین چند کلمه ما 2 ساعت بگو تخریب کردید - کوبیدید - اسرار کار و جوک های دیگه از قبیل VPS کمتر از 1 مگ ( ؟؟؟ ) بهتون نمیدم و ... بگید و خودتون رو مضحکه کنید.

شما در این انجمن فعالیت نمی کنید چون قدرتش رو ندارید و مشخصاً سن کمی هم دارید که این از روش صحبت شما کاملاً مشخص هست.

درضمن، ما دیتاسنتر داریم و یک - دو عدد سرور نداریم که بخوایم با شما رقابت کنیم و اگر شما اومدی ارزون فروختی نون ما آجر بشه !

سرور های ما هم قیمت Softlayer و Theplanet و شاید هم در بعضی موارد گرانتر هست و با این اوصاف باز هم مشتریانمون رو خودمون انتخاب میکنیم و به هر کسی سرویس نمیدیم چون احتیاج به پول (به هر شکل) نداریم.

در هر حال، امیدوارم خدا شما رو هم به راه راست هدایت کنه و چند سال دیگه که یکم بزرگتر شدید به این تاپیک بیاید و به گفته های خودتون بخندید.

شما درست میگید درضمن، شما 1500 تا سرور دارید، softlayer هم چند دقیقه پیش رسماً اومد من رو تنبیه کرد که به شما گفتم IP بده و گفت چرا به مشتری گل ما گفتی IP بده که اینطوری فشار خونش بره بالا ؟؟

موفق باشید.

با تشکر.

13. تعداد تشکر ها ازAria به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    478
    تشکر تشکر شده 
    1,026
    تشکر شده در
    664 پست

Web Hosting Offers - Web Hosting Talk

بهتره اینجا رو ببنید و معنی فروم و پرسیدن سوالات رو بدونید . هر کسی حق داره سوال بپرسه چه بخواد سرویس را خریداری کنه چه نکنه . و فروشنده موظف هست که به تمامی سوالات جواب بده
    پس اگز نظر شما غیر این هست اصلا در فروم فعالیت نکنید و تبلیغاتتون را در جاهای دیگر اعلام کنید . اینجا فروم تخصصی هست . پس بهتره شما هم حرفه ای رفتار کنید نیازی به نوشتن این همه مطالب نیست
    نکته 1 - بر اساس قوانین امریکا هر گونه فروش و معامله با شرکت ها و مردم ایران ممنوع هست . نتیجه ما باید به این قانون احترام بزاریم و اگر هم سرویسی را فروختیم به مشتری خطرات استفاده را بهش گوشزد کنیم
    نکته 2 - هیچ چیزی اینجا محرمانه نیست و اگر قرار هست سرویسی را بفروش برسانید باید اطلاعات دقیق را به مشتری اعلام کنید .
    نکته 3- اگر شرکت معتبر و قانونی هستید اطلاعات کافی در مورد خودتون تو سایت قرار بدید از ثبیل شماره ثبا - ادرس شرکت - تاریخ فعالیت - و ....

موفق باشید

15. تعداد تشکر ها از AfraWeb.net به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    3 پست

من کتاب نوشتم تا تو را از این نادانی در بیارم
    کم توضیح دادم که من خورده بودی ، این همه هم بهت توضیح دادم هنوز همون قدر درک کردی که اول کرده بودی.

تو که این همه هوش داری چرا رفتی آی پی را از انجمن ها پیدا کردی؟

در مورد سیستم خانگی ، الان این سرور هم که من گفتم تو لیستشون نیست؟ چرا این همه حاشیه میری؟

من همین کار را هم میکنم ، آره آقا نمیدم به تو و امثال شما ، شما که خریدار نیستید ، گفتم بازار کار را کردید انحصاری برای خودتان در این انجمن.

من نمیام تو این انجمن چون همش باید با افرادی مثل شما کل کل کنم که چرا و به چه دلیل دارم امروز این قیمت و از اینجا میفروشم

بابا به تو چه؟ دوست دارم بفروشم.
    عصبی هم هستم ، چون تو و امثال تو همش اینجوری هستین.
    چون از بس دارم بهت اثبات میکنم خسته شم.
    پدرم من را در آوردی تو.
    آقا مگه میخوام به تو بفروشم؟

مدرک من کارشناسی فیزیک کاربردی - فوق لیسانس نرم فزار کامپبوتر بخونم؟!
    حالا سنم حداقل چقدر میتونه باشه ؟ اگر سربازیم رفته باشم؟ جناب بیست سوالی؟

باز باید خودمان را به تو اثبات کنم؟ برای چی؟ تو مشتری منی؟

من تو و امثال تو را میشناسم کارتون جز گیر دادن چیزی نیست.

گفتم که فقط بلدید مسخره کنید.
    من اگر جای تو بودم این تاپیک را ترک میکردم ، این سابقه بد میشه واسه خودت.

آقا تمومش کن.
    دیگر هم این تاپیک را کسی جز مشتری ادامه نده.

دم به دم هی حرف واسه من عوض میکنه.

تمام.

---------- Post added at 04:35 PM ---------- Previous post was at 04:19 PM ----------

دوست عزیز
    هیچ چیز محرمانه نیست ، یک قانون کلی نیست.
    این قانون در اینکه من روابط خودم را با دیتاسنتر مطرح کنم ربطی نداره.
    نکته بعدی اینکه ایشون نمانیده ما هستند پس روابط با ما را باید مد نظر بگیرید.(اگر قانون را در همه شرایط در نظر بگیریم)

در موردی هم که من بخواهم فعالیت کنم در انجمن باید حتما بگن،
    بگم چقدر تخفیف گرفتم؟ اینجوری متن چت هامون هم که باید براتون کپی کنم و ...

من اینجا قصد فروش ندارم ،
    نمایندگانی که اینجا داریم خودشان خواستند شماره ثبت و غیره را میذارند.

گفتید تضمین ، من گفتم تضمین میکنم ، گفتم 5 برابر هزینه و ... بعد گفتم سفته هم میدیم. بالاتر از این تضیمن؟!
    ما به مشتریانمان همیشه گفیتم همین توضیجاتی که فرمودید آمریکا با ایرانی ...
    اونها هم آگاهند.
    این هم از جواب سوال شما.
    این سوالات عاقلانه بود.

خواهشمندم سوالی دیگر دوستان نفرمائید.
    چون من همه را توضیح دادم.
    پس دنبال بهانه ای دیگر نباشید ، گفتید آی پی ، اونو گفتیم و سایر سوالات هم روشن کردم.
    ویرایش توسط hamid64 : February 1st, 2010 در ساعت 16:51

17. تعداد تشکر ها از hamid64 به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    478
    تشکر تشکر شده 
    1,026
    تشکر شده در
    664 پست

جالب بود وقتی جواب دو تا سوال رو نتونید بدید و عصبی میشید فردا اگه مشکلی پیش بیاد و مشتری ها ازتون بازخواست بکنن چی کار میکنید باز هم عصبی میشید و اینطوری برخورد میکنید . اینجا کسی به شما بی احترامی نکرد ولی رفتار شما متاسفانه....
    واقعا جای تاسف داره که کار هاستینگ اینطوری شده هر فردی به راحتی واردش میشه و هر طور دوست داره رفتار میکنه .

عضو انجمن amiri113 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,315
    تشکر تشکر شده 
    1,642
    تشکر شده در
    853 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid64 نمایش پست ها
    بابا به تو چه؟ دوست دارم بفروشم.
    عصبی هم هستم ، چون تو و امثال تو همش اینجوری هستین.
    آقا خدای نکرده اگر فردا مشکلی پيش بياد و از شما سوالی بپرسه بازم با همين جواب روبرو ميشه ؟
    تاييد مالی آنلاين دامنه های ملی (ir) در سايت sa1601.ir
    مشاهده تعرفه های روزانه اس ای 1601

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)