صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 51

موضوع: /\ چند انتقاد و پیشنهاد /\

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,245
    تشکر تشکر شده 
    1,541
    تشکر شده در
    882 پست

پیش فرض پاسخ : /\ چند انتقاد و پیشنهاد /\

نقل قول نوشته اصلی توسط delta نمایش پست ها
    صنف نیست.درست.اما خوب شما میتونی بری تو ایستگاه تاکسی دارها با ماشین شخصیت مسافر بزنی و کسی صداش در نیاد و بهت حمله نکنند؟ اینجا هم محل تجمع هاست فروش هاست.میخوان یک لقمه نون در بیارند.قرار نیست هر کی از راه میرسه نون دیگرون رو آجر کنه و بقیه بشینن تماشا!
    چون صنف نیست ، پس نظارتی هم نیست. وقتی هم نظارت نباشه همین میشه..
    در اصل ، امکان نظارت نیست! حالا اینجا این شخص بن بشه... بازم جای دیگه فعالیت میکنه!
    فکر میکنید من موافق اینچنین قیمت گذاری ها هستم؟ پست های بنده رو بخونید به شدت مخالف ارزان فروشی هستم! و به طور کلی با بیش از 70% فروشنده های این انجمن از لحاظ سیاست قیمت گذاری مخالف هستم (مشکلی باهاشون ندارم منظور این هست که عقاید متفاوتی داریم)

اما خوب این اشخاص بادهای زود گذر هستن! خیلی راحت میشه توی تاپیک های خودشون دید که افراد خیلی کم تجربه در بازار هاستینگ هم حتی شک کردن به نوع قیمت گذاری ایشون!!! پس مشخص هست که یه ریگی به کفش ایشون هست. (شخص خاصی مد نظرم نیست. کلی عرض میکنم)
    در کل نظر من اینه که وقت کسانی مثل شما عزیز تر از اونی هست که برای چنین افرادی تلف بشه!

2. تعداد تشکر ها از m_dg_farari به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو دائم RoobinaServer آواتار ها
    Tehran | تلگرام : @rbserver | کانال تلگرام : @roobinaserver
    تشکر تشکر کرده 
    438
    تشکر تشکر شده 
    7,424
    تشکر شده در
    5,193 پست

سلام

تازه الان تاپیک را دیدم و نیم ساعت نشستم صحبت همه دوستان رو خوندم

والله نمیدونم چند وقت پیش بود بنده با تیزپرواز و جناب رضا کوهی تو یاهو بودیم درباره همین قیمت ها صحبت کردیم البته فکرک نم سرو آی تی یا همان سرو هاست هم بودن

داشتیم صحبت میکردیم که واقعا این وضع قیمت دادن نیست

البته هرچی میکشیم به خاطر این دانش کمه که داریم میکشیم

مثلا یه سری دوستان میان رم 512 میگن با پردازنده Core i7 800mhz ماهانه 25 تومن

یکی میگه من رم 512 میدم پردازنده core i7 100 mhz ماهانه 10 تومن

مشتری میگه به به این 512 قیمتش 10 تومنه پس ارزونتره و عالیه

خب اینجا ممکنه دوستمون داره کاملا قانونی و طبق امکانات قیمت میده اما در اصل مشتری اصلا به پردازنده نگاه نمیکنه و فقط رم رو میشناسه و بعد خرید ، خریدار سرور 10 تومنی میگه سرور فروشنده ضعیفه و کیفیت نداره و کلاه بردار و ...

حالا یه سری دیگه هم این وسط سوء استفاده میکنن و قیمت های خیلی جالبی میگذارن به قول همان دوستمون هاست نامحدود دانلود ماهانه 1 هزار تومان

بله بنده هم دیدم و جا خوردم البته دقیق یادم نیست مال کدوم یکی از همکاران بود

اما خب این چون ما دانشش رو داریم هیچ وقت سمتش نمیریم چون میدونیم مثل همون حکایت سروره که گفتم

ولی مشتریان چی ؟

90 % مشتریان اینترنت باید قبول داشته باشیم و قبول کنیم که مخاطب زیر 20 یا زیر 25 هستن و یا مدرسه ای هستن یا دانشجو هستن یا کارمند یا هرچیز دیگه کلا چیزی هستن که هیچ ربطی به کامپیوتر نداره و فقط میخوان یه سایت داشته باشن یا یه سرور و ...

اینجوی میشه که گول زدن میگن و مشتری عملا فریب میخوره و این به نظر من نه پولش حلاله نه مشتری در آینده راضی میمونه ولی چون ارزونه هر روز کلی فروش میره و کلی درامد داره برای فروشنده (حالا تا کی خدا میدونه چون پولش حلال نیست)

به نظر من نمیشه مدیر انجمن یا هر کسی بیاد برای فروشنده ها امر کنن که باید این قیمت بفروشید (نظری که دوستان دادن)

به نظر من تنها کاری که میشه کرد زدن تاپیک های آموزشی مانند تاپیک رحمان (وارز هاست) که قبل خرید سرور مطالعه میکنند مشتریانشان باید زده بشه

البته تاپیک ایشون خیلی عالی هست ولی خیلی هم سنگین و کاربر همون اول شکه میشه و خیلی ها شاید نخونن (خود بنده خیلی نکات کلیدی دفعه اول وسطش رد کردم و نخوندم)

بهتره تاپیک های مختصر و مفید با لینک های متفاوت زده بشه

مثل یه مجله هر بخش به تاپیک

مثلا خرید سرور نکات زیر :

پهنای باند

پردانده
    و ...

هر کدوم یه تاپیک مختصر توضیح داده بشه و مدیران انجمن هم همکاری کنن و تاپیک ها را نبندن

نتیجه : بهترین راه آموزش خرید های سرور و بازگو کردن راه های کلک امروزی که به مشتریان زده میشه یا بهتر بگم بالا بردن سطح علمی مشتریان در این زمینه هست.

معذرت زیادی تایپ کردم حرف زیاده . . .

یا حق
    میزبان داده پرداز - روبینا سرور - (تلفن و راه های ارتباطی - Roobinaserver.ir)
    پرووایدر خدمات دیتاسنتری در تهران
    از سال 1385 تا کنون

5. تعداد تشکر ها ازRoobinaServer به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    83
    تشکر تشکر شده 
    305
    تشکر شده در
    232 پست

سلام
    خدمت همه اين دوستاني كه گويا نارحت هستند .

عرض اول : بنده خودم هم با مواردي مثل هاست دانلود 1000 تومان به شدت مخالفم چون از عرف خارج هست .

عرض دوم در مورد قيمت گذاري ها ما :

مجدد عرض مي كنم دوستان فقط تاپيك اينجا رو مي بينن .

ما براي هاست لينوكس 2 نوع داريم عادي ( براي كاربري هاي شخصي ، فروشگاهي ،دانش آموزي و روز مره ) ويژه ( براي كارهاي سنگين )

اينو بدونين كه اگر يك دانشجو بخواد يك سايت شخصي داشته باشه هيچ وقت نمياد 70 تومن پول بده براش ما براي اين گروه هست كه هاست رو ارزون كرديم .

در خود سايت هم توضيح داده شده .

نكته ديگر : سياست كاري شركت ما تفكيك قيمت ها و تفكيك مشتريان است .

و مهم نيست كه ديگران چه نظري بدهند .

ما همين جا اعلام مي كنيم هر كاربري كه از ما سرويسي تهيه كرد ( هر سرويس به جز دامنه ، ايميل تبليغاتي ، پنل پيامك و تبليغات اس ام اسي )

اگر دچار مشكل فني بود يا نقص فني و كيفيت بد دادشت . به محض درخواست ما مابه تفاوت مانده رو كاملا به مشتري برگشت مي زنيم ( جهت رضايت و اطمينان مشتري ها در خريد )

دوستان سعي كنيد انتقاد كنيد ، متاسفانه تا كسي مي ينه سياست كاري طرف مقابل يكسان نيست فورا جنگ راه مي اندازه .

ببينيد اين ممكن كه ما يا دوستان ما يا همكاران ما بيايم توي تاپيك هر كدوم يك از شما دوستان و بدون اينكه شخص خودتان ، كيفيت سرويستان و ... رو بدونيم شروع كنيم به اتهامات ، پرخاشگري و توهين يا هر چيز ديگري .

اگر كسي مشكلي با سياست كاري دارد پيغام ، ايميل مستقيم انتقاد خود را مطرح كند .

عزيزان همگي براي ما محترم هستيد . ما هيچ گاه نخواستيم دخالتي در عملكرد كاري شما داشته باشيم .

اميدوارم اين بحث خاتمه يابد .
    *

7. تعداد تشکر ها از cutegroup به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    194
    تشکر تشکر شده 
    326
    تشکر شده در
    168 پست

خود شخص بنده حرف بدي به شما نزدم
    گفتم شما تو تاپيكتون عنوان كرديد 690 يوزر داريد البته بيش از 690 يوزر
    خوب يه دي ان اس بديد يه هوويز بگيريم

سياست كاريتون بر اينه كه به بيينده دروغ بگيد؟
    خوب راست و حسيني بگين ما 10 تا يوزر داريم!!!!

9. تعداد تشکر ها ازvahidmom به دلیل پست مفید

عضو دائم RoobinaServer آواتار ها
    Tehran | تلگرام : @rbserver | کانال تلگرام : @roobinaserver
    تشکر تشکر کرده 
    438
    تشکر تشکر شده 
    7,424
    تشکر شده در
    5,193 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط cutegroup نمایش پست ها
    سلام
    خدمت همه اين دوستاني كه گويا نارحت هستند .

عرض اول : بنده خودم هم با مواردي مثل هاست دانلود 1000 تومان به شدت مخالفم چون از عرف خارج هست .

عرض دوم در مورد قيمت گذاري ها ما :

مجدد عرض مي كنم دوستان فقط تاپيك اينجا رو مي بينن .

ما براي هاست لينوكس 2 نوع داريم عادي ( براي كاربري هاي شخصي ، فروشگاهي ،دانش آموزي و روز مره ) ويژه ( براي كارهاي سنگين )

اينو بدونين كه اگر يك دانشجو بخواد يك سايت شخصي داشته باشه هيچ وقت نمياد 70 تومن پول بده براش ما براي اين گروه هست كه هاست رو ارزون كرديم .

در خود سايت هم توضيح داده شده .

نكته ديگر : سياست كاري شركت ما تفكيك قيمت ها و تفكيك مشتريان است .

و مهم نيست كه ديگران چه نظري بدهند .

ما همين جا اعلام مي كنيم هر كاربري كه از ما سرويسي تهيه كرد ( هر سرويس به جز دامنه ، ايميل تبليغاتي ، پنل پيامك و تبليغات اس ام اسي )

اگر دچار مشكل فني بود يا نقص فني و كيفيت بد دادشت . به محض درخواست ما مابه تفاوت مانده رو كاملا به مشتري برگشت مي زنيم ( جهت رضايت و اطمينان مشتري ها در خريد )

دوستان سعي كنيد انتقاد كنيد ، متاسفانه تا كسي مي ينه سياست كاري طرف مقابل يكسان نيست فورا جنگ راه مي اندازه .

ببينيد اين ممكن كه ما يا دوستان ما يا همكاران ما بيايم توي تاپيك هر كدوم يك از شما دوستان و بدون اينكه شخص خودتان ، كيفيت سرويستان و ... رو بدونيم شروع كنيم به اتهامات ، پرخاشگري و توهين يا هر چيز ديگري .

اگر كسي مشكلي با سياست كاري دارد پيغام ، ايميل مستقيم انتقاد خود را مطرح كند .

عزيزان همگي براي ما محترم هستيد . ما هيچ گاه نخواستيم دخالتي در عملكرد كاري شما داشته باشيم .

اميدوارم اين بحث خاتمه يابد .
    سلام
    بحث چی خامه پیدا بکنه؟

من نفهمیدم از اول نقش شما چیه تو این تاپیک دوست عزیز

استارتر درباره قیمت کلی صحبت کردن و همه دارن نظر میدن حالا شما نظر دادی یکی مخالفت کرد و به شما جواب داد و بعده م شما جواب دادی

حالا فکر مکنید کلا تاپیک یا برای شماست یا موضوع شمایی که میگید تموم بشه ؟

بنده اصلا سیاست کاری شما را بیان کردم ؟ اصلا شما را نمیشناسم

------
    پی نوشت : درباره سیاست کاری هم بگم خدمتتون که خود ما هم سرور مجازی داریم 513 به قیمت 13 تومان و 512 به قیمت 20 تومان

بنده اگر توضیحاتم دقت کنید گفتم مشتری سر در نمیاره

البته من خودم مخالفم که مشتری از این طریق گول بخوره نمیدونم دوستان دیدن یا نه حتی در تاپیک فروش به شدت بیان کردم که تفاوت درقدرت پردازنده هست و سرورهای ما هم اختصاصی هست و شیر نمیدیم

هر مشتری هم خواسته خرید کنه چندین بار به هش گفته شده که پردازدنه کمی دارن
    یعنی تقریبا 99 درصد مشتریان ما قبل خرید این مشاوره را به هشون دادیم و گفتیم اگر کسی هست که نگفتیم و متوجه نشده و گول خورده میتونه اینجا اعلام کنه

منظور من اینه اصلا این چیزا همکاران نمیگن و یا حتی خودشونم نمیدونن فقط بر اساس کم بودن قیمت دیگران اونام قیمت کم میکنن(خودشون نمیدونن مخاطبم همین رسیلری ها هست که اطلاعات فنی ندارن)

منظور من کلی بود شما یه خط نشون بده که درباره شما گفتم. - بهتره اسپم ندید بگذارید ببینیم آخر این تاپیک چی میشه و همه دوستان نظر بدن

یا حق
    میزبان داده پرداز - روبینا سرور - (تلفن و راه های ارتباطی - Roobinaserver.ir)
    پرووایدر خدمات دیتاسنتری در تهران
    از سال 1385 تا کنون

11. تعداد تشکر ها ازRoobinaServer به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    83
    تشکر تشکر شده 
    305
    تشکر شده در
    232 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط RoobinaServer نمایش پست ها
    سلام
    بحث چی خامه پیدا بکنه؟

من نفهمیدم از اول نقش شما چیه تو این تاپیک دوست عزیز

استارتر درباره قیمت کلی صحبت کردن و همه دارن نظر میدن حالا شما نظر دادی یکی مخالفت کرد و به شما جواب داد و بعده م شما جواب دادی

حالا فکر مکنید کلا تاپیک یا برای شماست یا موضوع شمایی که میگید تموم بشه ؟

بنده اصلا سیاست کاری شما را بیان کردم ؟ اصلا شما را نمیشناسم

------
    پی نوشت : درباره سیاست کاری هم بگم خدمتتون که خود ما هم سرور مجازی داریم 513 به قیمت 13 تومان و 512 به قیمت 20 تومان

بنده اگر توضیحاتم دقت کنید گفتم مشتری سر در نمیاره

البته من خودم مخالفم که مشتری از این طریق گول بخوره نمیدونم دوستان دیدن یا نه حتی در تاپیک فروش به شدت بیان کردم که تفاوت درقدرت پردازنده هست و سرورهای ما هم اختصاصی هست و شیر نمیدیم

هر مشتری هم خواسته خرید کنه چندین بار به هش گفته شده که پردازدنه کمی دارن
    یعنی تقریبا 99 درصد مشتریان ما قبل خرید این مشاوره را به هشون دادیم و گفتیم اگر کسی هست که نگفتیم و متوجه نشده و گول خورده میتونه اینجا اعلام کنه

منظور من اینه اصلا این چیزا همکاران نمیگن و یا حتی خودشونم نمیدونن فقط بر اساس کم بودن قیمت دیگران اونام قیمت کم میکنن(خودشون نمیدونن مخاطبم همین رسیلری ها هست که اطلاعات فنی ندارن)

منظور من کلی بود شما یه خط نشون بده که درباره شما گفتم. - بهتره اسپم ندید بگذارید ببینیم آخر این تاپیک چی میشه و همه دوستان نظر بدن

یا حق
    با سلام
    بنده اصلا قصد اينو نداشتم كه بگم تاپيك متعلق به ما هست .

عرض كردم بحث در مورد قيمت هاي خودمان خاتمه يابد .

كه نكته نهايي را گفتم.

طبيعي هست كه اين روش ساسيت كاري است . پلن ارزون براي گروهي - پلن گرون براي گروهي ديگر .

به هر حال علت اين كه من در اين تاپيك شركت كردم اين بود كه دوستي مستقيما قيمت هاي ما رو مطرح كرد .

دنياي مجازي و حق آزادي براي ابراز نظر براي همه است .
    *

13. تعداد تشکر ها از cutegroup به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    83
    تشکر تشکر شده 
    305
    تشکر شده در
    232 پست

با سلام
    در جواب اين دوستون كه خودش رو زرنگ مي دونه :
    1- در تاپيك قبلي اعلام شد سايت خود نسيم هاست تا پايان خرداد در سرور كاملا مجزايي است .

2- سايت اصلي ما Index of / هست كه طراحي نهايي تا مدتي ديگر تموم ميشه - و زرنگ ها اگر واقعا هدف سو ندارند دامنه اصلي رو هويز كنند .(nasimhost.org

3- ما خدا رو شكر الان هم هاست ، هم ريسللر ، هم سرور مجاز و اختصاصي ارائه مي دهيم . و سخنان برخي مثل ... مگسي مي آيد و مي رود .

http://whois.domaintools.com/nasimhost.org

كه اين 4 نيم سرور را يدك ميكشد (ns1,ns2,ns3,ns4)
    ویرایش توسط cutegroup : May 29th, 2012 در ساعت 10:34
    *

15. تعداد تشکر ها از cutegroup به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    822
    تشکر تشکر شده 
    785
    تشکر شده در
    422 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط cutegroup نمایش پست ها
    در پاسخ به اين دوست عزيز

علت عدم استفاده از لاسينس وي اچ ام سي اس اين هست كه لاسينس سيكما رو در ا حاضر داريم
    میشه بفرمایید در کدوم دانشگاه تحصیل کردید که اینقدر زبان انگلیسیتون ضعیف هست که w رو v میخونید ؟ اینه تحصیلات اکادمیک ؟ شما هنوز اسم سیستمی که دارید هر روز باهاش کار میکنید رو نمیدونید چه طوری اون تعداد بالای مشتری رو ساپورت میدید ؟ چه طوری سرور خریداری میکنید و هاستینگ روش راه اندازی میکنید ؟ شما خیلی خوب از کلمات استفاده میکنین ولی بعید میدونم بیشتر از 18 سال سن و بیشتر از سیکل مدرک داشته باشید . بسی جالب بود !!! موفق باشید دوست عزیزم

17. تعداد تشکر ها ازHematYar به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    83
    تشکر تشکر شده 
    305
    تشکر شده در
    232 پست

با سلام
    1- اون تايپ ديشب بود كه خسته بودم و حوصله تاپي رو واقعا ديگه نداشتم .

2- بنده مسئول خريد يا پشتيباني نيستم و امور فروش و مالي رو انجام ميدم .

3- خريد سرور رو مسئول فني انجام مي دهد و كارهاي مربوط به سرور ها به ايشون مرتبط است .

4- تحصيلات بنده مديريت بازرگاني است و به هيچ وجه وارد مستئل فني نخواستم و نخواهم شد .

قبل از ارائه نظر كاملا بيوگرافي و رزورمه طرف مقابل رو بدونيد .

البته در زبان انگليسي در موارد اكثر w تلفظ وي را مي دهد . استاد

word رو چي تلفظ مي كني استاد ؟
    bmw رو چي تلفظ مي كني استاد ؟
    wide رو چي تلفظ مي كني استاد ؟
    winner رو چي ؟

گويا مدرك تحصيلي شما كلا جعلي است .
    ویرایش توسط cutegroup : May 29th, 2012 در ساعت 11:06
    *

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    106
    تشکر تشکر شده 
    78
    تشکر شده در
    58 پست

خواهشن بحث رو تموم کنید از اون جایی که همتون احترام دارید بحث رو کش ندید (شکر خدا من چیزی نمیفروشم)

20. تعداد تشکر ها از 333 به دلیل پست مفید

صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)