صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: معرفی هاست خارجی

عضو جدید pouya7525 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    9
    تشکر تشکر شده 
    39
    تشکر شده در
    30 پست

پیش فرض معرفی هاست خارجی

سلام یک هاست لینوکس می خوام سرورم تو اروپا هر چی نزدیکتر بهتر. فضا و پهنا باندم مهم نیست اما خوب cpu usage و ram می خواهد البته الان دستم نیست اما تعداد request ها باید بالا باشه راستیتش نمی دونم بالا توی هاستینگ یعنی چند تا request در روز. یکی از دوستام می گفت از بریتانیا بگیر خوبه خودم تا به حال تجربه نداشتم.
    کسی‌که حفظ جان را مقدم بر آزادی بداند، لياقت آزادی را ندارد. بنجامين فرانکلين

2. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    134
    تشکر شده در
    86 پست

پیش فرض پاسخ : معرفی هاست خارجی

سلام.

برای دریافت پاسخ دقیق می بایست مشخص کنید چه استفاده ای از سایت دارید و چه script هایی نصب میشه.

اما در کل در سرور هایی که هاست اشتراکی ارائه میشه، محدودیت مصرف CPU و RAM پایین هست و نمیشه برای سایت های پر بازدید زیاد روشون حساب کرد.

نقطه شروع کار برای شما VPS خواهد بود و پس از کسب درامد از سایت و یا sponsor ها، میتونید به سرور اختصاصی و سپس cluster و ... ارتقا بدید.

با تشکر.

تشکر تشکر کرده 
    9
    تشکر تشکر شده 
    39
    تشکر شده در
    30 پست

سلام سایت php/mysql هست می خوام بتونم remote processing انجام بدم. اگه می شد یک معیار عددی بدی که جند تا بازدید یا معیار دقیقتر request در روز می شه پر بازدید خوب بود البته این رقم مسلما ثابت نمی تونه باشه اما یک رنج بایستی داشته باشه. vps حسابی دستم میگذاره تو خرج الان برام جنبه تفریحی داره نمی خوام آنقدر خرج کنم. البته ظرفیت سایت بالاست.

نمی دونم جرا تو پنل های میزبانی هم اشاره دقیق نمی شه احتمالا جون پارامترهای ثابتی نیستند می خوان دستشون باز باشه
    ویرایش توسط pouya7525 : September 4th, 2012 در ساعت 05:14

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    134
    تشکر شده در
    86 پست

سلام.

مجدداً پاسخی که دادید کلی هست، اگر منظور این هست که script به صورت دست ساز هست و برنامه آماده ای نیست، تنها راه فهمیدن تعداد process ها و request ها امتحان برنامه هست.

اگر برنامه به صورت آماده ارائه شده، می بایست تجربه کاربران اینترنتی رو جستجو کنید و یا در انجمن مربوط به سایت سازنده برنامه در این مورد سوال کنید.

در هر حال، باز هم تاکید می کنم، برنامه ای که نیاز به مصرف بیش از حد عادی از منابع سرور داشته باشه، بیش از چند ماه یا شاید هم چند هفته در یک سرور اشتراکی دوام نخواهد داشت.

با تشکر.

تشکر تشکر کرده 
    9
    تشکر تشکر شده 
    39
    تشکر شده در
    30 پست

دوست عزیز برنامه دست ساز هست برا همین هیچ ایده ای ندارم که جه بازدیدی می گیره سعی می کنم یک جورایی یک معیارهایی استخراج کنم و در اختیارتون بگذارم تا بهتر راهنمایی کنید.

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    134
    تشکر شده در
    86 پست

سلام.

برای انجام این کار نیاز به یک سرور دارید.

اگر برنامه تحت PHP هست، میتونید یک سرور مجازی لینوکس روی رایانه شخصی خودتون نصب و راه اندازی کنید و با برنامه های stress test نسبت به بررسی script خودتون اقدام کنید.

برنامه مورد نیاز برای این کار vmware workstation و یا برنامه های مشابه هست که قابلیت مجازی سازی رایانه شخصی شما رو دارند.

سپس نصب یک ورژن از لینوکس که اگر مدیریت لینوکس رو زیاد بلد نیستید، پیشنهاد می کنم از ubuntu server شروع کنید که آموزش های مفید و کاملی در اینترنت داره استفاده کنید.

در نهایت اگر به نتایج مطلوب رسیدید و خواستید بیشتر بررسی بشه، به وب سرور هایی مثل nginx و litespeed که نسخه رایگان هم دارند بررسی کنید تا به نتیجه کامل و قابل اعتمادی برسید و در نهایت بتونید با شرکت های فروش هاستینگ با توجه به نتایج دریافتی صحبت کنید و هاستینگ مورد نظرتون رو پیدا کنید.

موفق باشید.

تشکر تشکر کرده 
    9
    تشکر تشکر شده 
    39
    تشکر شده در
    30 پست

با محاسبات بحرانی ما که اوضاع جالب نبود حالا اگر vps بخوام چون یک سایت دیگه هم دارم اما اونو می دونم پر بازدیده می خوام اگه بشه یک ساله نگیرم یک سه ماهه بگیرم فعلا شرایط بالا بعد می خوام بدونم آیا vps ها تست دارند؟ البته زیر 2 هفته که تست نیست چون سایت می خواهد استارت بزنه تا رسیدن به نهایت ظرفیت تو بهترین شرایط حداقل 3 ماه می خواهد

بعد اکانت paypal و حساب ارزی هم ندارم. اگه می شه یک راهنمایی بفرمایید.

فکر کنم فضا 2G کافی باشه و پهنای باند 4T
    ویرایش توسط pouya7525 : September 4th, 2012 در ساعت 06:22

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    134
    تشکر شده در
    86 پست

سلام.

افراد زیادی در همین انجمن هستند که vps با قیمت مناسب ارائه می کنند و برای شما که تازه میخواید کارتون رو شروع کنید نقطه شروع خوبی هست.

فعلاً نیازی به سرور های قدرتمند نیست، پیشنهاد بنده این هست که اول مقدار مصرف رو مشخص کنید که در پاسخ قبل بهترین و کم هزینه ترین راهش به شما ارائه شده و سپس به دنبال سرویس دهنده مناسب بگردید.

همینطور در صورت نیاز به خرید سرویس، ماهیانه خریداری کنید تا در صورتی که سرویس مذکور جوابگوی کار شما نبود قادر به ارتقاع سرویس و یا انتقال به شرکت دیگری باشید.

با تشکر.

تشکر تشکر کرده 
    9
    تشکر تشکر شده 
    39
    تشکر شده در
    30 پست

ممنون بابت اطلاعات فنی تون متاسفنه موقع پاسخ گویی شما داشتم پست رو ادیت می کردم

اینها فعلا اطالاعات که من می خوام
    قضا 2G
    پهنای باند 4T
    cpu حداقل 2Ghz
    ram 4G

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    134
    تشکر شده در
    86 پست

سلام.

متوجه نشدم، شما 2 گیگ فضا لازم دارید و 4 ترابایت پهنای باند ؟!

چه script ای میتونه این مقدار پهنای باند مصرف کنه ؟ بنده تا به حال چنین چیزی ندیدم، صادقانه عرض کنم.

موارد دیگر طبیعی هستند و میتونید به راحتی پیدا کنید:

فروش سرور مجازی

پیشنهاد میکنم با 1 گیگ رم شروع کنید، در صورت نیاز ماه بعد به 2 یا 4 گیگ ارتقا بدید، بد نیست یک بار امتحان کنید و از همون اول هزینه زیاد نکنید، مخصوصاً در حالتی که هنوز سایت بازدید چندانی نداره.

با تشکر.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)