صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 37

موضوع: چیجوری هاستینگ درست کنم؟؟

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    41
    تشکر تشکر شده 
    35
    تشکر شده در
    24 پست

پیش فرض پاسخ : چیجوری هاستینگ درست کنم؟؟

سلام دوست عزیز .
    توی تاپیک های اول که دیدم همه به فکر خودشون هستند و می خوان یه جوری هاست بفروشند .
    اما تاپیک های بعدی یکم بهتر بود .

============================================

من اول از همه رفتم یه ریسلر از این شرکت وب دیتا لعنی گرفتم با 15 گیگابایت فضا که واقعا خدماتشون افتضاح بود .
    از 24 ساعت 1 ساعت قعطی رو حتما داشتن و سرعت هم فکر کنم اصلا سرورشون سی پی یو نداشت .
    از شانس خوب ما و لطفی که یه چند تا از دوستان به این شرکت وب دیتا داشت همین ماه دوم که ما تمدید کردیم سرور این شرکت مورد عنایت دوستان هکر قرار گرفت .
    خلاصه ما بعد از این جریان دیگه دنبال ریسلر نرفتیم .
    مستقیم یه سرور اختصاصی گرفتیم .
    و الآن متاسفانه با کلی بد بختی و در بعضی از ماه ها از جیب پول سرور رو میدیم .

این داستان من بود .
    من اشتباهات زیادی توی این داستان هاستینگ کردم و حالا به شما میگم که این اشتباهات رو نکنی .
    اول از همه اینکه در ابتدا با ریسلر شروع کنید اما از شرکت های ایرانی نگیرید .
    سعی کنید از شرکت های کانادایی یا آمریکایی باشه .
    برای ابتدا سعی کنید ریسلری که تهیه می کنید قیمتش بیشتر از ماهی 20 دلار نباشه .
    و حدودا 10 گیگابایت برای شروع کافی هست .
    بعد از این که این 10 گیگ رو پر کردید و یکم مشتری گیر آوردین وقت تغییر ریسلر به وی پی اس یا سرور مجازی هست .
    برای این کار می تونید یه سرور مجازی از آمریکا یا کانادا البته شرکت هایی که با تحریم مشکل ندارند تهیه کنید برای شروع هم می تونید یه وی پی اس یا مشخصات زیر بگیرید :

هارد : 50 گیگابایتی
    رم : 256 مگابایت
    سی پی یو : 800 مگاهرتز
    پورت : 10 مگابایت

سعی کنید قیمت این وی پی اس از 50 دلار بیشتر نشه .
    بالآن دیگه وقتی هست که باید کار کردن با ترمینال لینوکس رو یاد بگیرید .
    می تونید دستور های مختلف ترمینال لینوکس رو با جستجو در گوگل به تدریج یاد بگیرید .
    بار اول که ترمینال و دستور ها رو می بنید وحشت می کنید ولی اگر که واقعا به هاستینگ علاقه من باشید هر جور شده کد ها رو یاد می گیرید .
    بعد از این که دیدید این سرور مجازی هم جوابگوی نیاز های شما نیست یا می تونید امکاناتش رو ارتقاع بدین یا این که یه سرور اختصاصی بگیرید .
    این جا دیگه بهتره سرور اختصاصی رو از آمریکا یا کانادا تهیه نکنید و این یه اشتباه دیگه ای هست که من کردم .
    من سرورم کانادا هست و هر روز مجبور میشم تحریم رو دور بزنم البته دیتا سنتر هایی هم هستند که با ایران مشکل ندارند .
    برای شروع هم یه سرور اختصاصی با سی پی یو دو هسته ای و یه رم یک گیگابایت کافی هست .
    پیشنهاد می کنیم که سرور اختصاصی رو از هلند بگیرید چون دیگه نه با تحریم مشکل پیدا می کنید و نه با کپی رایت و دیتا سنتر ورلد استریم هلند از تمام دیتا سنتر ها بهتره .
    ولی پشتیبانیشون یکم ضعیفه اما خدمات عالیه .
    اگر که در آینده وقعا در مدیریت سرور استاد شدید و نیازی به کمک دیگران نداشتید ورلد استریم از همه بهتر هست .
    بازم سوالی بود در خدمتم .
    موفق باشید .

2. تعداد تشکر ها از iMIZBAN به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن Subhosting آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    104
    تشکر تشکر شده 
    174
    تشکر شده در
    116 پست

بچه ها منظورشون برنامه نویسی فروشگاه بود؟ اگه این بود که قضیه فرق میکنه.

چون فروشگاه داشتن جرمه !!!!
    میگیرن میندازن زندان

بدون مجوز وزارت بهداشت جرم است !!! (وزارت ارشاد)
    ارائه مستقیم خدمات شرکت SUBHOSTING.NET در ایران
    سرور های کاملا مدیریت شده مجازی و اختصاصی - ارائه و مدیریت کامل Cluster - پشتیبانی 24/7
    jalal[at]subhosting[dot]net

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    327
    تشکر تشکر شده 
    313
    تشکر شده در
    224 پست

معذرت میخوام که خارج از موضوع پست میدم
    اما جدی جدی فروشگاه جرمه ؟

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

افرا جان شما دیگه چرا؟ کجاش جرمه عزیز؟ این همه سایتهای سیستم پرداخت و... این همه فروشگاه. خودم دارم از این راه کاسبی میکنم جرم چیه برادر؟
    این نیوتن فکر کنم سیب خورده تو سرش داره میگرده ببینه جاذبه چه نصبتی با فروشگاه داره!
    فروشگاه بازی , کنسول, لوازم دیجیتال دلتافوکس
    فروش و واردات محصولات در منطقه ازاد انزلی

7. تعداد تشکر ها از delta به دلیل پست مفید

عضو انجمن nswir آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    180
    تشکر تشکر شده 
    176
    تشکر شده در
    125 پست

سلام دوست عزیز .
    توی تاپیک های اول که دیدم همه به فکر خودشون هستند و می خوان یه جوری هاست بفروشند .
    اما تاپیک های بعدی یکم بهتر بود .

من اول از همه رفتم یه ریسلر از این شرکت وب دیتا لعنی گرفتم با 15 گیگابایت فضا که واقعا خدماتشون افتضاح بود .
    از 24 ساعت 1 ساعت قعطی رو حتما داشتن و سرعت هم فکر کنم اصلا سرورشون سی پی یو نداشت .
    از شانس خوب ما و لطفی که یه چند تا از دوستان به این شرکت وب دیتا داشت همین ماه دوم که ما تمدید کردیم سرور این شرکت مورد عنایت دوستان هکر قرار گرفت .
    خلاصه ما بعد از این جریان دیگه دنبال ریسلر نرفتیم .
    مستقیم یه سرور اختصاصی گرفتیم .
    و الآن متاسفانه با کلی بد بختی و در بعضی از ماه ها از جیب پول سرور رو میدیم .

این داستان من بود .
    من اشتباهات زیادی توی این داستان هاستینگ کردم و حالا به شما میگم که این اشتباهات رو نکنی .
    اول از همه اینکه در ابتدا با ریسلر شروع کنید اما از شرکت های ایرانی نگیرید .
    سعی کنید از شرکت های کانادایی یا آمریکایی باشه .
    برای ابتدا سعی کنید ریسلری که تهیه می کنید قیمتش بیشتر از ماهی 20 دلار نباشه .
    و حدودا 10 گیگابایت برای شروع کافی هست .
    بعد از این که این 10 گیگ رو پر کردید و یکم مشتری گیر آوردین وقت تغییر ریسلر به وی پی اس یا سرور مجازی هست .
    برای این کار می تونید یه سرور مجازی از آمریکا یا کانادا البته شرکت هایی که با تحریم مشکل ندارند تهیه کنید برای شروع هم می تونید یه وی پی اس یا مشخصات زیر بگیرید :

هارد : 50 گیگابایتی
    رم : 256 مگابایت
    سی پی یو : 800 مگاهرتز
    پورت : 10 مگابایت

سعی کنید قیمت این وی پی اس از 50 دلار بیشتر نشه .
    بالآن دیگه وقتی هست که باید کار کردن با ترمینال لینوکس رو یاد بگیرید .
    می تونید دستور های مختلف ترمینال لینوکس رو با جستجو در گوگل به تدریج یاد بگیرید .
    بار اول که ترمینال و دستور ها رو می بنید وحشت می کنید ولی اگر که واقعا به هاستینگ علاقه من باشید هر جور شده کد ها رو یاد می گیرید .
    بعد از این که دیدید این سرور مجازی هم جوابگوی نیاز های شما نیست یا می تونید امکاناتش رو ارتقاع بدین یا این که یه سرور اختصاصی بگیرید .
    این جا دیگه بهتره سرور اختصاصی رو از آمریکا یا کانادا تهیه نکنید و این یه اشتباه دیگه ای هست که من کردم .
    من سرورم کانادا هست و هر روز مجبور میشم تحریم رو دور بزنم البته دیتا سنتر هایی هم هستند که با ایران مشکل ندارند .
    برای شروع هم یه سرور اختصاصی با سی پی یو دو هسته ای و یه رم یک گیگابایت کافی هست .
    پیشنهاد می کنیم که سرور اختصاصی رو از هلند بگیرید چون دیگه نه با تحریم مشکل پیدا می کنید و نه با کپی رایت و دیتا سنتر ورلد استریم هلند از تمام دیتا سنتر ها بهتره .
    ولی پشتیبانیشون یکم ضعیفه اما خدمات عالیه .
    اگر که در آینده وقعا در مدیریت سرور استاد شدید و نیازی به کمک دیگران نداشتید ورلد استریم از همه بهتر هست .
    بازم سوالی بود در خدمتم .
    موفق باشید .
    واقعا تشکر خالی کم بود.
    ممنون از حسن نیت شما.
    دوستان دیگه هم از این تجربه ها بگن فکر کنم خیلی عالی بشه
    گر بار گران بودیم رفتیم.....

اگر نامهربان بودیم رفتیم.....

9. تعداد تشکر ها از nswir به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    327
    تشکر تشکر شده 
    313
    تشکر شده در
    224 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط delta نمایش پست ها
    افرا جان شما دیگه چرا؟ کجاش جرمه عزیز؟ این همه سایتهای سیستم پرداخت و... این همه فروشگاه. خودم دارم از این راه کاسبی میکنم جرم چیه برادر؟
    این نیوتن فکر کنم سیب خورده تو سرش داره میگرده ببینه جاذبه چه نصبتی با فروشگاه داره!
    مرسی جییییگر

نیوتن

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

ممنون از همه دوستان!!!
    اما دوست عزیز مون iMIZBAN میگه که مواظب باش قیمت ریسلر بیشتر از 20 دلار نباشه در حالیکه همین الان سرور مجازی رو تو caro.net ماه 19 دلار میده
    خوب پس به نظر شما یک سرور مجازی با مشخصات 40 گیگ هاردیسک و 500 گیگ پهنای باند و 512 ام بی رم چطوره؟؟؟

---------- Post added at 08:25 PM ---------- Previous post was at 07:11 PM ----------

یکی برام بگه که از کدوم دیتاسنتر سرور مجازی بگیرم بهتره؟؟؟ یک دیتاسنتر اطمینانی باشه

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    41
    تشکر تشکر شده 
    35
    تشکر شده در
    24 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط fayaz.soror نمایش پست ها
    ممنون از همه دوستان!!!
    اما دوست عزیز مون imizban میگه که مواظب باش قیمت ریسلر بیشتر از 20 دلار نباشه در حالیکه همین الان سرور مجازی رو تو caro.net ماه 19 دلار میده
    خوب پس به نظر شما یک سرور مجازی با مشخصات 40 گیگ هاردیسک و 500 گیگ پهنای باند و 512 ام بی رم چطوره؟؟؟

---------- post added at 08:25 pm ---------- previous post was at 07:11 pm ----------

یکی برام بگه که از کدوم دیتاسنتر سرور مجازی بگیرم بهتره؟؟؟ یک دیتاسنتر اطمینانی باشه
    سلام دوست عزیز .
    خسته نباشید .
    دیتا سنتر کارو تقریبا بعد از آی وب از همه برای ایران بهتره .
    سرور مجازی رو می تونید از همین کارو بگیرید .
    اما این که قیمت یه سرور مجازی خیلی کمه مهم نیست و مشکل اصلی ما در ابتدا قیمت نیست .
    مشکل مدیریت سرور مجازی هست .
    اگر که می تونید مدیریتش کنید پیشنهاد خود من هم همین سرور مجازی هست .
    ولی بازم بهتره که اگر با ترمینال آشنایی ندارید از ریسلر شروع کنید .
    موفق باشید .

عضو انجمن RezaFH آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,032
    تشکر تشکر شده 
    2,817
    تشکر شده در
    1,444 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Fayaz.soror نمایش پست ها
    ممنون از همه دوستان!!!
    اما دوست عزیز مون iMIZBAN میگه که مواظب باش قیمت ریسلر بیشتر از 20 دلار نباشه در حالیکه همین الان سرور مجازی رو تو caro.net ماه 19 دلار میده

---------- Post added at 08:25 PM ---------- Previous post was at 07:11 PM ----------

کلی داستان تعریف کردم و ارسال مردم ، بعد دیدم اینترنت قطع شده و پرید
    19 دلار فقط هزینه VPS هست
    من با 15 تومن VPS خریدم !
    هزینه های دیگه ای هم هست
    مثلا باید 15 تومن هم پول لایسنس Cpanel بدی
    تازه کلی دنگ و فنگ دیگه هم داره که شدیدا تاکید میشه از ریسلر شروع کنی (البته اگر هنوز با این اوصاف ، خواستی بری تو کار هاست)

اما اگر روزی 16 ساعت آنلاین نباشی و نتونی توی 10-20 تا فروم بزرگ ، فعالیت کنی و آفرهای خوب بدی و هاست با کیفیت بالا و قیمت پایین نداشته باشی و پرداخت آنلاین و پشتیبانی فعال و خوش اخلاق و مدیریت خوب و .. و .. و ... ..... نداشته باشی ، نمیتونی حتی هزینه ی خود هست رو در بیاری چه برسه به سود !!!

اینا رو بر اساس تجربه میگم

آخه من 6-7 ماه پیش برای اولین بار یه فروشگاه اینترنتی باز کردم ( MRshop - فروشگاهی برای تمام گرافیست ها ، عکاسان و طراحان )
    بعد دیدم نه بدون تبلیغ نمیشه در آمد داشت از فروشگاه
    خواستم یه سایت خبری بزنم که مثلا بازدید بالایی داشته باشه و توش تبلیغ کنم ( ام آر آنلاین � MRonline )
    و چند تا طرح دیگه هم داشتم که گفتم یه ریسلر بگیرم و سایتهامو توی اون هاست بدم
    هاستینگ رو هم راه انداختم ( اِم آر هاستینگ | میزبانی وب | دامنه | نمایندگی | سرور مجازی | سرور اختصاصی )
    اما یه سری مشکلات باعث شد که نتونم به کار سایت خبری برسم (البته شاید دوباره شروع به کار کنم )

من هاستینگ رو با 10 گیگ فضا و امکانانت نامحدود شروع کردم البته با قیمت خیلی پایین (آفر 13 تومن در ماه رو گرفتم و همونجا قبولش کردم !)

بعد گفتم من که 10 گیگ جا دارم ، چرا خالی بمونه !
    اومدم اینجا و یه فروم دیگه و تبلیغ کردم و چند نفر هم اومدن و شدن مشتری من !
    که اینجا ارزون بودن هاست کار داد دستم و کلی مشکلات و ضرر و ناراضی شدن مشتری ها و ....

اما بعدش عبرت گرفتم و رفتم از یه جای خیلی خوب با آپتایم (لینکش توی سایتم هست) و کیفیت عالی و پشتیبانی خیلی خوب 2 گیگ ریسلر گرفتم به قیمت 5 تومن در ماه (اگه خواستی خبر بده)

و چند تا هم مشتری جذب شد و پول ریسلر در اومد و من دیگه بیخیال کار هاستینگ شدم !

الان هم جدیدا با دوستان داریم رو یه سایت موزیک کار میکنیم و برای این یه VPS گرفتم ماهی 15 تومن با 30 گیگ هارد !

و تنها در آمد من توی این 6-7 ماه فقط از فروشگاه بوده

پس هاستینگ آسان نیست و درآمدش هم کمه
    راه انداختن یه سایت پر بازدید هم برای در آمد از تبلیغات ، کار سختیه ولی درآمدش خوبه
    راه انداختن فروشگاه آسونه و درآمدش هم خوبه فقط سرمایه میخواد برای شروع به کار

و من فروشگار رو پیشنهاد میکنم !

14. تعداد تشکر ها از RezaFH به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

من ماستر کارت دارم چطوری میتونم از کارو caro.net آنلاین سرور مجازی و سی پنل بخرم؟؟

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)