صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: مشکلات ویندوز کرک شده و vps ها

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    334
    تشکر تشکر شده 
    3,554
    تشکر شده در
    1,115 پست

پیش فرض مشکلات ویندوز کرک شده و vps ها

سلام.

لازم دیدم که این بحث رو باز کنم تا از بروز مشکلات بعدی جلوگیری بشه و یک جورایی سعی بر فرهنگ سازی بشه که دوستان دیگه از جمله مشتری ها و فروشنده های محترم فعال در این انجمن از بد نام شدن و مایوس شدن از خرید و فورش خودشون جلوگیری کنند.

در کل مشکلات ویندوز کرک شده در ضمینه سرور و سرور مجازی بی شمار هست و ویندوز لایسنس شده در مقایسه با ویندوز کرک شده اصلاً قابل مقایسه نیست.

ولی برای کوتاه شدن بحث و نتیجه گیری سریع به دلیل کمبود زمان و حوصله دوستان، میرم سر اصل مطلب.

مهمترین مشکل در هر نوع کرک ویندوز (بهتر یا بدتر نداره، کلاً کرک شده به هر روش) مشکل Duplicated License Key in Single Network هست که معمولاً در سرور های مجازی رخ میده.

توضیح بیشتر میشه اینکه، وقتی در یک سرور که مجازی سازی شده، سعی بر راه اندازی سرور ویندوز می کنید، کافی هست که چند ویندوز سرور را با یک لایسنس تقلبی نصب کنید و اولین اتفاقی که میوفته این هست که شبکه Windows Piracy And Authority سرور شما رو شناسایی می کنه و به صورت Random مشکلاتی رو برای اون ایجاد می کنه.

مهمترین و اصلی ترین مشکل، اختلال در اعمال به روز رسانی ها هست که از طریق سرویس BITS در سرور ویندوز سعی بر دریافت بسته های به روز رسانی از سرور ماکروسافت می کنه و در صورت غیر فعال شدن توسط روبات های Microsoft Windows Piracy عملاً دسترسی شما رو به سایت ماکروسافت می بنده و دیگر شما نمی توانید از سرور اصلی و سرور های جانبی (mirror) های ماکروسافت چیزی دریافت کنید.

مشکلات زیادی در این ضمینه رخ خواهد داد و مهمترین مشکل میشه Windows Infection ها که بی شمار هستند و تنها راه دور بودن از اونها، داشتن ویندوز لایسنس شده، به روز شده به صورت حداقل ماهیانه و داشتن سرویس داخلی Windows Defender هست که باز هم در صورت کرک بودن ویندوز، روبات های ماکروسافت این سرویس و تمامی سرویس های امنیتی ویندوز رو از کار می ندازن و در واقع سرور مجازی شما رو به یک جعبه بی دفاع در مقابل حملات گسترده امنیتی تبدیل می کنند.

ادامه مطالب، به تدریج در همین تاپیک گفته خواهد شد.

راه حل های کم هزینه و قانونی و کاربردی هم در ادامه ذکر خواهد شد.

با تشکر.

2. تعداد تشکر ها ازAria به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    616
    تشکر تشکر شده 
    1,165
    تشکر شده در
    757 پست

پیش فرض پاسخ : مشکلات ویندوز کرک شده و vps ها

ناقص هست و همش تایید نمیشه ! آخه کرک داریم تا کرک :109

"توی روز روشن میخوایم بگیم داری از Microsoft ***ی میکنیم !!!! البته یک مو کندن از خرس هم غنيـمته ! :D"

ویندوزهایی که شما استفاده کردین این مشکل رو داشتن اما دلیل نمیشه که بقیه هم داشته باشن ! تحقیقات خوبی کردین اما کرک هایی هست که فکر ایناها رو هم کردن !

من روی یک سیستم تا 31 وی پی اس با یک ایمیج ویندوز بالا آوردم و مشکلی هم نداشتم واسه لایسنس !

ویندوز دیفندر هم نصب میشه بدون مشکل اما در کل خیلی ویندوز دیفندر چیز مسخره ای هست و کاملا شبیه یک سگ پا کوتاه و فانتزی هست تا سگی که واسه دفاع از چیزی باشه ! (اوووووف)

آپدیت هم میتونم بگیرم حتی آپدیت SQL Server هم میتونم بگیرم و هیچ گونه مشکلی هم ندارم !

من نمیگم ویندوز کرک شده بده یا خوبه ! اما قیمت هاشم واقعا مسخره است ! همه هاست ویندوزی دارند تقریبا ! کی رفته SQL بخره !؟ اونم با اون قیمت های مسخره و ژانگولری !!!

اما یک چیز باحال هم دارم ! کی تا حالا Cpanel یا Plesk کرک شده استفاده کرده واسه کاراش !؟ انگشت شمارن اون افراد.

همه میگم واسه امنیت بیشتر بهتره که ... !
    از اینکه توی ایرانم و میتونم ویندوز رو با 500 تومان استفاده کنم خوشحالم ! البته به نظرم 500 تومان هم براش زیاده !!! (نمک خوردن مفته و نمکدون شکستن)
    ویرایش توسط smartieuser : December 13th, 2009 در ساعت 16:13

5. تعداد تشکر ها ازsmartieuser به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    334
    تشکر تشکر شده 
    3,554
    تشکر شده در
    1,115 پست

سلام.

اینها تحقیقات من نیست، درس هایی هست که خوندم و عملیات Structure Layer ویندوز رو که بررسی کنید، میبینید که ویندوز تا زمانی که به روبات های ماکروسافت جواب درستی نده، هیچ Process ای رو درست انجام نمیده.

کلاً ماکروسافت همیشه راه حل برای افرادی مثل شما گزاشته که بخوان با هزینه کم، از این قول نرم افزاری استفاده کنند.

مثلاً لیسنس های چند منظوره (SPLA) که در واقع مخصوص سرویس دهندگان هست.

شما با پرداخت مبالق ناچیز ماهیانه مثل 15 دلار یا 20 دلار، میتونید از ویندوز نسخه اصلی استفاده کنید.

در واقع وقتی راه های کم هزینه هست آدم بهترین رو انتخاب می کنه نا بد (کرک) رو!

چرا سرویس دهندگان VPS از برنامه هایی مثل Virtouzzo که در واقع Windows Simulator سیستم داره استفاده نمی کنند ؟

یا از اونم بهتر، ویندوز سرور 2008 دیتاسنتر ادیشن!

کافیه ویندوز 2008 دیتاسنتر رو نصب کنید، برنامه مجانی تحت خودش (Hyper-V) رو فعال کنید و از بهترین Solution سیستم های مجازی ساز به صورت رایگان استفاده کنید!!

تازه، این تنها برنامه مجازی ساز نیست که رایگان هست، بلکه شما میتونید تعداد *نا محدود* سرور مجازی ویندوز های مختلف 2008 رو روی اون سرور نصب کنید!

با تمام این اوصاف، این عمل بسیار نا جوان مردانه و غیر حرفه ای هست که از کرک های مختلف استفاده بشه که به هر حال، مشکلات بی شماری خواهند داشت.

در ضمن، اگر 500 تومن هم برای ویندوز زیادی هست، چرا استفاده می کنید مردم ؟؟ :دی

با تشکر.

7. تعداد تشکر ها ازAria به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    90
    تشکر تشکر شده 
    897
    تشکر شده در
    560 پست

یه مشکلی رو که خودم به عین دیدم این بوده ! که ویندوز آپدیت شده از هر لحاظ !
    ولی این پچ ها امنیتی اعمال نشده ! یعتی در ظاهر آپدیت شده !

9. تعداد تشکر ها ازLoveLife به دلیل پست مفید

عضو انجمن Subhosting آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    104
    تشکر تشکر شده 
    174
    تشکر شده در
    116 پست

کاملا موافقم با شما...

البته دوستان بهتره بجای کرک نصب کردن ویندوز اورجینال یاد بگیرند نصب کنند.

تا کی باید اینطوری عقب باشیم تو دنیا ؟

باید یاد گرفت ، هر کسی هم که گفت اقا ویندوز کرک نصب کن پول ندارم بهش ندید خب آخه !!!!
    ارائه مستقیم خدمات شرکت SUBHOSTING.NET در ایران
    سرور های کاملا مدیریت شده مجازی و اختصاصی - ارائه و مدیریت کامل Cluster - پشتیبانی 24/7
    jalal[at]subhosting[dot]net

11. تعداد تشکر ها ازSubhosting به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    334
    تشکر تشکر شده 
    3,554
    تشکر شده در
    1,115 پست

سلام.

در پاسخ به LoveLife:

دقیقاً یکی از مواردی که در Structure Layer میشه دید همینه، که فقط به روز رسانی ها Process میشن و حتی Temp هم میگیرند ولی در واقع نصب نشدند چون روبات های Microsoft Piracy اجازه اعمال شدن اونها رو ندان.
    برای اطمینان پیدا کردن از حرفم، کافی هست Show Hide رو در Folder Option انتخاب کنید و بعد به پوشه Windows واقع در Drive C برید و ببینید چندین و چند پوشه Temp با نام های عددی و حروفی که همشون 16 تا 32 حرف هستند رو می بینید.
    اونها رو به اسطلاح میگن انباری ماکروسافت بر روی PC شما!

در پاسخ به Nioton:

دوست عزیز، من هم تلاشم در این تاپیک همین هست که حداقل جلوگیری بشه از عقب افتادگی خود خواسته خودمون!
    من الان بیشتر از 5 سال هست دیگه هیچ یک از محصولات ماکروسافت رو کرک استفاده نمی کنم و خداییش پشیمون که نیستم هیچ، دلم میخواد برم شخصاً از Bill Gates تشکر کنم به خاطر این همه امکانات با این همه راه برای خریدن اونا به قیمت واقعاً پایین !

به هر حال امیدوارم همکاران ما در این انجمن حداقل به این مورد دقت کنند که تخصص با کلک و 2 دره بازی، آبش تو 1 جوب نمیره ... آخه تا کی می خواین بیاین به من یا وحید یا هر کس دیگه PM بدید و بگید ویندوز VPS مشتری اینطوری شده، اونطوری شده و چجوری درستش کنم و جواب من به شما این هست که "ویندوز کرک شده رو به من نگید که درست کنم. از حالا ویندوز کرک شده ببینم، میرم ویندوز رو از روی VPS مشتری شما پاک می کنم. بعد نگید نگفتی"

با تشکر.

13. تعداد تشکر ها ازAria به دلیل پست مفید

عضو دائم MagicVps.Com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    683
    تشکر تشکر شده 
    3,445
    تشکر شده در
    1,995 پست

ضمن تشکر از توضیحات شما

در همین انجمن یکی از دوستان سریال معتبر ویندوز یا بوقل معروف لایسنس داره میفروشه 10 تومن نظرتون در مورد اون چیه ایا این سریالها معتبر هست و میشه از اینها استفاده کرد مثلا یک تعداد خرید و با خیال راحت استفاده کرد همیهش یا باز اون ها هم مورد دار هستند

در ضمن جدای از اون شخص که داره میفروشه
    روی تعداد ممکنه مثلا روی 10 عدد قیمت بدین شما که اطلاعت در این مورد دارید

متشکرم

15. تعداد تشکر ها از MagicVps.Com به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    334
    تشکر تشکر شده 
    3,554
    تشکر شده در
    1,115 پست

سلام.

ببینید، من کاری به قیمت ندارم.

شاید یک نفر بیاد مجانی به شما لایسنس بده (کاری که من برای چند تا از دوستانم انجام دادم)

شاید هم یکی بیاد از شما بیشتر از قیمت نوشته شده در سایت ماکروسافت رو طلب کنه!

در هر حال، فقط یک مورد مهم هست، اون هم Genuine بودن ویندوز هست.

هر کس به شما لایسنس ویندوز میفروشه (هر ورژنی) می بایست لینک دانلود فایل ISO مربوط به ویندوزش رو به شما بده.

چرا ؟

چون ما انواع لایسنس داریم و این CD Key که به شما داده میشه چندین حالت داره و در هر حالت، فایل ISO مربوط به نصب ویندوز فرق خواهد کرد.

1. مثلاً OEM ورژن که پس از فعال شدن بر روی یک کامپیوتر یا سرور، دیگه روی هیچ کامپیوتر دیگه ای فعال نخواهد شد به جز همون کامپیوتر که بار اول لایسنس روش فعال شده.

2. مثال دوم، لایسنس MAK هست که به اختصار گفته شده و کاملش میشه Multiple Activation Key که از اسمش پیدا هست که میتونید چندین بار (در هنگام خرید این لایسنس تعداد *فعال سازی* مشخص خواهد شد) روی رایانه ها و سرور های مختلف فعالش کنید.

3. مثال بعدی، لایسنس Volume licensing که همان VLK هست که از اسمش پیداس و قیمت بالایی هم داره و تنها برای شرکت هایی استفاده میشه که مثلاً شبکه هایی با تعداد کلاینت های بیشتر از 20 تا دارند و به راحتی میتونند با یک CD Key و ISO فایل و یا با استفاده از روش RIS که میشه Remote Installation Service اون ویندوز رو روی تمام کلاینت های داخل شرکت نصب کنند.

4. مثال بعدی، لایسنس KMS هست که در این روش شما از شرکت ماکروسافت یک ویندوز خاص رو تهیه می کنید و روی یک سرور نصب می کنید و در شبکه خودتون قرار میدید (Microsoft Key Management Server) و اون سرور به تمامی کلاینت های شما لایسنس واقعی خواهد داد و اون لایسنس رو از روی همان سرور به صورت Real Time خواهد ساخت.

روش های گوناگون دیگری هم مثل SPLA و Partner Licensing و ... وجود دارند که اگر علاقه مند بودید براتون توضیح میدم.

با تشکر.

17. تعداد تشکر ها ازAria به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    90
    تشکر تشکر شده 
    897
    تشکر شده در
    560 پست

توضیح بدید ! ممنون و تشکر

19. تعداد تشکر ها از LoveLife به دلیل پست مفید

عضو دائم MagicVps.Com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    683
    تشکر تشکر شده 
    3,445
    تشکر شده در
    1,995 پست

ممنون از توضیحات کامل شما

برای خرید مزاحم میشم اگر قیمت مناسب باشه

21. تعداد تشکر ها از MagicVps.Com به دلیل پست مفید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)