صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 33

موضوع: سی پنل؟ نمیخواهید بیخیالش بشید؟

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

2 سی پنل؟ نمیخواهید بیخیالش بشید؟

سلام.چند سرور داشتم از جاهای مختلف سی پنل داشتند همشون بالاخره مشکل تحریم و لو رفتن گریبانگیرش شد. ریسلر داشتم سرورشون رو زدند مسدود کردند.سرور مجازی داشتم دو تاش رو کلا بستند و دیگه باز نکردند.. هر بار هم دوستان میبینم مشکل سی پنل گریبانگیرشون میشه..حتی هاست دل هم با ان عظمتش گریبانگیر تحریمش شد..هدف از ایجاد این تاپیک اینه..واقعا تا کی؟ تا کی دوستان و همکاران میخوان ریسک تحریم و بسته شدن سرورهاشون رو به خاطر یک کنترل پنل بدن؟ واقعا ارزشش رو داره؟
    دیروز یکی از من هاست خواست گفت سی پنل حتما میخوام!! دلیلش رو پرسیدم خودشم نمیدونست و فقط میگفت سی پنل راحته..خیلی درخواستها داریم و حتی دوستانی که از هاست دل امدند همه دنبال هاست سی پنل هستند!! واقعا یعنی کسی نیست یک فرهنگ سازی انجام بده و شر این پنل مزخرف رو کم کنه؟ من خودم تا وقتی با دایرکت ادمین کار نکرده بودم فقط شعارم سی پنل بود.اما الان یک ماهی هست دایرکت ادمین دارم.واقعا باهاش راحت هستم.حتی مشکلاتی که تو سی پنل داشتم رو دیگه ندارم! این برمیگرده به فرهنگسازی ما و تبلیغ ما که رو هاستهامون دایرکت ادمین نصب کنیم و به مشتری نشون بدیم واقعا دایرکت ادمین هم به پای سی پنل میرسه و هست و حتی بهتر! الان مطمئن هستم اگر دوستان دیگر هم کم کم دایرکت ادمین رو جایگزین سی پنل کنند و مشتری عادت کنه همه رو میارن بهش.اما متاسفانه میبینم با وجود این همه مشکل هنوزم همه سی پنل میفروشند و...
    دلیل محبوبیت سی پنل رو بیشتر باید تو هاست دل دید که از اول سی پنل کار میکرد.حتی همین سرور لیزوب رو هیشکی نمیشناخت چون هاست دل باهاش کار کرد همه آمدند طرفش رو الان هر کسی هاست دانلود میخواد میگه لیزوب باشه یا yesup کانادا!! چرا؟ چون هاست دل باهاش کار میکرد..در صورتی که این واقعا اشتباهه.هاست دل سرورهای قدرتمند میخرید.و کانفیگ درست و درمونی هم میکرد که سرورش عالی بود وگرنه از هرجایی سرور میخریدند بهترین بود برای مشتری! الان دیگه هاست دل نیست.پس بهتره کمی فرهنگ سازی کنیم و این پنل سرتا پا مشکل رو کم کم حذف کنیم و از پنلی استفاده کنیم که حداقل نام .ir رو میبینن سرور رو نبندند! الان واقعا دارم با دایرکت ادمین لذت میبرم و حتی کنترل پنل کلکسو رو تست کردم واقعا به عنوان پنل رایگان عالی بود..چرا نباید اینا رو بیاریم تو کار؟ چرا مشتری همش باید داد بزنه سی پنل میخوام؟
    فروشگاه بازی , کنسول, لوازم دیجیتال دلتافوکس
    فروش و واردات محصولات در منطقه ازاد انزلی

2. تعداد تشکر ها ازdelta به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن pardishosting آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    857
    تشکر تشکر شده 
    2,336
    تشکر شده در
    1,451 پست

پیش فرض پاسخ : سی پنل؟ نمیخواهید بیخیالش بشید؟

خیلی ببخشید که این حرف رو می زنم :
    الان که اومدید تو کار متوجه داستان شدید وگرنه خودم یادم هست که خود شما نسبت به بعضی چیزها حساسیت احساسی داشتید.
    الان اغلب کاربر ها همینطور هستند ، هر کاری برای بهبود سرویس انجام بدیم کاربر اعتراض می کنه و ادامه .

اما در مورد سی پنل :
    سی پنل اگر بد بود بازار رو اینطور قبضه نمی کرد و اینهمه طرفدار در دنیا نداشت ، از زمانی که یادم هست دقیقا سال 2004 دایرکت ادمین تقریبا همین شکلی بود و الانم تغییر خاصی نکرده اما سی پنل !
    اصلا قابل قیاس با 8 سال پیش نیست. مردم دنیا نه تحریم هستند و نه احساسی، اگر همه به طرف سی پنل رفتند به خاطر امکاناتش هست.
    اینکه ما تحریم هستیم و مجبوریم از دایرکت ادمین استفاده کنیم یک بحث دیگه هست.
    ارتباط تلگرامی با بخش فروش : pardisho@

5. تعداد تشکر ها ازpardishosting به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    875
    تشکر تشکر شده 
    1,603
    تشکر شده در
    893 پست

نه موافقم نه مخالف

بحث تحریم رو نمیشه کنار بحث امکانات گذاشت

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pardishosting نمایش پست ها
    خیلی ببخشید که این حرف رو می زنم :
    الان که اومدید تو کار متوجه داستان شدید وگرنه خودم یادم هست که خود شما نسبت به بعضی چیزها حساسیت احساسی داشتید.
    الان اغلب کاربر ها همینطور هستند ، هر کاری برای بهبود سرویس انجام بدیم کاربر اعتراض می کنه و ادامه .

اما در مورد سی پنل :
    سی پنل اگر بد بود بازار رو اینطور قبضه نمی کرد و اینهمه طرفدار در دنیا نداشت ، از زمانی که یادم هست دقیقا سال 2004 دایرکت ادمین تقریبا همین شکلی بود و الانم تغییر خاصی نکرده اما سی پنل !
    اصلا قابل قیاس با 8 سال پیش نیست. مردم دنیا نه تحریم هستند و نه احساسی، اگر همه به طرف سی پنل رفتند به خاطر امکاناتش هست.
    اینکه ما تحریم هستیم و مجبوریم از دایرکت ادمین استفاده کنیم یک بحث دیگه هست.
    من خودم تا وقتی با دایرکت ادمین کار نکرده بودم فقط شعارم سی پنل بود.اما الان یک ماهی هست دایرکت ادمین دارم.واقعا باهاش راحت هستم.حتی مشکلاتی که تو سی پنل داشتم رو دیگه ندارم
    داداش من شما هم بالاخره بخواهید نخواهید دچار مشکلاتش میشید و انوقته که باید تاپیکتون رو در بخش انتقادها ببینیم!اگر از روز اول کاریتون هم دچارش نشدید بازم دلیل نمیشه گیر نیفتید. کسی منکر سی پنل نشد.دقت کنید نوشتم بهتره دیگران رو با کنترل پنلهای دیگر هم آشنا کنیم و فقط رو سی پنل مانور ندیم.

8. تعداد تشکر ها ازdelta به دلیل پست مفید

عضو انجمن m2n آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    900
    تشکر تشکر شده 
    1,862
    تشکر شده در
    1,218 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط delta نمایش پست ها
    سلام.چند سرور داشتم از جاهای مختلف سی پنل داشتند همشون بالاخره مشکل تحریم و لو رفتن گریبانگیرش شد. ریسلر داشتم سرورشون رو زدند مسدود کردند.سرور مجازی داشتم دو تاش رو کلا بستند و دیگه باز نکردند.. هر بار هم دوستان میبینم مشکل سی پنل گریبانگیرشون میشه..حتی هاست دل هم با ان عظمتش گریبانگیر تحریمش شد..هدف از ایجاد این تاپیک اینه..واقعا تا کی؟ تا کی دوستان و همکاران میخوان ریسک تحریم و بسته شدن سرورهاشون رو به خاطر یک کنترل پنل بدن؟ واقعا ارزشش رو داره؟
    دیروز یکی از من هاست خواست گفت سی پنل حتما میخوام!! دلیلش رو پرسیدم خودشم نمیدونست و فقط میگفت سی پنل راحته..خیلی درخواستها داریم و حتی دوستانی که از هاست دل امدند همه دنبال هاست سی پنل هستند!! واقعا یعنی کسی نیست یک فرهنگ سازی انجام بده و شر این پنل مزخرف رو کم کنه؟ من خودم تا وقتی با دایرکت ادمین کار نکرده بودم فقط شعارم سی پنل بود.اما الان یک ماهی هست دایرکت ادمین دارم.واقعا باهاش راحت هستم.حتی مشکلاتی که تو سی پنل داشتم رو دیگه ندارم! این برمیگرده به فرهنگسازی ما و تبلیغ ما که رو هاستهامون دایرکت ادمین نصب کنیم و به مشتری نشون بدیم واقعا دایرکت ادمین هم به پای سی پنل میرسه و هست و حتی بهتر! الان مطمئن هستم اگر دوستان دیگر هم کم کم دایرکت ادمین رو جایگزین سی پنل کنند و مشتری عادت کنه همه رو میارن بهش.اما متاسفانه میبینم با وجود این همه مشکل هنوزم همه سی پنل میفروشند و...
    دلیل محبوبیت سی پنل رو بیشتر باید تو هاست دل دید که از اول سی پنل کار میکرد.حتی همین سرور لیزوب رو هیشکی نمیشناخت چون هاست دل باهاش کار کرد همه آمدند طرفش رو الان هر کسی هاست دانلود میخواد میگه لیزوب باشه یا yesup کانادا!! چرا؟ چون هاست دل باهاش کار میکرد..در صورتی که این واقعا اشتباهه.هاست دل سرورهای قدرتمند میخرید.و کانفیگ درست و درمونی هم میکرد که سرورش عالی بود وگرنه از هرجایی سرور میخریدند بهترین بود برای مشتری! الان دیگه هاست دل نیست.پس بهتره کمی فرهنگ سازی کنیم و این پنل سرتا پا مشکل رو کم کم حذف کنیم و از پنلی استفاده کنیم که حداقل نام .ir رو میبینن سرور رو نبندند! الان واقعا دارم با دایرکت ادمین لذت میبرم و حتی کنترل پنل کلکسو رو تست کردم واقعا به عنوان پنل رایگان عالی بود..چرا نباید اینا رو بیاریم تو کار؟ چرا مشتری همش باید داد بزنه سی پنل میخوام؟
    ایشون رفتن یه جایی که کنترل پنل دایرکت ادمین هست و دارن خودشونو قانع می کنن که سی پنل زیاد برای ایرانی خوب نیست

جریان رو ببنید:

شرکت میزبانی:سلام جناب آقای .... چرا از هاست ما به هاست دیگه ای رفتین، مشکلی در سرویس وجود داشت؟ (همین شرکتی که ایشون ها الان هاست دارن)
    من:نه والله چون کنترل پنل دایرکت ادمین بود کلا دست و بالمو بسته بود و باید هی تیکت می کردم که فلان چیز رو فعال کنید در صورتی که تو سی پنل دیفالت فعال هست.انشالله هر وقت سی پنل شدید میام دوباره رو سرور های شما.
    شرکت میزبانی:ببنید اصلا ما این ریسک رو نمی کنیم که برای استفاده از سی پنل سرویس هامون دچار تحریم بشه و هیچ وقت از سی پنل استفاده نمی کنیم.

الان هر کاربری باشه میگه وااای واقعا سی پنل بده برم رو دایرکت ادمین اینا چقدر خوبن
    الانم فکر کنم شما هم همون جریان سرتون اومده گفتین سی پنل ندارین او نا هم همچین چیزایی گفتن
    فروش یورو Paypal با قیمت مناسب | پرداخت سریع

طراح وردپرس
    / طراحی قالب وردپرس / طراحی سایت وردپرس

10. تعداد تشکر ها از m2n به دلیل پست مفید

عضو دائم MagicVps.Com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    683
    تشکر تشکر شده 
    3,445
    تشکر شده در
    1,995 پست

دلیل محبوبیت سی پنل رو بیشتر باید تو هاست دل دید که از اول سی پنل کار میکرد.حتی همین سرور لیزوب رو هیشکی نمیشناخت چون هاست دل باهاش کار کرد همه آمدند طرفش رو الان هر کسی هاست دانلود میخواد میگه لیزوب باشه یا yesup کانادا!! چرا؟ چون هاست دل باهاش کار میکرد.\
    خیلی ببخشید دیگه هرچیزی بیخود به هاست دل ربط ندین طرف شست پاش میره توی چشمش میگه هاست دل چون جمع کرد رفتش اینطوری شده اگر بود ست پاش توی چشمش نمیرفت

سیپنل از قدیم ندیم توی کل دنیا و کاربرپسند بوده و طرفدار داشته وچه ربطی به هاست دل داشت مگر هاست دل چند سال توی هاستینگ بوده که باعث شده همه ملت بخطار اینکه هاست دل سیپنل استفاده میکرده همه بخوان سپنل استفاده کنند

اخر حرفهای احساسی دست بردارید بابا

پینوشت: بنده توی کار ارایه هاستینگ نیستم خدا را شکر الان یک عده نیان زود جبهه بگیرن بگن از روی غرض ورزی این حرف زده طرف
    MagicVps با بیش از 8 سال کارنامه درخشان و رضایتمندی مشتریان شما هم میتوانید تجربه کنید و مشتری همیشگی ما شوید وی پی اس های با کیفیت و اپتایم بالا را با ما تجربه کنید

12. تعداد تشکر ها ازMagicVps.Com به دلیل پست مفید

عضو انجمن m2n آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    900
    تشکر تشکر شده 
    1,862
    تشکر شده در
    1,218 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MagicVps.Com نمایش پست ها
    خیلی ببخشید دیگه هرچیزی بیخود به هاست دل ربط ندین طرف شست پاش میره توی چشمش میگه هاست دل چون جمع کرد رفتش اینطوری شده اگر بود ست پاش توی چشمش نمیرفت

سیپنل از قدیم ندیم توی کل دنیا و کاربرپسند بوده و طرفدار داشته وچه ربطی به هاست دل داشت مگر هاست دل چند سال توی هاستینگ بوده که باعث شده همه ملت بخطار اینکه هاست دل سیپنل استفاده میکرده همه بخوان سپنل استفاده کنند

اخر حرفهای احساسی دست بردارید بابا

پینوشت: بنده توی کار ارایه هاستینگ نیستم خدا را شکر الان یک عده نیان زود جبهه بگیرن بگن از روی غرض ورزی این حرف زده طرف
    دو تا لایک پیش من داری یکیشو زدم یکیش مونده

طراح وردپرس

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

شماها دیگه کی هستید.. بابا میگم سی پنل خوب.. خدایی هست برای خودش..چرا تو این اوضاعی که همش تحریم میکنند و سرورها رو میبندند بازم اصرار دارید رو سی پنل بمونید؟ من با بزرگترینها کار کردم.بالاخره آنها هم دچار بسته شدن سرور و دان شدن سرور به خاطر سی پنل شدند.. قضیه .ir ر. انگار خیلی ها یادشون رفته؟ حرف من این نبود ازش استفاده نشه.اما به نصبتی که برای سی پنل تبلیغات شده برای پنلهای دیگر نشده..

عضو انجمن pardishosting آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    857
    تشکر تشکر شده 
    2,336
    تشکر شده در
    1,451 پست

داداش من شما هم بالاخره بخواهید نخواهید دچار مشکلاتش میشید و انوقته که باید تاپیکتون رو در بخش انتقادها ببینیم!اگر از روز اول کاریتون هم دچارش نشدید بازم دلیل نمیشه گیر نیفتید. کسی منکر سی پنل نشد.دقت کنید نوشتم بهتره دیگران رو با کنترل پنلهای دیگر هم آشنا کنیم و فقط رو سی پنل مانور ندیم.
    اتفاقا هفته پیش بسته شد ! ابروی ما رو هم بردند که پردیس سی پنلش بسته شده ... کلی بدوبیراه هم خوردیم که چرا ... (مهم نیست) اتفاقا همون روز هم هاست دی ال مشکل پیدا کرد.
    چون هاست دی ال بود ایراد نداشت !
    ارتباط تلگرامی با بخش فروش : pardisho@

16. تعداد تشکر ها ازpardishosting به دلیل پست مفید

عضو انجمن m2n آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    900
    تشکر تشکر شده 
    1,862
    تشکر شده در
    1,218 پست

شماها دیگه کی هستید.. بابا میگم سی پنل خوب.. خدایی هست برای خودش..چرا تو این اوضاعی که همش تحریم میکنند و سرورها رو میبندند بازم اصرار دارید رو سی پنل بمونید؟ من با بزرگترینها کار کردم.بالاخره آنها هم دچار بسته شدن سرور و دان شدن سرور به خاطر سی پنل شدند.. قضیه .ir ر. انگار خیلی ها یادشون رفته؟ حرف من این نبود ازش استفاده نشه.اما به نصبتی که برای سی پنل تبلیغات شده برای پنلهای دیگر نشده..
    کاری نداره تو سایت خودت دو تا بنر دایرکت ادمین را حمایت می کنیم بزن هم صواب داره هم دو نفر می بینه بنر میزاره بعد که دایرکت ادمین معروف شد انم تحریم می کنه

طراح وردپرس

18. تعداد تشکر ها از m2n به دلیل پست مفید

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)