صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 59

موضوع: مشکل با لینک های دانلود

عضو انجمن softlayer آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    322
    تشکر تشکر شده 
    1,313
    تشکر شده در
    1,105 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل با لینک های دانلود

iis6 روی ویندوز 2003 سرور نصب میشه و جز سرویس های ویندوز 2003 هستش
    iis7 روی ویندوز 2008 سرور وجود داره
    جزء سرویس های ثابت ویندوز هستش (امکان انتخاب برای شما نیست) باید طبق ویندوزتون نصب کنید!
    جواب چرا هم مشخص شد!

موفق باشید

2. تعداد تشکر ها از softlayer به دلیل پست مفید

3. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    163
    تشکر تشکر شده 
    593
    تشکر شده در
    410 پست

دوست عزیز انقدر از ای ای اس تعریف می کنید 6 ماه پیش من از ای ای اس استفاده میکردم ای ای اس 6
    به نظر من که خیلی مزخرفه
    یه مشکلی داشتم
    کلیهم تایپک زدم تو بعضی از سیستم ها دانلود میداد تو بعضیها نمیداد گاهی برای دانلود پسورد میخواست کلی هم راهنمایی کردن هر کاری کردم نشد که نشد حالا به ایشون ایکمپ زدیم اون مشکل حل شده این مشکل به وجود اومده نمیدونم چرا اینقدر از ای ای اس تعریف میکند من که چیزی ندیدم بعد از کلی تایپک اخرش مشکل حل نشد این دوستمون هم این مشکل داشتن پیام جان اگه اینطور نیست بفرمایید من تصحیح کنم حرفمو و کلا خیلی دیدم خیلیم میگم راهنماییکردن هر کاری کردم حل نشد که نشد

5. تعداد تشکر ها از sniper000man به دلیل پست مفید

عضو جدید payam_keivany آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    22
    تشکر شده در
    19 پست

گفته sniper000man کاملا درست هست.من قبلا تو سرور مجازی iis6 رو نصب کرده بودم و وقتی میخواستم فایلی رو دانلود بکنم ازم رمز می خواست که تو همین انجمن کلی تاپیک خوندم و همه روش های گفته شده رو هم انجام دادم و درست نشد تا این که آی دی sniper000man رو از تو یکی از همون تاپیک ها برداشتم و بهش گفتم تا برام درست بکنه و ایشون تو سرور قبلی xampp رو برام نصب کردن و مشکل ام حل شد.
    الان هم تو سرور جدید xampp رو برام نصب کرده ولی نمیدونم چرا این مشکل به وجود اومده !
    حالا اگه کسی میدونه واقعا مشکل از چیه لطفا بیاد و بگه
    باتشکر

7. تعداد تشکر ها از payam_keivany به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    322
    تشکر تشکر شده 
    1,313
    تشکر شده در
    1,105 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sniper000man نمایش پست ها
    دوست عزیز انقدر از ای ای اس تعریف می کنید 6 ماه پیش من از ای ای اس استفاده میکردم ای ای اس 6
    به نظر من که خیلی مزخرفه
    یه مشکلی داشتم
    کلیهم تایپک زدم تو بعضی از سیستم ها دانلود میداد تو بعضیها نمیداد گاهی برای دانلود پسورد میخواست کلی هم راهنمایی کردن هر کاری کردم نشد که نشد حالا به ایشون ایکمپ زدیم اون مشکل حل شده این مشکل به وجود اومده نمیدونم چرا اینقدر از ای ای اس تعریف میکند من که چیزی ندیدم بعد از کلی تایپک اخرش مشکل حل نشد این دوستمون هم این مشکل داشتن پیام جان اگه اینطور نیست بفرمایید من تصحیح کنم حرفمو و کلا خیلی دیدم خیلیم میگم راهنماییکردن هر کاری کردم حل نشد که نشد
    تشکر از شما
    مبحث رو از اول مطالعه بفرمایید.
    هرکسی در یه زمینه ای فعالیت کرده و نثبت به بعضی مطالب با توجه به تجربه خودش رضایت داره!
    اینجا هرکی با هر سیستمی اشنایی داشته باشه تجربیات خودش رو ارائه میده و در اصل داره راه کار ارئه میده
    ادامش به عهده فرد سوال کنندس که با یکم تحقیق و امتحان کردن راه حل ها بهترین رو انتخاب کنه
    نظر شما هم محترمه!

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    163
    تشکر تشکر شده 
    593
    تشکر شده در
    410 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط softlayer نمایش پست ها
    تشکر از شما
    مبحث رو از اول مطالعه بفرمایید.
    هرکسی در یه زمینه ای فعالیت کرده و نثبت به بعضی مطالب با توجه به تجربه خودش رضایت داره!
    اینجا هرکی با هر سیستمی اشنایی داشته باشه تجربیات خودش رو ارائه میده و در اصل داره راه کار ارئه میده
    ادامش به عهده فرد سوال کنندس که با یکم تحقیق و امتحان کردن راه حل ها بهترین رو انتخاب کنه
    نظر شما هم محترمه!
    دوست عزیز هر تایپکیم مطالعه نکنم اینو مو به مو مطالعه کردم چون این مشکل یه مدت خیلی درگیرم کرده بود روش خیلی وقت گذاشتم خیلی هم مشتاق تابدونم چی میشه ایا راه حلی هست یا نه و مطئن باشید با دقت همه پستاشون مطالعه کردم حالا قرار نیست که از یک تایپک استارتر استفاده کنه الان بنده هم میخوام از این تایپک استفاده کنم و تشکر میکنم از استارتر و بنده هم مشکل خودمو عرض کردم نه چیز دیگری از شما هم نهایت تشکر قدر دانیو دارم دوست عزیز

تشکر تشکر کرده 
    322
    تشکر تشکر شده 
    1,313
    تشکر شده در
    1,105 پست

بنده به ایشون یه وب سرور پیشنهاد دادم، ایشون خودشون استفاده نکردن، کما اینکه اگه استفاده میکردن همون دیشب مشکلشون حل میشد.(پس به عهده استارتر هستش)
    انتخاب با شماست
    به قول جناب امیر مردم که با چماق بالا سرما زور نکردن که iis نصب کنید
    جای بحث نداره

موفق باشید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    163
    تشکر تشکر شده 
    593
    تشکر شده در
    410 پست

بنده به ایشون یه وب سرور پیشنهاد دادم، ایشون خودشون استفاده نکردن، کما اینکه اگه استفاده میکردن همون دیشب مشکلشون حل میشد.(پس به عهده استارتر هستش)
    انتخاب با شماست
    به قول جناب امیر مردم که با چماق بالا سرما زور نکردن که iis نصب کنید
    جای بحث نداره

موفق باشید
    دوست عزیز جان دل من اصلا بحث نمیکنم که جا داشته باشه یا نداشته باشه من میخوام مشکل حل بشه منم این مشکل دارم من گفتم ایکس مپ استفاده کنه یا ای ای اس مال پدرم نیست که یکی تعریف کنم زور کنم و در حدی هم نیستم که بگم اینو استفاده کن عزیز دل وقتی مشکلی پیش میاد نباید دور زد باشد حش کردم الان هم میخوام ببینم راه حلی هست تا مشکل حل کنیم والله ای ای اس دور زدیم رفتیم ایکس مپ الان ایکس مپ دور بزنیم رو وب سروی که شما گفتین فردا این مشکل داشت رو چی دور بزنیم بهتر نیست مشکل از ریشه حل کنیم ته مجبور نشیم هی دور بزنیم بله به عهد استارتره منم به استارتر نگفتم حتما از این استفاده کن پیام جان هر کاری دوست داره میتونه بکنه شما میگن تایپکو مطالعه کنید ولی خود شما پست بنده رو با دقت مطالعه نمیکنید من نگفتم به عهد استارتر نیست من عرض کردم فقط نباید از یک تایپک استارتر بهره ببره بنده هم این مشکل دارم میخوام از این تایپک بهره ببرم از استارت هم به خاطر اینکه منم این مشکل دارم تشکر هم کردم

تشکر تشکر کرده 
    322
    تشکر تشکر شده 
    1,313
    تشکر شده در
    1,105 پست

دوست عزیز بنده هم نگفتم اینار دور بزن!
    خیلی ها از کار با iis راضی هستن و دارن استفاده میکنن!
    حالا شما به چه مشکلی برخوردی اون دیگه یه مبحث دیگست که باید یه تاپیک جدا با سرفصل مشکل iis ایجاد کنید!
    شما عرض کردی من از iis ناراضی هستم
    از xamp هم استفاده کردید به این مشکل برخوردید
    هر تکنولوژی برای کار خاصی تعریف شده.پس باید از سرویسی استفاده کنید که متناسب و پاسخ گوی کار شما باشه
    بنده هم از این وب سرور برای مشتریایی که برای میزبانی فایل سرور میگیرن استفاده میکنم
    حدود 3 سال میشه که ما با کوچکترین مشکلی برنخوردیم
    امیدوارم بد برداشت نکنید(هدف فقط دادن راه حل مناسب و رضایت شماست)

موفق باشید

عضو جدید payam_keivany آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    22
    تشکر شده در
    19 پست

من متوجه نمیشم چرا شما دارید موضوع رو منحرف می کنید !من اومدم اینجا گفتم با لینک ها مشکل دارم چون اینجا همه تون یه سایت دانلود خودتون دارید یا حداقل برای مشتری هاتون راه اندازی کردید و می دونید که مشکل از چیه ؟این همه سایت الان دارن لینک دانلود میدن بدون مشکل پس مطمئناَ مشکل حل شدنی هست.حالا بحث اگه در مورد استفاده از وب سرور هست خب از کسی اینجا 99% مطمئن هست که با نصب یه وب سرور دیگه مشکل من هم برطرف میشه همینجا بگه تا بقیه هم اگه بعدا مشکل داشتن بتونن از از این تاپیک استفاده بکنند.

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    163
    تشکر تشکر شده 
    593
    تشکر شده در
    410 پست

دوست عزیز بنده هم نگفتم اینار دور بزن!
    خیلی ها از کار با iis راضی هستن و دارن استفاده میکنن!
    حالا شما به چه مشکلی برخوردی اون دیگه یه مبحث دیگست که باید یه تاپیک جدا با سرفصل مشکل iis ایجاد کنید!
    شما عرض کردی من از iis ناراضی هستم
    از xamp هم استفاده کردید به این مشکل برخوردید
    هر تکنولوژی برای کار خاصی تعریف شده.پس باید از سرویسی استفاده کنید که متناسب و پاسخ گوی کار شما باشه
    بنده هم از این وب سرور برای مشتریایی که برای میزبانی فایل سرور میگیرن استفاده میکنم
    حدود 3 سال میشه که ما با کوچکترین مشکلی برنخوردیم
    امیدوارم بد برداشت نکنید(هدف فقط دادن راه حل مناسب و رضایت شماست)

موفق باشید
    دوست عزیز بنده هم عرض کردم کلی تایپک زدم متاسفانه پستامو مطالع نمیکنید ولی به جوابی نرسیدم
    مطئنن ایکس مپ و ای ای اس هم این قابلیت هارو دارن ای ای اس هم برای فایل اما مشکلی که داشتم روعرض کردم تا رفع کنم و من میخوام مشکلشون حل بشه اگر با دقت پستارو مطالعه کرده باشید دوستان هم گفتن که قابلیت داره بند هم نگفتم هر برنامه ای برای کاری نیست ایکس مپ هم این قابلیت داره

صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)