صفحه 15 از 15 نخستنخست ... 51112131415
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 149 , از مجموع 149

موضوع: دوستانی که سایت وردپرس پر بازدید داشتند و مرتب ساسپند می شدند راهنمایی کنند

عضو انجمن 3245 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    479
    تشکر تشکر شده 
    927
    تشکر شده در
    569 پست

پیش فرض پاسخ : دوستانی که سایت وردپرس پر بازدید داشتند و مرتب ساسپند می شدند راهنمایی کنند

نقل قول نوشته اصلی توسط shivahost نمایش پست ها
    دوست عزیز با مواردی که در مورد استفاده از روبات در سایت شما خواندیم شما نباید سایت خود را در زمره سایت های وردپرسی پربازدید قرار دهید چرا که سایت شما از آن ها هم حدا اقل یک پله پرمصرف تر است.

ما الان سایت های پربازدید وردپرسی را به قیمت ماهانه 70 هزار تومان سرویس می دهیم که خب طبق مطالب ذکر شده در تاپیک شما اصلا قصد پرداخت همچین هزینه ای ندارید. البته این سرویس پربازدید ما هم مطمئنا پاسخگوی سایت شما که پرمصرف تر از آنها می باشد نیست.

شما باید به فکر کانفیگ کردن سرور مجازی خوب برای سایت خود باشید و یا اینکه با داشتن و اداره کردن این سایت خود خداحافظی کنید.
    یا اینکه پولتون رو بیشتر کنید
    با 5هزار تومان 2کیلو شیر نمیتونی بخری!!!!
    اونوفت 1 ماه سرویس پر مصرف؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مگر طرف بیکار است یا ...!!!
    عذر میخوام از دوستان.

ارادت

2. # ADS

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    665
    تشکر تشکر شده 
    4,063
    تشکر شده در
    2,642 پست

پیش فرض پاسخ : دوستانی که سایت وردپرس پر بازدید داشتند و مرتب ساسپند می شدند راهنمایی کنند

چرا این تاپیک قفل نمیشه !؟ هیچ کس با 5 تومن 10 تومن همچین سرویسی نمیده تاپیک و قفل کنید بره دیگه هی همش میاد بالا الکی

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    217
    تشکر تشکر شده 
    77
    تشکر شده در
    69 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط tizparvaz نمایش پست ها
    چرا این تاپیک قفل نمیشه !؟ هیچ کس با 5 تومن 10 تومن همچین سرویسی نمیده تاپیک و قفل کنید بره دیگه هی همش میاد بالا الکی
    به تو ربطی داره ؟ جای تو رو تنگ کرده این تاپیک ؟ هزاران تاپیک توی این سایت بالا پایین میشه شما مدیری مفتشی چیکاره ای اینجا؟
    تو برو هاست بخر صد هزار تومن کسی می یاد بهت بگه خرت به چند من؟
    موقعی خواستی تو تاپیک کسی پست بزاری یه نگاه به تاریخ عضویت خودت و اون بنداز یه نگاه به دور و برت بکن

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    217
    تشکر تشکر شده 
    77
    تشکر شده در
    69 پست

بالاخره خودم خارج از این فروم یه هاست تهیه کردم و هیچ مشکلی هم نداره
    با توجه به این فروم و هاست هایی که گرفتم و دوستانی که فقط ادعا داشتند که می تونند سایت بنده رو ویرایش و علی الخصوص یه عده که مدعی بودند که می تونند اون رو اپتیمایز کنند که اصلا نمی تونستند این کار رو بکنند و ملاحظه می کنید این تاپیک چقدر جلو رفته و کاری جزء ساسپند کردن و یا گرفتن هزینه زیاد نداشتند
    هزینه زیاد هم نشونده این بود که اصلا اونها نمی تونند مشکل این سایت رو رفع کنند و باز هم سایت به سرور فشار می آورد و ناچار بودند ساسپند کنند
    حال مشکل چی بود احتمال زیاد که خودم حدس می زنم و با کارهایی که انجام دادم سایت به خوبی داره کار می کنه
    کل افزونه ها و تیبل های اضافی دیتابس رو حذف کردم
    افزونه هایی که استاندارد ورد پرس هست و روی سایت های دیگه خودم نصب هست و هیچ مشکلی نداره تک تک فعال کردم
    به نظر خودم مشکل از افزونه Delete Duplicate Post بود که می خواست بین 39000 مطلب بگرده و ببینه افزونه های تکراری کدوم ها هستند و به احتمال قوی همین جستجو در دیتابیس باعث میشه که فشاز زیادی ایجاد بشه و در ساعاتی فشار غیر قابل تحمل باشه
    ولی با حذف اون و نصب یک پلاگین که به صورت دستی می تونم هر زمان که خواستم بگرده و پست های تکراری رو پیدا و حذف کنه و فعلا مشکلی هم نداره
    هزینه هاستی که تهیه کردم برای یک ماه 8000 تومن هست و نه تماس گرفتم نه کار خاصی کردم فقط بک آپ رو که خیلی از دوستان توی ریستورش عاجز بودند با یک تیکت برام ریستور کردن و سایت به خوبی داره کار می کنه
    ویرایش توسط internet : March 10th, 2013 در ساعت 13:44

6. تعداد تشکر ها ازinternet به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    183
    تشکر تشکر شده 
    149
    تشکر شده در
    124 پست

سلام دوست من اگه امکان ادرس سایت که ازش هاست گرفتین پیغام خصوصی کنید ممنون میشوم

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    217
    تشکر تشکر شده 
    77
    تشکر شده در
    69 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mortezafox نمایش پست ها
    سلام دوست من اگه امکان ادرس سایت که ازش هاست گرفتین پیغام خصوصی کنید ممنون میشوم
    سلام
    ارسال شد
    موفق باشید

9. تعداد تشکر ها از internet به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

اگه میتونی برای من هم ارسال کن ممنون

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    217
    تشکر تشکر شده 
    77
    تشکر شده در
    69 پست

سلام
    بالاخره هاستی که گرفته بودم باز هم فشار آورد و مجدد یک ماهی سایت دوون بود
    ولی با تغییرات زیادی که در دیتابیس سایت دادم و اینکه با یک قالب جدید سایت رو بالا آوردم و الان فشار خیلی خیلی کم شده ملاحظه می کنید
    در حال حاضر دیتابیس سایت حدود 500 مگابایت هست و سایت رو هم که در لینک زیر مشاهده می کنید:
    سایت علمی آموزشی پرشین استارت
    هیچ هزینه اضافی نکردم با ماهیانه زیر ده تومن فعلا کار می کنم اگه فشارش کم باشه که هاست ارزونتر هم تهیه میکنم
    هاستی که تهیه کردم از .:: Abtin Web Hosting - آبتین وب میزبان مطمئن وب سایت شما ::. هست که خیلی هم راضی هستم و خیلی به من کمک کردند:
    در تصویر زیر تاریخ امروز 11/5/2013 رو مشاهده می کنید فشار رو به حداقل رسوندم
    الکسای سایت به خاطر چند ماهی یکه سایت دوون بود خیلی افت کرده ولی به کمک دوستان انشاالله دوباره به رتبه زیر 5000 ایران خواهد رسید
    با تشکر

ویرایش توسط internet : May 11th, 2013 در ساعت 11:04

12. تعداد تشکر ها از internet به دلیل پست مفید

عضو جدید world آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    10
    تشکر تشکر شده 
    37
    تشکر شده در
    30 پست

دوست عزیز اگر واقعا درست کردید بهتون تبریک میگم .
    من یک ساله همین مشکل رو دارم . هر جا که میرفتم سایت رو میبستند.
    متاسفانه نمیدونم چرا متخصص نیستند اصلا یک مشکل مثل این رو واقعا تعجب میکنم که هیچکس نمیتونه حل کنه
    من تا روزی 70000 تا ای پی داشتم همیشه هم صفحه اول گوگل هستم ولی به خاطر همین مشکل همه چیز رو دارم از دست میدم
    امیدوارم که دیگه سایتت فشاری به سرور نیاره

14. تعداد تشکر ها از world به دلیل پست مفید

صفحه 15 از 15 نخستنخست ... 51112131415

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)