نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: درخاست آموزش پولی مدیریت سرور اختصاصی - مجازی سازی و هاستینگ + همکاری در پشتیبانی

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    21
    تشکر تشکر شده 
    109
    تشکر شده در
    85 پست

پیش فرض درخاست آموزش پولی مدیریت سرور اختصاصی - مجازی سازی و هاستینگ + همکاری در پشتیبانی

با سلام

اجازه بدید برم سر اصل مطلب

من نیاز به یه معلم + همکار دارم که طی 2 مرحله با من همکاری کنه

مرحله اول می خواهم از صفر مدیریت سرور - مجازی سازی و هاستینگ رو به من نشون بده (( آموزش پولی )) که هم می تونه حضوری باشه هم آنلاین

مرحله دوم بعد از آموزش دیدن و فراگیری مطالب باهاش قرارداد می بندم جهت پشتیبانی سایتم

شخصا مدرکم کامپیتوره ... کافی نت داشتم ... خدمات کامپیتوری داشتم ... انواع سیستم عامل لینوکس و ویندوز رو نصب کردم ... تو ویندوز نیمه حرفه ای هستم و در مورد لینوکس دستورات ابتدایی لینوکس رو بلدم و آموزش دادن بهم خیلی ساده است ...
    ممکنه سوال بپرسید چرا شروع نمی کنی به مطالعه ؟
    می تونم خودم شروع کنم به خوندن مطالب مجازی ساز و هاستینگ ولی اینکار بسیار وقت گیر خواهد بود و فراگیری خیلی از موارد غیر ضروری از ابتدا صحیح نیست و من رو از مسیر اصلی دور می کنه پس تصمیم گرفتم یه معلم و آموزش دهنده پیدا کنم .. کلا مگه چند تا سرفصل داریم ؟
    - مجازی سازی از چند روش و نرم افزار
    - کانفیگ سیستم عامل ویندوز
    - کانفیگ سیستم عامل لینوکس
    - کانفیگ سیستم عامل میکروتیک
    - مسائل امنیتی سرور ها
    - پنل های مدیریتی ( دایرکت ادمین - سی پنل - کلوکسو و ... )
    هاستینگ و ...
    در حال حاظر حدود 15 وی پی اس نزد چندین شرکت دارم که واقعا هم برام نمی صرفه چون هر کدوم مشکلاتی دارند ..

کارت ویزا فیزیکی به نام خودم دارم و توانایی خرید مستقیم سرور از کلیه دیتاسنترها رو دارم

توانایی مالی خرید چند سرور اختصاصی از چند دیتاسنتر رو هم دارم و اگر خدا کمک کنه می خواهم کارم رو گسترده کنم

لطفا هر کس شرایط آموزشی زیر رو داره پیغام خصوصی بده

آموزش کانفیگ مدیریت سرور و مجازی سازی از ابتدا تا انتها کلا هر چیزی برای مدیریت سرور های اختصاصیو مجازی سازی و کانفیگ ویندوز - لینوکس - میکروتیک - پنل های دایرکت ادمین - سی پنل لازمه رو در مدت زمان محدود به من یاد بده .. این که گفتم محدود عجله ای ندارم ولی نمی خوام بیخایل هم باشیم ...

هر کس هم اهل همکاری باشه همینطور که عرض کردم بعد از فراگیری نسبی باهاش قرار داد می بندم و به عنوان کارمند ثابت خودم خواهد بود

لطفا اگر کسی تونایی تعلیم داره قیمت آموزش و زمان مورد نیاز و شرایط رو پیغام خصوصی کنید

2. تعداد تشکر ها از yebordi به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)