صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 45678
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 73 , از مجموع 73

موضوع: درخواست فوری هاست

عضو انجمن seecurity آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    151
    تشکر تشکر شده 
    191
    تشکر شده در
    133 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست فوری هاست

ليست قيمت هارو ببينيد

ميزبان هاستينگ

ID: seecurity
    فن آوران ﺳﻣﺎوات ﭘردازش ﭘوﯾﺎ (فراویر) - ثبت 367735
    دفتر : ۰۲۱۲۸۴۲۵۱۷۷ -تماس فوری + واتس آپ : 09124356285

2. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    15
    تشکر شده در
    12 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط tizparvaz نمایش پست ها
    ملت فک میکنن فروشنده هاست نوکر پدرشونه شما به دل نگیرید
    1 - به خریدار چه ربطی داره چقد پوله سروره !؟؟
    2 - میخواین خرج کامل خونه زندگی رو هم براتون بفرستیم که شما میخواید پرداخت دلخواهتونرو انتخاب کنید به مشکل محاسباتی نخورید که خدایی نکرده فروشنده نا مرد 1000 تومن سود نکنه یه وقت
    3 - شما شورشو در آوردید
    4 - همکارای عزیز مطمئن باشید ایشون با همین قیمت سرویس میگیره چیکارش دارین ایشونم دوست داره انقد بده (اما رک بگم به مشتری که تو سایتمونم مراجعه میکنه میگم اگر حرفای شمارو بزنه متنفرم از مشتری که بخواد سود منو مشخص کنه به تو مشتری هیچ ربطی نداره من چقد سود میکنم ) انتخاب آزادی اما حق همچین کاریو ندارید چه شما چه هر کس دیگه میخوای خوشت بیاد میخوای بدت بیاد

---

مدیرام دوست دارن حف کنن اما بعضی ووقتا بد نیست آدم تو کار بی ادب باشه
    1- به م رپطی نداره اما دوستان حق به جانب هستن. و در جواب که پول سرور انقدر هست گفتم. به دوستان ربط داره که من با این هزینه میتونم بگیریم ؟؟
    مگه تاپیک خرید نیست. یا میتونن بدن یا نمیتونن تاپیک اظهار نظر چیه ؟؟ به اونا ربط داره با این پول میتونم بگیرم یا نه دوست دارم. عشقم میکشه با این
    پول بخرم نمینن ندن دعوا از جایی شروع شد که دوستان بی ربط به تاپیک اومدن منو خراب کنن نمیدونستن من خودم 5 سال پیش هاستینگ داشتم
    و بخوام خراب کردن دوستان کاری نداره.

2- بحث من این نیست نه کسی قراره بخره نه بفروشه من تاپیک زدم انقدر میخوام بدم نمیتونه بده قصه ی حسین کرد شبستری تعریف نکنه
    که مثلا بگه این پول پول نیست دیدی که فهموندم میشه طرف اومده ادعا کرده فلان قد پول سرور نه جانم زدم سرور 4 یو با 60 دلار سرور با رم 8 میده
    پورت 100 نامحدود. من جواب ادعا دوستان رو دادم اول تاپیک رو بخون یا فروشنده ای کامنت میزاری نمیفروشی اخه به دوستان مربوط نیست چقدر میخوام هزینه کنم.

3- فک نمیکنم به شما مربوط باشه که شورش در اومده یا نه ناراحتی تو تاپیک نیا مجبوری مگه یه مشت هاستینگ تازه کار
    که 2 زار پول تبلیغات ندارن 80% ریسلر بازن صبح تا شب اینجا هستن تازه پلن های سایتشونو میدن خوب اگه قرار بود بیام از سایتت بخرم
    بیکارو الاف نبودم که بیام تاپیک بدم هرچیم ارزون بدی به اعتبار نت افراز نمیرسه که 50 گیگ سالانه میده با پهنای باند نامحدود
    100 تومن سالی کلی پول تبلیغات گوگل میده کلی هزینه کلی کارمند 2 تا دفتر
    هرچقدر هم سایت رو سرور باشه کیفیت سرور رو بالا نگه میداره من سایت صدا موزیکم 15 هزار وبگذر امار داشت بخوبی هم
    هاست دانلود هم وب هاست رو جواب میداد.

4- تایید میشه دوست دارم با این قیمت بگیرم فروشنده نیستند نظر ندن جرو بحث از اونجایی شروع شد که دوستان فروشنده نبودن
    اومدن اظهار نظری کردن که 2 زار برام ارزش نداره. بعد شما کاسه داغ تر از آش نشو دوستان جوابشو گرفتن رفتن منم متنفرم از مثلا
    دست فروشی که انتظار داره یه جنس رو به قیمتی که مغازه میده بفروشه حتی گرون تر اون هاستینک پول کارمند میده
    پول دفتر میده / پول اب و برق و گاز میده / بابت ثبت شرکت پول مالیات میده / پول تبلیغات میده/

مشکلی نیست منم در شن ادبیاتت جوابتو دادم.

بعد شما هاستینگتون ناشناخته هست و در حدی نیست که بخوام با شما صحبت کنم
    خیلی از اون هاستینگ های تازه کاری که گفتم شاید سابقه اونا از شمایی که به نظر سابقه ی چندانی نداری
    شناخته شده تر هست.

انشا الله اگه بحثمون ادامه داشت چند مطلب رو راجب هاستینگ شما و نوع سرور هاتون بیان میکنم که دوستان شمارو بیشتر بشناسند

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    914
    تشکر تشکر شده 
    2,780
    تشکر شده در
    1,757 پست

@استارتر:
    شما داخل یک انجمن تاپیک زدی، پس فرهنگ برخورد با پست و ریپلایها رو داشته باشید لطفاً.
    در ضمن اگر شما فکر میکنی افرادی که اینجا هستند همه غیرمعتبر هستند پس چه دلیلی داره داخل انجمن تاپیک بزنید و دنبال آفر معتبر باشید؟
    هر چند کار تمام دوستان که تاپیک را منحرف کردند اشتباه بود اما شما با بی احترامی ای که به تمام کاربران داشته موقتا بن خواهی شد. امیدوارم که زمانی که از بن در اومدید تایتل سایت رو بخونید که نوشته "انجمن" و اینجا را با کوچه و خیابون اشتباه نگیرید.

5. تعداد تشکر ها ازSajad به دلیل پست مفید

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 45678

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)