نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: (شراکت)سرور از شما ، راه اندازی سایت و انجمن بزرگ از ما

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    10
    تشکر تشکر شده 
    91
    تشکر شده در
    70 پست

پیش فرض (شراکت)سرور از شما ، راه اندازی سایت و انجمن بزرگ از ما

خیلی از شرکت های ارائه دهنده هاست و سرور و vps با تبلیغات محدود در حال فعالیت هستند ولی همه آنها یک خدمات مشابه را ارائه می دهند و نه به جامعه سود می رسانند و نه به خود . بنده یک وب مستر و مدیر یکی از انجمن های بزرگ هستم و از آنجایی که علم کافی در رابطه با سرور و امنیت شبکه و غیره ندارم مجبور شدم این پیشنهاد را اینجا مطرح کنم. دوستانی که مایل به همکاری هستند لطفا پیام خصوصی دهند .
    حالا پیشنهاد چیست ؟
    من همکاری خودم را با متخصصان حرفه ای امنیت و صاحبان سرور های قدرتمند و شرکت های بزرگ اعلام می کنم . مدیرتی و راه اندازی سایت های بزرگ و پر بازدید و معروف از ما و پشتیبانی سرور این سایت ها از شما

با این کار تبلیغات شما در این سایت ها قرار می گیرید و در عوض خیال ما هم از امنیت سایت و سرور راحت است و در نتیجه یک یا چند سایت خوب در ایران خواهیم داشت که هم ما و هم مدیر سرور و هم ایرانیان عزیز سود می برند .

سود فروش سرور و هاست از شما و سود درآمد از سایت ها بین من و شما تقسیم می شود .

بنده می توانم یک انجمن بزرگ و یک سایت دانلود خوب و پر بازدید راه اندازی کنم . همچنین یک سایت تبلیغاتی نیز در صورت امکان راه اندازی خواهد شد .
    همچنین سعی می شود که سایت های شرکت های مختلف طراحی و هاست و دامین آنها از شما خریداری شود .

این پیشنهاد مناسب شرکت هایی است که خواهان گسترش فعالیت و برند شدن نام خود هستند . همچنین کسانی که سرور های زیادی دارند و ارائه یک سرور برای این کار فشار زیادی به آنها وارد نکند .

با این کار شما با یک تیر دو نشان زده اید و هر چه زمان پیش می رود تعداد بازدید و در نتیجه اعتبار شرکت و در نتیجه فروش شما بیشتر می شود .

به هر حال نیروی کار رایگان از ما و سرور رایگان از شما
    اگر با این پیشنهاد موافق هستید لطفا پیام خصوصی دهید. لطفا برای فروش و تبلیغ سرور پیام ندهید. فقط با شرایط بالا بنده آماده همکاری هستم

2. تعداد تشکر ها ازnokte به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    249
    تشکر تشکر شده 
    314
    تشکر شده در
    248 پست

پیش فرض پاسخ : (شراکت)سرور از شما ، راه اندازی سایت و انجمن بزرگ از ما

سلام

چند تا سئوال :

1- مالکیت نام دامنه انجمن و ... ؟
    2- زمینه تخصص شما و رزومه فعالیت های شما
    3- امکانات فنی مد نظر شما
    4-مالکیت محتوا و دیتابیس و ... سایت ؟

5. تعداد تشکر ها ازmibfa به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    10
    تشکر تشکر شده 
    91
    تشکر شده در
    70 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mibfa نمایش پست ها
    سلام

چند تا سئوال :

1- مالکیت نام دامنه انجمن و ... ؟
    2- زمینه تخصص شما و رزومه فعالیت های شما
    3- امکانات فنی مد نظر شما
    4-مالکیت محتوا و دیتابیس و ... سایت ؟
    سلام
    1- مالكيت نام دامنه و كليه اطلاعات انجمن با شخص بنده مي باشد و اين همكاري تا زماني ادامه دارد كه شما ميزبان سايت ها باشيد .
    2- من فقط يك وب مستر با 7 سال سابقه كار هستم و به دلايل امنيتي اينجا نام انجمن و رزومه را نمي توانم بگويم . اگر خواستيد پيام خصوصي بدين تا بيشتر صحبت كنيم .فقط اين را بگم كه يكي از سايت هاي من حدود 50000 عضو دارد و رنك آن در الكسا 300 است . البته سايت تخصصي است ( معماري ) . در مورد سايت هاي عمومي خوب حتما بازديد و رنك افزايش خواهد يافت
    3- امكانات فني لازم را شما بايد تشخيص بديد . من فقط كار راه اندازي و مديريت سايت ها را بر عهده مي گيرم كه كار بسيار سختي است. ولي فكر مي كنم براي ابتداي كار يك سرور با رم 16 و فضاي چند ترابايتي خوب باشد . شما فرض كنيد جمع بازديد ها از سايت ها حدود 100000 بازديد روزانه باشد و يك سايت دانلود هم بايد داشته باشيم .

4- كليه مالكيت ها با بنده است ولي سود اين سايت هاي به غير از سايت هايي كه قبلا خودم داشتم تقسيم مي شود . چون سايت هاي ديگر را شريك دارم كه چندين ساله زحمت كشيدند ولي سود سايت هاي جديد را تقسيم مي كنيم

در ضمن بنر هاي شما در تمام سايت ها نمايش داده مي شود و بنده از فروش هاست و سرور سودي نمي گيرم .

به هر حال اين فرصت خوبي است براي مطرح شدن و مفيد بودن . اگر خواستيد در خدمتم .

7. تعداد تشکر ها ازnokte به دلیل پست مفید

عضو دائم shivahost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,371
    تشکر تشکر شده 
    4,137
    تشکر شده در
    2,773 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط nokte نمایش پست ها
    كليه مالكيت ها با بنده است ولي سود اين سايت هاي به غير از سايت هايي كه قبلا خودم داشتم تقسيم مي شود . چون سايت هاي ديگر را شريك دارم كه چندين ساله زحمت كشيدند ولي سود سايت هاي جديد را تقسيم مي كنيم
    پ خ دادم خدمتتون، البته بهتر است سایت هایی که قبلا داشتید و شریک دارید را روی سرور همان شریک ها نگهدارید.

9. تعداد تشکر ها ازshivahost به دلیل پست مفید

عضو انجمن da6276 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,355
    تشکر تشکر شده 
    2,292
    تشکر شده در
    1,400 پست

لطفا رزومه + سایتاتون رو پ خ کنید
    سرور مجازی با بالاترین کیفیت از المان و امریکا
    دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت
    TEL : 09355971597 site : abarserver.net

11. تعداد تشکر ها ازda6276 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    10
    تشکر تشکر شده 
    91
    تشکر شده در
    70 پست

دوستان زيادي پيام دادن و سوالاتي را مطرح كردند كه پاسخ برخي از آنها را اينجا مي دهم

دوستان من فعلا چند سايت دارم كه تبليغات شما در آن قرار خواهد گرفت
    سپس مي خواهم يك سايت دانلود و يك سايت انجمن نيز ايجاد كنم كه انجمن . براي اين كار به يك سرور قدرتمند حداقل با 8 تا 16 گيگ رم نياز داريم .

شما كار خاصي انجام نمي دهيد فقط سايت هاي مذكور را بر روي يكي از سرور ها قرا رمي دهيد و ميزباني مي كنيد . سايت هاي مذكور حدود 2 گيگ رم و 50 تا 100 گيگ فضا براي ابتداي كار نياز دارند و مصرف مي كنند .

13. تعداد تشکر ها ازnokte به دلیل پست مفید

عضو انجمن dude آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    47
    تشکر تشکر شده 
    188
    تشکر شده در
    115 پست

سلام
    من حاضرم یک سرور با ۸ هسته، ۲۴ گیگ رم و ۲ ترابایت هارد و پورت ۱۰۰ مگابیت نامحدود در اروپا به ازای هر ۵۰ هزار بازدیدکننده روزانه در اختیارتان بگذارم. البته من ایران نیستم و شرکت وب هاستینگ هم ندارم اما با توجه به تخصصم از جهت گانفیگ سرور و بهینه سازی دیتابیس و ... مشکلی نخواهید داشت. می توانیم توافق کنیم که من در هر سایت تان یک فضای تبلیغ مشخص داشته باشم. احتمالا از google ads یا تبلیغات مشابه فضای تبلیغ را پر می کنم.
    اگر مایل هستید لطفا جزئیات بیشتری از فعالیت تان را همراه با شواهد ترافیک در پ.خ اطلاع دهید.

15. تعداد تشکر ها ازdude به دلیل پست مفید

عضو انجمن ourweb آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,327
    تشکر تشکر شده 
    2,888
    تشکر شده در
    1,998 پست

جالبه ما یوزر داریم رتبه الکسا اش 250 هست ولی اینطوری نمیاد حرف بزنه در هر صورت ما در خدمت هستیم .
    وب سایت : www.irhosting24.com
    تلگرام : OURWEB@ - تلفن تماس : موبایل : 09999978820

17. تعداد تشکر ها ازourweb به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)