صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 34 , از مجموع 34

موضوع: لایسنس قالب freer برای ساخت اکانت به طور خودکار

عضو انجمن saeed_m27 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    171
    تشکر تشکر شده 
    303
    تشکر شده در
    200 پست

پیش فرض پاسخ : لایسنس قالب freer برای ساخت اکانت به طور خودکار

نقل قول نوشته اصلی توسط آگونیس نمایش پست ها
    ))))
    الحق و والانصاف که بیچاره ای بیش نیستی
    شما اختلال روانی شدیدی داری بنده حتما یک روانپزشک براتون توصیه می کنم
    توضیحات در اون پست کامله هر کی خواست می تونه بخونه
    فقط جهت کوری چشم این آقا هر کی این اسکریپت رو خواست 70 تومن تقدیمش می کنم
    مستفیم هم می دهم خودش بخره
    موندم با چه رویی میای انجمن رو رو نیست سنگ پای قزوینه .... !! اولا روانپزشک به امت و خانوداه ی نداشتت توصیه کن نمی خوام دهنم رو بیشتر از این باز کنم دکتر د ز د چون واسه همه شناخته شده ای و میدونن کی هستی

ولی تورو خدا که خدا هم نداری تو رو جون عزیزت معذرت اونم نداری ( زیر بوته عمل اومدی ) تو رو جون خودت سعی کن کمتر دیوار مردم بالا بری !! آخه تویی که بلد نیستی 2 خط بنویسی واسه ما اسکریپت فروش شدی و بازار یابی هم میکنی دکتر د ز د تازه مستقیم هم د ز د ی میکنی بسه به قرآن من و خیلی ها تو رو میشناسیم میدونیم کی هستی اینم که اینجا پست دادم که نکنه بنده خدایی توی کلاش د ز د رو نشناسه بزار با رزومه ی درخشانت آشنا بشه ببخشید از دوستان و انجمن که دهنم رو دوباره باز کردم ولی چیکار کنم یاد گرفتم وقتی د ز د و کلا ه بر دار میبینم براش کم نزارم که بابتش از دوستان عضر میخوام

ولی بهت قول میدم هر جا برسم برات کم نزارم و اشک شوق بر چشمان کورت بنشونم که هوس فروش نکنی ... موفق باشی د ز د کثیف

2. تعداد تشکر ها از saeed_m27 به دلیل پست مفید

3. # ADS

تشکر تشکر کرده 
    171
    تشکر تشکر شده 
    303
    تشکر شده در
    200 پست

شما بر چه اساسی این حرف رو می زنید دوست عزیز؟
    نمونه ای از طرز صحبت ایشون

دلت خوشه عزیزم میخوای برات بابا کرم برقصم و بشکن بزنم وقتی داری راست راست میری و د ز دی میکنی وقتی که پولی که با 1000 زحمت گیر میاد میزاری جیبت و جاش شعر میدی بیرون !!! عجب !! آقا ما بیخیال اصلا نمیخوایم دهنمونو باز کنیم استارتر معذرت عضر میخوام ببخش عزیز

عضو انجمن آگونیس آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    112
    تشکر تشکر شده 
    2,136
    تشکر شده در
    853 پست

خوشبختانه تو این یک سالی که کار می کنم شما تنها کسی هستی که می گه بنده پولش رو خوردم
    البته به شرح زیر پول رو خوردیم
    اسکریپت رو تحویل دادیم
    وقت گذاشتیم ماژول نوشتیم :دی
    حالا یارو حال نکرده می گه نمی خواهم
    اینگار من وقت اضافی دارم
    بنده به هیچ وجه تسلط به php به صورت کامل ندارم و تمام اسکریپت هایی که کار کردم با دوستان بوده و بخش بازاریابی توسط من انجام شده
    این رو هم بگم که خودت خوب می دونی اینقدر بی شخصیتی که واقعا بعد از اون همه فحش باز من بودم گفتم بیا کار کنیم اسکریپت رو جوری که می خواهیم کنیم ولی خوب شخصیت نداشتی دیگه
    طبق قوانینم بنده می تونستم بدون بازگشت وجه شما رو مسدود کنم بازم خودم زنگ زدم گفتم بیا اسکریپت رو بهت بدهم اما بازهم این شما بودی که بی شخصیت بودی
    مطمئن باش اگر درست کار می کردی هیچ موقع اینجور نمی شد دوست عزیز،فکر می کنم فحش خواهر مادرو خونواده ای که می دی عقدت رو خالی کنه اما این رو هم در نظر داشته باش که کمبودت رو جبران نمی کنه
    (¯´*•-.|| *** S@EED ||.-•*`¯): man madareto dost daram
    (¯´*•-.|| *** S@EED ||.-•*`¯): in polam bemone ro kose nanat
    شما خودت حرفی رو زدی ولی مرد نیستی فقط تا همین حد بهت بگم
    محض اطلاعت از همین تاپیک 4 تا این اسکریپت به فروش رفت و انشالله بیشتر هم می شه
    مطمئنا هیچکی با حرفای تو یه الف بچه نمیاد از من خرید نکنه دیگه همه منو تو این انجمن می شناسند
    البته وی . پی . ان فروشی زحمت خاصی نداره :دی ولی همون وقتت عین وقتی که ما گذاشتیم ارزش داره
    این همه حرف و فحش رو دادید یک کلمه بنده حرف نزدم بهتون قبلا چندین بار گفتم بازهم می گم هر وقت مردو مردونه گفتی بابت حرفات معذرت می خواهی با هم کنار میایم ولی این بر خورد رو من نمی پسندم
    از استارتر تاپیک معذرت می خواهم ایشون در تاپیک بعدی فحش خواهر مادر هم بنویسه بنده جواب نمی دهم تا تاپیک از این افتضاحتر نشه
    پ/ن: از طرز صحبت کردن ایشون معلومه که ایشون چه جور آدمی هستند تمام تاپیک ها و پست های بنده موجود هست تمام دوستان می تونند جستجو کنند درباره ی وضعیت کاری بنده یک مورد شکایت نداشتیم جز ایشون که واقعا فقط و فقط می شه گفت آدم روانی هستند،بنده قبلا وی پی اس اگر فروختم و نتوسنتم جمعش کنم اینقدر شرف داشتم که بدون چشم داشتی سرور ها رو واگذار کردم و یک مورد پیدا نشد که از بنده ناراضی باشه یا هرچیزه دیگر تاپیک ها تماما موجود است،ایشون هدفشون تخریب هست که متاسفانه نتونستند خوب کارشون رو پیش ببرند چون فرق این وسط معلوم هستش،با تشکر از همه دوستانی که از بنده خرید داشتند،جهت یادآوری می گم ، شمردم که بگم چشم بعضیا در بیاد،18تا پیام 7تا فروش حاصل این تاپیک بود واسم موفق و پیروز باشید،این متن بعد پست بعدی ایشون اضافه شده
    ویرایش توسط آگونیس : November 15th, 2012 در ساعت 15:58
    OldProfile

6. تعداد تشکر ها ازآگونیس به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    171
    تشکر تشکر شده 
    303
    تشکر شده در
    200 پست

خوشبختانه تو این یک سالی که کار می کنم شما تنها کسی هستی که می گه بنده پولش رو خوردم
    البته به شرح زیر پول رو خوردیم
    اسکریپت رو تحویل دادیم
    وقت گذاشتیم ماژول نوشتیم :دی
    حالا یارو حال نکرده می گه نمی خواهم
    اینگار من وقت اضافی دارم
    بنده به هیچ وجه تسلط به php به صورت کامل ندارم و تمام اسکریپت هایی که کار کردم با دوستان بوده و بخش بازاریابی توسط من انجام شده
    این رو هم بگم که خودت خوب می دونی اینقدر بی شخصیتی که واقعا بعد از اون همه فحش باز من بودم گفتم بیا کار کنیم اسکریپت رو جوری که می خواهیم کنیم ولی خوب شخصیت نداشتی دیگه
    طبق قوانینم بنده می تونستم بدون بازگشت وجه شما رو مسدود کنم بازم خودم زنگ زدم گفتم بیا اسکریپت رو بهت بدهم اما بازهم این شما بودی که بی شخصیت بودی
    مطمئن باش اگر درست کار می کردی هیچ موقع اینجور نمی شد دوست عزیز،فکر می کنم فحش خواهر مادرو خونواده ای که می دی عقدت رو خالی کنه اما این رو هم در نظر داشته باش که کمبودت رو جبران نمی کنه

شما خودت حرفی رو زدی ولی مرد نیستی فقط تا همین حد بهت بگم
    محض اطلاعت از همین تاپیک 4 تا این اسکریپت به فروش رفت و انشالله بیشتر هم می شه
    مطمئنا هیچکی با حرفای تو یه الف بچه نمیاد از من خرید نکنه دیگه همه منو تو این انجمن می شناسند
    البته وی . پی . ان فروشی زحمت خاصی نداره :دی ولی همون وقتت عین وقتی که ما گذاشتیم ارزش داره
    این همه حرف و فحش رو دادید یک کلمه بنده حرف نزدم بهتون قبلا چندین بار گفتم بازهم می گم هر وقت مردو مردونه گفتی بابت حرفات معذرت می خواهی با هم کنار میایم ولی این بر خورد رو من نمی پسندم
    از استارتر تاپیک معذرت می خواهم ایشون در تاپیک بعدی فحش خواهر مادر هم بنویسه بنده جواب نمی دهم تا تاپیک از این افتضاحتر نشه
    ببین این همه فک زدی ولی توجه نکردی داری شعر میگی و ما ایرانی ها تو شعر گفتن استادیم چون من تاپیک رو با مدرک برات گذاشتم که ملت هم ببینن رسوا شی تو فکر کن ما بچه ایم و میخوایم عقده خالی کنیم ولی بازم بهت میگم د ز د و کلاه بر داری چون در همین حدی در ضمن من دوست تو نیستم مردک به من نگو دوست عزیز توی حروم خور به ریشت خندیدی که بخوای دوست من باشی البته در انجمن شما رو با گذاشتن 4 تا ایزو که گذاشتی میشناسن که اونم کار خودت نبوده چون اونقدر هنر مند نیستی اینم گذاشتی که بگی توبه کردم و د ز د نیستم ولی زهی خیال باطل چون د ز د تا ابد د ز د میمونه و این کارا واسه رد گم کردنه همین پس سر ما رو نمیتونی شیره بمالی حالا تو فکر کن من وی پ ی ان فروشم یا هر چی ولی اونقدر شرف دارم پول مردم رو بالا نکشم بعدشم بیام خضعبلات بدم بیرون تو 1 سال تو این کاری من 3 سال هست دارم کار میکنم در ضمن شعورت در همین حده دیگه لازم نیست بیام واسه توی بی خانواده توضیحات بدم چون در اون حد نمیبینمت که بیام برات رزومه رو کنم تو خوش باش با 1 سال فروش کیلویی وی پی اس ( وی پی اس 3000 تومان) که وی پی ان میفروختی معقول تر بودی که اونم به درستی از پسش بر نیومدی آخرشم با کلاه بر داری جمع کردی که الانم تا پیک هاش بازه ملت میتونن ببینن و قضاوت کنند من نمیخواستم ادامه بدم جواب تو بی همه چیز رو بدم ولی فقط پست دادم کسی سرش کلاه نره همین هر شعری هم میخوای بگی بگو چون لازمه برای روحیه ت خوبه اعتماد به نفس نداشتت رو میبره بالا خوبه ادامه بده ولی سعی کن جفتک نندازی جونم بازم معذرت انجمن و خوانندگان تاپیک ولی چیکار کنم ایشون ول کن به زور میخواد بگه د ز د نیستم موفق باشید

8. تعداد تشکر ها از saeed_m27 به دلیل پست مفید

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)