نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آلمانی یا فرانسوی؟

رأی دهندگان
13. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • آلمانی

5 38.46%
  • فرانسوی

8 61.54%
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 28

موضوع: آلمانی یاد بگیرم یا فرانسوی

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    43
    تشکر تشکر شده 
    78
    تشکر شده در
    68 پست

پیش فرض پاسخ : آلمانی یاد بگیرم یا فرانسوی

نقل قول نوشته اصلی توسط arashdn نمایش پست ها
    هیچ کس یه دلیل درست نیاورد که بتونه منو قانع کنه فقط مال امیر یه خورده قابل توجه بود
    اهر سر هم رسیدم همون اول راه
    ولی فک کنم برم دنبال آلمانی
    شما خودت جواب درست نميدي هدفت چيه ؟
    من اول رفتم فرانسوي بگيريم براي ادامه تحصيل بعد كه اين يارو گند زد تو كار ايران مجبور شدم الان دارم پرتقالي ثبت ميكنم چون دارم پذيرش ميگيرم شما بايد بگي ديگه با چه هدفي كيليويي كه نيست و گرنه بهترين همون انگليسي هست
    ویرایش توسط 4dmin : December 17th, 2009 در ساعت 18:29

2. # ADS

عضو انجمن Veria آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    317
    تشکر تشکر شده 
    968
    تشکر شده در
    451 پست

اگه قصد گرفتن ویزای کانادا رو داری فرانسه هم امتیار داره ( 8 امتیاز فکر کنم )
    اما اگه میخوای فقط در کنار انگلیسی یه زبان دیگه رو بلد باشی آلمانی بهتره چون متفاوت تره.
    بعد از اینها هم میتونی بری فرانسه رو هم یاد بگیری.

عضو انجمن Roka آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    127
    تشکر تشکر شده 
    729
    تشکر شده در
    386 پست

از نظر من هم اول انگلیسیت رو به %90 برسون بعد برو آلمانی ، بعد اگه خواستی فرانسوی هم یاد بگیر !

و بهتره با یه استاد زبان هم مشورت کنی ، ولی من هر کی رو میبینم که رشته زبان درس میخونه ، اول انگلیسی ، بعد آلمانی و بعد فرانسوی ( قسمت آخری رو بعضی ها میخونند ) حتمی یه دلیل دارند که بعد از انگلیسی ، سراغ فرانسه نمیرند !!!!

عضو انجمن mohebali آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    290
    تشکر تشکر شده 
    488
    تشکر شده در
    341 پست

و بهتره با یه استاد زبان هم مشورت کنی ، ولی من هر کی رو میبینم که رشته زبان درس میخونه ، اول انگلیسی ، بعد آلمانی و بعد فرانسوی ( قسمت آخری رو بعضی ها میخونند ) حتمی یه دلیل دارند که بعد از انگلیسی ، سراغ فرانسه نمیرند !!!!
    خیلی باحال بود جوابت
    مخصوصا اون قسمتی که پر رنگ کردم !
    بالاخره میرسه اون روزی که باید برسه ....

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    101
    تشکر شده در
    72 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 4dmin نمایش پست ها
    شما خودت جواب درست نميدي هدفت چيه ؟
    من اول رفتم فرانسوي بگيريم براي ادامه تحصيل بعد كه اين يارو گند زد تو كار ايران مجبور شدم الان دارم پرتقالي ثبت ميكنم چون دارم پذيرش ميگيرم شما بايد بگي ديگه با چه هدفي كيليويي كه نيست و گرنه بهترين همون انگليسي هست

دوست عزیز اخه زبان باقلوا نیست که بری بخری یا .... براش باید وقت بزاری و زحمت بکشی تا یاد بگیری . همون انگلیسی که همه میگن اسون هستش باید براش 2 سال وقت بزاری تا 4 تا اسکیل هم قوی بشه ( wr - lis - sp - red ) ولی اصول کار اینه ابتدا باید زبان بین المللی رو تقویت کنید که زبان انگلیسی هستش در 4 تا اسکیل بعدش برید سراغ زبانی که دوست دارید کسی نمیتونه برای شما تصمیم بگیره که شما چی بخونید . ابتدا نیاز به یاد گیری سپس علاقه .

برای مثال شرایط و اجبار ایجاد میکنه که زبان انگلیسی رو یاد بگیرید پس میرید یاد میگیرید در حد خوب و حرفه ای در 4 اسکیل بعدش مثلا علاقه پیدا میکنید به فرانسوی یا المانی میرید اونها رو هم یاد میگیرید .
    ولی شخص خود من علاقه به ترکی استامبولی و زبان اسپانیایی دارم . استامبولی رو دارم یاد میگرن و دوست دارم بعدش اسپانیایی هم یاد بگیرم چون مکزیک رو خیلی دوست دارم و اگه بشه دوست دارم یه مدت اونجا برم و زندگی کنم .

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    43
    تشکر تشکر شده 
    78
    تشکر شده در
    68 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط akbar123sat نمایش پست ها
    دوست عزیز اخه زبان باقلوا نیست که بری بخری یا .... براش باید وقت بزاری و زحمت بکشی تا یاد بگیری . همون انگلیسی که همه میگن اسون هستش باید براش 2 سال وقت بزاری تا 4 تا اسکیل هم قوی بشه ( wr - lis - sp - red ) ولی اصول کار اینه ابتدا باید زبان بین المللی رو تقویت کنید که زبان انگلیسی هستش در 4 تا اسکیل بعدش برید سراغ زبانی که دوست دارید کسی نمیتونه برای شما تصمیم بگیره که شما چی بخونید . ابتدا نیاز به یاد گیری سپس علاقه .

برای مثال شرایط و اجبار ایجاد میکنه که زبان انگلیسی رو یاد بگیرید پس میرید یاد میگیرید در حد خوب و حرفه ای در 4 اسکیل بعدش مثلا علاقه پیدا میکنید به فرانسوی یا المانی میرید اونها رو هم یاد میگیرید .
    ولی شخص خود من علاقه به ترکی استامبولی و زبان اسپانیایی دارم . استامبولی رو دارم یاد میگرن و دوست دارم بعدش اسپانیایی هم یاد بگیرم چون مکزیک رو خیلی دوست دارم و اگه بشه دوست دارم یه مدت اونجا برم و زندگی کنم .
    اسپانيايي آسونه كاملا مشابه پرتقالي و ايتاليايي هست

عضو دائم Arashdn آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    586
    تشکر تشکر شده 
    8,046
    تشکر شده در
    1,382 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط akbar123sat نمایش پست ها

من خودم ترکم و استانبولی هم بلدم

عضو انجمن Mohsen آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    281
    تشکر تشکر شده 
    741
    تشکر شده در
    324 پست

دوست عزیز همون طور که چند تا از دوستان اشاره کردن شما باید ببینید اون زبان رو برای چی می‌خواید یاد بگیرید و بعد انتخاب کنید، سوال‌تون این طوری آخرش جواب خوبی نخواهد داشت مثل اینکه یکی بگه من برنامه نویسی یاد بگیرم یا شبکه و ... !
    مثلا اگه قصد کار کردن با شرکت‌های فرانسوی یا آلمانی رو دارید خوب زبان هر کدوم رو میخواید کار کنید یاد بگیرید.
    در حالتی که هیچ هدف بعدی ندارید و فقط میخواید زبان یاد بگیرید، هر دو زبان به دردتون میخوره ، البته می‌تونید فرانسه رو برای نزدیکی به انگلیسی و اینکه کانادا رو پوشش میده انتخاب کنید، فکر نکنم به جز خود آلمان با کشورهایی که آلمانی زبان‌شون هست سر و کار داشته باشید و با توجه به اینکه آلمانی سخت تر هم هست، من همون فرانسه رو پیشنهاد میکنم.
    اگه گزینه‌هاتون گسترده‌تر هست من چینی رو پیشنهاد میکنم! کشوری که بیش از یک میلیارد جمعیت داره و وقتی شما این زبون رو بدونید زبان درصد قابل توجهی از مردم دنیا رو می‌دونید! و بالاخره اینکه تو همه تجارت‌ها هم به دردتون میخوره!

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    1,037
    تشکر تشکر شده 
    2,649
    تشکر شده در
    1,633 پست

با سلام خدمت شما.
    به نظر بنده حقیر، شما آلمانی‌ یاد بگیرید خیلی‌ بهتر هست. علاوه بر مساله‌ای که امیر جان علم کردن، که کشور‌های مانند آلمان، اتریش، لوگزامبورگ، سوئیس شمالی و .. در بر میگیره، شما میتونید آینده خودتو تامین کنید، و درستون رو در دانشگاه‌های معتبر آلمان ادامه بدید. ( اگر که هنوز برای درس فرصت دارید، و یا اینکه برای همین می‌خواهید زبان رو یاد بگیرید، اگه که آلمانی‌ بلد باشید، با دادن یک امتحان پای در سفارت آلمان در ایران، میتوانید به راحتی‌ ویزای دانشجویی دریافت کنید، و در دانشگاه‌های بزرگ آلمان در برلین و یا در هامبورگ به ادامه تحصیلت ادامه بدید)

از لحاظ دیگر، یاد گیری زبان آلمانی‌ چندان زیاد سخت و تقات فارسا نمیباشد، فقط یک سری قانون‌هایی‌ در قسمت گرامر داره که باید با دقت روش وقت بذرید، و مو به مو یاد بگیرید. ولی‌ در کلّ هیچ مشکلی‌ با یاد گرفتن و حتا حرف زدن نخواهی داشت. ( تجربه شخصی‌ )
    موفق باشید.

عضو دائم Arashdn آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    586
    تشکر تشکر شده 
    8,046
    تشکر شده در
    1,382 پست

ببنید
    من نه برای کار کردن با شرکتی می خوام
    نه میخوام بی خیال انگلیسی شم
    فقط برام فراهم شده یکی از این دوتا رو یاد بگیرم
    که خوب نتونتسم تصمیم بگیرم گفتم از اطلاعات شما هم استفده کنیم

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)