صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 35 , از مجموع 35

موضوع: هاست نامحدود یا محدود

عضو دائم shivahost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,371
    تشکر تشکر شده 
    4,137
    تشکر شده در
    2,773 پست

پیش فرض پاسخ : هاست نامحدود یا محدود

نقل قول نوشته اصلی توسط persiantools نمایش پست ها
    مثل اینه که من یک هاست 5 گیگ می خرم و توش 100 تا فایل 50 مگی می زارم که هر روز 100.000 بار دانلود میشه . کدوم شرکتی می تونه همچین سرویسی بده ؟
    من در حد و اندازه فضام دارم استفاده می کنم ولی از منابع سرور به اندازه 1 سرور اختصاصی استفاده می کنم .
    حرف شما مثل اینه که چون من 5 گیگ فضا گرفتم پس هر چقدر که دلم بخواد می تونم مصرف کنم ولی همه می دونن که همچین استفاده ای برای هاست اشتراکی نیست و منابع اختصاصی می خواد .
    حالا تو بحث هاست نامحدود هم کاربر در حد هاست اشتراکی می تونه از سرور استفاده کنه ، درسته برای مصرف محدودیتی قائل نشده ولی کاربر باید بدونه که مصرفش در حد هاست اشتراکی باشه
    حق با شماست. دست اندرکارن فیسبوک می دونند چی لازم دارند! اما این دوستان ما مثل shahab-f انتظار دارند هاست اشتراکی نامحدود اندازه سرورهای فیسبوک بهشون جواب بده. از این مشتری ها زیاد داتیم که قوانین را کامل و شفاف نوشتیم که دردسر نشوند.

هاست اشتراکی یعنی چه؟

2. تعداد تشکر ها از shivahost به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن shahab-f آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    4,519
    تشکر تشکر شده 
    2,040
    تشکر شده در
    1,394 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط shivahost نمایش پست ها
    حق با شماست. دست اندرکارن فیسبوک می دونند چی لازم دارند! اما این دوستان ما مثل shahab-f انتظار دارند هاست اشتراکی نامحدود اندازه سرورهای فیسبوک بهشون جواب بده. از این مشتری ها زیاد داتیم که قوانین را کامل و شفاف نوشتیم که دردسر نشوند.

هاست اشتراکی یعنی چه؟
    بنده نگفتم انتظار دارم هاسته اشتراکی سات هایی مثل فیس بوک رو جواب بده من میگم چیزی به نام نامحدود اصلا وجود نداره - دوسته من شما هنوز بدرستی معنی این کلمه رو نمیدینید.
    در ضمن قوانید شما به ما مربوط نمیشه - پیشنهاد میکنم در مورده کلمه نامحدود بیشتر مطالعه کنید - تا شاید معنی این کلمه رو فهمیدید-
    با تشکر از بفیه دوستان که با حرفه من موافق بودند - دیگه راجبه این موضوع بحثی ندارم
    خرید هاست داخل ایران با سازگاری کامل با وردپرس به همراه درایو SSD NVMe
    دانلود انواع قالب وردپرس و اسکریپت در اسکریپت 98

عضو دائم shivahost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,371
    تشکر تشکر شده 
    4,137
    تشکر شده در
    2,773 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط shahab-f نمایش پست ها
    بنده نگفتم انتظار دارم هاسته اشتراکی سات هایی مثل فیس بوک رو جواب بده من میگم چیزی به نام نامحدود اصلا وجود نداره - دوسته من شما هنوز بدرستی معنی این کلمه رو نمیدینید.
    در ضمن قوانید شما به ما مربوط نمیشه - پیشنهاد میکنم در مورده کلمه نامحدود بیشتر مطالعه کنید - تا شاید معنی این کلمه رو فهمیدید-
    با تشکر از بفیه دوستان که با حرفه من موافق بودند - دیگه راجبه این موضوع بحثی ندارم

شیوا هاست هیچ مرزی برای استفاده از منابعی که نامحدود تعریف کرده است برای یک استفاده کننده تعریف نکرده است. "بخشی از منابع"نامحدود تعریف شده و بخشی دیگر خیر! بطور کلی گفته نشده همه چیز نا محدود است. یک نمونه هاست اشتراکی معرفی کنید که گفته کلا همه چیز نا محدود است!

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    54
    تشکر تشکر شده 
    41
    تشکر شده در
    29 پست

ما فرض میکنیم یه هاست نامحدود داریم.
    خوب حالا شما چطور میخای 1 ترا نه 100 گیگ توش بریزی؟ یا باید تو کره جنوبی زندگی کنی یا از لینج استفاده کنی درسته؟ خوب اون وقت هست که باید قوانیت هاست اشتراکی رو خونده باشی! شما نمیتونید بعنوان دانلود سنتر استفاده کنی و بیشتر از 10% cpu رو بگیری!

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    34
    تشکر شده در
    29 پست

به نظر من مقدار فضای هاست باید دقیقا مشخص باشه , اینطوری هم سرویس دهنده و هم مشتری تکلیفش رو بهتر میدونه ...
    ویرایش توسط victor7732 : April 26th, 2012 در ساعت 11:29

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)