صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 29

موضوع: ]را اخیرا همه از سرویس دهنده ها می نالن ؟

عضو جدید sirpasha آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    61
    تشکر تشکر شده 
    154
    تشکر شده در
    103 پست

105 ]را اخیرا همه از سرویس دهنده ها می نالن ؟

سلام !
    چند روزیه هر دفعه میام تو انجمن می بینم که کلی از دوستان دارن می گن فلان هاستینگ بی مسئولیته ! فلانی تعهد نداره ! فلانی دامنه رجیستر نکرده ! فلانی پول منو خورده !

به همین دلیل خواستم یه موضوعی رو مطرح کنم ! شاید استقبال بشه !

ابتدا از مدیران خواهشمندیم یه انجمن در این مورد راه اندازی کنن با شرایط خاص ، مثلا کاربرای با کمتر از ۵۰ پست نتونن پست بدن مگه اینکه پستشون از قبل تایید شه ! اینجوری بنظرم دیگه با حیثیت و اعتبار برخی از دوستان که بخاطر وضعیت کنونی دلار ممکنه تاخیری تو کارشون باشه بازی نمیشه ! البته منظورم این نیست که همه اینجا به درستی فعالیت می کنن !!!

در مرحله دوم بگم که من خودم یه ریسلر هاستینگ دارم که خودمم توش موندم ! چه برسه به دوستانی که سرور دارن و کلی دنگ و فنگ دیگه ! پس خواهشا قبل از اینکه بیاین تاپیکی ایجاد کنین عذر سرویس دهنده رو بخواین !

آخرین مرحله ام اینه که دوستانی که سرویس میدن مشکلاتشون رو با مشتریا در میون بذارن و در صورتیکه نمیتونن سرویس دهی کنن از طریق همینجا یا سرورهاشون رو واگذار کنن یا با دوستانی که قصد شروع بکار هاستینگ دارن شراکت کنن !

اوضاع در همین حد خرابه دوستان ! من هم بعنوان عضو کوچکی از این انجمن فقط نظرم رو بیان کردم ! امید وارم که استقبال بشه !!!!

خدا نگهدار !

-------
    موضوع تاپیک رو بد نوشتم ! ببخشید ! چرا هست ابتدار تاپیک ! فارسی نشده بود کیبورد :دی

2. تعداد تشکر ها از sirpasha به دلیل پست مفید

3. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    65
    تشکر تشکر شده 
    1,037
    تشکر شده در
    686 پست

پیش فرض پاسخ : ]را اخیرا همه از سرویس دهنده ها می نالن ؟

خوشبختانه تا حالا ما نه از کسی نالیدم و نه کسی از ما نالیده

5. تعداد تشکر ها از habiballahafg به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    61
    تشکر تشکر شده 
    154
    تشکر شده در
    103 پست

مطمئنا همینطوره ! من منظورم برخی از سرویس دهنده ها بود و کلی نگفتم ! جسارت نباشه البته

7. تعداد تشکر ها ازsirpasha به دلیل پست مفید

عضو انجمن ourweb آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,325
    تشکر تشکر شده 
    2,887
    تشکر شده در
    1,997 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sirpasha نمایش پست ها
    سلام !
    چند روزیه هر دفعه میام تو انجمن می بینم که کلی از دوستان دارن می گن فلان هاستینگ بی مسئولیته ! فلانی تعهد نداره ! فلانی دامنه رجیستر نکرده ! فلانی پول منو خورده !

ابتدا از مدیران خواهشمندیم یه انجمن در این مورد راه اندازی کنن با شرایط خاص ، مثلا کاربرای با کمتر از ۵۰ پست نتونن پست بدن مگه اینکه پستشون از قبل تایید شه ! اینجوری بنظرم دیگه با حیثیت و اعتبار برخی از دوستان که بخاطر وضعیت کنونی دلار ممکنه تاخیری تو کارشون باشه بازی نمیشه ! البته منظورم این نیست که همه اینجا به درستی فعالیت می کنن !!!

در مرحله دوم بگم که من خودم یه ریسلر هاستینگ دارم که خودمم توش موندم ! چه برسه به دوستانی که سرور دارن و کلی دنگ و فنگ دیگه ! پس خواهشا قبل از اینکه بیاین تاپیکی ایجاد کنین عذر سرویس دهنده رو بخواین !

آخرین مرحله ام اینه که دوستانی که سرویس میدن مشکلاتشون رو با مشتریا در میون بذارن و در صورتیکه نمیتونن سرویس دهی کنن از طریق همینجا یا سرورهاشون رو واگذار کنن یا با دوستانی که قصد شروع بکار هاستینگ دارن شراکت کنن !

اوضاع در همین حد خرابه دوستان ! من هم بعنوان عضو کوچکی از این انجمن فقط نظرم رو بیان کردم ! امید وارم که استقبال بشه !!!!

خدا نگهدار !

-------
    موضوع تاپیک رو بد نوشتم ! ببخشید ! چرا هست ابتدار تاپیک ! فارسی نشده بود کیبورد :دی
    طرح خوبی هست ولی فکر نکنم استقبال بشه ازش از سوی مدیران .
    وب سایت : www.irhosting24.com
    تلگرام : OURWEB@ - تلفن تماس : موبایل : 09999978820

9. تعداد تشکر ها ازourweb به دلیل پست مفید

عضو دائم majidisaloo1 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    558
    تشکر تشکر شده 
    4,623
    تشکر شده در
    3,198 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sirpasha نمایش پست ها
    سلام !

خدا نگهدار !

-------
    بهتره بدونین همهی این ها درست هست اما همش هم انجام شده :
    1- این که میگین کاربرا با مطلب کمتر اینجور پست هایی برنند اصلا صحیح نیست چون همه میان هی اسپم میدهند تا 50 تا بشه این قبلا اجرا شده و به نتیجه نرسیده اما جایی که باید شکایت بکنند بخشی هست به اسم انتقادات موضوع ها اول تایید مدیر میشه بعد گذاشته میشه اما کاربران چون نمیخواهند اون درد سر رو بکشند هر جایی پست میزنن که حد اقل دلشون خنک بشه و وقتی مدیری ببینه سریع پاکس میکنه چون نمونش خودم تاپیک انتقاد زدم توی انتقادات اصلا گذاشته نشد واسه همینه دیگه سعی نمیکنم تاپیک انتقاد بزنم
    وب هاستینگ تالک از سرور پارس شاید بشه گفت داره همایت میکنه و تبلیغااتش هم توی سایتش هست آیا اگه میزدند به این راحتی ها تایید میشد اون تاپیکی که در مورد سرور پارس هست؟
    2- حرف شما درست هست
    اما من و یا شمایی که داریم سرویس میدهیم ملزم به انجام هر چه درست انجام شدن کار هستیم چون داریم پول میگیریم و مشتری هم حق داره کارش انجام بشود
    3- دقیقا همین هست مشکل که کسی نمی خواهد مشتری هاش رو آگاه کنه ما امروز یک اطلاعیه روشن سازی به کاربرامون دادیم که برای افزایش قیمت بودش به خدا اگه بگم از 150 تا سروری که قرار بود افزایش داده بشه یک نفر هم ناراحت نشد و اعتزاضی نکرد برای این اطلاعیه
    به خدا کاربران عقل دارند میفهمن به اون ها هم مشکلاتتون رو بگین خوب خیلی بهتره تا بجای اینکه سرش جنگ کنید و اعصاب طرفین خورد بشه
    شرکت میزبان داده پاسارگاد با نام تجاری آنلاین سرور | شماره ثبت : 5315 | تلفن تماس : 54634 - 021 | onlineserver.ir
    آدرس : تهران -شهریار-خیابان مصطفی خمینی(کرشته) - پلاک 101 - مجتمع اداری نور-طبقه 3 -واحد 12

11. تعداد تشکر ها ازmajidisaloo1 به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    65
    تشکر تشکر شده 
    1,037
    تشکر شده در
    686 پست

به نظر من باید یه بخشی مانند امتیاز بازارچه انجمن پرشین تولز باشه که هر کی خوب بود مثبت و هر کی بد بود منفی بگیره تا کاربر بتونه سریع آدم مطمئن را بشناسه

13. تعداد تشکر ها ازhabiballahafg به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    61
    تشکر تشکر شده 
    154
    تشکر شده در
    103 پست

نظرات دوستان واقعا سازنده است !‌ ان شا.... همینجوری استقبال بشه تا مدیران هم بتونن حمایت کنن و راه چاره ای برای این مسئله پیدا بشه !

15. تعداد تشکر ها از sirpasha به دلیل پست مفید

عضو دائم majidisaloo1 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    558
    تشکر تشکر شده 
    4,623
    تشکر شده در
    3,198 پست

تاپیک های فروش رو نگاه کنین میفهمین چه خبره
    چون توش همه اومدن نظرشون رو دادند و ای دی و.. هم هست می توانید ازشون بپرسین دربارهی شرکت مورد نظرتون
    شرکت میزبان داده پاسارگاد با نام تجاری آنلاین سرور | شماره ثبت : 5315 | تلفن تماس : 54634 - 021 | onlineserver.ir
    آدرس : تهران -شهریار-خیابان مصطفی خمینی(کرشته) - پلاک 101 - مجتمع اداری نور-طبقه 3 -واحد 12

17. تعداد تشکر ها از majidisaloo1 به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    61
    تشکر تشکر شده 
    154
    تشکر شده در
    103 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط majidisaloo1 نمایش پست ها
    تاپیک های فروش رو نگاه کنین میفهمین چه خبره
    چون توش همه اومدن نظرشون رو دادند و ای دی و.. هم هست می توانید ازشون بپرسین دربارهی شرکت مورد نظرتون
    پرسش انجام میشه اکثرا ! تایید هم میشن .... اما متاسفانه بعد از شش ماه سرویس دهی صدای مشتری در میاد ! سرویس دهنده می بینه نمیتونه بگه من دلار ۳۵۰۰-۴ تومان تهیه کنم ! سرویس رو هم یکساله فروخته و باید یه جوری کار مشتری رو راه بندازه ! زیاد هست این موارد ! شما یه هاست ۵۰۰ مگی می خرین یکساله ۳۰ تومان مثلا ! به دلار ۱۲۰۰ تومان ! حالا منی که اومدم به شما دارم سرویس میدم باید ماهی ۴۰۰-۵۰۰ دلار ۴-۵ تومانی بدم تو ۶ ماه آینده که شما سرویستون آپ بمونه ! میگم من یه ریسلر هاستینگ دارم که در مقابل یه سرور هیچی نیست هزینه اش ! اما ممکنه هاستینگی که مورد توبیخ قرار گرفته بتونه با ارسال تیکت به همه ی یوزرا در خواست کنه که مقداری هزینه بعنوان کمک برای پایداری سرور بریزن که ما برامون بد جا افتاده اما یه جورایی میشه بهش گفت Donate ! اکثرا سرویس دهندگان از این موضوع چشم پوشی می کنن یا اینکه مشترانشون زیر بار این موضوع نمیرن ! بالاجبار سرویس دهنده میاد از یه دیتا سنتر در پیت سرویس می گیره ! داون تایم ها زیاد میشه و کیفیت پشتیبانی هر دو طرف هم پایین میاد و در آخر منجر به تاپیک تو این انجمن میشه ! با این تاپیک امید وارم یه جورایی چشم و گوش همه ، هم سرویس دهنده ها هم مشتریا باز بشه برای این موضوع که وضع از اینی که هست بد تر نشه !

19. تعداد تشکر ها ازsirpasha به دلیل پست مفید

عضو انجمن hadi_am آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    880
    تشکر تشکر شده 
    2,675
    تشکر شده در
    1,170 پست

الان بیشتر همه افر میدن تا خریدار و درخواست دهنده باشه

21. تعداد تشکر ها ازhadi_am به دلیل پست مفید

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)